Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#751) SimonYana válasza Cybertrone (#750) üzenetére


SimonYana
addikt

Ugyan már! Igaza van MegalodonS kollégának. Alapon had induljon már el fél milláért egy rakás vas. Ha ilyen nyögve nyelős ...... bár sajna volt már rá példa , de nehogy szakember kelljen már összedugni a vackokat!
Én is köpködtem már sokat a variálás miatt , de akkor is ... !
Nekem ha aznap nem indul el már gurulok is a szervízbe , hogy nézzék meg. No ilyen egyszer volt és akkor csere is volt!

® SimonYana ®

(#752) SimonYana


SimonYana
addikt

support listát meg hagyjuk ..... aki fizet az bekerül. El tudod képzelni hogy ennyi ramot kitesztelnek ennyi fajta lappal. Az életed kevés lenne mindet megnézni , nem hogy letesztelni! A teszt ugye nem abból áll hogy bedugod , és kihúzod. :F
A nagy ASUS annó a kis könyvében ajánlotta a kingstom hyper x DDR2/1066-os ramot és csak 800-on volt hajlandó menni. semmit nem lehetett kezdeni vele. Pedig a gyártó ajánlotta !

® SimonYana ®

(#753) peterm711 válasza SimonYana (#751) üzenetére


peterm711
aktív tag

Üdv mester!
Úgy tűnik, hogy elég sokat jársz erre fele. Csak nem kacsingatsz te is az LGA2011 felé? :DD

(#754) Cybertrone válasza peterm711 (#753) üzenetére


Cybertrone
veterán

Mindenki Ivy-t várha hogy 7 ghz meg minden... ne hogy koppanás legyen :DDD

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#755) peterm711 válasza Cybertrone (#754) üzenetére


peterm711
aktív tag

Valaki linkelt ide ph-ra tesztet, hogy eléggé melegedősek lesznek, szóval.... :DDD na majd meglátjuk :K

(#756) Cybertrone válasza peterm711 (#755) üzenetére


Cybertrone
veterán

A melegedés egy dolog... a sok user aki azt hiszi ért hozzá az másik dolog... megint megy majd a linx csata a topikjában... a bazári 4k-s csodahűtőkkel szarból várat alapon :DDD

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#757) peterm711 válasza Cybertrone (#756) üzenetére


peterm711
aktív tag

Váljék egészségükre :)

Nálad mi a helyzet? Van már új alaplap, vagy még mindig a kölcsönlap duruzsol?

(#758) Cybertrone válasza peterm711 (#757) üzenetére


Cybertrone
veterán

Adatlap---> majd elseje után... most már megvárom a munkahelyi segélyt :DDD

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#759) Tidus válasza Cybertrone (#758) üzenetére


Tidus
addikt

Most veszel, és mit?
Én azt hittem megvetted BMW001 alaplapját.

(#760) Cybertrone válasza Tidus (#759) üzenetére


Cybertrone
veterán

BMW kolléga meggondolta magát, és megtartja a cuccait... vártam rá 2 hetet, aztán így döntött közbe(elutazott... mind1) Vagy formula lesz vagy extreme, ami 2 napon belül megérkezik... meguntam a várakozást... igazából a formula is jó teljesen, tuningra is és 2 vga-ra is maradéktalanul! :K :R

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#761) Tidus válasza Cybertrone (#760) üzenetére


Tidus
addikt

Én is gondolkodtam sokat a két alaplapon, de ki tudtam sajtolni az extreme árát. Viszont ha az olcsóbb formulát választod, akkor azt a 20k.-t elköltheted másra is. De ha annyi a keret rá, akkor az is bőven jó.

(#762) Cybertrone válasza Tidus (#761) üzenetére


Cybertrone
veterán

A keret meglenne, viszont jelenleg extreme nincsen raktáron sehol sem... áés én nem fogok megint heteket várni... kizárt! :R

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#763) SimonYana válasza peterm711 (#753) üzenetére


SimonYana
addikt

Úgy tűnik, hogy elég sokat jársz erre fele. Csak nem kacsingatsz te is az LGA2011 felé?

Á dehogy is! Bár akik ismernek már nevetnek szerintem! :))

® SimonYana ®

(#765) SimonYana válasza Tidus (#764) üzenetére


SimonYana
addikt

Ha netalán megzavarodnék , akkor nekem is ez lesz! :))

® SimonYana ®

(#766) peterm711 válasza SimonYana (#765) üzenetére


peterm711
aktív tag

Ismerem azt a megzavarodást, egyik pillantról a másikra szokott történni :DDD

(#767) SimonYana válasza peterm711 (#766) üzenetére


SimonYana
addikt

No nem mintha nagyon le kellene cserélnem a jelenlegi gépemet!

