Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-08-14 15:54:05

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2551) partymaci


partymaci
aktív tag

Feleségem Instáján a storyzás lehetőségénél nincs a profképén + jel, profilnézetre navigálva a + jelnél ott van, ....már újraraktam az appot meg másik telón is bejelentkezett de amíg betölt a profil, kb 1mp, addig felvillan a + jel de aztán el is tűnik, más tapasztalt ilyet? Szar a verzió?

Ha nincs elég bajod, vegyél számítógépet!

(#2552) ToBeY válasza -secret- (#1600) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Az mit takar ha egy posztnál az van kiírva, hogy "A bejegyzésnél korlátozták a hozzászólások számát"?

(#2553) Weaver válasza ToBeY (#2552) üzenetére


Weaver
senior tag

a kép feltöltője meghatározza a hozzászólások max számát. pl 30db, ezen felül nem lehet többet hozzászólni. futottam már bele ilyenbe én is, nem vágom mi értelme van.

(#2554) lord_m válasza Weaver (#2553) üzenetére


lord_m
senior tag

Sok negatív komment esetén szokták celebék alkalmazni, korlátozni kb 0 hsz-re. :D

[ Szerkesztve ]

(#2555) Weaver válasza lord_m (#2554) üzenetére


Weaver
senior tag

merő jóindulat vagyok, ezért erre nem is gondtam, de így már érthető. :)

(#2556) Norbi887


Norbi887
aktív tag

Sziasztok!
Elérhető még a az ikon változtatós feautre a legújabb verzióban iOS alatt, vagy csak októberben lehetett használni 1 hónapig a dolgot?
A klasszikus régi ikon beállításra gondolok, múlt hónapban még engedte, most már nem :U

// Apple iPhone 15 Pro Black Titanium // Apple MacBook Air M1 Space Grey // iPhone 7 Matte Black // Apple Watch Series 9 45mm Midnight // Apple Watch Series 5 44mm Space Grey // AirPods 3rd gen. // Lenovo IdeaPad S340-15API // Razer DeathAdder Essential //

(#2557) -secret- válasza Norbi887 (#2556) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Csak szülinapi bohóckodás volt.

(#2558) woolwich


woolwich
tag

Sziasztok,

Lassan 2 hónapja lesz, hogy az app megnyitásakor a következő képernyő fogadott:

Nem igazán tudtam hová tenni a dolgot és mivel indokolni nem hajlandó az Insta (violating our terms és pont) így azóta is tanácstalan vagyok miért tiltották le az accom.
Lényeg, hogy az utóbbi pár hétben naponta többször kitöltöm az amúgy erre a célra létrehozott úgy gondolom, hogy az accountom letiltása tévedésből történt oldalt, de egyelőre még csak reakció sem érkezik rá, nemhogy elindulna a folyamat, amivel bizonyíthatom, hogy enyém a fiók...
Nem tudom bárkinek van e tapasztalata a témában? Redditen olvasgattam kommenteket, ott volt, aki azt írta hónapok óta vár arra, hogy visszaadják az accountját, mindhiába. :(

(#2559) lord_m


lord_m
senior tag

Sziasztok!

Visszaolvasva látom, hogy az alábbi bejelentkezési probléma már többször előjött:

"Segíts megerősíteni, hogy ez a te fiókod.
Fiókod biztonságának megőrzéséhez segítséget kell kérned a bejelentkezéshez."

Végigolvastam, amit insta ír, de egyik eset sem áll fenn....Email-em, jelszavam nem változott, próbáltam új jelszót kérni, úgy sem enged, tiltva nincs a fiók..Másik eszközön is próbáltam belépni, ugyan ez...

Mi erre a megoldás? Ha van egyáltalán.... :(

Köszi.

