Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#387) Achill3uS válasza ÁdiBá (#383) üzenetére


Achill3uS
veterán

A Grizzly nem vezeti az áramot más elven működik mint a CLU. utóbbi folyékony fém kvázi míg a Grizzly magas gyémántpor tartalmú nagyon rugalmas paszta ezért alkalmazható az extrém körülmények között is hatásosan.
én alapvetően nem daily use miatt delideltem, hanem extrém tuning miatt ahol még fontosabb a hőátadás mint az átlag tuningnál, delid nélkül a -100 fokos rézblokk ellenére a maghőfokot terhelésre lazán visszanyomja pluszba míg ez a delid után a megfelelő hőtűrésű pasztával (mint a Grizzly) nem okoz gondot minuszban tartani. ez ugye a cpunak is egészséges és a maximális terhelt órajel elérésében rengeteget számít.

*szerk: még egy kis kiegészítés a relid ellen, nagyon kritikus a ragasztó és a paszta viszonya láttam már olyan cput aminél a paszta és a ragasztó összeveszett a kupak alatt mivel utóbbi folyamatosan elszívta a paszta nedvességét és idővel kőkemény fűrészpor állagúra száradt majd meg is döglött alatta a cpu. szóval mindenképp valami semleges szilikonragasztót ajánlok, de konkrét tipust én sem tudok mondani.

[ Szerkesztve ]

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.