Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#37751) DanielK válasza icecave (#37748) üzenetére


DanielK
addikt

Jajj azt nem szeretném... :DD

Nekem igazából a megoldása tetszik, hogy üveget taperolsz és nem fóliát. De igazából elég a brando is rá, szóval nem a telefon védelme miatt tenném fel rá.

Ha tudnám, hogy az iPad háta éves szinten max 1-2 mikro karccal bővül, akkor azt sem félteném ennyire. Kivettem az ozaki wardrobe tokból és hát pihe könnyű és a fogása is atom stabil. Szóval lehet megmarad "naked"-en, ha meglesz majd a billentyűzet hozzá... :))

[ Szerkesztve ]

(#37752) Criton válasza icecave (#37750) üzenetére


Criton
veterán

A Citrom még elmegy, de Citron :DDD

(#37753) Criton válasza icecave (#37745) üzenetére


Criton
veterán

Akárcsak én, 3,4,5.... fóliánál :DDD
Aztán a végén vettem egy BRANDO ULTRA CLEAR Protector Plust, amit a Speedshop nagyon korrektül és ingyen felrakott :R

Az ami a videón van, nem lehet olcsó :U

(#37754) DanielK válasza Criton (#37753) üzenetére


DanielK
addikt

6.500,- körül van. Nagyjából annyi, mint a Brando elő és hátlap fólia a speedshopnál.

(#37755) icecave válasza DanielK (#37751) üzenetére


icecave
nagyúr

A helyzet az, hogy elég vastag ez az üveg... biztos jó, de vannak kételyeim azzal kapcsolatban,hogy egy "becsúsztatós" tokba, ahova eddig pont befért, ezzel együtt hogy fog belemenni, meg mennyire mozdítaná el a felületen a "fóliát", mivel ekkora vastagságon a szélén már mibe kapaszkodni, hogy úgy mondjam.

Én többek közt most ilyet is rendeltem: [link] Kíváncsi vagyok, mekkora lesz a különbség 5-10-ed áron...

Criton: ha jól felteszem, egy crystal fólia 3 hónapot simán rajta van, akkor is csak azért veszem le, mert már viszket a tenyerem, hogy úgy le kellene cserélni (pedig felesleges lenne arra viszont jó,hogy újabb 1-2-t elrontsak, mire egyet tökéletesen felteszek).

[ Szerkesztve ]

(#37756) Criton válasza DanielK (#37754) üzenetére


Criton
veterán

Na az jó akkor, majd ha a Brandot lecserélem, akkor ezt már talán én is felfogom tudni rakni a youtube videó segítségével.

A fóliákat egyébként mennyi időközönként érdemes cserélni?, csak hogy "Citron" maradjak :D

icecave: A Sena Corsa tokban szerintem nem lenne probléma, főleg ha egy idő után tágult is.

[ Szerkesztve ]

(#37757) DanielK válasza icecave (#37755) üzenetére


DanielK
addikt

Akkor nem csak Critonnak vannak dolgai. ;] :P

(#37756) Criton: ha már nem látsz a karcoktól vagy annyira felpöndörödött esetleg. Amúgy nem kell. Párom a régi SGS-emet használja, amire a speedshopban tették fel a brando ultra cleart, tavaly márciusban. Azóta van pár karc rajta (táskában hordja, és a csak a hátulját védi egy lyukacsos Samsung tok), de őt nem zavarja annyira. Mondtam neki, hogy van azért még 2 fólia rá hotton (vettem pár tokot hozzá... :B), ha cserélni kell szóljon. Még nem szólt. :N :DD
A másik telefonomat is ő használja (Nokia E51), amire feltettem egy brando ultra clear fóliát a speedshopban még 2008-ban. Azóta egy karc sincs rajta (pedig ugynabban a táskában van, mint az SGS) és még mindig rajta van a telefonon. Ott mondjuk a kialakítás miatt nincs rajta karc, meg jóval kisebb kijelző.

[ Szerkesztve ]

(#37758) icecave válasza DanielK (#37757) üzenetére


icecave
nagyúr

Inkább csak az, hogy még a drága fólia olyan,hogy hiába rakod fel tökéletesen, a szélén marad egy levegőcsík, egyszerűen nem tapad oda, pedig ott ugye nem az van,hogy "alatta maradt a bubi", hisz a szélén van. Egyszerűen nem ragad rá. Pont ezért végeztem a drága fóliákkal. Ahogy a tokok is, a tizedannyiba kerülők is simán vannak olyan jók, ha jó helyről rendeled,úgy a fóliákkal is ez a helyzet. Egy drága fólia áráért elronthatok 10 olcsót és ez a nem mindegy.

(#37759) DanielK válasza icecave (#37758) üzenetére


DanielK
addikt

Lejárt a szerkesztés...