(#2560) jjeahh válasza lord_m (#2559) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Látom nem csak nálam vacakol :( . Újabban már az asztali weboldal nem engedi azt sem, hogy új lapon nyissam meg a képeket. Már azon agyalok, hogy hagyom a francba az egész instagrammot :U . Állandóan olyasmiket írnak ki, hogy "gyanús tevékenységet észleltünk", "a közösség érdekében korlátozzuk ezt a funkciót számodra" stb., mintha valami elmebeteg pedofil lennék vagy nem tom, pedig gyakorlatilag csak arra használom, hogy a bringázásokon megörökített turistafotókat feltöltöm.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#2561) lord_m válasza jjeahh (#2560) üzenetére


lord_m
senior tag

Pontosan. Nálam is egyik napról a másikra dobta ezt az üzenetet, azóta nem tudok belépni... :W

(#2562) Weaver válasza jjeahh (#2560) üzenetére


Weaver
senior tag

ahogy mondod, egyszerűen fogalmazva, elég nyavajás azt insta. nekem hál' istennek komolyabb gondom nem volt vele, de már engem is többször "kitettek" ezzel a "gyanús tevékenységet észleltünk" szöveggel. desktop felületen sokkal gyorsabban lehet a képeket megnyitni és lájkolni, és feltételezem a mobil app sebességéhez van a norma belőve. emiatt kaptam ilyet többször, de utána minden további nélkül vissza tudok lépni.

a pedo dologhoz meg csak annyit, már a kezdetektől direkt figyeltem rá, hogy még véletlenül se lájkoljak be olyan képet, amin gyerek szerepel (mindentől függetlenül).

(#2563) Weaver


Weaver
senior tag

ma reggel nekem is jött, hogy gyanús tevékenység miatt átmenetileg zárolták a fiókom. amúgy ez nem azt jelenti, hogy valami rosszat tettem / tettünk. mondok egy példát: rám írt egy amcsi csaj, ismerkedni akart, vagy mit tudom én... pár üzenet után a semmiből előállt azzal, hogy "fake" vagyok, és jelentett.

zárolás után egyből feldobja az önellenőrzés lehetőségét (nyílván más módja nincs is a visszajutásnak), vagy mélben, vagy telóra küldenek egy 6 számjegyű kódot, azt be kell írni, aztán minden remek. én mindig sms-t kérek, 1mp alatt érkezik is.

ilyenkor MINDIG cserélem a jelszavam, de a nevet is néha cserélgetem (valami hasonlóra).

(#2564) jjeahh válasza Weaver (#2563) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Szerintem ez valami bug, vagy idiótaság, mert ha 1-2x előfordul oké, de nálam az elmúlt hónapban kb. 10x csinálta. Mostanában nem, valszeg azért, mert egy ideje kizárólag mobilos appból használom, volt egy olyan érzésem, hogy az asztali weboldal látogatása miatt vacakol :F .

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#2565) Weaver válasza jjeahh (#2564) üzenetére


Weaver
senior tag

igen, lehet, én is főleg asztaliról használom, és nálam is nem egyszer előfordul.

(#2566) jjeahh válasza Weaver (#2565) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Most, hogy erről témázunk, egyet felléptem instára laptopról:

Egyre jobb... :DDD

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#2567) jjeahh válasza jjeahh (#2566) üzenetére


jjeahh
nagyúr

És hurrá :U

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#2568) sharp4 válasza jjeahh (#2567) üzenetére


sharp4
őstag

Pedo macik így járnak 😂

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#2569) Weaver válasza jjeahh (#2567) üzenetére


Weaver
senior tag

ugyan ezt kaptam ma reggel én is. amíg email / sms check segítségével simán vissza lehet menni, addig nem gond, csak kellemetlen.

sharp4: ezt mondom! nem kell U18 csajokat lájkolgatni! :DDD

(#2570) coco2


coco2
őstag

Sziasztok!

Én magam nem használok instagramot, és most kíváncsi vagyok valamire, amihez huzamosabb ideig is használnom kellett volna.

A kérdés: a felküldött összes fényképek mekkora hányada lehet kaja fotó / kaja selfie?

Bármi elnagyolt tipp (például: valamicske - tizede - negyede - harmada - fele - kétharmada - háromnegyede - majdnem mind vagy bármi relatív) hasznos segítség lenne nekem.

Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

កុំភ្លេចប្រើភាសាអង់គ្លេសក្នុងបរិយាកាសអន្តរជាតិ។

(#2571) B1T3 válasza coco2 (#2570) üzenetére


B1T3
addikt

Szerintem a platform indulásakor reálisabb tipp lett volna az 1/10, manapság az 1/100 is jóindulatú becslésnek tűnik, mivel teljesen megváltozott a platform felhasználói bázisának összetétele.

(#2572) coco2 válasza B1T3 (#2571) üzenetére


coco2
őstag

Van most valami egyértelmű túlsúlyban? Ha igen, mi az?

កុំភ្លេចប្រើភាសាអង់គ្លេសក្នុងបរិយាកាសអន្តរជាតិ។

(#2573) B1T3 válasza coco2 (#2572) üzenetére


B1T3
addikt

Tapasztalatom szerint egyre inkább kezd eltolódni az általánosan megosztott képek összetétele a más platformon is (elsősorban pl. Facebookon) közzétett személyes élmények felé (pl. mindennapi történések, szelfik)
Nyilván Instagramon azért továbbra is számottevőbb módon képviseltetik magukat a fotográfia kategóriába tartozó képek.
Emellett egy nagy irányként nőtte ki magát az influenszerek által megosztott (gyakran promotált) tartalom.

[ Szerkesztve ]

(#2574) Šolaire válasza coco2 (#2570) üzenetére


Šolaire
veterán

Szia nekem a feltöltött fotók legnagyobb része ételekkel gasztronómiával kapcsolatosak szóval szerintem teljesen mindegy milyen arányba töltöd fel őket.

“Praise The Sun” \[T]/

(#2575) Weaver válasza coco2 (#2570) üzenetére


Weaver
senior tag

tapasztalatom szerint abszolút nincs meghatározva, hogy minek kell kitöltenie a megosztásodat. láttam olyan, akinek majdnem csak kajás képek voltak feltöltve. vannak olyan csajok, akiknek több száz csak és kizárólag szelfiképük van.

mindig a legfőbb kérdés az, hogy te milyen irányt szeretnél, és mi a célod (ha van) ezzel.

ha te éppen a kajás vonalon mennél, akkor hajrá! szerintem, viszont az jó, ha pl a profilképen te vagy. a ételes képek közé pedig azért érdemes rólad készült képeket is feltenni, mert emberibb, jobban tudnak vele(d) azonosulni.

(#2576) Šolaire válasza Weaver (#2575) üzenetére


Šolaire
veterán

Nekem hasonló profilom van amit leírtál. [link] önéletrajzoknál nagyon jól jön be szoktam ezt is szúrni.

“Praise The Sun” \[T]/

(#2577) lord_m


lord_m
senior tag

Ha kommentelek valaki képe alá, lehet sortörést alkalmazni?

(#2578) Weaver válasza Šolaire (#2576) üzenetére


Weaver
senior tag

pontosan így gondoltam amit írtam. dobtam is pár likeot, ha már arra jártam. :)

(#2579) Weaver válasza lord_m (#2577) üzenetére


Weaver
senior tag

megnéztem, nem lehet. a csúnyább megoldás, jobb híján, ha végigtolod space-el a sort.

(#2580) lord_m válasza Weaver (#2579) üzenetére


lord_m
senior tag

Kösz, hogy megnézted! Akkor nem én bénázok, hogy nincs 'enter'+shift...csak küldés gombok..

(#2581) Šolaire válasza Weaver (#2578) üzenetére


Šolaire
veterán

Köszi rendes vagy. :B

“Praise The Sun” \[T]/

(#2582) Weaver válasza lord_m (#2580) üzenetére


Weaver
senior tag

az még hagyján, de nem lehet hsz-t szerkeszteni utólag! ez pedig elég alap (lenne). csak törölni lehet + újraírni.

