Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-08-14 15:54:05

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2601) Weaver válasza tirszin (#2600) üzenetére


Weaver
senior tag

sehogy :)
túl sokat vársz az instától... mint a faék, olyan egyszerű. ilyen "bonyolult" műveleteket ne várj tőle.

(#2602) tirszin válasza Weaver (#2601) üzenetére


tirszin
senior tag

Pedig népszerű. Az emberek szeretik pörgetni az idővonalát és bámulni a többnyire fantáziátlan képeket. :)
Illetve gondolom, egyre inkább a story már az igazán népszerű, mert az magától lapoz. :D

Na mind1, gondolom, majd fejlesztik....
Egyébként nagyon kellemetlen számomra, hogy mobilról várják el a tartalomszolgáltatást is. :( Story videót pl. csak mobil eszközről tudok feltölteni.

Rendezvényfotózás, kerékpárversenyek: https://nutrixxion.hu/tirszinfoto Fb.: https://www.facebook.com/tirszin.foto

(#2603) Edorn


Edorn
aktív tag

Tudnátok segíteni? Pár napja csináltam instagram fiókot és felraktam 1-2 képet, bekövettem 4 barátomat. Tegnap azt vettem észre, hogy kb 400 embert követek... Gyorsan beállítottam a kétfaktoros azonosítást, illetve töröltem a követéseket (nem kis meló volt). Ma reggel megint két újabb nem kívánt embret követek... Hogy lehet ezt leállítani? Mitől van???

AMD Ryzen 5 5600 3.50GHz AM4, SAPPHIRE RX580 4GB, EX2220 (1920x1080), crucial MX500 SSD, CRUCIAL 16GB Ballistix DDR4 3200MHz, MSI B450 GAMING PLUS | Tárhely, domain: https://nokturn.hu

(#2604) B1T3 válasza Edorn (#2603) üzenetére


B1T3
addikt

A beállítások > biztonság > bejelentkezési tevékenység és alkalmazások és webhelyek opciókat ellenőrizd, nem látsz-e gyanúsat.

(#2605) Edorn válasza B1T3 (#2604) üzenetére


Edorn
aktív tag

Semmi.

AMD Ryzen 5 5600 3.50GHz AM4, SAPPHIRE RX580 4GB, EX2220 (1920x1080), crucial MX500 SSD, CRUCIAL 16GB Ballistix DDR4 3200MHz, MSI B450 GAMING PLUS | Tárhely, domain: https://nokturn.hu

(#2606) tirszin válasza Edorn (#2605) üzenetére


tirszin
senior tag

Sztem készíts új fiókot, ennyi idő után még igen egyszerű. Eleve két lépcsősen indulj.

Rendezvényfotózás, kerékpárversenyek: https://nutrixxion.hu/tirszinfoto Fb.: https://www.facebook.com/tirszin.foto

(#2607) sharp4


sharp4
őstag

Sziasztok!

Nálatok működik az instagram? Se posztolni nem tudok, se a hírfolyamot nem frissíti.

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#2608) B1T3 válasza sharp4 (#2607) üzenetére


B1T3
addikt

Valami probléma lehet a Facebook szervereivel, mert a Messenger sem működik megfelelően.

(#2609) sharp4


sharp4
őstag

Jelenleg jó, de egy jó darabig mintha nem érte volna el a szervereket.

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#2610) B1T3 válasza sharp4 (#2609) üzenetére


B1T3
addikt

Néha előfordul, általában rövid ideig tart.

(#2611) lanszelot


lanszelot
addikt

Hello,

Az instagrammomnak így néz ki az alja /android/

Emiatt régóta nem tudom használni.
Nem tudom megnézni a notification-ket, se az üzeneteket, nem tudok képet feltölteni....minden más.
Letöröltem, újra raktam. De még a telefont is reseteltem, de akkor is ugyanilyen.
Egy frissítés után lett ilyen, és nem tudom vissza állítani.
Páromnak is ugyanez a verzió, de neki normális.
Tehát nem az a gond.

Hogy tudom vissza állítani, hogy plusz jel legyen középen?

ház - főoldal
nagyító - keresés
középen - mások videói
szatyor - reklámok
képem - képeim

(#2612) sharp4 válasza lanszelot (#2611) üzenetére


sharp4
őstag

Jobb felül keresd a szív gombot, ott jelzi az értesítéseket.