Nekem a Brando még nem csinált ilyet, amit mondtál. SGP és ozaki már igen, de brandonál még nem maradt egyszer sem ilyen rész. Ezért is esküszöm a brandora ilyen téren. :K

(#37760) xlife11


xlife11
senior tag

Valaki esetleg tud olyan webáruházat, ill. boltot Szombathely környékén ahol lehet normális minőségű tokot venni iPod 3g-hez?Úgynézki a héten vásárolok, és szeretném védeni.:)

(#37761) papp_no1 válasza xlife11 (#37760) üzenetére


papp_no1
senior tag

Ha nem is Szombathely, hanem BP, keresd a Fórumról TEVFIK felhasználót, ő árul sok féle tokot szerintem biztosan találsz közte Neked valót! :)

(#37762) xlife11 válasza papp_no1 (#37761) üzenetére


xlife11
senior tag

Posta lehetséges?Bár ha minden jól megy jövő hétfőn leszek pesten, megnézem az XMS-ben.

(#37763) papp_no1 válasza xlife11 (#37762) üzenetére


papp_no1
senior tag

igen tud postázni, és jó árai vannak, korrekt eladó

(#37764) ludcsa01


ludcsa01
csendes tag

Üdv!

Azt szeretném kérdezni hogy hogy tudom felmásolni az Iphone 4S-ről az összes dolgomat az újonnan telepített gépemre. Mert nem szeretném elveszteni a telefonomon lévő dolgokat az új iTunes miatt ami még ugyebár üres. És erre szeretnék valami megoldást kérni.
ELőre is köszönöm!!!

(#37765) xlife11 válasza ludcsa01 (#37764) üzenetére


xlife11
senior tag

Az iTunes-ban vásárolt dolgaid accounthoz vannak kötve, viszont amit nem ott vettél azt nem tudom hogy kéne felmásolni, ezt valószinüleg nem tudja az iTunes.

(#37766) manchester85 válasza ludcsa01 (#37764) üzenetére


manchester85
addikt

Jobb gomb a telefonra, aztán transfer purchases, meg ugye authorizálni is kell majd a gépet, de ezt mondja is, nem fog letörölni semmit.

i6 Silver

(#37767) ludcsa01 válasza xlife11 (#37765) üzenetére


ludcsa01
csendes tag

Azt már megcsináltam hogy a vásárolt elemek átvitele....
Csak azt nem tudom hogy így például a játékok mentései megmaradnak-e vagy minden játék újra indul?

(#37768) bandigno válasza ludcsa01 (#37764) üzenetére


bandigno
senior tag

vagy átmásolod az új gépre a teljes iTunes library-t vagy bukod a zenéket, képeket és nem "megvásárolt" appo-kat! azokat átmásolva az új gépre újból fel tudod tenni az iTunes-zal, ha megadod a megfelelő elérési útvonalakat!

ha átvitted a vásárlásokat, akkor a mentések megmaradnak, főleg egy backup mentés után!

[ Szerkesztve ]

(#37769) manchester85 válasza ludcsa01 (#37767) üzenetére


manchester85
addikt

Miért indulnának újra? Szinkronizálja tovább úgy, ahogy eddig, a telefon beállításait nem fogja felülírni, hisz nem raksz rá új backupot.

i6 Silver

(#37770) ludcsa01 válasza manchester85 (#37766) üzenetére


ludcsa01
csendes tag

Magyar iTunesnál hogy vannak ezek?
Mert mikor összekötöttem a géppel akkor csinált egy biztonsági mentést és aztán rámentem a telefonra ahol ki tudom választani (info, alkalmazások, könyvek.....) és én a könyveknél kijelöltem a pipát hogy szinkronizáljon de nem hozta ki a telefonon lévő könyveimet. És rányomtam a szinkronra és az összes könyvem eltünt. :W :W :W
Még szerencse hogy csak azt próbáltam és nem az alkalmazásokat.
Valami más módja van ezeket felmásolni????

(#37771) manchester85 válasza ludcsa01 (#37770) üzenetére


manchester85
addikt

Most így fejből nem vágom, mert nem szoktam üres géppel szinkronizálni. Viszont ha megkérdi, hogy kívánja-e szinkronizálni az iTunes-ban lévő tartalmat az iPhone-nal, és ezzel minden korábbit töröl a telefonról, azt nem kellene elfogadni, főleg, ha üres az iTunes. :U

App-eknél ha átvitted a cuccokat, akkor nem történhet meg ilyen dolog, így ezt nem is értem, miért írod.