[ Szerkesztve ]

(#2583) lord_m válasza Weaver (#2582) üzenetére


lord_m
senior tag

Igen, ezt sem értem, sokszor jól jött volna Nekem is a szerkesztési lehetőség, mint az ismételt pötyögés...

(#2584) coco2


coco2
őstag

Insta közösségi média általános kérdésem van.

Úton van egy Facebook alkalmazás fejlesztése. A webes domain lefoglalva, FB app név lefoglalva. FB page nevet csak azért foglaltam le, mert nem akarok úgy járni, hogy valaki rossz híreket terjeszt az alkalmazás nevében. Nem tervezem használni a világon semmire. Érdemes lehet lefoglalni az Insta nevet is ugyan ezért? Megengedi az Insta, hogy csak azért lefoglaljak egy nevet, hogy más ne használhassa?

Ha valaki ismeri a Twitter környezetét, arra is örülnék egy hasonló tippnek. (Twitter-nek nincs külön csatornája Pro-n.)

Köszönöm

កុំភ្លេចប្រើភាសាអង់គ្លេសក្នុងបរិយាកាសអន្តរជាតិ។

(#2585) Weaver


Weaver
senior tag

ez a mobiltelós fényképezős cikk eléggé illik a topikba:
[link]

jó cikk, érdekes.

(#2586) IntelKiller7


IntelKiller7
veterán

Talalkozott mar valaki olyannal, hogy ismerosomet nem talalom meg instan. Es forditva, o se engem. Ha valahol ve van tagelve, vagy forditva akkor se jelenik meg az accountunk egymasnal.
letultva sem vagyunk egymasnal. Nem ertem. :))

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#2587) Weaver válasza IntelKiller7 (#2586) üzenetére


Weaver
senior tag

ahhoz képest hogy mekkora volumen az insta, tele van gyermeteg hibákkal, totál kiforratlan.

ez a cikk a bitcoin csalókról szól, engem is kerestek meg már helyes "csajok" az instán, hogy befektetési ajánlatokat tegyenek. totál kamu nyílván:
[link]

(#2588) Tündike25


Tündike25
tag

Sziasztok!
Nem engedi nálam az Insta csak 1:1 árányban feltölteni a 4:3as vagy 16:9es videókat. S20+ Android 11en és Tab S6 Android10en is ugyanezt produkálja. Rányomok a bal alsó sarokban lévő dőlt <>re de a következő oldalon már ismét visszavált 1:1re...Mi lehet a bibi?

(#2589) Weaver válasza Tündike25 (#2588) üzenetére


Weaver
senior tag

nincs bibi, az oldal hibája, sokan panaszkodnak a visszajelzéseknél ugyanerre a videófeltöltéssel kapcsolatban. ez is csak egy hiba a sok közül.

(#2590) woolwich válasza woolwich (#2558) üzenetére


woolwich
tag

Disabled account reaktiválással kapcsolatban továbbra sincs ötlete senkinek?
Már ott tartok, hogy csináltam egy Facebook Business paget és adtam fel reklámot, hogy chatelhessek Customer Carerel - mondván problémám akadt a Facebook Business page és az Instagram account összekapcsolásakor - de eddig minden CCs elhajtott mondván ők facebookosok, nem tudnak segíteni az instás problémámban.
Hab a tortán, hogy arra a formra hivatkoznak, mint megoldás, amit már többszázszor kitöltöttem és semmivel nem jutottam előrébb vele.
Azt, hogy egyszer megtudjam mégis milyen alapon kapcsolt le az algoritmusuk már régen elengedtem, de ha pár héten belül nincs fejlemény az accountomat is el fogom. :(

(#2591) jjeahh válasza jjeahh (#2567) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Ezt a hibát én megoldottam microsoft store-ból letölthető instagram alkalmazással, szal úgy tűnik az insta valamiért allergiás a böngészős felületre, pc-ről, laptopról is appból kell használni és probléma letudva.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#2592) Krystal_s


Krystal_s
addikt

Sziasztok,
egy személynél az utóbbi időben, ha meg akarom nyitni a Storyját, akkor az Insta minden nap rákérdez, hogy "megakarod nézni, mint "az én nevem", mert xy látni fogja, hogy te megnézted?"
Ez valami újítás és az a személy kapcsolt be valami beállítást erre vonatkozóan? Másoknál nem szokott ilyen kérdés lenni. Korábban nála sem volt.

