Hirdetés
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Lalikiraly: Macbook NEO 2
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- hcl: GPT diszk kisebbre klónozása
- t1csi: DDR3 RAM vadászat – egy kis gondolkodási anomália
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- D@reeo: OlvasóMester - vágólap felolvasó alkalmazás
- sziku69: Szólánc.
- Depression: R.I.P.
-
LOGOUT
iPad topik összefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
Whynot?
aktív tag
A folio nem világít. Nem tudom, hogy neked melyik jobb munkához, ez a munkától is függ.

Én meetingeken szeretek pencillel jegyzetelni, vagy az irodában feltenni a lábam az asztalra és a hátra hajtott fedelű iPadet az ölembe venni és úgy írni a TEAMS meeting alatt. Hát erre pont nem jó az MK. Valójában erre nekem a régi folio volt ideális a lefektetett ferde állás miatt. Emiatt vettem meg az új foliot is, de figyelmetlen voltam, és nem vettem észre, hogy nem olyan mint a régi. Szerintem menj el egy boltba, ahol meg tudod nézni mindkettőt és úgy dönts. -
Whynot?
aktív tag
Még pár fontos különbség (nekem van mindkettő)
Az MK-t elég nehéz. Nem tudod az iPad mögé visszahajtani, emiatt rém kényelmetlen, ha pencillel akarsz írni rá. A billentyűk jobbak mint a folión, de valami bug folytán néha nem ír a billentyűzet, miközben a touchpad működik rendesen, de egy iPad restart megoldja. (ezt több tulajdonostól is olvastam már)
Mivel nem lehet az MK-t visszahajtani íráskor, ezért vettem egy foliót. Ezt meg nem lehet abban a lapos, de mégis ferde, fektetett helyzetben döntve használni, mint a régit, mert a hajtása nem ugyanolyan mint az előző verziónak. Illetve a ceruzát is folyton "lelöki", mert kicsit laposabb, szűkebbre záródik mint a MK. A folio egyébként könnyű, kb mint az elődje és szintén minőségi.
-
Whynot?
aktív tag
válasz
moleculez
#33294
üzenetére
Érdekes, hogy releváns dolgokat ajánl neked a youtube. Én akkor mondtam le az előfizetést, amikor nem tudtam vele megértetni, hogy ha kb 75-ször rányomtam arra, hogy az elsőként betett speedzone autós videó nem érdekel, akkor ne tegye be a következőt megint. Egy darabig nagyon szorgalmasan küzdöttem vele, visszaléptem, rányomtam, hogy nem érdekel, megindokoltam, majd elindítottam a következő videót. Hetekig küzdöttem vele. Játék közben háttérben zenét szerettem volna hallgatni, erre 5 percenként öreg skodát tuningoltak nekem. Lehet, hogy a speedzone fizet ezért a youtube-nak, de én nem fogok pénzért szponzorált videót nézni, mert pont azért fizetek, hogy CSAK azt nézhessem, ami érdekel. szóval most használok reklámblokkolót és nem idegesítem magam, ha bullshitet ajánl...
-
Whynot?
aktív tag
válasz
univerzita
#21106
üzenetére
Mi az az androidos logika? Hogy megszokja az ember, hogy csak rá kel bökni egy fájlra és gond nélkül megy a lejátszás?
-
Whynot?
aktív tag
-
Whynot?
aktív tag
válasz
univerzita
#19847
üzenetére
Ez megvan nekem is

10.5-höz 60e, ehhez nincs kedvem

-
Whynot?
aktív tag
válasz
mukibuci
#19812
üzenetére
Kínai cuccos topicban elég sok ilyen eset volt évekkel ezelőtt, mert a postás összehajtotta, illetve már a konténerben megnyomorodott.

Manapság már tényleg nem jellemző. Ebay, Gearbest stb topicban ezer oldalt kellene visszalapoznod egy ilyen sztoriért. Ha megbízható oldalról rendeled, akkor bármilyen probléma esetén visszakapod a pénzed, tehát kockázat zéró... -
Whynot?
aktív tag
Engem is

-
Whynot?
aktív tag
válasz
Csabee.
#19226
üzenetére
Ha billentyűzet helyett szeretnél kézírásos bevitelt, akkor egész jó a Myscript Stylus. van magyar nyelv is benne. Én gyorsabban használom mint a billentyűzetet.
Ha valaki tudna egy olyan naptár/agenda appot, amiben a napokhoz kézírással lehet jegyzetet (nem eseményt vagy feladatot) felvinni, ugyanúgy mint egy valódi határidőnapló lapjaira, az ossza már meg a tudást pls!

Új hozzászólás Aktív témák
- Házi barkács, gányolás, tákolás, megdöbbentő gépek!
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Samsung Galaxy A56 - megbízható középszerűség
- Konteó topic
- Miért vezet mindenki úgy, mint egy állat?
- Xiaomi 13T és 13T Pro - nincs tétlenkedés
- Óra topik
- Azonnali fotós kérdések órája
- Crimson Desert
- Apple iPhone 16 - ígéretek földje
- További aktív témák...
- Új, bontatlan iPad 11 2025 Wifi, üzletből, apple gyártói garanciával
- Apple iPad 10, Blue, 64Gb, Wifi, karcmentes,új állapotú, 10.9'' Retina+Pencil
- BRUTÁL ÁR / SZÉP ÁLLAPOT- Apple iPad 8.Gen WIFI 32GB
- Apple iPad 9 64GB,Átlagos,Adatkabel,12 hónap garanciával
- Eladó Lenovo Tab M8 (4th Gen) 2024 Tablet (ZAD00046GR)
- AKCIÓ! 10TB WD Purple Pro SATA HDD meghajtó garanciával hibátlan működéssel
- iPhone 13 Pro 256GB Sierra Blue -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4383, 100% Akkumulátor
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 5700X 16/32/64GB RAM RX 7600 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- DAHUA 16GB DDR4 2666 MHz laptop RAM
- HIBÁTLAN iPhone 13 128GB Blue-1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4453, 100% Akksi
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest




