Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#36051) spyduck válasza icecave (#36047) üzenetére


spyduck
nagyúr

Én is így vagyok vele.... :)

(#36052) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Tegnap este óta minden appstore-os letöltéskor felugrik egy ablak hogy a vásárlás nem lehetséges. Az app egyébként lejön. Csak nálam van ilyen?

(#36053) Rivaul válasza spyduck (#36046) üzenetére


Rivaul
addikt

Engem is sok minden idegesít hiába vettem egy 4s-t. Mind amellett hogy teljesítményre messze a legjobb készülék, igen is vannak bőven hibák. Halál hogy nem használhatom egy 2 kilós készüléknél a bluetoot-om más telefonnal, hogy menüket kell másznom hogy a wifit ki s be kapcsoljam. Hogy nem dughatom rá bár melyik gépre a telóm hogy havernál feldobjak valamit ami tetszik mert nincs annyi lóvéja vagy akármije hogy legyen egy olyan eszköze ami itunes-t használ. S még rengeteg hiányosság aminek egy részét töréssel lehet orvosolni de alapból meg van nyomorítva. Ennek ellenére nagyon meg vagyok elégedve s nem bántam meg hogy androidról váltottam erre a készülékre de ahogy azok is, ez is lehetne sokkal jobb főleg ennyiért. SZEMÉLYES VÉLEMÉNYEM :B

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#36054) Ragnar95 válasza Rivaul (#36053) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ezek nem hibák, hanem az oprendszerből adódó sajátosságok, amikkel vásárlás előtt is tisztában voltál,ha kicsit is utánanéztél a telónak és vagy nem érdekelnek ezek vagy megtanulsz velük együtt élni vagy váltasz ;)
vadászcsiga: nálam nincs ilyen gond, tegnap nem működött az AppStore, nem tudtam belőle letölteni,de mostmár jó :K

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#36055) TBMC válasza vadászcsiga (#36052) üzenetére


TBMC
addikt

Nálam is tegnap este ezt csinálta. De ma délelőtt már működött.

(#36056) Blaise válasza spyduck (#36044) üzenetére


Blaise
veterán

"Igen csak amikor cserélni kell az összes kontaktom és emailem meg mindenem a számítógépen van. Nagyon idegesítő."

Ezért találták ki az iCloud-ot.

(#36057) spyduck válasza Blaise (#36056) üzenetére


spyduck
nagyúr

És a cserekészülékre ami nem iPhone, hogyan varázsoljam rá?

Ezt azért nem fogjátok megérteni, mert nekem 1 óra okos telefon nélkül pénzkiesés, ettől függök, ennyi. Aki csak hobbiból használja az nem érzékeli a problémámat.

[ Szerkesztve ]

(#36058) Blaise válasza spyduck (#36057) üzenetére


Blaise
veterán

No offense...de ha ekkora binziszmen vagy, akkor miért nem vettél inkább Blackberry-t? :)

(#36059) spyduck válasza Blaise (#36058) üzenetére


spyduck
nagyúr

Mert ez felel meg az igényeimnek :)
Először notebook csere, utána pedig 4s-es fogok venni. Az viszont nem reped, hogy fogom én cserélgetni így? ;]

(#36060) manchester85 válasza spyduck (#36057) üzenetére


manchester85
addikt

Két pillanat alatt bármelyik platformra rá lehet varázsolni az emailjeidet és a kontaktokat iCloud nélkül is.

i6 Silver

(#36061) Mr. Teddy válasza spyduck (#36057) üzenetére


Mr. Teddy
őstag

De, ha már 4 vagy 5-re cserélteted, akkor már bizonyára rutinos vagy és nem jelent gondot az új telóra átrakni mindent. Illetve ha már ennyiszer cseréltetted, miért nem írod ki egy füzetbe a számokat, ha neked az létkérdés, mert ezek szerint tapasztaltad, hogy az iphone nem életbiztosítás, elromolhat, ez van. Ahogy manchester85 is írta, inkább örülj, hogy cserélik, hiszen nagyon hivatalosan, a töltőhiba miatt nem is kéne.
Ha meg nem tetszik, hogy reped, akkor vegyél i4 vagy i4S-t, az fizikailag nem csinál ilyen típushibát (vagyis nem tudok róla). -> na szal akkor ez a terved látom, csak közben válaszoltál másnak.

[ Szerkesztve ]

(#36062) b4zsi-


b4zsi-
őstag

Azt nem tudjátok, hogy ha beleszerkesztek egy jegyzetbe és elmentem majd később visszalépek már 2x szerepel ott ugyanaz és az egyiket ki kell törölni! Mit rontok el mentésnél vagy hogyan lehet ezt kikapcsolni, hogy ne mentse el külön?

(#36063) spyduck válasza manchester85 (#36060) üzenetére


spyduck
nagyúr

kontaktokat, hogyan, ez érdekel! Főleg egy olyan cserkészülékre amihez nem kaptam adatkábelt. Ja és az iPhone-t nem JB-ztem így a Sim manager-t se tudom futtatni. Érdekel nagyon, írd meg kérlek!

(#36064) TonTomika válasza spyduck (#36059) üzenetére


TonTomika
aktív tag

Csak törik ha leejted. Arra viszont nem terjed ki a garancia.

Én kapásból azt mondanám, hogy sync-eld fel a kontaktjaidat a gmail kontódra. A gmaillel kb minden telefon kompatibilis.

[ Szerkesztve ]

(#36065) spyduck válasza Mr. Teddy (#36061) üzenetére


spyduck
nagyúr

Fent vannak a az outlookomban és kb 500 telefonszámom van, a SIM csak 250 fogadására képes. Utóbbi 2012 tájékán elég vicces!

TonTomika: fantasztikus :)
Ez való nekem: [link] Ez aztán össze van rakva. Csak csúnya, andoridos és kicsi ;]
Apósomnak ilyet rendeltem, holnap megyek érte :)

[ Szerkesztve ]

(#36066) manchester85 válasza spyduck (#36063) üzenetére


manchester85
addikt

Google szinkronizálással. Mindegyik platform támogatja. (Android, iOS, WP).

i6 Silver

(#36067) spyduck válasza manchester85 (#36066) üzenetére


spyduck
nagyúr

Ennek majd utána olvasok, köszönöm!

(#36068) Ragnar95 válasza b4zsi- (#36062) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Tehát a javított verziót menti el 2x? Nincs véletlenül bekapcsolva az iCloud?
Ha igen, akkor a jegyzetekben menj be a fiókokba (jegyzetek és balra fölül lesz egy vissza gomb fiókok felirattal) és másolj át minden jegyzetet a telefonról iCloudba, így nem fogja ott is és a telón is tárolni őket ;)

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#36069) majestic válasza KonzolKartel (#36006) üzenetére


majestic
őstag

Akkor ugrik csak fel ha a Mappa szövegre klikkelsz.

Macbook Pro 15' (2017), iPhone 15 Pro Max 256GB, Apple Watch Ultra 2, iPad Pro LTE 256GB (2024), G30

(#36070) Mr. Teddy válasza spyduck (#36067) üzenetére


Mr. Teddy
őstag

Amúgy én is a gmailes contactokat használom. Még iphoneon is.
Gmail-be beimportálod a kontaktokat (több féle mód is lehet), aztán pl. iphonera úgy meg lehet csinálni, hogy a gmailt exchange szerverként állítod be. Ez után automatán le is tölti a telefonra a kontaktokat. És ha iphoneon vagy gmailben új kontaktot írsz be, automatán felkerül gmail accountodba és ott lesz. Kb mint icloud csak ezt kb minden okostelefon támogatja. Ja és a gmailes levelek is azonnal megjelennek a telefonon és nem kell időként lekérdezni.

[ Szerkesztve ]

(#36071) TonTomika válasza Mr. Teddy (#36070) üzenetére


TonTomika
aktív tag

Kicsit off, de annyival kiegészíteném még, hogy a Google lehetőséget biztosít arra is, hogy bármilyen végződésű e-mail címet be lehessen fűzni domain szinten, csupán az MX rekordokat kell átírni a domain DNS beállításainál. Így az ember egy teljes értékű Google fiókot kap a saját domain-ével, Push emaillel, kontaktokkal, naptárral, mindennel.

(#36072) KonzolKartel válasza majestic (#36069) üzenetére

Ezzel nincs gond, oda klikkelek, de nem ugrott fel a billentyuzet:(. Nyomtam egy respringet, utana jo lett.

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#36073) majestic válasza KonzolKartel (#36072) üzenetére


majestic
őstag

Ja értem. Mégegy fontos infó: az SB Settingsel ki lehet kapcsolni a 4s-en a 3g-!

[ Szerkesztve ]

Macbook Pro 15' (2017), iPhone 15 Pro Max 256GB, Apple Watch Ultra 2, iPad Pro LTE 256GB (2024), G30

(#36074) Kasza08 válasza vans? (#36036) üzenetére


Kasza08
őstag

Közben középületeket záratsz le? ;]

(#36075) sCr89


sCr89
tag

Hali, 4S re milyen védőfóliát ajánlanátok? megéri a drágább vagy nem? :|
köszii

(#36076) vadászcsiga válasza sCr89 (#36075) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Meg.

b4zsi-
Nem lehet hogy 2 helyre szinkronizálod a jegyzeteket? Gmail, iCloud?

[ Szerkesztve ]

(#36077) manchester85


manchester85
addikt

Az jutott eszembe, hogy iPhone-ok között miért nincs ingyen telefonálás wifin? Úgy értem, ez a facetime-mal összehasonlítva egy szűkített szolgáltatás lenne, tehát kevesebbet nyújt, viszont az ember nem mindig akarja a másik képét bámulni. Persze tisztában vagyok vele, hogy erre számos lehetőség van külsős alkalmazásokon keresztül, de elég kézenfekvő lenne gyárilag is. Mondjuk ha a home gombbal kilép az ember, akkor a túloldalon is megszűnik a videó stream, csak hát körülményes, meg szerintem logikátlan, hogy nem lehet kikapcsolni a videóhívást úgy, hogy a hanghívás megmaradjon.

i6 Silver

(#36078) snooze válasza manchester85 (#36077) üzenetére


snooze
veterán

viber??

GO Gunners!!!

(#36079) sCr89 válasza vadászcsiga (#36076) üzenetére


sCr89
tag

értem, és azok közül is melyik mert elég nagy a választék? (énsem igazodok ki):) :D, valamint nem igazán tudom azt sem hogy matt vagy fényes? pl amiben küldik a telot a gyári fólia az milyen, matt vagy fényes?

(#36080) manchester85 válasza snooze (#36078) üzenetére


manchester85
addikt

Idézek:

"Persze tisztában vagyok vele, hogy erre számos lehetőség van külsős alkalmazásokon keresztül, de elég kézenfekvő lenne gyárilag is."

Az Apple-nek nyilván az az érdeke, hogy a saját, gyári szolgáltatásait használd. Viszont mibe telt volna a Facetime-ot külön hanghívás funkcióval is felruházni?

norbi2010!

Nem, bökj a transfer purchases-re, és authorizáld a gépet.

szerk2!

Snooze, felvetettem egy kérdést, nem az Apple szakmai titkaiban illetékes embereket kerestem itt a topikban. :U Arra való a topik meg a fórum, hogy beszélgessünk. Nyilván senki se tudja rá itt a konkrét választ, de ötlete, véleménye bárkinek lehet, nem? :)

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#36081) norbi2010


norbi2010
őstag

Elb*szódott a gépem így újra kell raknom,de a backup-omat nem tudtam lementeni.Ha vissza rakom az iTunes-t és sync-elek,letörötölheti a dolgaimat?

(#36082) snooze válasza manchester85 (#36080) üzenetére


snooze
veterán

talán akkor nem itt kellene kérdezni,hanem az illetékesektöl.. :) vagyis az Apple-töl..mert ezt szerintem itt nem tudhatja biztosan senki.. :)

egyébként ez más progikrol is elmondhato,nemcsak erröl a progirol..

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#36083) Xero válasza manchester85 (#36080) üzenetére


Xero
nagyúr

Szolgáltatóknak nem tetszett volna.

(#36084) manchester85 válasza Xero (#36083) üzenetére


manchester85
addikt

Na de ha ugyanúgy csak wifin engedélyezték volna, akkor az mivel többletszolgáltatás, mint a facetime? Ha akarom, kilépek a home gombbal, és megáll a kép, vagy lefogom az ujjammal a kamerát, és dettó. Attól, hogy megy a mozgókép is, még ugyanúgy ingyen beszélek a szolgáltató kárára.

snooze!

Skype-on bármikor ki lehet kapcsolni a kamerát, és hanghívásra váltani.

Kasza08!

Ezzel az erővel minek adták ki a Facetime-ot, hisz ott a Skype. :U Ezek az alkalmazások a legtöbb platformon elérhetők, (viber, skype) minden gyártó szereti magához láncolni a vásárlókat.

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#36085) Kasza08 válasza manchester85 (#36080) üzenetére


Kasza08
őstag

Viszont mibe telt volna a Facetime-ot külön hanghívás funkcióval is felruházni?

