Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:03:10

LOGOUT.hu

Amit a Skylake&Kaby Lake-ről tudni érdemes!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10599) Habugi válasza DokiBaxxi (#10598) üzenetére


Habugi
addikt

Amióta jelezted azóta agyalok mi lehet nálad a gond de nem igazán van új ötletem..

Nálam 390X-et pörget 4.7-en a 6600K, Division kivételével ha jól emlékszem minden általad említett játékkal játszom/játszottam már a platformváltás óta és ennek a konstans 100%-nak a közelében sem voltam soha.

Meglehet a 390X jóval gyengébb mint a 1070esed, azt is érdemes hozzátenni h elvileg a Radeonok érzékenyebbek a CPU-ra/erősebb CPU kell alájuk.

Olyan mintha nem kevés többletterhelés lenne a procidon, ki kéne deríteni honnan származik.

Olyat esetleg próbáltál-e már hogy pl DSR@1440p és megnézted h esik-e a CPU használat, ezzel párhuzamosan nő-e a GPU usage?!

Speciel a GTA V-öt már OC 280X-el is VSR@1440p-ben játszottam így a 390X mellé is megmaradt ez a szokás, abban pl elég látványos hogy a városban (1080p) elég sokszor 90% körül járó magok (100% GPU mellett).. amikor 1440p-re váltok akkor elég nagyot zuhan a CPU terhelés. :K

Divisionben is érdemes lenne ez utóbbit megnézned, kvázi h a natív fölé tolod a felbontást DSR-el..

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.