Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-08-14 15:54:05

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2301) -secret- válasza chungee (#2300) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Kapott valami uzenetet a tiltás melle?

(#2302) chungee válasza -secret- (#2301) üzenetére


chungee
addikt

(#2303) -secret- válasza chungee (#2302) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Nem hiszem, hogy sokáig fog tartani az "ideiglenes" tiltás. Ha meg olyant csinál az ismerősöd, alap, hogy tiltást kap nem csak Instán hanem minden platformon.

(#2304) chungee válasza -secret- (#2303) üzenetére


chungee
addikt

De sok követője van, lépést kell tartani velük. Lájk+komment

(#2305) Hege1234


Hege1234
addikt

Sziasztok!

a full hd és a 4k képek/videóknál mi a trükk
hogy ne gány minőségben töltse fel?

hogy kerüljem el hogy konvertálásra
kerüljön egy kép vagy videó?

(#2306) B1T3 válasza Hege1234 (#2305) üzenetére


B1T3
addikt

Sehogy, mindenképpen összetömörítik értékelhetetlen színvonalúra. Talán az 1:1 képarányú tartalmakon kevésbé látszik meg.

(#2307) Hege1234 válasza B1T3 (#2306) üzenetére


Hege1234
addikt

ok... :(((

köszi!

[ Szerkesztve ]

(#2308) Oliverda


Oliverda
félisten

Hoppp...nem is tudtam, hogy van ilyen topik. :Y

Ha valakit érdekelnének a fotóim: profil

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#2309) AMD Power válasza Oliverda (#2308) üzenetére


AMD Power
titán

Nekem az a fura,hogy random emberek,boltok es hasonlok kovetnek. :DDD

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#2310) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem tudom, jó topikban járok-e, de mostanában azt játssza az Instagram, hogy (újra)telepítéskor (droidon, iOS-en, PC-n egyaránt) nem érkezik meg a két lépcsös azonosítás SMS-üzenete.
Valaki tudja, mi a megoldás? Azon kívül, hogy a supportnak elküldöm az általuk kért képet, amire aztán semmi válasz nem érkezik, de mégis megérkezik a következő próbánál az üzenet.

Samsung Galaxy A54

(#2311) DeFranco


DeFranco
nagyúr

sziasztok!

nem rég tettem fel az instagramot a telefonomra, és természetesen feldobja az ajánlásokat, hogy a névjegyzékem alapján kit javasol követni.

mivel általában nem szoktam törölni a telefonszámokat, rengeteg olyan accba futok bele, akiket nem ismerek, nagy valószínűséggel a telefonszám ami a névjegyzékemben van már más személyhez tartozik, így törölnöm is kellene.

azt viszont nem találtam meg, hogy hol lehetne kideríteni, hogy a feldobott insta acchoz melyik, telefonkönyvemben szereplő telefonszám tartozik, enélkül viszont nem tudom melyiket kellene törölni.

(#2312) Krystal_s


Krystal_s
addikt

Sziasztok, én sem tudtam, hogy itt van Insta topik. :B
Van valami, amire még nem jöttem rá. Amikor eddig írtam valakinek mindig jelezte nálam az üzenetben, hogy az illető elolvasta.
Van egy személy (nyilvános oldal), akinél akár privátban írtam, akár a Storyhoz szóltam hozzá egyiknél sem jelzi, hogy elolvasta. Létezik olyan beállítás, hogy valaki letiltja a visszajelzést? Esetleg akiket ő nem követ vissza, azoknak meg sem kapja az üzenetét?
Köztudott, hogy érdekli az emberek véleménye. Nehéz elhinni, hogy soha nem kapja meg az üzeneteket, vagy egyiket sem olvassa. Naponta többször oszt meg Storyt.
Eddig Androidon használtam az alkalmazást. Állítólag IPhone-ra több beállítási lehetőség van. :F (az oldal üzemeltetője is azt használ)

[ Szerkesztve ]

(#2313) Criminal017


Criminal017
őstag

Sziasztok!