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#37772) ludcsa01 válasza manchester85 (#37771) üzenetére


ludcsa01
csendes tag

Már most fent vannak az iTunes-ban az alkalmazások. De ha rámegyek a telefon/alkalmazások és ott bejelölöm a pipát hogy az összeset szinkronizálja akkor a meglévő dolgaimat a kis ablakban szétzilálja és én ebből gondolom azt hogy nem fognak megmaradni a mentések mert a létrehozott mappa is eltünik ami a telón van. Ezért nem mertem rányomni hogy csinálja meg. Akkor semmilyen ötlet???
Vagy ez mindig így működik hogy ha én a gépemet formázom akkor egyútal a telót is szinte mert egyszerűen nem lehet telóról visszatenni a cuccokat az iTunesba?

(#37773) manchester85 válasza ludcsa01 (#37772) üzenetére


manchester85
addikt

Le kellett volna menteni az iTunes mappát formázás előtt, és visszarakni a megfelelő mappába, ebben az esetben minden marad ugyanúgy.

i6 Silver

(#37774) ludcsa01 válasza manchester85 (#37773) üzenetére


ludcsa01
csendes tag

Az iTunes mappán a C:/Program Files/iTunes mappát érted vagy ami a dokumentumok/zene mappában van? Ezt jó tudni akkor most jóól besz..tam. :W :W :W
Na mindegy azért köszi a segítséget. Még megpróbálom az iCloud-os biztonsági mentést a telón hátha az elmentene mindent és akkor azt csak vissza bootolom és annyi. Gondolom én. :)

(#37775) vans?


vans?
őstag

udv,

tudok valahogy iTunesban playlisteket atvinni egyik geprol a masikra? lecsereltem a gepemet. na mar most, azon voltak a playlistek az ipodhoz (shuffle). most radugtam erre, es arra mentem, hogy vasarlasok atvitele, de mivel ugye nem az iTunesbol valok nem csinalt semmit. hogy tudnam atvarazsolni az egeszet? vagy erre nincs lehetoseg? az lenne a legjobb, ha az iPod zeneit egyazegyben le tudnam menteni erre az iTunesra.

koszi, es bocs, hogy ide, de itt van elet.

hábm bábm

(#37776) Sickboy25


Sickboy25
addikt

a jb-vel ugrik a gari is?

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#37777) vans? válasza Sickboy25 (#37776) üzenetére


vans?
őstag

..Restore-ral meg minden ujra a regi. ;)

hábm bábm

(#37778) eszgé100


eszgé100
őstag

Jb-s telókon van valami jelszó amit az alapertelnezettrol meg kell változtatni, meg tudnátok mondani melyik az és hogy kell megváltoztatni?

"-Meddig tart a játék? -Amíg mindenkinek ki nem verik a fogát..."

(#37779) Sickboy25 válasza vans? (#37777) üzenetére


Sickboy25
addikt

oh tényleg?

És lehet úgy csinálni mentést, hogy van jb-s és anélküli az appokkal és beállításokkal?
ha esetleg bekakil, akkor a ey régit teszek fel és ha megjavult, akkor pedig a jb-s mentést vissza...

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#37780) vans? válasza Sickboy25 (#37779) üzenetére


vans?
őstag

Szerintem nem. iTunes-ban a jb-t nem tudod menteni, restore-ral lepucolodik, es a backupban sincs benne.

hábm bábm

(#37781) andew


andew
tag

mennyire bonyolult egy 3Gs-t JB-zni? iOS 5.0.1 gyári független

Hardverek jó áron: http://t7.hu/qk7-andew _____ Két felé lehet osztani a Hardveraprót, aki hirdetni akar és aki eladni. Én az előbbibe tartozom.

(#37782) TBMC válasza andew (#37781) üzenetére


TBMC
addikt

ez eleg relativ, kinek mi.
- van akinek kinyomtatni egy word doc-ot is nehez, van aki csukott szemmel ir c-ben :)
utana olvasgatasok utan semmi sem nehez :)

:R

(#37783) TonTomika válasza Sickboy25 (#37779) üzenetére


TonTomika
aktív tag

Miért szeretnéd jailbreakelni?

@andrew: Ha IMAP-ot használsz, akkor elvileg automatikusan törlődik.

[ Szerkesztve ]

(#37784) andew válasza TBMC (#37782) üzenetére


andew
tag

akkor majd nekiesek :))

mail kliensben, hogy tudom beállítani, ha a telóban törlöm a mailt akkor indamail-ban is törlődjön?

Hardverek jó áron: http://t7.hu/qk7-andew _____ Két felé lehet osztani a Hardveraprót, aki hirdetni akar és aki eladni. Én az előbbibe tartozom.

