Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#37301) kiszu válasza Sickboy25 (#37300) üzenetére


kiszu
senior tag

Hivatalos forgalmazó.
Minden termekuk eredeti.
Nyugodtan vasarolhatsz tőlük.

(#37302) rolcsibácsi válasza tommjee (#37296) üzenetére


rolcsibácsi
őstag

hát elég ciki, és tudom hogy fasz voltam, de ez az igazság:
"el akartam adni mert jan1 óta nincs meló, és egyelőre még van zseton, de eléggé össze van húzva a nadrágszíj.
feltettem egy hirdetést, hívott a csávó, találkoztunk, odaadtam neki a telefont, ő meg nekem a pénzt, csak kiderült róla hogy az egész hamis, leadtam a rendőrségen, keresik, stb, de valószínű soha nem találják meg.. végülis nem ismertem fel a pénzt hogy hamis, pedig lecsekkoltam..
volt rajta frankón vízjel, meg fémcsík meg minden amiről én azthittem hogy elég ha ennyit megnézek, a rendőr sem látta rajta elsőre csak mikor húzott rajta egy csíkot filccel akkor látszódott, meg a feliratok nem voltak olyan domborúak mint kellett volna..
ott azt mondtam hogy mikor észrevettem hogy hamis, elfutott a csávó, remélem így a biztosító ad egy új telót 100 font ellenében, hisz télleg ellopták, mert nem kaptam érte semmit..
először azt mondták hogy nem fizetnek hisz el akartam adni, arról már ők nem tehetnek hgy én elfogadtam a hamis pénzt... hát bakker...
hazudnom kellett volna annyit hogy elhagytam, vagy ellopták, esetleg kimostam :DDD
és akkor nem kéne azért aggódnom hogy kapok e újat..
3-nál vagyok amúgy, de a telót az apple-nél vettem függetlenül

(#37303) tommjee válasza rolcsibácsi (#37302) üzenetére


tommjee
senior tag

Szerintem engem is simán átvert volna így ! Ha már hamis pénzve van akkor nem amatőr ! Akkor már személyesen sem érdemes üzletet lebonyolítani !

Harvderaprón hírdetted a készüléked ?

Honnan jöttél rá hogy hamis a pénz ? Mert gondolom nem egyből vitted a rendőrségre hogy nézzék már meg :DDD

(#37304) KonzolKartel válasza rolcsibácsi (#37302) üzenetére

Én is nyeltem be hamis pénzt, nem is olyan rég.
Nálam az első három eredeti volt, a többi hamis:(.

[ Szerkesztve ]

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#37305) cassius.clay válasza TBMC (#37282) üzenetére


cassius.clay
senior tag

Persze, igy van , de magamból kiindulva ( mivel én elég gyakran cserélgetem a telefonjaimat) Mindig viszek laptopot és ha tehetem olyan helyen találkozunk, ahol van ynilt hot spot hálózat.

Privát üzenetre illik válaszolni. Aki ezt elmulasztja, automatikusan tiltom

(#37306) icecave válasza tommjee (#37303) üzenetére


icecave
nagyúr

Angliáról van szó, és font-ról.

(#37307) manchester85 válasza icecave (#37306) üzenetére


manchester85
addikt

Vagyis fontnak látszó tárgyakról. :DDD

i6 Silver

(#37308) Blaise válasza Sickboy25 (#37300) üzenetére


Blaise
veterán

Mitől olyan különleges ez a tok, hogy ennyire félni kell a hamisítványtól?

(#37309) Sickboy25 válasza Blaise (#37308) üzenetére


Sickboy25
addikt

semmi extra, csak utálok gagyit venni bármiből is...
Kicsit sznob vagyok ilyen téren, de ez van... ;]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#37310) sCr89


sCr89
tag

hali untehered jailbrake 4s-ről van vmilyen negatívum?

(#37311) Studi22


Studi22
aktív tag

Iphone 4S a készülék,Vf függő, 5.0.1 szoft rajta viszont semmit nem tudok app store-ból telepíteni nincs ikon amire rátudnék kattintani,mi lehet a gond?

A világon a legveszélyesebb dolog,mikor a hülyeség szorgalommal párosul.

(#37312) vadászcsiga válasza Studi22 (#37311) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Klón, kínai hamisítvány.

[ Szerkesztve ]

(#37313) Studi22 válasza vadászcsiga (#37312) üzenetére


Studi22
aktív tag

Az érdekes lenne, első napon működött azóta semmi!
Klón, érdekes lenne!

