Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:22:06

LOGOUT.hu

Amit a Haswell-ről tudni érdemes!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29553) Hmmm1


Hmmm1
aktív tag

:)) :R Bammeg nem rosszak azok a ramok, de hát nagyon nézem az értékeket, nemsokat ver rá a tied alatt mért 4790k-kra , mondjuk csak a ramot buheráltad gondolom. Hmmm
A ram is nagy kérdés már egyébként. - Amúgy meg hogyne lenne már atom ha meglesz :D
Csak azon filóztam hoghya sima 4790 lenne akkor nem tudnak semmit mutatni nektek, semmi meglepetés nem lehetne, jó egyébként sem - de azért csak kíváncsi lennék. Tuningolni nem akarok, de jó eredményeket meg igen ;]

Ramra visszatérve, az 1600-t nagyon kevésnek érzem már, a sok beszéd, olvasatok után xd. Mert most kérdés meddig lesz ez is tuti szuper, mert nincs kedvem 1-2 év múlva lecserélni (sőt ha meglenne a gép, lehet egyik dolog se érdekelne már, s valószínűsitem hogy ez csak ilyen előjött maximalizmus vásárlás előtt!!444) A H)7-be még a ram se mehet 1600tól nagyobban ha jól tudom. Azért lestem én hogy van egy-két embernek ddr3-ba 2000 fölötti ramja :O Hát az milyen szar lenne hogy 1600 cl9-be megvan annak meg van vagy 2133 MINIMUM cl9-be vagy még ha 10-esbe is. Na és itt kezd átmenn versengésbe, dehát több száz mhz ram sebességről beszélünk... :/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.