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#2613) lanszelot válasza sharp4 (#2612) üzenetére


lanszelot
addikt

Hello,
Nekem a szív az aktivitás, az nem az értesítések.
Ott annyi van kit követek, és ki követ.
De nincs ott ki mit szólt a képeimhez, kapott e like-ot..stb.

[ Szerkesztve ]

(#2614) sharp4 válasza lanszelot (#2613) üzenetére


sharp4
őstag

Pedig nekem ott jelzi ezeket az értesítéseket..

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#2615) lanszelot válasza sharp4 (#2614) üzenetére


lanszelot
addikt

Ezt mondtam, hogy nekem minden más
Neked alul középen plusz jel van, azt akarom vissza valahogy azt a kinézetet

(#2616) ph2012


ph2012
senior tag

Sziasztok. Gondom a következő. Megszűntettem az Instagram fiókomat majd később a Facebookkal újra próbáltam belépni, mert ezt a belépést is felajánlotta. Ez után kezdődött, hogy ha megnyitom az Instagram oldalát akkor gyors egymásután felugrik egy ablak néhányszor és ez a felirat jelenik meg: [link]
Ha törlöm a böngésző keresési adatait akkor újra felkínálja, hogy lépjek be. Ha megpróbálok belépni akkor ugyanez a jelenség lejátszódik. Van valakinek ötlete hogy szabadulhatok meg ettől a problémától? Köszi.

(#2617) B1T3 válasza ph2012 (#2616) üzenetére


B1T3
addikt

Nem töltődik be a kép.

(#2618) lanszelot válasza lanszelot (#2611) üzenetére


lanszelot
addikt

Erre tudja valaki a választ?

(#2619) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Hello
Másnál működik a keresési funkció?Én hiába írom be az oldalt nem dobja fel az instastory.t

(#2620) ToBeY válasza ToBeY (#2619) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Már jó valami insta bug lehetett mert nem csináltam semmit és megjavult.

(#2621) erahurka


erahurka
félisten

Mostanában folyton tiltja a lájkolási jogom ha többet nyomkodom az appot, van erre valami megoldás? Mióta új telefonom lett azóta csinálja, bár a régit az utóbbi időben nem használtam ilyen intenzíven. Nagyon zavaró, hogy az baj ha én ezzel töltöm az időm meg kézzel nyomkodom, de a fizetős, programozott botok persze mehetnek ezerrel...

Valami tipp? :F :R

(#2623) Weaver válasza erahurka (#2621) üzenetére


Weaver
senior tag

ezt nekem is csinálta, nem is értettem, nem az lenne a lényeg mindenki fanatikusan, minnél több időt eltölve használja az oldalt?

aztán utánanéztem, ez azért van, mert bot tevékenységnek tekinti az insta védelme (?). ha túl sokat (ezt nem tudom konkrétan mennyi) lájkolsz egyhuzamban, vagy ha egymás után túl gyorsan (ezt asztali gépen való használattal gyorsan elő lehet varázsolni), akkor letilt egy kis időre.

tipp: kevesebb lájkolás, kevesebb insta használat, minnél több való élet!

(#2624) erahurka válasza Weaver (#2623) üzenetére


erahurka
félisten

Elég frusztráló hogy pont a botok ellen nem hatásos, hiszen azokat úgy programozzák hogy ne akarjon ki rá a rendszer. Nevetséges.

(#2625) k-adi


k-adi
nagyúr

Sziasztok,

Ismerősömnek belépési gondja van INSTÁN.

Röviden:

Ha usernévvel lép be VAGY akár ha saját email címével, (az insta felismeri a profilt, azaz a profilképét és nevét is mutatja) majd rögtön továbbdobja a biztonsági kódos részhez. Azt a kódos email viszont nem kapja meg. (Gmail)
A gond az, hogy nincs összekapcsolva a FB profiljával így az se megoldás és onnan se tudja visszahozni az acc-ot.
(nem tudom lehet-e társítani mobil számot is akár de neki nincs, nem kap sms-t se)

////////////////////////
A story:

Egyik nap próbált belépni a telóján ahogy mindennap szokott, ugyanezen a wifin, de valamiért biztonsági kódot kért.
Jó néha kell ilyen is, biztonság meg minden.. értem én.
Se a teló amit használ se a wifi hálózat nem volt új (ugyanaz a session) de mégis kérte a kódot. A gond itt jött, ugyanis nem jött meg a kód email.

Aztán gyanús lett és megnézte hogy mégiscsak hova küldené a kódot és másik email cím volt megadva. Egyik napról a másikra a belépési email címe át lett írva a profiljában, de csak 1 karakter eltéréssel. Legalábbis nagyon feltételezhetően mert ugyan ki van csillagozva az email cím fele (írja hova küldené az emailt az insta) de az övé "i" végződésű, az átírt email cím pedig ugyanaz csak "v" végződésű, azaz eleje a csillagok előtti rész stimmel, tehát Sxxx****v@gmail.com lett az Sxxx****i@gmail.com helyett.
Nem tudjuk miért lett más az email címe. ( senki nem törte fel a fiókját )

A biztonsági kódot nem kapta meg a rendes email címére.
Amikor jelszóemlékeztetőt/jelszóváltoztatást kért az az email se jött meg neki.
Tehát kizárolta magát a fiókból.

Aztán eltelt pár nap, kért tőlem segítséget.
Mondjuk nem tudom, hogyan lehet megadni (valaki által? vagy insta önmaga benézte?) nemlétező gmailes emailt insta profilban (eredeti probléma), de ezek szerint lehet...
Mivel nem tudtunk rájönni miért változott meg az email címe (egy nemlétezőre), viszont nagyon hasonló volt ahhoz amivel beregisztrált alapból, ezért mondtam neki hátha ilyen gmailes email cím nem hiszem hogy van még, így próbált kreálni olyan email címeket ami hasonló az övéhez és "v" végződésű lehet, sőt több kombinációt is kipróbáltunk hátha az egyikre megjön a kódos email amit kéne
(az email címe tartalmazza a nevét, ami vivi így próbált viiv és vivv stb. végződésű gmailes fióknév lehetőségeket.. ugye így pl.: Sxxx**vivv@gmail.com, Sxxx**viiv@gmail.com stb.)
A gmail engedte létrehozni ezeket, így most van 3-4 dummy fiókja :DD , de egyikre se jön meg a jelszóemlékeztető/jelszóváltoztatós email, se a biztonsági kódos email hiába kéri újra és újra. Tehát vagy nem jó kombinációt próbálunk vagy nem tudom mivan... aztán mikor már feladtuk volna..

na és itt jön a csavar amit nem értünk. :F
Ezek után pár nappal később, egyik nap mikor próbált belépni az insta fiókjába, hátha.. alapon ( :D ) akkor nem engedte tovább megint a biztonsági kódos részen.. de kért 1 jelszóváltoztatást és azt meg most megkapta a rendes email címére. :Y de hogy miért? az rejtély..

Na mindegy, örültünk neki, olyan mintha rájött volna az insta db hogy hahó itt van egy másik eredeti email címe is.
Na eddig ugye tök jó, viszont mikor megad új jelszót, és rányom hogy tovább... belépéskor akkor rögtön továbbdobja a "biztonsági kód"-os részhez megint és kéri a biztonsági kódot is amit ugye akkor generál le. Amit meg nem kap meg a rendes email címére valamiért (nincs a spamben..).
Hiába kéri újra a kódot, valószínűleg a másik (valahogy fiókjához társított??) "elírt" email címére kapja. (írja hova küldené az emailt az insta) Vagy sehova nem küldi a kódot..?

////////////////////////
A kérdések:

1.
Állítása szerint senki nem törte fel a fiókját (nincs semmi izgi rajta amúgyse és azóta se történt semmi aktivitás rajta ILLETVE az eredeti email címére megjön a jelszóváltoztatásos email, tehát ha feltörték volna akkor az eredeti email címét kiszedték volna logikusan ha okos a támadó....) akkor hogy lehet hogy egyik napról a másikra megváltozik a belépési email címe?
ÉS ugyan ki van csillagozva az email cím fele, de kb 1 karakter eltérés van olyan mintha elgépelte volna a végét? (írja hova küldené az emailt az insta) ( tehát Sxxx****v@gmail.com lett Sxxx****i@gmail.com helyett )

2.
Hogy lehet az, hogy fiókhoz társított új email cím esetén nem kap értesítést az eredeti email címére, hogy hahó valaki a fiókodhoz társított egy új email címet? (ez bug vagy feature? :) )