A világon a legveszélyesebb dolog,mikor a hülyeség szorgalommal párosul.

(#37314) bepe79


bepe79
addikt

Nem nagyon húzta még nálam elsődleges készülék sokáig, de az iPhone 4-em már több hónapja megvan, és eszem ágában nincs lecserélni. Talán anno az N95-ösömet használtam nagyon sokáig, olyan 2 évig, de utána sűrűn csere-berélődtek nálam a készülékek. Most egy darabig nem fog, ami az iPhone4-em mellett szól, hogy rengeteg kiegészítő (dokkoló, tok, stb.) van hozzá mindenhol, hogy gyors, röccenésmentes az OS rajta, és az, hogy nem kell rettegnem, hogy egy App-al szétcseszem az egész OS-t, mint Android alatt (az enyém origi független, és nem jb-s). Meg megvettem egy csomó appot már rá, többek közt eredetiben 19.99-ért az EEU iGO Primo-t is, ami nálam remekül navigál, azonnal jelet fog, teljesen elégedett vagyok vele. Van negatívum is, amikről a múltkor írtam, de egy csomó pozitívum is. Ráadásul a leejtéstől és a víztől sem kell többet félnem, mert péntek óta Griffin Survivor tok van rajta, azt hiszem, nagyon sokáig meg fogom tartani ezt a telefonom. :B

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#37315) vadászcsiga válasza Studi22 (#37313) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Csak vicceltem :)

(#37316) Blaise válasza Sickboy25 (#37309) üzenetére


Blaise
veterán

Ha ennyire sznob vagy, akkor miért gagyi műanyag tokot veszel bőr helyett? :F

;]

[ Szerkesztve ]

(#37317) Kommy válasza Studi22 (#37311) üzenetére


Kommy
veterán

mutass egy kpet arról amire nem tudsz "rákattintani", nem nagyon értem a hibádat.

(#37318) kali válasza bepe79 (#37314) üzenetére


kali
legenda

az eddigi 22 telefonom (egy kivételével, mind a szolgáltatómtól volt/van) közül nekem is az n95 és az n95 8gb húzta a legtovább (16 - 16 hónap), még az sgs és az sgs2 sem bírta/bírja nálam olyan sokáig - mondjuk nem volt velük problémám, csak a változtatási inger, ugye... -, kíváncsi vagyok, hogy a jelenlegi 4s meddig marad?!?! :)

[ Szerkesztve ]

(#37319) bepe79 válasza kali (#37318) üzenetére


bepe79
addikt

Tudom, emlékszem rád az N95 / N95 8GB topikból. ;)

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#37320) eszgé100 válasza rolcsibácsi (#37302) üzenetére


eszgé100
őstag

Nem ciki, rengeteg hamis pénz van, engem is próbáltak már átverni, páromat sikerült is kb 120 fonttal átverniük. Lloyds silver acc-al amúgy ingyenes a mobilbiztosítás és csak 30 font az önrész

"-Meddig tart a játék? -Amíg mindenkinek ki nem verik a fogát..."

(#37321) TonTomika válasza kali (#37318) üzenetére


TonTomika
aktív tag

Csak nekem volt eddig ilyen kevés telefonom?! :)

Kezdtem egy valamilyen Alcatel-el, nem is emlékszem már rá, hogy melyikkel. Utána jött egy Nokia 3510, azután egy Nokia 6610i amit nagyon nagyon imádtam, majd 5 éven át nyúztam egy Nokia E50-et, ezt is nagyon szerettem, bár az okostelefon mivoltát nem nagyon tudtam kihasználni. Emellett voltak már ipodok is zenét csak extra lejátszóról voltam hajlandó hallgatni. Aztán egy Nokia E71 amit egy éven át használtam + mellette egy iPod Touch 2g de meguntam hogy mindenre a touch-ot használtam, és sok volt a két device. Decemberben meg leváltottam a két eszközt egy 32gb-os 4S-re és maradni is fogok ezen a vonalon sokáig. :)

(#37322) Studi22 válasza Kommy (#37317) üzenetére


Studi22
aktív tag

Lehet komplikáltan magyarázom, de nagyon egyszerű.
Kiválasztasz egy programot a listából, és nekem konkrétan nincs install gomb amivel telepíthetném, ennyi.

A világon a legveszélyesebb dolog,mikor a hülyeség szorgalommal párosul.

(#37323) rolcsibácsi válasza eszgé100 (#37320) üzenetére


rolcsibácsi
őstag

ja de látod így is van biztosításom, csak az őszinteségem miatt lehet nem megyek vele semmire:( meglátjuk
hogy honnan jöttem rá, hát mikor hazamentem összehasonlítottam egy saját 20fontossal rendesen mert kicsit fura volt a tapintása, de csak olyan mintha egy új lett volna, aztán megkérdeztem egy haveromat h ő mit gondol.. mondta h nem tudja de elég fura, de lehet hogy csak újabb verzió, vigyem el egy boltba. ott az eladó szerint azért hamis (ha már így rákérdeztem hogy mit gondol róla..) mert a feliratok nem olyan domborúak. aztán a rendőrt kérdeztem hogy lehet hogy hamis pénzt kaptam és ő csekkolta le azzal a filccel, akkor már tuti volt. persze akkor már nem is adta vissza, de ha nem kapok új telót akkor lehet jobb lett volna ha énis inkább elköltöm.. csak ha mondjuk ebből fizettem volna a lakbért, és rájön a tulaj, másnap már a dutyiban ülök és nem kell több lakbért fizetnem..

[ Szerkesztve ]

(#37324) pitimany válasza kali (#37318) üzenetére


pitimany
tag

Szia Kali!

SGS II fórumban sokat segítettél nekem is másoknak is, amiért köszönet.
Én is gondolkodom a váltáson, mert 7 hónapja használom az SGS II-t, és már unom, vagyis nálam is működik az általad említett változtatási kényszer. :)
Mondanál néhány szót arról, hogy iphone 4S-re miért tértél át?
Gmail fiók, gmail címtár, naptár jól használható, könnyen szinkronizálható?
GPS gyors, tartja a jelet, és melyik navigációs programmal lehet kiváltani egy PNA-t?
Kamera szükséghelyzetben képes helyettesíteni egy egyszerű kompakt gépet?
Itunes kezelése körülményes androidos plugandplay módszerhez képest?
Esetleges egyéb okok a váltásra?

[ Szerkesztve ]

(#37325) Kommy válasza Studi22 (#37322) üzenetére


Kommy
veterán

Settings / general / Restrictions-ban nincs véletlenül letiltva az app telepítés igaz ekkor nincs is appstore. Viszont ha ugyan itt az Allowed content rész és azon belül az Apps-t és engedélyezz mindent, vagy egyszerűen kapcsold ki a korlátozásokat a legfelső gombbal.

[ Szerkesztve ]

(#37326) rolcsibácsi válasza pitimany (#37324) üzenetére


rolcsibácsi
őstag

énis sgs2ről váltottam i4s-re. (igaz előtte meg i4em volt)
nekem hiányzott az a minőségbeli különbség ami az iphoneban megvan. sgs2 is teljesen jó telefon, valószínű hogy most azt vettem volna hisz majdnem olyan mint egy iphone, csak sokkal olcsóbb..
iphone sokkal jobb gps-ben, legalábbis a google mapsban gyorsabban talál jelet és az iránytű is rendesen követi, sgs ben ez lassabb. de samura ott az ingyenes google navi.
gmail, naptár, névjegyek minden tökéletesen működik.. kamera tökéletes ha nem egy tükörreflexes xenon vakus géppel hasonlítod össze.. videóra jobb mint az sgs2- bár ha nem egy mai darab a pc-d akkor esélytelen hogy visszanézd őket rajta (sgs2 videóit meg tudom nézni rendesen, hiába ugyanakkora felbontásban vannak, gondolom más kódolás, meg ugye iphone4s-ben van képstabilizátor bla bla..)
hát a fájlmozgatás szarabb mint androidon, kell mindenhez az itunes, és külső meghajtóként nem lehet használni sajnos az iphonet.
igazából én a legfőbb okot az appstoreban látom, viszont sokkal drágább egy 4s (kb duplája, annyival nem jobb, de az legalább tarja az árát később is)
ha érdekel a véleményem, én már kezdem amúgy kicsit unni az iphonet is, de legalább van rá app bőven amit lehet próbálgatni. van kb 20 app amit használ(tam) átlagosan, amik egy restore után már emlékezetből jutnak eszembe a többi kb fél napig köt le..

[ Szerkesztve ]

(#37327) CoDWaW07 válasza Kommy (#37265) üzenetére


CoDWaW07
őstag

Azzal próbálkoztam de mindig más hibát írt ki,de már nagynehezen sikerült megcsinálni:)
Valakinek fent van iPhone 4-en az 5.1 bétaverziója?

