Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#36901) TBMC válasza Lmh (#36900) üzenetére


TBMC
addikt

Ha barmi gond van irj nyugodtan akar privatot is!

(#36902) kenny123


kenny123
addikt

Hali!

Akik mar gariztattak iphonet t-mobileban, le tudnak írni, hogy a hajszalkarcos, enyhén karcos telefonhoz hogy viszonyulnak csere ügyben, fintorognak vagy valami?

Mar elég okadek a foliam, szívesen leszednem, de ha karcok miatt nem cserélnek majd a jövőben, akkor inkább maradjon.

Köszi

yo

(#36903) kiszu válasza kenny123 (#36902) üzenetére


kiszu
senior tag

Karcosan is cserélik.
Nagyitóval megnézik a nedvességjelző indikátorokat,a simtálcát,hogy egyezik a te imeiddel ami a telóban van és beküldik kivizsgálásra,kivéve ha olyan hiba ami ott egyértelmű (home gomb beragadás).

Ha viszont magasról zuhant már a telefon,rá tudnak jönni a központban.
Gyorsulásmérő van a telóban.

[ Szerkesztve ]

(#36904) manchester85


manchester85
addikt

Én arra lennék kíváncsi, hogy az mitől függ, hogy helyben cserélik, vagy beküldik a központba. Mert néhányan írták, hogy helyben azonnal cserélve lett. Nyilván attól is, hogy hova viszi be az ember, de ezt honnan lehet tudni?

szerk:

Vadászcsiga!

De sztem be szokták küldeni központi szervizbe, és csak ott döntenek, hogy cserélik-e. Akkor minek küldenék tovább?

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#36905) vadászcsiga válasza manchester85 (#36904) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Van e keszleten olyan készülék vagy sem.

(#36906) StLui válasza vadászcsiga (#36905) üzenetére


StLui
veterán

nem, mert amikor mi vittük, akkor nem volt készleten, és azt mondták jöjjünk vele a következő héten, és akkor cserélték is i4-et, 4S-t szerintem viszont nem cserélik egyből

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#36907) manchester85 válasza StLui (#36906) üzenetére


manchester85
addikt

Ez hol volt pontosan? Csak mert nálunk (Miskolcon) is van egy T-s szerviz, de onnan csak tovább küldik.

i6 Silver

(#36908) b4zsi- válasza kiszu (#36903) üzenetére


b4zsi-
őstag

Egyik indikátorom 5 %-a piros a 100 ból akkor már felesleges garanciáztatnom majd ha valami baj történik mert arra fogja , hogy beázott?:(

(#36909) vadászcsiga válasza StLui (#36906) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Alátámasztottad amit írtam.

manchester85
Nem minden üzlet kapta meg a jogot erre.

Criton
A dokk csatlakozoban van meg a jack aljzatban. Nézz bele egy nagyítóval bár szabad szemmel is látni.

[ Szerkesztve ]

(#36910) Criton válasza b4zsi- (#36908) üzenetére


Criton
veterán

Ez az indikátor dolog hol van, meg ennek mi a szerepe :F

(#36911) Lmh


Lmh
őstag

Na szuper, toltam egy sima restore-t a telón. A konfigurálásnál eljutottam az aktiválásig, ahol is: "Az iphone készüléke nem aktiválható, mert az aktiválási kiszolgáló ideiglenesen nem érhető el. Próbálja csatlakoztatni az ihpone készülékét az aktiváláshoz az aktiválásoz (igen így írja xD ), vagy próbálja meg ismét pár perc múlva. "
Ez micsoda? tényleg ideiglenes vagy kezdjek el parázni?

