Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#37451) icecave válasza Criton (#37442) üzenetére


icecave
nagyúr

Egyébként ezért van ilyen tokom, itt alulról rá tudok segíteni :D

[ Szerkesztve ]

(#37452) Blaise válasza Criton (#37442) üzenetére


Blaise
veterán

Nyugi...ez egy tok. Az a feladata, hogy fixen és erősen tartja a telefont, nem az a cél, hogy egy óvatlan mozdulat hatására kiessen belőle. Kicsit túlparázod a dolgot :)

(#37453) Criton válasza Blaise (#37452) üzenetére


Criton
veterán

rendben :R

lassan megérdemelnék egy új nevet vagy rangot itt a phn, nem:F :DD :DDD :))

[ Szerkesztve ]

(#37454) eszgé100 válasza Criton (#37453) üzenetére


eszgé100
őstag

Ph!aratag? :)

"-Meddig tart a játék? -Amíg mindenkinek ki nem verik a fogát..."

(#37455) Criton válasza eszgé100 (#37454) üzenetére


Criton
veterán

akár, kérvényezni kéne :D

(#37456) TBMC válasza Criton (#37453) üzenetére


TBMC
addikt

Nem :B Inkabb ne parazz ennyire ra a dolgokra :)

:R

(#37457) vadászcsiga válasza icecave (#37451) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Én is gondolkodtam azon a tokon de pont az a lyuk alul ami nem tetszett kicsit vedtelenebbnek éreztem a telefont az enyemhez képest na meg a piros varras.

Criton
Nekem Thin Series van de gyakorlatilag mindegy ugyanaz a rendszer. Vagy megszokod vagy veszel másikat.

(#37458) icecave válasza vadászcsiga (#37457) üzenetére


icecave
nagyúr

Nekem kifejezetten bejön, képen nekem sem tetszett, sőt, nem csak a varrás, a minta sem. Élőben viszont egyből azt mondtam, hogy megveszem. A lyuk még egy dolog miatt jó: akár tokban is rá lehet tenni a töltődre, dokkra (bár értelme nulla, de ha valaki nem akarja csak azért kivenni a tokból, akkor megteheti). :D

(#37459) tajati


tajati
aktív tag

Osx en hovan menti az itunes a beckup fájlt?

(#37460) icecave válasza tajati (#37459) üzenetére


icecave
nagyúr

[link] Kb. 2-3 találat megnézésével már ki is derül :)

(#37461) tajati válasza icecave (#37460) üzenetére


tajati
aktív tag

igenám de nekem nincs mobile sync mappa...

(#37462) icecave válasza tajati (#37461) üzenetére


icecave
nagyúr

Akkor a google-ban lehet azt is oda kell irni,hogy lion, vagy tiger, vagy amit használsz. :)

(#37463) eszgé100 válasza kali (#37371) üzenetére


eszgé100
őstag

tegnap téma volt az indamail-es mail beállítás.
adott egy i4 és egy 4s egy-egy indamail-es címmel.
mindkét telón ugyanúgy állítottam be mindent - értelemszerűen az egyedi azonosítókon kívül -, mégis marad t egy kis probléma.
szóval a gmail-esről mindegyikre tudok küldeni, és mindegyikről tudok fogadni is, viszont a maradék kettő közül csak az egyik működik megfelelően, a másik csak a gmail-re tud küldeni, az indamail-re nem. valaki tudna segíteni ebben, hogy ez miért lehet?

"-Meddig tart a játék? -Amíg mindenkinek ki nem verik a fogát..."

(#37464) vadászcsiga válasza icecave (#37458) üzenetére


vadászcsiga
félisten

A lényeg hogy mindketten elégedettek vagyunk :) Egyébként te miben tartod mert ahogy olvasgatlak van egy csomó tokod, bumpered stb?

(#37465) icecave válasza vadászcsiga (#37464) üzenetére


icecave
nagyúr

Általában bumperben, az volt a szívás eddig,hogy a Sennheiser cx500 jack dugójának műanyag része vastagabb volt a bumper kivágásához képest, így nem tudtam beledugni. Most vettem egy Xears TD4-et, ennek vékony a műanyag része, így bele tudom dugni úgy is, hogy rajta a telefonon a bumper. aztán, ha meg épp olyanom van, akkor kopaszon, csak a bőrtokban.

Egyébként megint rendeltem párat a TVC oldaláról (csak most reggel óta nem jön be az oldal), de azt csak kíváncsiságból, de úgy vagyok vele,hogy 1-2 dolláros tokoról lévén szó, belefér egy kis kísérletezgetés, ahogy eddig. Főleg, hogy az előzőket is onnan rendeltem, és az árukhoz képest simán hozzák a több ezer forintos tokok minőségét.

[ Szerkesztve ]

(#37466) bepe79


bepe79
addikt

Apple iPad vs. elmeroggyant idióta...: [link] :U

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#37467) bepe79 válasza icecave (#37465) üzenetére


bepe79
addikt

Én a Griffin Survivor tokért nem sajnálom a pénzt (pedig irtózatosan drága volt, már-már csillagászati ár (11.9K az iStyle Mammutban)), mert ez tényleg teszi a dolgát, és tényleg megvédi a telefont. Igaz, hogy nem szép vele, de szerintem egyetlen tokkal sem szép a telefon, és akkor meg már úgyis mindegy. Még a Nissan öngyógyító tokjára leszek majd kíváncsi, ha az megjelenik, abból is biztos, hogy veszek egyet! :K

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#37468) samgar válasza bepe79 (#37467) üzenetére


samgar
őstag

Akkor mit mondjak a Case Vapor 4-re, ami 23ezer volt :((( és nem használom, mert nem tetszik a telefonon, de ugye ezt előre nem láthattam és nem próbálhattam

Oppo Find X5 PRO

(#37469) LaptopSystem

Sziasztok!
nekem még mindig nem világos hogy amit áthúzok számítógépről zenét a telefonra azt hogy tudom beállítani csengő hangként?

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#37470) vadászcsiga válasza bepe79 (#37467) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ez a survivor tok sztem túlzott aggodalom ráadásul elfedi a telefon szépségét, kár eldugni. Persze nem tudom mit dolgozol lehet hogy szükség van rá.

alfa156
Azt sehogy először max 30 mp-es m4r kiterjesztésűvé kell konvertálni csak utána tudod rahuzni.

[ Szerkesztve ]

(#37471) LaptopSystem

vettem egy ilyet de nagyon bumszli lett tőle a telefon :K

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#37472) irgum válasza samgar (#37468) üzenetére


irgum
addikt

Nekem is vaporom van, nekem nagyon tetszik rajta. Az egyetlen gond, hogy navigációra alkalmatlan lesz a készülék ha rajta van, nem talál gps jelet. Le kellett vennem, mert mindennapos nálam a navigáció használata. Az enyém szerintem utángyártott mert 11 lepedőért szereztem be.

(#37473) LaptopSystem válasza vadászcsiga (#37470) üzenetére

az igen azt hittem egyszerűbb

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#37474) nakerma válasza irgum (#37472) üzenetére


nakerma
tag

Szia nekem is volt vaporom egy szar volt szo szerint ráadásul szerintem nem is annyira szép ! Viszont most Draco IV em van és eg és föld a kettő mind kinézetre mind pedig használatba van gps jel nem gyengébb a wifi se a térerő ! Szoval csak ajánlani tudom!!!
Iphone 4s

(#37475) vadászcsiga válasza irgum (#37472) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ha használtad volna a keresőt láttad volna hogy az eredeti is árnyékolja a GPS jelet.

(#37476) samgar válasza irgum (#37472) üzenetére


samgar
őstag

Az a jó az egészben, hogy egyszerűen lehetetlenség eladni, még féláron is :(((

[ Szerkesztve ]

Oppo Find X5 PRO

(#37477) TBMC válasza samgar (#37476) üzenetére


TBMC
addikt

mikor kijott, mindenkinek nagyon tetszett, odavoltak erte az emberek... s nem sokkal kesobb rajottek, hogy kaki sajnos :( nyilvan ez azert ad a hasznalt araknak..

:R

(#37478) Criton


Criton
veterán

(#37479) andew


andew
tag

na megvan a 3Gs 32GB fehér

minden jó viszont az eladó adott egy baromi kemény tokot hozzá amit amikor tettem fel benttmaradt az ujjam és a krómkeret "megfogta" a körmömet ami szépen kihúzta a telefonból.

azaz a némítógombnál lehet látni egy nagyon pici rést. gondolom szétpattant ?!

hogy lehet ezt visszatenni? alul ki kell csavarni a 2kis csavart és szétszedni?

Hardverek jó áron: http://t7.hu/qk7-andew _____ Két felé lehet osztani a Hardveraprót, aki hirdetni akar és aki eladni. Én az előbbibe tartozom.

(#37480) KonzolKartel válasza Criton (#37478) üzenetére

Persze, ez egy baromi népszerű app.

andew:

Én a helyedben nem próbálnám szétszedni. Próbáld meg összenyomni.
Ha nem jön össze, és nagyon zavar, csak akkor szedd szét.

[ Szerkesztve ]

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#37481) Criton válasza KonzolKartel (#37480) üzenetére


Criton
veterán

több ismerősöm is ezen keresztül rak fel képeket a facebookra, és elég szép képeket :)
Akkor kipróbálom én is :D

(#37482) TBMC válasza andew (#37479) üzenetére


TBMC
addikt

a kromkeret es a hatlap tudtommal egybe mozog, amig darabjaira nem szeded, probald meg visszapattintani. vagy akar probald meg szetszedni, de kello ovatossaggal! (nezz szet youtubon)

:R

[ Szerkesztve ]

(#37483) andew válasza KonzolKartel (#37480) üzenetére


andew
tag

ez a baj. nem tudom összenyomni. :U

mi a menete a szétszedásnek?

Hardverek jó áron: http://t7.hu/qk7-andew _____ Két felé lehet osztani a Hardveraprót, aki hirdetni akar és aki eladni. Én az előbbibe tartozom.

(#37484) TBMC válasza andew (#37483) üzenetére


TBMC
addikt

6:24-nel lathatod teljesen egybe van a "szetszedesi" folyamat vegeig a kromkeret a hatlapocskaval. nem egy egyszeru folyamat az fix

:R

(#37485) KonzolKartel válasza andew (#37483) üzenetére

[link]
Ezzel próbálkozz. Ha nem vagy egy nagy szerelő, akkor szerintem inkább barátkozz meg vele, mert többet árthatsz, mint használsz.

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#37486) andew


andew
tag

köszi srácok!

a kijelző nem akar kijönni... :W

Hardverek jó áron: http://t7.hu/qk7-andew _____ Két felé lehet osztani a Hardveraprót, aki hirdetni akar és aki eladni. Én az előbbibe tartozom.

(#37487) pr0bi


pr0bi
senior tag

Pár napja a telefonos itunes (amerikai store regisztráció) az alábbi üzenetet dobja fel indulás után: "Your request could not be completed" , valamelyik oldalt betölti valamit nem. Gépről hibátlanul működik az account. A Hungarian Store gond nélkül megy. Sajnos visszamenőleg nem sikerült választ találnom a kérdésre.

[ Szerkesztve ]

(#37488) TonTomika válasza Bling95 (#37377) üzenetére


TonTomika
aktív tag

Én a MAX-et használom, nagyon szeretem. Kicsi free program. :)

(#37489) irgum


irgum
addikt

Nahát milyen csönd van így napközben!

Ez nem rekord véletlen? :DD

(#37490) GALARDO válasza irgum (#37489) üzenetére


GALARDO
addikt

Inkább tölts fel pár képet, had irigykedjek. ;]

[ Szerkesztve ]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#37491) irgum válasza GALARDO (#37490) üzenetére


irgum
addikt

Most nincsenek szép képeim, de próbálok keresni valamit! :)

(#37492) irgum


irgum
addikt

Ha akkus tokba van a telefon, az milyen hatással van az aksi elhasználódására? Szóval folyamatosan tölti, illetve teljesen fel van töltve. Ilyenkor a készülék aksiján keresztül jön a tokból az áram, vagy közvetlenül, egy az aksit kikerülő áramkörön keresztül kapja a rendszer az áramot? Az utóbbinak örülnék! Mit tippeltek?

(#37493) snooze válasza irgum (#37492) üzenetére


snooze
veterán

van rajta egy kapcsolo,amivel ki és be tudod kapcsolni,hogy töltse-e vagy sem a tok akksirol a telot....
amilyen nekem van,(lejjebb van kép rola 37741hsz)azzal közvetlenül nem biztos,hogy tudod tölteni áramrol a telot..csak az akkut,vagyis ezt pontosan nem lehet tudni,mert csak akkor töltödik a telo(ha az usb-s áram is rajta van) ha on állásba van..
remélem meg lehet érteni mit is akartam.. :)

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#37494) irgum válasza snooze (#37493) üzenetére


irgum
addikt

Értem amit mondasz, ezeket a trükköket tudom. Azt nem tudom, hogyha mindig be van kapcsolva és teljesen fel van töltve, akkor már külön áramkörön kapja e az áramot a telefon a tokból, vagy átfolyik előbb az aksiján.

(#37495) snooze válasza irgum (#37494) üzenetére


snooze
veterán

ezt nem tudom..de szerintem nem is nagyon lehet kideriteni..

neked is olyan tok van?kb mennyire tudod feltölteni vele?

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#37496) irgum válasza snooze (#37495) üzenetére


irgum
addikt

Szerintem se lehet tudni, tippeket vártam. :)

Ma vettem ezt a tokot: [link] Még nincs sok tapasztalatom róla, elvileg 1X teljesen fel tudja tölteni a lemerült telefont. Jó lett vele a fogása, a vastagsága nem zavar, a 2X üzemidő feledteti. Ami nem tetszik, hogy recseg a keret rajta és hogy 4 órát ír a teljes feltöltéséhez.

(#37497) snooze válasza irgum (#37496) üzenetére


snooze
veterán

ez igen.. :) jo drága volt..lehet jobban jártál volna,ha veszel csak akkumulátort,ami sokkal nagyobb teljesitményü..igaz az nem tok hanem különállo.. :)

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#37498) irgum válasza snooze (#37497) üzenetére


irgum
addikt

Van külön akksi is, ne aggódj! :DD Adok az iPhone energia ellátására. :D

De a külső aksit másra is használom, pl bluetooth füles töltésére. Úgy tudom az enyém 4400 mah-ás.

[ Szerkesztve ]

(#37499) ittakary válasza Criton (#37478) üzenetére


ittakary
nagyúr

Igen. Jóféle

(#37500) tajati


tajati
aktív tag

Hali!

Néhe előjőn az i4 négy fehér ikon. az miért lehet? egyikre ha rákantitok az jön elő mint amikor az ios 5 raktam fel . másiknál meg ilyen hálozati cucc cdma meg ilyenek, de ha ujra inditom akkor eltünnek. Meg olyan is van hogy applnek akar küldeni valami cuccokat hogy segitség a munkát. (persze nem mentem rá h küldés) mi lehet ez?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.