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#37328) Sickboy25 válasza Blaise (#37316) üzenetére


Sickboy25
addikt

Nem tetszik a bőrtok! Ennyi... A bőr sznobsàg?? :)) :D

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#37329) whitezo88


whitezo88
nagyúr

"hát a fájlmozgatás szarabb mint androidon, kell mindenhez az itunes, és külső meghajtóként nem lehet használni sajnos az iphonet."

alapból nem, erre van egy 1 dolláros app, a Phone Drive. drag&droppal lehet böngészőből, vagy ftpről fájlokat pakolgatni, amit le is játszik, ill megnyit, ha támogatott formátum (dokumentumok, pdf, zene, megfelelő formátumú filmek)

(#37330) kali válasza pitimany (#37324) üzenetére


kali
legenda

igazán nincs mit! :)
előre szólok, lesz néhány szélsőséges szempont, illetve állítás részemről, nézd/nézzétek el nekem, hiszen mindenki más szempontokat vesz figyelembe, amikor telefont vásárol, ezért nem kell majd egyik oldalról sem védeni vagy támadni az állításaimat, észrevételeimet! :R
a symbian, majd az android esetében sem éreztem kényszert a főzőcskére, buherálásra - persze nem azért, mert egyáltalán nem értek hozzá -, egyrészt ezért is gondoltam úgy, hogy az ios sem lesz számomra korlátokkal teli oprendszer, illetve némi kihívást is éreztem, mert sokan szidták, hogy ezt nem lehet, meg azt nem lehet, mert zárt...stb, így nekiugrottam! korábban sosem volt még apple/ios a tulajdonomban, de azért elvétve találkoztam már vele!
wp is képben volt, de hardverileg jelenleg a lumia 800 például "visszalépést" lenne az sgs2 után - annak ellenére, hogy adott rendszer alá bőven elég -, részint ezért is jött képbe az i4s, meg ha nagyon őszinte akarok lenni, akkor a telefon mérete is számít nálam, és az sgs2 már erősen a felső határon mozog!
sebesség és stabilitás szempontjából nem volt kérdéses az i4s/ios 5 megfelelősége, a telefon mérete is ideálisnak tűnt, egyedül a 4.3" kontra 3.5" kijelzőtől tartottam kicsit, mert sokat netezek a telefonon, de szerencsére nem jelentett nagy gondot az eltérés, mert az ios/safari különböző szoftveres megoldásokkal - speciális nagyítási funkció...stb - élvezhetővé teszi a használatot/böngészést!
az furcsa volt elsőre, hogy az apró 4s érzetre (is) - jelentősen - nehezebb, mint a jóval nagyobb s2 - és nálam nem játszik, hogy fém, nem vagyok az őrültje, a műanyag is okés, ha megfelelően van összerakva, nem kopik...stb!
oprendszerileg és hardverileg is lehet, hogy a legjobbkor ugrottam rá az ios 5/4s párosra, mert ahogy látom, néhány korlát eltűnt, ami korábban még adott volt, illetve jött néhány hasznos új funkció is, ami miatt egyszerűbb és kényelmesebb lett az android -> ios áttérés; nem kell már külön munkaállomás a telefon aktiválásához, tovább az icloud által sokkal egyszerűbb lett a gmail szinkronizáció/átültetés! minimális szintem ráolvasgattam a témára, és egyszerűen átültettem, majd beállítottam mindent, csodálatosan átvihető icloud alá a gmail címtár, naptár...stb, de az eredeti helyéről is használható, tehát a gmail is beállítható alapértelmezettnek a telefonon! megjegyzezem; az icloud óta nem annyira kell már nekem a gmail - bár a gmail címemet állítottam be rajta, de amúgy az icloud funkciókat használom, szerintem egyszerűbb és jobban áttekinthető/kezelhető a címtár, naptár...stb!
sokan félnek/tartanak az itunes használatától is, hogy ész nélkül szinkronizál, töröl és hozzáad, pedig csak tudni kell használni, nem ördöngősség, némi áttekintés és olvasgatás után, nekem mondhatni elsőre ment!
a firmware verziójának első frissítésén is túl vagyok úgy, hogy külön letöltött állomány alapján csináltam, teljes restore mellett, mert ugye szeretek tiszta alapra építkezni - meg mert nem is volt még nagyon belakva a telefon!
a gps gyorsan pozicionál, jól tartja a jelet, és bár én csak az integrált térkép mellett teszteltem, de nem tudok róla rosszat mondani!
fényképeket ritkán készítek, de annyira nem rossz a kamera, sőt!
vannak persze korlátok az sgs2 mellett, nem annyira egyszerű, hogy csak rádugom usb módban, és mehet fel zene, videó...stb, de azért megoldható az itunes által (is), tettem fel zenéket (*.mp3 formátumban) a notikról és eredeti cd lemezekről is - utóbbit átkonvertálta úgy, ahogy én beállítottam -, képeket is dobtam fel, majd beállítottam háttérnek, szóval a fontos és alapvető dolgok azért nem annyira bonyolultak!
azért alapban sokak számára hiányozhat az, hogy egy fényképet/zenét nem küldhetek el csak úgy például bluetooth útján egy másik eszközre, de ha őszinte akarok lenni, és már a korábbi telefonjaimon is a net őrültje voltam, e-mail útján, vagy tárakra továbbítok mindent, így ez sem annyira korlátoz!
az az igazság, hogy napok alatt beleszerettem az új telefonba, és bár még itt pihen nálam néhány napig az sgs2 is, már nem hiányzik annyira, elő sem veszem a dobozából!
mondom ezt úgy, hogy nem nézem le az előző telefonomat, nem mondhatom egyértelműen, hogy gyengébb, rosszabb...stb, nem is akarom ilyen szintem összemérni őket - sem gyártó, sem pedig oprendszer szempontjából -, valamiben az egyik jobb, másban meg a másik, kérdés, hogy kinél melyik tulajdonság/funkció fontossága domborodik ki jobban...
amire én használom a telefont (főként; telefonálás, sms, e-mail, netezés és néha pici navigáció), arra bőven jó az új telefon/oprendszer is, sőt! sokan már azon elszörnyűlködnek, hogy szinte már a telefon/rendszer által alapban adott alkalmazások és funkciók is kiszolgálják az igényeimet, mondhatni külön alkalmazások telepítése sem szükséges - és ez már android alatt is igaz volt, főként az újabb firmware verziók óta!
néhány nap - és néhány teljes feltöltés - után, kezd beállni az új telefon akkumulátora is, az új firmware verzió alatt nagyon tetszik az akkumulátoros üzemidő, pedig jó firmware verzió alatt, az sgs2 esetében sem volt rá különösebb panaszom!
oprendszeres szintem nem állok neki összehasonlítgatni a különböző funciókat, azok meglétét/hiányát, vagy konfigurálhatóságát - mert már így is nagyon sokat írtam -, de az az igazság, hogy mind a két rendszer esetében van + és - is, ami szerintem - többségében - mind a két esetben javítható/pótolható különböző alkalmazások telepítésével és használatával, szóval kis túlzással; egyik oldalon sem létezik lehetetlen!
nagyjából ennyi, tehát ha nem hiányzik a főzőcske, akkor csak javasolni tudom, hogy próbáld ki a telefont/oprendszert! :K