Az "emberek felfedezése" oldalról nektek is hiányzik a Facebook? Újabb ismerőseimet úgy kell felkutatni...
Eddig csak simán megjelentek ott, tudtam is követni őket.

(#2314) Palesz191 válasza Criminal017 (#2313) üzenetére


Palesz191
aktív tag

szia
rámész profilodra jobb alul,
jobb felül három vonal, és ott van hogy Emberek felfedezése ;)

(#2315) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Valahogy rá lehet venni az embereket, hogy ne csak a feltett képeket nézzék meg, hanem kompletten a profilt (panorama crop)

Ez lenne mától az új irányvonalam, és sajnos nem bízok az emberek tudásában, szerintem a legtöbben nem elég fejlettek hogy erre maguktól rájöjjenek :)

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#2316) Criminal017 válasza Palesz191 (#2314) üzenetére


Criminal017
őstag

Az okés, ahogy írtam is, de nincs már ott a Facebook fül.

(#2317) lbence


lbence
aktív tag

Sziasztok! Kb egy napja nem tölt be egy képet sem a tartalomfolyam, egyébként minden más rendesen működik. Minden létező dolgot megpróbáltam, ami eszembe jutott: reinstall, adatok törlése, jelszó változtatás, fiók átmeneti felfüggesztése, de semmi. Más készülékről és böngészőből is ugyanez a hiba. [link]
Valakinek esetleg nincs ötlete, hogy mi okozhatja?

(#2318) #81733120


#81733120
törölt tag

Sziasztok,
Tegnap újratelepítettem a telefonom, és sajnos elfelejtettem, hogy a kétfaktoros cuccot nem kapcsoltam ki/nem írtam fel a 8 jegyű kódot. Viszont most teljesen kizártam magam a fiókomból, egyáltalán nem tudok belépni.
Írtam az ügyfélszolgálatnak, megadtam minden fontos adatot, azt mondták, hogy a kétfaktoros azonosítást leszedték a fiókomról, de még mindig kéri a 6/8 számos kódot.
Most mit tehetek? :(

Előre is köszi a segítséget! :R

(#2319) #81733120 válasza #81733120 (#2318) üzenetére


#81733120
törölt tag

Meging ugyanazt az üzenetet kaptam. Elvileg kikapcsolták, de nem...nem tudok bejelentkezni... :U :W

(#2320) artiny


artiny
őstag

Instagramon sorba lehet rendezni ismerosoknek az uj követőjüket idoszerint, a legfrissebbeket mutassa elol ?

(#2321) -secret- válasza artiny (#2320) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

:N

(#2322) S.J.


S.J.
tag

sziasztok,

uzleti profilom van, viszont sehogysem tudom beallitani a "paid partnership with.." cimket a kepemre..nem latom ott ahol kellene hogy legyen a kep szerkesztese utan 🙄

[ Szerkesztve ]

(#2323) natë


natë
nagyúr

Jó reggelt, nálatok nem fagyogat az utolsó beta Instagram app? (Ugye beta channel)
Androidon.

(#2324) Shingen


Shingen
addikt

Hali!

Van egy követőm, aki állandóan azt nézegeti milyen képeket likeolok, meg kiket kezdek el követni.
Letiltottam, de azt észre vette, aztán vissza kellett vonnom.

Van-e vmi megoldás arra, hogy ő azt lássa hogy követ, de ne lássa azt, hogy kiket likeolok, meg követek?

Találtam egy olyan beállítást:
-történet beállítások
-történet elrejtése és kiválasztom az illetőt

風林火山

(#2325) Viktor0610 válasza Shingen (#2324) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem értem, mi az, hogy vissza kellett vonnod a tiltást?
Ha téged zavar, akkor miért ne tilthatnád le? :F

Samsung Galaxy A54

(#2326) Shingen válasza Viktor0610 (#2325) üzenetére


Shingen
addikt

mert egy közeli hozzátartozóm....
Így nyavalygott, addig cseszekedett velem, biztos vmit csináltam mert a családban mások látták az istámat és ő meg nem.

[ Szerkesztve ]

風林火山

(#2327) Oliverda válasza Shingen (#2324) üzenetére


Oliverda
félisten

Nincs. Privátra állítod a fiókot és kidobod.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#2328) Shingen válasza Oliverda (#2327) üzenetére


Shingen
addikt

azt észre veszi, mint ahogy azt előbb is írtam.
Tiszta ideg lett amikor privát fiókot írt neki, addig nyomozott még kiderítette mit csináltam.

風林火山

(#2329) Oliverda válasza Shingen (#2328) üzenetére


Oliverda
félisten

Akkor töröld magad. :) Vagy állítsd privátra, dobd ki, és ezután változtasd meg az accountod azonosítóját (plusz töröld a vezetékneved a profilból).

Vagy inkább közöld vele finoman, hogy ne stalkoljon,

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#2330) Shingen válasza Oliverda (#2329) üzenetére


Shingen
addikt

Beállításokba ez a funkció mire szolgál akkor?

Találtam egy olyan beállítást:
-történet beállítások
-történet elrejtése és kiválasztom az illetőt

風林火山

(#2331) DiszNóÓl válasza Shingen (#2330) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

Az a "story"-ra vonatkozik.

HATER

(#2332) S.J.


S.J.
tag

sziasztok,

fizetett egyuttmukodest tud beallitani valaki esetleg?

koszonom ha van ilyen, es segit :R

(#2333) Thunderzolee

Üdv!

Van valami limit, hogy PRIVÁT üziben mennyi képet lehet áttolni egymás után?
Képeket küldtem át, és egyszercsak eltűnt az egész fiókom, le lett tiltva.

#Hashtag nem volt a képekhez társítva, vagyis én nem tudok róla, hogy lett volna.
Nem tudom, esetleg ilyenkor az EXIF tartalmakat is ellenőrzik az Insta szerverei?

Ez most azért volt, mert túl sok képet küldtem át (már harmadszor ment 10darab), vagy a képek között volt olyan, amit valami bot kiszúrt, és ezért kaptam tiltást? :F

Ezek szerint a privát üzeneteket figyelik? :F

Vagy ettől teljesen független az egész, csak valakivel épp haragban voltam, aki pont ekkor jelentett engem, és ezért kaptam tiltást? :F

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#2334) Norbi887


Norbi887
aktív tag

Sziasztok!
Másnál is előfordult már, hogy egy random "ember" (inkább spam/bothoz hasonló)-tól kapok értesítést, hogy üzenetet szeretne küldeni nekem.
Általában random xy-névvel, számmal a felh. nevük, és teljesen random történik, de az utóbbi 2-3 hétben egyre gyakoribb.
Vagy most ezek random embereknek irogatnak DM-eket, vagy most mi ez?:/

// Apple iPhone 15 Pro Black Titanium // Apple MacBook Air M1 Space Grey // iPhone 7 Matte Black // Apple Watch Series 9 45mm Midnight // Apple Watch Series 5 44mm Space Grey // AirPods 3rd gen. // Lenovo IdeaPad S340-15API // Razer DeathAdder Essential //

(#2335) -secret- válasza Norbi887 (#2334) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Nem. Tedd privátra a profilod aztán nem lesz ilyen.

(#2336) Kolondrum

Üdv. Adott egy mai modern telefon, de a Play azt mondja [link]?
Apk-bol ment.

(#2337) Gedeon31 válasza Norbi887 (#2334) üzenetére


Gedeon31
addikt

Szia.

Pár hete szenvedek ezzel és általában valamilyen sex oldalt hirdet.

(#2338) Orionk


Orionk
senior tag

Sziasztok,

Ti tapasztaltatok már olyan, hogy Androidon az Instagram alkalmazás nem tud minden Instagram felhasználónak a 24órás story videóját elindítani?
Van amelyiket elindítja, van amelyiket nem tudja. Frissítve van az Instagram.

Nincs hirtelen ötletem, hogy mi miatt lehet. Nektek?
köszönöm.

(#2339) buci30


buci30
addikt

Ha privát fiókom van de mondjuk egy képet tag-elek akkor azt más is látja ugye?
Úgy nem ha rám keres tudom de a tag-ek között ott lesz a kép ugye?

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#2340) MadGame


MadGame
senior tag

Sziasztok!

Nem rég kezdtem el használni az Instát és lenne pár kérdésem.

1. Elvileg összekapcsoltam a FB fiókkal. Ha képet töltök fel, akkor alatta be tudom állítani, hogy kitegye FB-ra is. Meg is jelenik FB-on, de először csak úgy, hogy "Egyénire" van állítva, szóval senki sem látja, muszáj mindig átállítanom, hogy lássák a képet az ismerőseim. Ezt át lehet valahol állítani, hogy ne kelljen mindig külön matatni a FB-ban?
Illetve szoktam olyat látni FB-on, hogy kitesznek egy képet és alatta megjelenik az Insta logó és hogy onnan osztották meg. Én ezt be tudom állítani magamnak valahol, vagy csak oldalak számára elérhető ez?

2. Miért nem találja meg a tartózkodási helyet? Pedig Wifi/GPS-szel keres, de meg se moccan.

3. Hirdetéseket ki lehet valahol kapcsolni? Egyre több van és már idegesítőbb, mint a Messengerben…

Köszönöm! :)

(#2341) Orionk


Orionk
senior tag

Sziasztok,

Hogyan lehet számítógépről bejegyzéseket rögzíteni / feltölteni az INSTAGRAM oldalamra?

Eddig androidos telefonról töltöttem fel, de láttam, hogy mások számítógépről csinálják. Nem láttam közelről, csak távolról láttam őket, hogy ezt csinálják és nem úgy, hogy mellettük álltam és láttam.

Én is beléptem Chrome böngészőn keresztül PC-n az INSTAGRAM profilomra, de nem találom, hogy hol lehetne feltölteni.
köszönöm.

(#2342) -secret- válasza Orionk (#2341) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Sehogy. A gyári Instagram oldal nem engedi esetleg valami külső oldalról.

gramblr.com (Most találtam.)

(#2343) GoTReX


GoTReX
őstag

Sziasztok

Abban szeretnék segítséget kérni, hogy miként tudok kiemelt storyknak egységes ikonokat megadni. Akár privát üzenetben is, ha nagyon Off a kérdés.

Előre is köszönöm a segítséget!

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#2344) Kolondrum válasza Orionk (#2341) üzenetére

A sok mű ember amúgy sem tudná használni gépen, illetve nem lenne rá idejük a sok utazás miatt. ;)

(#2346) Orionk válasza Kolondrum (#2344) üzenetére


Orionk
senior tag

köszi

De akkor hogyan csinálják azt, hogy a bloggerek, Digitális Nomádok, stb. akik gyakran készítenek bejegyzést az esetek többségében nagyon sok mondatot írnak a kép alá?
Olyan sok szöveget, mondatot, hogy számítógépen is fél perc-1perc mire megírná. Telefonon olyan sokáig gépelnének?

(#2347) lkristóf válasza Orionk (#2346) üzenetére


lkristóf
senior tag

Megírják gépen, telefonon meg csak beillesztik. :)

(#2348) Orionk válasza lkristóf (#2347) üzenetére


Orionk
senior tag

De hogy viszik át telefonra? Elküldik maguknak e-mailban, hogy a telefonon is megnyitható legyen?
Azt körülményesnek találnám, hogy például összekössem adatkábellel a telefont a géppel és egy txt fájlt átmásoljak a telefonra.

(#2349) -secret- válasza Orionk (#2348) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

másolás, beillesztés

(#2350) Orionk


Orionk
senior tag

Hogyan lehet Insta Story-ba betenni olyan képet, ami nem az elmúlt 24 órában készült?

köszönöm

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.