Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) V.ki


V.ki
aktív tag

Sziasztok!
Bátorkodtam megnyitni a topicot.Talán elfér a többi mellett.:D

Nos,ki termeszt itt rajtam kívül vízalapú kristálygombát?
Akik nem hallottak róla,azoknak mondom:
A leve írtózatosan finom,amelett roppant egészséges.Használják a gyógyításban is,anyatejpótléknak,terhességi ekcéma ellen is szolgált,valamint krónikus női altesti betegségeknél,daganatoknál,stb..Egyszóval mindenhol:)) 3 naponta le kell szűrni a levét,majd hűtőbe tenni,1 óra múlva iható.Gyomorbántalmakra kiváló,az emésztést nem zavarja.Gyorsan felszívódik.Enyhén szénsavas.
Maga a gomba sűrű,fehér.Miután leszűrtük,langyos-meleg vízzel át kell mosni,visszahelyezni az üvegébe,vizet engedni rá,cukrot,fügét,félcitromot beletenni,majd fóliával+gumival lezárni.Gyorsan szaporodik,a fölösleget nem kidobni kell,hanem továbbadni.
Bővebb infó itt:[link]
Képeket rakok fel nemsokára.

(#2) attilam válasza V.ki (#1) üzenetére


attilam
őstag

Ilyet még nem láttam. :Y :D

Mod.: Hol lehet ezt beszerezni?

[Szerkesztve]

(#3) V.ki válasza attilam (#2) üzenetére


V.ki
aktív tag

A kefirgomba.hu-n fent van,de beírom:
info[KUKAC]kefirgomba[PONT]hu
A leírásokat mindenképp olvasd el,mielőtt nekifognál.
MOD: Most láttál.:D

[Szerkesztve]

(#4) attilam válasza V.ki (#3) üzenetére


attilam
őstag

És mennyibe kerül ez?

(#5) V.ki válasza attilam (#4) üzenetére


V.ki
aktív tag

Gőzöm nincs.Én is kaptam egy barátomtól.

(#6) attilam válasza V.ki (#5) üzenetére


attilam
őstag

Majd ha lesz neked feleslegbe, akkor gondolj rám. :D Szívesen kipróbálnám.

(#7) escie válasza V.ki (#1) üzenetére


escie
őstag

valami konkrétabbat írhatnál...
milyen íze van? kefírt csináltál már? vagy csak a vizes verziót?

megtetszett, érdekelne, bár elég blőd duma van elhintve az oldalon. (tökéletesen egészséges leszek, meg ilyesmi, lol. :DDD)

tetszik a dolog,
szívesen kísérletezgetnék vele, a kefírt meg amúgy is imádom.:)
honnan kéne szerezzek?:U
nyíregyen nincs valakinek? ;]
--
Agyzuzo,
bíztató... :))

[Szerkesztve]

I'm back, baby!

(#8) Agyzuzo


Agyzuzo
addikt

Régebben volt hozzá szerencsém, de egy kiadós hányingeren kívül rám más hatással nem volt...

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#9) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Nagyanyám évekkel ezelőtt megpróbálkozott a gombával, mint gyógyizével. Én is ittam belőle. A külseje a gombának, olyan mint valami extra vastag penész. :DDD Az íze, nagyanyám epres teában tenyésztette, hmm, kissé pezseg, és határozottan érződik, hogy gomba van a dologban. :D
Akinek bejött, annak egészségére! Nekem túl bizarr volt.


Ui.: A kefír jóóóóóóóóó. Én is imádom.

[Szerkesztve]

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#10) V.ki válasza escie (#7) üzenetére


V.ki
aktív tag

Milyen íze?Olyasmi,mint a három napos limonádé,ami ásványvízből készült.
Én csak vizes verziót eddig.
Szerezni erre a címre írva lehet:
info@kefirgomba.hu

Agyzuzo: Ilyet eddig még nem hallottam.

[Szerkesztve]

(#11) guga


guga
Közösségépítő

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ :Y :DDD :D

Adjatok :DDD

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#12) V.ki


V.ki
aktív tag

Képek:
[link]
[link]
Telóval készült

(#13) V.ki


V.ki
aktív tag

Aszalt barackot próbált már valaki belerakni?Én még vasárnap raktam bele,ma szűrtem,háát,a szaga olyan-amilyen,de az íze...az nagyon ott van:C

(#14) V.ki válasza V.ki (#13) üzenetére


V.ki
aktív tag

Szilvát esetleg?:DDDÚgy is finom,a leve színe egy picit kék lesz tőle.De történt egy kis baleset,a felét kiöntöttem a gombának...:O

(#15) ActionMan


ActionMan
tag

Egy fél citromot és néhány szem mazsolát.