[ Szerkesztve ]

(#37331) tommjee válasza kali (#37330) üzenetére


tommjee
senior tag

A mondani valódhoz ezt birom csatoltani :) Én is most fogok váltani Androidról iOS-re

(#37332) ittakary válasza kali (#37330) üzenetére


ittakary
nagyúr

ez ám a hsz... :D

(#37333) boogie84


boogie84
veterán

Tegnap Chrome reinstall volt, azóta nem működik rendesen sem a Chrome, sem a Gmail.

Nem tudtam bejelentkezni, majd módisítottam a jelszót, mert valami közös jelszót kért, amit állítólag én már létrehoztam valami alkalmazással.... Nem értem mit írt. Youtube-ra "regeltem" a gmail fiókommal, ennyi. Semmi másra nincs használva.

Töröltem a fiókot, majd újra létre szerettem volna hozni. Már a jelszót sem fogadja el. :(
Most még telóról sem érem el, sőt a win7 gadget sem képes automatikusan csatlakozni a gmailhez, csak böngészőt megnyitva. :O

Tudna nekem segíteni valaki? :F

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#37334) Kommy válasza boogie84 (#37333) üzenetére


Kommy
veterán

Telefonról nyomjál rá erre a linkre.

jelnetkezz be és csinéld végig amit akar.

[ Szerkesztve ]

(#37335) boogie84 válasza Kommy (#37334) üzenetére


boogie84
veterán

Telefonra működik , köszönöm!! :R

Pontosan mi lehet ilyenkor a probléma? Jelszómódosítást azonnal kellene regelnie nem?

Chrome sync
Detailed information from this service is unavailable at this time.