(#2593) Tündike25 válasza Weaver (#2589) üzenetére


Tündike25
tag

Köszi! :) És hol panaszkodnak mások is? A Google Playen?

(#2594) Weaver válasza Tündike25 (#2593) üzenetére


Weaver
senior tag

pontosan. ott aztán kapja az ívet az insta rendesen. :DDD
de a külföldi fórumok is tele vannak paszkodással. egyszerűen nem értem, hogy egy ilyen volumenű oldal hogyan lehet tele ennyire kezdetleges hibákkal.

(#2595) tirszin


tirszin
senior tag

Sziasztok!
Kénytelen vagyok elkezdeni az Instát használni, mert úgy tűnik erre van az előre. :(
Az lenne a kérdésem, hogy PC-ről hogyan lehetséges több képet feltölteni egy posztba?
Előre is köszönöm a segítséget!

Rendezvényfotózás, kerékpárversenyek: https://nutrixxion.hu/tirszinfoto Fb.: https://www.facebook.com/tirszin.foto

(#2596) Weaver válasza tirszin (#2595) üzenetére


Weaver
senior tag

lehet, hogy tévedek, de tudtommal feltölteni csak telóról lehet. feltöltésnél van egy ikon, bal lent, arra ha kattintasz, akkor lehetőséged lesz több képet feltölteni, a sorrend manual választható 1-től max 10-ig.

(#2597) tirszin válasza Weaver (#2596) üzenetére


tirszin
senior tag

Köszönöm! Nem kizárt, hogy csak telefonról lehet, mert azt már olvastam, hogy videótartalmat csak onnan. :(

Én csak azt nem értem, miért akarják a tartalom készítését is a miniatűr 6"-os kijelzőkre és a korlátozott mobil szoftverekre kényszeríteni!?!? :W
Már az is egy furcsa dolog, hogy az emberek tömege annyira igénytelen, hogy a nagy monitorok helyett 5-6"-os képernyőn fogyaszt tartalmat, de az elkészítését ne kellejen már a gagyi telefonokon végezni!

Rendezvényfotózás, kerékpárversenyek: https://nutrixxion.hu/tirszinfoto Fb.: https://www.facebook.com/tirszin.foto

(#2598) lkristóf válasza tirszin (#2597) üzenetére


lkristóf
senior tag

Készítsd el gépen, majd feltöltöd telefonról. :)

(#2599) tirszin válasza lkristóf (#2598) üzenetére


tirszin
senior tag

Persze, ez nyilvánvaló. Asztalin vágok videót és ott fotóeditálok, ezért nem térek át tabletre. :)
De manapság már így sincs elég időnk, ezért az ilyen felesleges lépésekkel elvesztegetni nagyon jól tud esni! :W Minden elkészült tartalomnál, tehát napi szinten, még töltögessem is át! :W

A másik érdekes dolog: ha tartalomfogyasztó vagyok és nézek egy videót, miért nem lehet az idővonalán ugrani előre/vissza??? :O

[ Szerkesztve ]

Rendezvényfotózás, kerékpárversenyek: https://nutrixxion.hu/tirszinfoto Fb.: https://www.facebook.com/tirszin.foto

(#2600) tirszin


tirszin
senior tag

Sziasztok!
Ha kiírja a szívecskénél, hogy 100 LIKE, 5 új követő és 3 hozzászólás,
hogyan tudom, csak a hozzászólásokat listázni?
Hogy ne kelljen 97 felesleges LIKE bejegyzést végig görgetni.

Rendezvényfotózás, kerékpárversenyek: https://nutrixxion.hu/tirszinfoto Fb.: https://www.facebook.com/tirszin.foto

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.