- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Yutani: 20 év a Prohardveren
- aquark: Zsebszámológépek
- sziku69: Szólánc.
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- Luck Dragon: Óraátállítás
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Luck Dragon: MárkaLánc
Új hozzászólás Aktív témák
-
Tangerine
senior tag
válasz
neumanki
#109
üzenetére
Tetszik, úgy ahogy van.

Na, ha rajtam múlna akkor nem kellene bele a game funkció. Emiatt lehetnének kisebb gombok, és nagyobb képernyő. Kinézhetne úgy, mint az AV400, csak arányaiban kisebb lenne. Ne kellene hozzá egy plusz átalakító csati (amúgy adnak hozzá), a line-in, vagy a TV-out használatához, inkább lenne helyette több 3,5-ös, vagy 2,5-ös jack aljzatok, szépen sorban.
Tudhatna videófelvételt, mint az AV400.
Majdnem AV400-at vettem, csak túl nagynak találtam a mindennapi használathoz. Akkor még nem is volt árban sokkal drágább (kb. +15-20e)
Lehetne benne nagyobb vincsi. Egyébként szándékozom kicserélni a vincsit (majd) egy MK4007GAL-ra, ami fizikai méretben ugyanakkora (5mm vastag), viszont 40GB-os.
Jelenleg ez a legnagyobb, ebben a méretben.
Csak wavban tud, mp3-at nem. wav-ból viszont tud normált (PCM), és tömörítettet (ADPCM). Nem igazán ismerem ez utóbbit, ha jól tudom valamiféle tömörítést jelent.
Felvételnél lehet állítani a wav típusát, (PCM / ADPCM), a bitrátáját (16 / 22 / 24 / 32 / 44,1 / 48 kHz), és azt, hogy miről veszel fel (mic. / line-in)
Ha a felvétel mic-ről megy, akkor nem lehet állítani a jelszintet, gondolom az AGC állítgatja, ha viszont line-in, akkor lehet állítani, akár felvétel közben is!
És látod, hogy mit csinálsz, mert van két kivezérlésmérő ''LED''-sor ami méri a jelet. Mintha egy magnódeck lenne, retro-feeling.
Ha gondolod, csinálhatok egy próbafelvételt, akár a saját rádiójáról, majd betömörítem, és felteszem valahova.
Új hozzászólás Aktív témák
- Poco F8 Ultra – forrónaci
- Hivatalosan is elkezd védekezni az Intel csodafegyvere ellen az új Geekbench
- Azonnali fáradt gőzös kérdések órája
- Teljes verziós játékok letöltése ingyen
- HDD probléma (nem adatmentés)
- Poco F8 Pro – titkos favorit lehet belőle
- Kell(ene) a hűtés a MacBook Neónak
- Projektor topic
- Kerékpárosok, bringások ide!
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- További aktív témák...
- Apple iPhone 16 128 GB Ultramarine 96% Akkumulátor 2026.07.10-ig Garancia Beszámítás Házhozszállítás
- Új Lenovo Thinkpad X1 2in1 Gen9 WUXGA Ultra 7 165U 12mag 32GB 512GB Intel Arc iGPU Win11 Garancia
- Dell Inspiron 15 5567
- LG UltraGear 32GS60QC-B VA Monitor! 2560x1440 / 180Hz / 1ms / FreeSync
- Bomba ár! Lenovo X1 Carbon 7th - i5-8365U I 8GB I 256SSD I 14" FHD I HDMI I Cam I W11 I Garancia!
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest