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#36912) Criton válasza kiszu (#36903) üzenetére


Criton
veterán

Ha csak karcos a kijelző és semmi más hibája nincs, cserélnek :F Már erre :F

(#36913) StLui válasza vadászcsiga (#36909) üzenetére


StLui
veterán

kérdés:
"Én arra lennék kíváncsi, hogy az mitől függ, hogy helyben cserélik, vagy beküldik a központba."
válasz:
"Van e keszleten olyan készülék vagy sem."
Én:
"nem, mert amikor mi vittük, akkor nem volt készleten, és azt mondták jöjjünk vele a következő héten, és akkor cserélték is i4-et, 4S-t szerintem viszont nem cserélik egyből"

lehet nehéz értelmezni, de én azt mondtam nem attól függ cserélik-e vagy központba küldik, hogy van e készleten, mert nekünk nem volt készleten, mégis cserélték az i4-et csak 3 nappal később, úgyhogy addig ott sem hagytuk a telefont, és fel sem merült hogy ott hagyjuk.
Viszont i4S-t eddig mindíg átvették és 2hetes időintervallumon belül cserélték.

manchester85: westend

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#36914) Criton válasza vadászcsiga (#36909) üzenetére


Criton
veterán

és eredetileg milyen színű :F

(#36915) vadászcsiga válasza Criton (#36914) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Fehér

StLui
Értem. Valszeg tudtak hogy a jovoheten jonni fog belőle. Friss készülékkel meg gondolom elovigyazatosabbak.

[ Szerkesztve ]

(#36916) szilrobi válasza kenny123 (#36902) üzenetére


szilrobi
aktív tag

Nekem repedt üveggel is szó nélkül cseréltèk a home gomb hibás i4-et a T-nél, tovább küldték, két hét volt az átfutás.

[ Szerkesztve ]

(#36917) Criton válasza vadászcsiga (#36915) üzenetére


Criton
veterán

Hát én nem látom :D Ha benézek, akkor csak fekete dolgokat látok...
Szóval ha bárkinek egy idő után karcos lesz a kijelzője, azt szó nélkül cserélik :F
Mert ez nekem egy kicsit fura... :P

[ Szerkesztve ]

(#36918) manchester85 válasza vadászcsiga (#36909) üzenetére


manchester85
addikt

"Nem minden üzlet kapta meg a jogot erre."

Igen, erre vonatkozott a kérdésem, hogy mitől függ. :) Vagyis honnan tudhatom meg, hogy melyikben van erre lehetőség. StLui, köszi neked is a választ.

i6 Silver

(#36919) vadászcsiga válasza Criton (#36917) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Csak akkor látszik ha sokáig nézed ;) ott van az.

manchester85
Ha van türelmed járj végig párat és add elő a problemadat. De várjunk csak lemaradtam valamiről miért akarod csereltetni?

[ Szerkesztve ]

(#36920) Criton válasza vadászcsiga (#36919) üzenetére


Criton
veterán

Rendben, majd világosban megpróbálom :)
Egyébként karcok vagy repedéssel cserélnek szó nélkül :F De gondolom akkor is vannak feltételek, hogy abban az esetben miért cserélnek, nem :F

(#36921) manchester85 válasza vadászcsiga (#36919) üzenetére


manchester85
addikt

Van két beragadt pixel, ami fekete háttérnél látszik, de nem sürgős. :P ;]

i6 Silver

(#36922) vadászcsiga válasza Criton (#36920) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Sztem félreértetted nem a karcok miatt cseréltek szilrobinak hanem a home gomb miatt ő csak azt írta nem akadtak fent azon hogy mellesleg karcos. Vagy tévedek?

(#36923) Criton válasza vadászcsiga (#36922) üzenetére


Criton
veterán

Ez így érthetőbb lenne, mert ha így lenne akkor mindenki a karcok miatt új telefont kérne.
Repedés esetén? Vagy ott is megnézik, hogy mi miatt repedt, és ha olyan akkor cserélik:F

(#36924) Lmh


Lmh
őstag

Használtan vásárolt 3gs- készülékemen 2 hónap után restore-t toltam. Felrakta a legújabb iost, de a tel-konfigurációnál csak az aktiválásig jutok, nem tudom aktiválni.
Az Itunes pedig azt írja: There is no SIM card installed in the iPhone you are attempting to activate.
Please disconnect and insert a SIM in the iPhone.

Mit tudok tenni? A hirdetésben anno ez volt: " a telefon anno t-mobilos volt, de már minden hálózaton használható".
( Én is t-mobilos vagyok, olyan sim van benne )

Köszönöm! :R

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#36925) Criton


Criton
veterán

Másnál is volt olyan, hogy a másik félnek a hangja egy kicsit torz volt és olyan mint ha ordibálna a telefonba, mikor persze nem is:F A hangerő a legkisebb szinten volt...

(#36926) Csabee. válasza Criton (#36925) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Headsettel vagy a nélkül? Headsettel szokott visszhangozni nekem..

Üdv: Csabee.

(#36927) Criton válasza Csabee. (#36926) üzenetére


Criton
veterán

Headset nélkül :P

(#36928) Criton


Criton
veterán

A kamerával volt már valakinek gondja:F Meg amit feljebb írtam beszélgetési hangerő...
Normális, hogy kb 10mp múlva nyílik csak ki a dolog és kapcsol be a kamera:F
Elég sok külföldi oldalon olvastam, hogy a kamera is nagyon sűrűn meghibásodik, részben főleg a szoftveres rész, és akkor egy reset segít neki.

Nos, az 5.0.1 ennyire bugos lenne egyébként:F

(#36929) icecave válasza Criton (#36928) üzenetére


icecave
nagyúr

Most komolyan ember, a p*nától is ennyire rettegsz? :U ;]

Használd a telefont, aztán majd meglátod, hogy lesz-e bajod vele, vagy nem, felesleges ilyeneken agyalni, mivel bármilyen hiba előjöhet, és nem túl sok a valószínűsége annak, hogy mindegyik ugyanazon telefonon jön elő...

(#36930) B.Ricsike


B.Ricsike
őstag

Ki mit vár az új generációs iPhone-tól?? Mit remél, hogy benne lesz? Min kellene javítani vagy változtatni? Mely hibákat kellene kiküszöbölni? Szerintetek mi növelne az élvezeti értékén, és mi tudná még jobbá tenni a készüléket?

(#36931) Criton válasza icecave (#36929) üzenetére


Criton
veterán

attól kivételesen nem ;] :DDD

(#36932) b4zsi- válasza Criton (#36931) üzenetére


b4zsi-
őstag

Egyszer tényleg olvass vissza, hogy naponta mennyit kérdezel feleslegesen. Nem bántásból mondom mielőtt azt gondolnád.... :) Komolyan nyugodj meg... Nem törik ketté,jó a szoftver szeret Téged, engedelmeskedik Neked... Nincs itt gond. Baja történik meg úgy is cserélik akkor mi a retkes f*sznak idegeled magad nap mint nap...

B.Ricsike

SBSettinget várok!

[ Szerkesztve ]

(#36933) tvamos válasza Criton (#36931) üzenetére


tvamos
nagyúr

Ne felj! A korral majd az is megjon!

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#36934) zack


zack
nagyúr

Atya isten. 5000 hsz.-t kellene visszaolvasnom. :Y Lehet hogy ezt inkább kihagyom. :DDD
Történt valami érdekes azóta? ;]

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#36935) Ocarina válasza B.Ricsike (#36930) üzenetére


Ocarina
aktív tag

Nagyobb kijelző.
Javítsák az apró bug-okat, de ezt egy update-tel is meg lehet tenni.

(#36934) zack: i4S/iPad2 jailbreak.

[ Szerkesztve ]

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#36936) TBMC válasza Lmh (#36924) üzenetére


TBMC
addikt

szia!

ne legyen USBre dugva, tedd be a simet, ird be a pw-t. ha feloldotta dugd fel USB re, es hagyd hogy az itunes aktivalja.

:R

(#36937) máyköl válasza zack (#36934) üzenetére


máyköl
veterán

Hol jártál?
Pod2g megcsinálta a jailbrek -et 5.0.1 -hoz iPad1/iPad2, iPhone4/iPhone 4S -re... :)

(#36938) vadászcsiga válasza zack (#36934) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Na adj Isten. Hát persze hogy történt lecsereltem a 3GSsemet egy 4S-re :D

(#36939) Lmh válasza TBMC (#36936) üzenetére


Lmh
őstag

jaj, eredetileg ide akartam irni, okosodjanak az itt lévők is;) :

Szia!
Azt hogyan csináljam, hogy legyen benne a simem feloldott jelszóval? Jelszót még nem is kér, odáig el sem jutok. Másrészt az a baj, hogy első próbálkozáskor már beírtam a wifi jelszót és már látom a konfigurálás elejétől, hogy veszi a wifi jelet és amikor a wifi beállítós részhez érek, akkor már nem is tudom kikapcsolni, nem látok ott olyan opciót, csak mutat más hálózatokat is.
Félreértés elkerülése végett, az világos, hogy még az alap asztal/menü sem jön be? Még csak ilyen alap konfigurálás van, mint a windowsnál amikor újrarakod az egész gépet és be kell írni a számítógép nevét... Ez ilyen 5-ös ios sajátosság lehet, mert korábbi restore-oknál 5ös ios előtt ilyen nem volt, csak simán bejött a szűz teló :S

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#36940) DanielK válasza zack (#36934) üzenetére


DanielK
addikt

Üdv, újra itt! :C
Semmi extra. Vadászcsiga vett egy 4S-t, kijött az összes iEszközre a JB. Volt egy flame keltő android b@zi köztünk (remélem végleg eltűnt), és Criton, aki minden nap összeizgulja magát a telefonja miatt... :P ;] (bocsi, de nem hagyhattam ki).

(#36941) jozsi252


jozsi252
veterán

Az lenne a kérdésem hogy olyat hogy tudok kivitelezni hogy van 1 mapa abból syncelem fel a videókat a telefonra, viszont pl ma töröltem abból a videokat mert kicsit összevisszaság volt benne. Akartam rakni telefonra videot de ugye ha pl 3 videot felrakok akkor csak az a 3 lesz a telefonon mivel előzőleg ugye töröltem mindent a mappából. Mit kell beállítani hogy az új videók hozzáadódjanak a telefonon levőkhöz ne pedig csak az a 3 legyen a telefonon?

Köszönöm előre is

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#36942) kolbaszmen válasza Lmh (#36939) üzenetére


kolbaszmen
csendes tag

Próbáld usb-vel és iTunes-al aktiválni, én a wifiben nem bízom

Huu, wazze látszik amit ideírtam....... :)

(#36943) kolbaszmen válasza jozsi252 (#36941) üzenetére


kolbaszmen
csendes tag

behúzod a videokat a bal felső sarokba itunesben

Huu, wazze látszik amit ideírtam....... :)

(#36944) lanw válasza lanw (#36682) üzenetére


lanw
aktív tag

Igen,megjöttek a mikrolaggok ....Én így Szeretlek :D

|Asus Z790| i7-13700k|Arctic freezer 360|32gb ddr4|RTX 4070|- To be or not To be

(#36945) KonzolKartel válasza DanielK (#36940) üzenetére

Azóta összefutottam vele a melyik okostelefont vegyem topikban...ott is megy most az apple szidalmazás.

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#36946) vadászcsiga válasza DanielK (#36940) üzenetére


vadászcsiga
félisten

:DD

(#36947) zack válasza vadászcsiga (#36938) üzenetére


zack
nagyúr

Akkor nem sok mindenről maradtam le. :)
Grat. az új telódhoz. :C Gondolom érezhető némi gyorsulás a 3GS-hez képest. ;]
A jb-ről tudtam, a flameből meg jó hogy kimaradtam. :DDD

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#36949) runner 125


runner 125
nagyúr

Hi!

Használ valaki Navigon-t?

..komolyan nem értem mostanság miért 'lép ki' másodpercenként és csinál fotót autmatán?! :F
Eddig soha nem volt ilyen, hol lehet ezt az opciót kikapcsolni? Kerestem már, de nem jöttem rá.

Köszi!

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#36950) kenny123


kenny123
addikt

Lol

Valaki valami olyan appot tudna, amivel weboldalakat tudok lementeni, és offline megnézni? Betelt a mobilnet korlát, a 32kb/s irtó kevés. Mondjuk arra epp elég, hogy mobil nézetben ittlegyek..

yo

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.