''... meg az izomagyú Mickey egér, aki bárkit megöl a kokainért ...''

(#16) Papa-Georgo


Papa-Georgo
senior tag

Izgatóan hagzik... :D olyasmi mint az a kombucha vagy micsoda volt.

Most akkor, ennek a levét kell inni ugye? amit leszűrtünk? és ami fennmaradt gomba azt lekell mosni, és újra lehet érlelni cumót benne?

Vmi leírást tud vki írni, hogy hogy csinálja pontosan? és hogy ilyen cuccot honnan lehet szerezni? :R

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#17) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

Irtóztatóan hangzik.

Miket nem esznek-isznak meg emberek? És akkor a kannibálokon csodálkozunk.:D

[Szerkesztve]

(#18) Stimpy


Stimpy
aktív tag

Nálunk tesóm tenyésztett anno kombucha gombát, Ő teába tette, az egész iható volt és másnaposság ellen kitűnő gyógyír.Ha valakinél felszabadul ilyen gomba, akkor én szívesen kipróbálnám, hátha ez is jó.

Tegnap beállított hozzám egy Tyrannosaurus Rex és Hamlet. Volt nagy dinóm-dánom!

(#19) ActionMan válasza Stimpy (#18) üzenetére


ActionMan
tag

Kristálygombánál nincs olyan, hogy felszabadul, illetve nem kell, hogy legyen.

Mivel iszonyú gyorsan szaporodik, elég ha valaki ad neked egy-két evőkanálnyit.

5 literes üvegbe beteszed, öntesz rá vizet, némi citrom, mazsola, akármi ízlés szerint.
Naponta egyszer felrázod, vagy megkavarod, néhány naponta pedig leszűröd és cseréled a vizet.

Ennyi és nemsokára nem győződ majd hova tenni a sok gombát. :)

[Szerkesztve]

''... meg az izomagyú Mickey egér, aki bárkit megöl a kokainért ...''

(#20) Papa-Georgo válasza ActionMan (#19) üzenetére


Papa-Georgo
senior tag

Ilyet lehet venni, esetleg tőled lehet kérni pár kanállal? :U vagy hogy lehet hozzájutni :F

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#21) #51736960 válasza Papa-Georgo (#20) üzenetére


#51736960
törölt tag

kérj meg egy hajléktalant hogy adjon a lábujjai közül...

(#22) _Volkovy_ válasza #51736960 (#21) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

bazzzzzeg
épp reggelizem :DDD

(#23) ngabor2


ngabor2
nagyúr

egyszer régen kipróbáltuk, nem volt rossz íze. aztán elfeledkeztünk róla. a macerát szerintem nem éri meg, maradok a (gyógy)teáknál.

(#24) Papa-Georgo válasza #51736960 (#21) üzenetére


Papa-Georgo
senior tag

Általában a jóféle poént szoktam értékelni....de ez sajons kívül esik rajta... :( :(((

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#25) ActionMan válasza Papa-Georgo (#20) üzenetére


ActionMan
tag

Az a helyzet, hogy szívesen adnék, de nekem nincs. :) Rokonnál találkoztam vele először.

Szépen elírogatok itt róla, de magam még nem fanyalodtam rá, hogy kipróbáljam.
A szénsavas dolgokkal nem vagyok teljesen kibékülve, ez pedig enyhén szénsavas.

Itt a fórumon biztosan van, aki otthon tart ilyet és szívesen adna belőle.

Amúgy a kefirgomba.hu készítője azt írja, hogy ''japánkristály gombát postaköltségért korlátozott számban tudok küldeni!'' info@kefirgomba.hu

''... meg az izomagyú Mickey egér, aki bárkit megöl a kokainért ...''

(#26) Papa-Georgo


Papa-Georgo
senior tag

up a jó dolognak

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#27) Papa-Georgo


Papa-Georgo
senior tag

Elvileg rendeltem gombát..magic mashrum :DD

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#28) Edwig


Edwig
újonc

Sziasztok:)

Nekem volna egy csomó felesleges Kristálygombám amit szivesen odaadnék. Én iszom 6 hónapja, és nekem szuperül bejött.
Akinek kellene írjon egy mailt, és megveszéljük hogyan jutassam el:)

edwig@freemail.hu

(#29) Sanya válasza V.ki (#1) üzenetére


Sanya
nagyúr

honnan tudod, hogy egészséges?

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#30) brownus válasza V.ki (#1) üzenetére


brownus
veterán

hallucinogén is?