(#37785) paavoo


paavoo
aktív tag

Win újratelepítésnél, ha nem mentettem le iTunes-t, csak a Media könyvtárat, akkor az alkalmazásokat miután felismerte iTunes-ben, hogy tudom úgy szinkronizálni, hogy a telóról ne törölje le az appokat, hanem felismerje hogy mi van fent és azokat pipálgassa ki a listában?

[ Szerkesztve ]

(#37786) TBMC válasza paavoo (#37785) üzenetére


TBMC
addikt

elvekben lennie kell merge opcionak

:R

(#37787) peterpal12 válasza TBMC (#37786) üzenetére


peterpal12
csendes tag

Valaki probálkozott már iPhone 4-re sirit rakni? proxykkal mi a helyzet?

(#37788) icecave válasza peterpal12 (#37787) üzenetére


icecave
nagyúr

Semmi, adatbázist nem éri el, hiába raksz rá, szóval értelmetlen.

(#37789) TonTomika válasza peterpal12 (#37787) üzenetére


TonTomika
aktív tag

Egyébként ezt a Siri proxy dolog engem speciel nagyon érdekelne...hogy hogyan lehet házilagos körülmények között egy ilyet létrehozni neki.

(#37790) Kommy


Kommy
veterán

3 Nap után géphez kerültem, eddig csak a telefon volt nálan. 4 kor értem haza megnézem valamit az ipad-en letettem, majd 5 órakor azt vettem észre a telefonon, hogy recovery módban van :F , semmivel nem jött ki elkezdtem a restore-t iOS 5.1 beta 3-ra (eddig is az volt rajta), kiakadt már az elején de a telefon elindult, oké, 10 percel később meg akarok valmit nézni iPad-en és mit látok az is recovery módban van :F. Ez viszont már csak restore-al jött ki, ezen iOS 5.0.1 és absinth-os jb volt.

Ne ezt a rejtélyt oldja valaki meg. A telefon töltőn volt a dockban (tbb mint 1 éve azt használom), az iPad pedig az sztalon volt. Egyik se volt közben gépre dugva.

(#37791) peterpal12 válasza TonTomika (#37789) üzenetére


peterpal12
csendes tag

Elviekben,ha megszerzed egy 4s-proxy kódját akkor működőképes lenne a dolog,csak ki tudja,hogy hat ez a 4s-re hogy ketten vagytok ugyanazon a proxyn

(#37792) TBMC válasza Kommy (#37790) üzenetére


TBMC
addikt

foldunk rejtelye :(

(#37793) Kommy válasza TBMC (#37792) üzenetére


Kommy
veterán

megijedtek, hogy éppen egy iPhone-t szedtem szét :DDD

[ Szerkesztve ]

(#37794) TBMC válasza Kommy (#37793) üzenetére


TBMC
addikt

:DD
de ennyire? :K

[ Szerkesztve ]

(#37795) Barett 50cal


Barett 50cal
senior tag

Hali
Nemtudja valaki, hogy ez mit képes megjeleníteni egy iPhone 4Snél?? Mármint,pl a home screen látszódik vele,vagy csak alkalmazások??

Köszi

Time you enjoy wasting, isn't wasted time

(#37796) vadászcsiga válasza Barett 50cal (#37795) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Elvileg mindent mintha a telefont néznéd. Elforditod, fordul a tv-n is.

(#37797) dabgergo


dabgergo
őstag

Az beállítható h smsnél vagy nem fogadott hívásnál, ami a lockscreenen megjelenik popupként az ne menjen le ilyen kis sávba miután ránéztem (tehát még nem oldottam fel a telót, de megnéztem a popupot). Azért kéne mert lockinfóval a naptár van kinn és hülyén néz ki ha ilyen sávként rájön a nem fogadott hívás is, az kéne h megtekintés után is popupként maradjon. Lehetséges?

(#37798) prezson


prezson
tag

Sziasztok!

Adott az én laptopom, amin windows fut. Az ismerősömnek van iphoneja, mobilnettel, szeretnénk ingyen beszélni így, neten keresztül. Van erre mód? A skypeot próbáltuk, de valamiért nagyon recseg így a vonal. A tangot pc-n pedig nem lehet regisztrálni. Van más, hasonló program?

(#37799) vadászcsiga válasza dabgergo (#37797) üzenetére


vadászcsiga
félisten

És mi lenne ha tobb SMS-t kapnal hány ilyen buborék lenne ott?

(#37800) dabgergo válasza vadászcsiga (#37799) üzenetére


dabgergo
őstag

Az 5.0-ás szoft előtt olyankor azt csinálta h maradt a popup, de nem látzsik már mondjuk az sms szövege csak h missed call vagy sms és zárójelben h hény db. Ez kéne most is az 5.0.1-en de sehogy sem sikerül... nem tudom h lehetséges-e, de h legalább ne menjen le olyan kis sávba...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.