3.
Nem vagyok egy nap instás de én úgy tudtam, hogy 1 fiókhoz 1 username ÉS 1 email címet lehet társítani MAX, pont biztonsági szempont miatt.
Azaz tényleg lehet 2 email címet is hozzátársítani 1 insta fiókhoz? pl. jelszóemlékeztető hova megy ilyenkor? mindkettőre?
Mivel a jelszóváltoztatásos emailt megkapja (most már megint.. valamiért.. :D ), viszont a biztonság kódos emailt másikra küldi (DE MIÉRT? írja hova küldené az emailt az insta onnan tudja) vagy sehova (?), ezért az ő fiókjánál tuti 2 email cím van. Valami adatbázis összeakadt vagy mi? :D

Szóval ja, kéne egy kis help. :) :R

Összefoglalva újra:
Ha usernévvel lép be VAGY akár ha saját email címével, (az insta felismeri a profilt, azaz a profilképét és nevét is mutatja) majd rögtön továbbdobja a biztonsági kódos részhez. Azt a kódos email viszont nem kapja meg. (írja hova küldené az emailt az insta és az nem az ő gmailes címe)

Hogyan tudná visszaszerezni a fiókját?
- nincs összekapcsolva a FB profiljával így az se megoldás
- a jelszóváltoztató emailt most már megkapja
- de a biztonsági kódot nem

Van valamilyen helpdesk vagy valami ahova lehet írni vagy ticketet nyitni? :F Ugyanis ebben az esetben nem userhiba van, hanem az insta database oldalán lehet összeakadás vagy nem tudom, mert nem törték fel a fiókját és ő maga se állította át az email címet nyilván..

(#2626) egyedülülő


egyedülülő
őstag

Sziasztok!

Van egy olyan problémám, hogy nem tudok az instagram fiókomhoz semmilyen kártyát csatolni. Próbáltam kettőt is, mindkét esetben azt írta ki, hogy hiba történt. Utána meg ott van, hogy a kártya ellenőrzésre vár, de azt sem tudom beállítani, mert mindig azt írja, hogy lejárt az oldal vagy mi.

Találkozott bárki hasonlóval? :(

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#2627) GoTReX


GoTReX
őstag

Sziasztok!

Semmi szokatlan , máskortól eltérő dolgot nem csináltam Instán, de ez az üzenet várt:

Próbáld meg újra később.
Közösségünk védelme érdekében bizonyos műveleteket korlátozunk. A használatod alapján ez a művelet 2021-06-25-ig nem lesz használható számodra. Jelezd nekünk, ha szerinted tévedés történt.

Mitől kaphattam ezt? Mellékesen 25. van de még mindig korlátozás alatt vagyok, és innen fut a vállalkozásom reklámja is....

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#2628) B1T3 válasza GoTReX (#2627) üzenetére


B1T3
addikt

Nem kedveltél vagy követtél be rövid idő alatt túl sok bejegyzést/fiókot?

A 2021-06-25-ig azt takarhatja, hogy 2021. 06. 26. 0.00-tól használhatod újra a fiókot (kérdés, milyen időzóna szerint).

(#2629) GoTReX válasza B1T3 (#2628) üzenetére


GoTReX
őstag

Az simán lehet hogy többet lájkoltam, mint máskor. Viszont semmi mód hogy megvédjem magam,hogy nem vagyok bot?

Undorító ez az egyoldalúság, már hirdetésben is voltak abszurd dolgok annó.....

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#2630) Weaver válasza GoTReX (#2629) üzenetére


Weaver
senior tag

ez pedig ilyen. ha sokat lájkolsz egyszerre, vagy sokat bekövetesz egyszerre, sőt, ha sok embernek a követését állítod le egyszerre, ezért mind bünti, azaz a fenti üzenet jár. lájkolásnál még az is képes kiakasztani a rendszerüket, ha az átlagosan meghatározottnál gyorsabban nyomatod.

ez amit te kaptál elég gyakori, szeintem aki viszonylag nagyobb beleéléssel használja (vagy inkább csak használná) az oldalt, az mind találkozott már ezzel a tiltással.