® SimonYana ®

(#769) peterm711 válasza SimonYana (#767) üzenetére


peterm711
aktív tag

Mutattad már, nekem is ilyen van, csak még a ledek hiányoznak belőle :B

[ Szerkesztve ]

(#770) SimonYana válasza peterm711 (#769) üzenetére


SimonYana
addikt

Szép lett ! :C
Milyen a 2011? :B

® SimonYana ®

(#771) peterm711 válasza SimonYana (#770) üzenetére


peterm711
aktív tag

Harap :D fél év laptopozás után megváltás volt leülni elé. 5GHz-nél már kezd kevés lenni a hűtés, de hát a fogyasztása is megsokszorozódik...

(#772) SimonYana válasza peterm711 (#771) üzenetére


SimonYana
addikt

5GHz-n nem elég a vízhűtés! Ne mond már! :((
Még azt hiszem , hogy meleg fajta! :))

® SimonYana ®

(#773) subaruwrc válasza SimonYana (#772) üzenetére


subaruwrc
félisten

hát pedig de
ez nem sima sandy bridge, nem először írom le.
5ghz-en már jóval 200w felett zabál

(#774) peterm711 válasza SimonYana (#772) üzenetére


peterm711
aktív tag

Az 5 GHz már ott van a 1,5V-nál, és ott bizony már melegszenek. De nincs értelme 24/7 annyin járatni, meg szerintem hosszú távon nem is tesz jót a procinak ekkora feszültség. Bőven elég a 4,5 Ghz, megvan baráti 1,3V-ból és szép hűvös. És nem utolsó szempont, hogy jóval kissebb az üresjárati fogyasztás is :K ami tudom sokaknak nem számít, de én azért nem nézem jó szemmel, hogyha idle eléget 250w-ot. Elég nekem az ingame 500w+ fogyi :))

(#775) Tidus válasza SimonYana (#772) üzenetére


Tidus
addikt

Elég a vízhűtés, de a VRM-et is nagyon ajánlott rendesen hűteni.
Én léggel próbálkoztam itt, de csak valid eredményem van. És kemény 1,5 volt.
A 4,5 GHz simán léggel 24/7 stabilan, 1,3 voltal. Ezek a linkelt tények, (#774) coonee pedig erről beszélt.

(#776) SimonYana


SimonYana
addikt

Hát akkor nekem nem is kell! :))
Nem fogja elbírni a mora 3-as. Na meg 4500MHz alatt a végén le fagy a levelező program! :DD

® SimonYana ®

(#777) MegalodonS válasza SimonYana (#751) üzenetére


MegalodonS
őstag

Koszonom :R

Igen igazad van ebben!Ennyi penzert ne kelljen mar szoszmotolnom meg ramokat probalgassak melyik megy melyik nem.
Az uj Kingston ramok sem mentek a rendszer feltelepult,es az intezobe mar bele is fagyott :(
Meg egy uj install es akkor is mondtam hogy ilyen nincsen,becsomagoltam es visszakuldtem.

Tegnap rendeltem egy ujat,egy masik cegtol,talan a jovo heten megerkezik.Mert ez mar a sufni :D bolti tunningal jon :D Azt mondtak hetfoig nyuzzak.Egyedul a hutot kellett megvennem ujra,mert nem engedtek huto nelkul megvenni.Nekem nagyon bejott a Woodoo azt vissza sem kuldtem,de ok ragaszkodtak a BeQuiet!DarkPro hutohoz annelkul nem adtak mert,nem vallalnak garanciat.Ha ez bejon akkor majd,kovetkezoleg is ilyet fogok csak venni.Kinlodjanak csak ok.Itt legalabb olcsobb volt de a postakoltesegekkel bukom egy kicsit!

i7 3820 3.6 Ghz - 4,5 Ghz
Asus P9X79
16GB Corsair Vengeance 1600Mhz

[ Szerkesztve ]

(#778) Tidus válasza MegalodonS (#777) üzenetére


Tidus
addikt

Álmomban sem jutna eszembe, hogy Kingston és Kingmax ramokat vegyek az X79-hez. :F

(#779) MegalodonS válasza Tidus (#778) üzenetére


MegalodonS
őstag

Komolyaaan? Miert?

A kingstont peldaul az ugyfelszolagalatuk ajanlotta :F
Erdekes hogy az x79 ennyire valogatos es a dd3 ramok sem dd3 foglalat kompatibilisek.
Kesz vagyok ezektol,hiaba 6 eve meg nem volt gond a dd2 ramokkal.Minden ment mindenben!

Eppen az elobb kaptam a mailt ,hogy az osszes arat vissza kaptam

(#780) Cybertrone válasza Tidus (#778) üzenetére


Cybertrone
veterán

Kingmax herculesekkel használom :DDD

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#781) d.beni


d.beni
aktív tag

sziasztok!

lehet rossz helyre irom ezt de nem tudja itt valaki hogy mire várható a 8magos intelek érkezése? mert nyáron szeretnék konfigot cserélni és nem tudom érdemes e várnom vele.

(#782) Cybertrone válasza d.beni (#781) üzenetére


Cybertrone
veterán

Xeon szinten van 8 magos... sztali szinten nincs és előreláthatólag nem is lesz! :R

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#783) d.beni válasza Cybertrone (#782) üzenetére


d.beni
aktív tag

köszi a gyors választ!
akkor nyugodtan cserélhetek lga 2011-es lapra meg procira anélkül hogy amiatt aggódnék hogy rá 1 hónapra kidobnak egy uj foglalatot meg hozzá procit.

(#784) peterm711 válasza d.beni (#783) üzenetére


peterm711
aktív tag

Nyugodt lehetsz, még az Ivy Bridge-E is passzolni fog bele.

(#785) d.beni válasza Cybertrone (#782) üzenetére


d.beni
aktív tag

tényleg tudsz ajánlani alaplapot nekem? 4 rendszerhűtőt akarok rátenni. nézegettem asusokat nem tudom érdemes e 100e ft osat venni vagy jó e a 65e ft os is?

(#786) d.beni válasza peterm711 (#784) üzenetére


d.beni
aktív tag

köszi akkor ok a vásárlás =)

(#787) Cybertrone válasza d.beni (#785) üzenetére


Cybertrone
veterán

Attól függ mire kell... :DDD tuning vagy stabilitás! :K

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#788) d.beni válasza Cybertrone (#787) üzenetére


d.beni
aktív tag

hát a procit tuningolnám mindenhogyan :DD

(#789) Cybertrone válasza d.beni (#788) üzenetére


Cybertrone
veterán

Asus rampage szeria!

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#790) MegalodonS


MegalodonS
őstag

Azt mondjatok mar meg nekem,ha barmelyik lapban megy a Sandy 4,5Ghz-t,akkor minek megvenni a legdragabbat?

(#791) Cybertrone válasza MegalodonS (#790) üzenetére


Cybertrone
veterán

Mert valakinek vannak igényei az embereknek... aki extremen tunigol annak az átlag lapok nem jók, aki stabil lapot akar annak jó lehet egy kevesebbe kerülő is! De a legtöbben egy ilyen konfignál mindenből a legjobbat akarják! :K Jogosan!

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#792) MegalodonS válasza Cybertrone (#791) üzenetére


MegalodonS
őstag

Persze ertem en hogy ez a lapok Rollsa de extrem tunning?? 4,5 Ghz felett?? ott mar mennyi ideig el egy proci??

Megmondom neked oszinten,nezegettem a legdragabb a kozepsot,meg a legolcsob konfigot.Azert arban iszonyatos,tul arazott szerintem.Meg is tudnam venni,de annyi penzt kiadni ra,no way :(

Neked milyen lapod van??

(#793) Cybertrone válasza MegalodonS (#792) üzenetére


Cybertrone
veterán

Jelenleg kolcson lap... rampge formula erkezoben, extreme ritka...

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#794) MegalodonS válasza Cybertrone (#793) üzenetére


MegalodonS
őstag

Abban gondolom nem 4.4Ghz megy majd a procid ugye? Mennyi lessz majd a vege,leggel vagy vizzel???

(#795) peterm711 válasza MegalodonS (#794) üzenetére


peterm711
aktív tag

Nem nagyon érdemes 4,5-től feljebb húzni, egypár hsz-el ezelőtt le is irtam miért.

(#796) Cybertrone válasza MegalodonS (#794) üzenetére


Cybertrone
veterán

Az majd kiderul!;)

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#797) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Elszántam magam és csatlakozom hozzátok (nem olyan gyorsan, majd nyáron).

⭐ Stella

(#798) Cybertrone válasza radi8tor (#797) üzenetére


Cybertrone
veterán

Ivy?:D

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#799) radi8tor válasza Cybertrone (#798) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ez a Sandy-E topic, ide jövök majd :K

Akartam, de elég harmatosra sikerült. Melegedik, stb. Levegővel megszívnám vele.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#800) Cybertrone válasza radi8tor (#799) üzenetére


Cybertrone
veterán

Nem, ugy ertettem nem azt akartal?:R

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.