Neked mibe telik felmenni az AppStore-ba és letölteni az ingyenes alkalmazást? Én arra tudok gondolni, hogy nem akarnak konkurenciát állítani az ilyen programoknak, mert azokból van hasznuk, míg a saját fejlesztésért nem fizetne nekik a kutya sem. :U

(#36086) kisferi


kisferi
tag

Sziasztok. Megvettem az IGO-t (Magyar Román). Azt szeretném kérdezni, hogy ebbe nincs berepülés funkció? (végig visz a megtervezett útvonalon) Még azt szeretném megkérdezni, hogy érdemes megvenni a 3D épületeket, nem lassítja be a navigációt? Előre is köszönöm a segítséget.

(#36087) máyköl válasza Kasza08 (#36085) üzenetére


máyköl
veterán

Viber sz@r.
Sms -re még elmegy (androidosokkal), de a telefonálás már túl bugos.
Igazat adok manchester -nek, bár hozzáteszem, sosem használtam még a facetime -ot. Viszont ez az imessage, ez egy baromi nagy ötlet volt. Csak hívásba is jó lenne...

(#36088) Laccee89


Laccee89
csendes tag

Üdv!
3GS-emet restoreolnám, de minden egyes alkalommal 3194-es hibaüzenet fogad itunestól. Több gépen is próbáltam, legújabb itunes-al, többfajta ispw-vel. A hosts file szerkesztésen túl vagyok, sajnos nem segitett. Van valakinek tippje?

(#36089) plus44


plus44
veterán

Nem tudtok valami tweak-et arra, hogy átlátszó legyen a lockscreen felső és alsó szürke sávja? Vagy ha az óra és a csúszka körül minden eltűnik az még jobb. Én ezt a winterboard és egy téma segítségével oldottam meg, de merül a telefon tőle nagyon, ezért keresnék alternatívákat.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#36090) C4mp3r válasza Laccee89 (#36088) üzenetére


C4mp3r
addikt

tinyumbrella -> advanced -> set host to cydia checkboxot szedd ki

(#36091) vadászcsiga válasza manchester85 (#36077) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Gondolom majd valamelyik új telefonba vagy új ios-be belerakják nagy csinnadratta kiséretében. Steve állítólag évekre előre megtervezte ezeket az újításokat, bár lehet hogy ez csak mendemonda.

(#36092) manchester85 válasza vadászcsiga (#36091) üzenetére


manchester85
addikt

Mondjuk ezt el tudom képzelni. :U

i6 Silver

(#36093) TheMarci válasza vadászcsiga (#36091) üzenetére


TheMarci
addikt

Már évek óta arra várok, hogy az Apple 'feltalálja' a profilokat, és végre belerakja valamelyik ios-be.. :/

Do You Dream?

(#36094) KonzolKartel válasza majestic (#36073) üzenetére

Hmm.. Ez vicces. ugy volt, hogy a valami hardveres tema miatt nem lehet kikapcsolni...

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#36095) Laccee89 válasza C4mp3r (#36090) üzenetére


Laccee89
csendes tag

Azt is próbáltam, nem segitett sajnos.
4.1 van rajta, 4.3.3-at akarok restoreolni. Nem volt még jailbreakelve eddig.

(#36096) Bling95 válasza manchester85 (#36077) üzenetére


Bling95
őstag

ha FaceTime közbe lezárod a telefont ( lock gombal ) akkor a másiknak aztirja hogy kamera szüneteltetve és kvázi telefonálsz

(#36097) Mr. Teddy válasza TheMarci (#36093) üzenetére


Mr. Teddy
őstag

Na majd ios6 "killing fícsör" lesz :D

(#36098) vadászcsiga válasza TheMarci (#36093) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Még pár év és benne lesz :D

Egyébként viccet félretéve azt mindannyian tudjuk az Apple buzgón figyeli a cydiás alkalmazásokat úgyhogy lehet hogy egyszer bekerül.

(#36099) jilian válasza plus44 (#36089) üzenetére


jilian
addikt

Erre én is ráizgulnék! :K

(#36073) majestic
Igen ezt én is alá tudom támasztani! :P Nesze neked 5.1 ! ;]

[ Szerkesztve ]

(#36100) TheMarci válasza vadászcsiga (#36098) üzenetére


TheMarci
addikt

Szólni kéne valami nagy fejlesztőnek, hogy csináljon gyorsan egy profilkezelő programot, ami jó népszerű lesz, hogy aztán hipp-hopp az Apple átvegye. :)

Do You Dream?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.