(#2631) GoTReX válasza Weaver (#2630) üzenetére


GoTReX
őstag

Tenne inkább fel egy "válaszd ki a tűzcsapot a képen" játékot, hogy lássa nem vagyok bot...
Hirdetésnél egyszer volt egy szép balhém az algoritmussal :D

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#2632) erahurka válasza Weaver (#2630) üzenetére


erahurka
félisten

Teljesen felesleges hülye szabályozás ez. Az igazi botokat úgy programozzák hogy ne legyen bajuk belőle, csak azok szívnak akik nem fizetnek... Gusztustalan.

(#2633) Weaver válasza erahurka (#2632) üzenetére


Weaver
senior tag

átlagfelhasználó szempontból tényleg olyan, mintha direkt szivatna az insta. nagy hévvel annó belevetettem magam én is, aztán mindent megtettek, hogy elvegyék tőle a kedvem. úgy látom mások is így vannak ezzel. csak azt nem vágom miért dolgozik egy alkalmazás maga ellen? nem az lenne a cél, hogy minnél több idődet töltsd az ő appjuk használatával?

ráadásul tele van fake regisztrációval, fizetős lánnyal (szépen fogalmazva), és még több céggel és reklámmal. jónak indult ez az egész, de aztán ebből is egy nagy piactér lett, ahogy mindig, minden másból is.

[ Szerkesztve ]

(#2634) chungee


chungee
addikt

Napot!

Pc-n hogyan tudom bekapcsolni a sötét módot :F

(#2635) B1T3 válasza chungee (#2634) üzenetére


B1T3
addikt

Sehogy, (egyelőre) nincs rá megoldás.

(#2636) Jorus


Jorus
nagyúr

Jött egy ilyen email, ez mire utal? Vki megpróbált belépni a fiókomba? MFA be van kapcsolva, de oda nem jött semmi.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#2637) lkristóf válasza Jorus (#2636) üzenetére


lkristóf
senior tag

Én is kapok ilyen leveleket, nem foglalkozom vele szerintem annyi, hogy próbálnak belépni, de nem sikerül nekik. :DDD

(#2638) chungee válasza B1T3 (#2635) üzenetére


chungee
addikt

:( :W :(( :(((

(#2639) -secret- válasza lkristóf (#2637) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Szintén. Próbálkozni mondjuk lehet...

(#2640) mzso


mzso
veterán

Helló!

Mást is spam-el érthetelen módon, német nyelven az Instagram e-mailekkel.

Vagy ez azért lenne mert valaki be akar lépni az én accountommal?

(#2641) Jorus válasza mzso (#2640) üzenetére


Jorus
nagyúr

Ugyanilyet szoktam kapni mostanában, csak magyarul - lásd alább kicsivel.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#2642) mzso válasza Jorus (#2641) üzenetére


mzso
veterán

De vajon az enyém miért német...

(#2643) VinoRosso


VinoRosso
veterán

Sziasztok,

regisztráltam egy IG fiókot, kb 1 napig működött is azóta belépésnél ez van mindig:



Ez mi a tosz?

(#2644) Weaver válasza VinoRosso (#2643) üzenetére


Weaver
senior tag

hali.
és ha mobillal próbálod akkor mi a helyzet? mert itt asztali gépen próbálsz belépni ha jól látom.

(#2645) VinoRosso válasza Weaver (#2644) üzenetére


VinoRosso
veterán

Ugyanez.

(#2646) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Hi
Töröltem a régi insta accountomat és csináltam egy másikat.
Kérdés az hogy mennyi az átfutási idő,amikor törlődik a régi,és tudom használni a régi insta account-hoz tartozó nevet? :U

[ Szerkesztve ]

(#2647) Krisz86


Krisz86
csendes tag

Sziasztok! Tegnap este fele óta nem enged be az Insta fiókomba. Megerősítő kódot kér,de hiába adom meg a telefonszámot,mert sms nem jön....Most ennek a fióknak annyi vagy meg jön az a kód egyszer?

(#2648) Weaver válasza ToBeY (#2646) üzenetére


Weaver
senior tag

szerintem ugyan úgy 1 hónap, mint a kép/képek törlése esetén.

(#2649) Weaver válasza Krisz86 (#2647) üzenetére


Weaver
senior tag

a telefonszám megadása után azt jelzi, hogy küldött sms-t, vagy azt sem?

(#2650) Krisz86 válasza Weaver (#2649) üzenetére


Krisz86
csendes tag



Azt írja küldött,de közben semmi nem jön...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.