(#31) Edwig


Edwig
újonc

Én a harmadik napon szoktam leszűrni, és Nekem egyáltalán nem szénsavas:) A leszűrt ital, ha nincs hűtőben, akkor a második nap olyan lesz mint az enyhe felíratú ásványvizek, de ha hűtőben marad semmi szénsav nincsen:):)

üdv

Eda

(#32) zsuzsu20


zsuzsu20
újonc

sziasztok énnekem már régóta van kristálygombám de még csak most találtam meg ezt az oldalt én eddig csak mazsolát raktam bele mert nem tudtam mit rakjak bele örülnék ha mondanátok egy-két ötletet amúgy ha kell tudok néhányat adni vkinek

zsu

(#33) zsuzsu20


zsuzsu20
újonc

MIÉRT KELL LEHÜTENI?
:F

zsu

(#34) V.ki válasza zsuzsu20 (#33) üzenetére


V.ki
aktív tag

finomabb+nincs olyan erős szaga.

(#35) Kriza


Kriza
őstag

Hali mindenki!

Faterom nyomja ezt a gomba témát, most kértem tőle ide az albiba. Nekem bejön az íze, meg aztán állítólag egészséges is.

Súlynormalizálásra is jó - ha valaki sokat pihenteti a seggét a monitor előtt. :P

Írjátok, hogy gyorsan szaporodik, én ma indítottam el a ''tenyészetet'', szóval nincs tapasztalatom, de biztos lesz szaporulat, ha valakinek esetleg kellene Újpesten lakom. (Ingyen van, de hálasört elfogadok ;] )

Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

(#36) Kriza


Kriza
őstag

Ahogy átfutottam a topicot, azt nem írta senki, hogy a gomba fémmel nem érintkezhet!

Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

(#37) Motion_Blur válasza V.ki (#1) üzenetére


Motion_Blur
félisten

''A szolgáltatási díj nem fizetése miatt az oldal nem elérhető!'' :(

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#38) brownus válasza Kriza (#36) üzenetére


brownus
veterán

miért nem?

Vki tudna nekem adni?

(#39) Kriza válasza brownus (#38) üzenetére


Kriza
őstag

Nem tudom. Gondolom a gomba nem szereti. Talán megdöglik tőle.
Vagy ciánt termel utána :)

Én most kezdtem a ''tenyésztést'', gondolom 1-2 hét múlva lesz szaporulat. Ha addig nem sikerült szerezned, és eljössz érte Újpestre, a 14-es vili mellé, akkor adok szivesen.

Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

(#40) brownus válasza Kriza (#39) üzenetére


brownus
veterán

ok, előre is köszi! ha nem sikerül szólok

(#41) Kriza válasza brownus (#40) üzenetére


Kriza
őstag

Most szűrtem le az első adagot, és elnézve a szaporulatot szerintem már hétfőn tudok adni. Ha hétfőn nap közben felhívsz, akkor egyeztethetünk.

Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

(#42) brownus válasza Kriza (#41) üzenetére


brownus
veterán

oké, ha nem gond akkor szívesen fogadom. most itthon vagyok anyámnál de nincs még neki olyan sok. akkor kereslek hétfőn, és köszi!

(#43) Soockit


Soockit
aktív tag

Sziasztok!

Van nekem ám 2-3 adag kristálygombám ami felesleges. Elég gyorsan szaporodik.
Ha kell valakinek akkor szóljon. elérhetőségeim a nevem alatt.

(#44) Eagl3 válasza Papa-Georgo (#27) üzenetére


Eagl3
veterán

izé, nem akarok beleszolni, de én a magic mashrum gombával más formában találkoztam ;]

(#45) Eagl3


Eagl3
veterán

Egyébként öreganyám is itta ennek a gombának a levét, hát mit ne mondjak nem volt túl étvágy gerjesztő...

''olyan az íze, mint a 2napos limonádénak, ami ásványvízzel készült''
Mivel citrom poshad benne, persze, h. hasonlít a limonádéhoz :)

U.i.: én valószínűleg hamar viszont látnám ezt a löttyöt. Mit is iszol meg tulajdonképpen? Vízben poshasztott penész gomba levet? :F

;)

[Szerkesztve]

(#46) Kriza válasza Eagl3 (#45) üzenetére


Kriza
őstag

Hát, ha így fogod fel, akkor a tehéntej meg egy anyatehén emlőmirigyének váladéka. Nem mindegy, hogy ferdíted.

Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

(#47) _Volkovy_ válasza Kriza (#46) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

na bazdmeg
tejet se iszok többet

(#48) Kriza válasza _Volkovy_ (#47) üzenetére


Kriza
őstag

Vagy a sör: rohadt árpa leve, stb ;] :DDD :)

Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

(#49) _Volkovy_ válasza Kriza (#48) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

ne tedd ezt velem

(#50) brownus válasza Eagl3 (#45) üzenetére


brownus
veterán

bele kell tenni pár jégkockát és kész! nekem ízlik, tegnap óta iszom.

majd 1-2 hét múlva írom a tapasztalataimat

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.