Ezt kapcsoltam ki mikor bejelentkezni próbáltam. Most meg nem működik. Nem értem én ezt. :U

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#37336) Kommy válasza boogie84 (#37335) üzenetére


Kommy
veterán

Ez azért lehetett mert letiltották a belépést, a sok sikertelen próbálkozás miatt, valószínűleg valaki próbálkozott feltörni a fiókodat.

Jelszómódosítás azonnal mennie kell.

[ Szerkesztve ]

(#37337) kali válasza tommjee (#37331) üzenetére


kali
legenda

olvastam már a hozzászólásom előtt is, kár, hogy sgs2 nincs a listádban... :)

ittakary; pedig visszafogtam, lehetett volna jobban részletezni... :DD

[ Szerkesztve ]

(#37338) boogie84 válasza Kommy (#37336) üzenetére


boogie84
veterán

Ez az ami nem működött tegnap. Nem értettem h miért.

[link]

Lehet h emiatt nem működik most, mert ide azért bepróbáltam 1 2 jelszót. Nem értem h mi ez.

(#37339) Kommy: Ezt próbáltam, de semmi. Vagyis itt tartok. A Chrome-ba legalább eb tudtam jelentkezni, de olyan a gmail fiók, mintha csak a chrome-on keresztül tudnám elérni sz.gépen.

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#37339) Kommy válasza boogie84 (#37338) üzenetére


Kommy
veterán

Lehet, de ott van az utolsó mondatban mit kell csinálni.

(#37340) Blaise


Blaise
veterán

Találkoztatok már olyannal, hogy a GPS ikonja folyamatosan ott van az állapotsorban, még akkor is ha minden program ki van lőve?

[ Szerkesztve ]

(#37341) TBMC válasza Blaise (#37340) üzenetére


TBMC
addikt

igen, ha a helymeghatarozas bevan kapcsolva es valamely program hatterben futo resze hasznalja azt.

:R

(#37342) TBMC válasza Blaise (#37340) üzenetére


TBMC
addikt

igen, ha a helymeghatarozas bevan kapcsolva es valamely program hatterben futo resze hasznalja azt.

:R

(#37343) Sickboy25


Sickboy25
addikt

Pénteken felraktam majestic kolléga segítségével a 406-os szoftvert és jelentem, hogy minden nemű akksigondom a múlté. Mèg mindig 86%-on van. Jeje...

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#37344) norbi2010


norbi2010
őstag

5.1 mikorra várható?2 hét még mire megjön a 4S-em és csak 5.0.1-re akarom updatelni jb miatt:D

[ Szerkesztve ]

(#37345) CoDWaW07


CoDWaW07
őstag

Még az lenne a kérdésem hogy a jelenleg 5.0.1-em van fent és megjelenik újabb szoftver, és ha nem frissítem csak simán restoreolni akarom akkor is kell hozzá SHSH?

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#37346) TBMC válasza norbi2010 (#37344) üzenetére


TBMC
addikt

pletykakbol kifolyolag febr eleje-elso hete. - ipad 3 megjelenessel egy idoben... - talan.
kitudja?! az is lehet, csak febr vege lesz belole ;]

:R

(#37347) Kommy válasza norbi2010 (#37344) üzenetére


Kommy
veterán

február elején jön a GM verzió ha minden jól megy (előző jan 9-én jelent meg) és ha abban nincs hiba akkor utána jön majd csak a végleges az hogy 2 vagy 4 hétre azt nem lehet tudni, sőt a gm megjelenése sem 100%, hogy február elején megjelnik.

(#37345) CoDWaW07: igen kell.

[ Szerkesztve ]

(#37348) norbi2010 válasza TBMC (#37346) üzenetére


norbi2010
őstag

Akkor inkább február végén :D

(#37349) TBMC válasza CoDWaW07 (#37345) üzenetére


TBMC
addikt

igen, hisz az apple mindig a kintlevo legfrisebb softwareket irja ala, ergo: ha kint lesz az 510 akkor 501re mar nem lehet majd restoreolni shsh nelkul

- illetolegesen ha kint lesz az 510 csak shift +restore segitsegevel tudsz korabbi sw-t betallozni vagy custom sw-t

ui: celszeru mindig menteni az shsh fileokat, artani nem artanak-SOHA :)

:R

[ Szerkesztve ]

(#37350) Solar_Wind válasza CoDWaW07 (#37345) üzenetére


Solar_Wind
senior tag

A restore mindig a legújabb szoftvert teszi fel.

5.1-re én is február végét tippelek.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.