Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-08-14 15:54:05

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1951) Orionk


Orionk
senior tag

Sziasztok !

Update-eltem az Instagramot hosszú idő után és most vannak valami úgynevezett Stories, amit állítólag valami Snapchat alkalmazástól másolt le az Instagram. Eddig ennyi infónak néztem utána, hogy mi ez.

Ti használtátok már? Mi a véleményetek róla?

(#1952) -secret- válasza Orionk (#1951) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Snapchatben is faszság szerintem, de 1-2 embernek szívesen elnézegetem a storyját. :)

(#1953) Palesz191 válasza Orionk (#1951) üzenetére


Palesz191
aktív tag

Tegnap óta már messengeren is megjelent sajnos... :U szerintem ott teljesen felesleges

(#1954) repvez válasza Orionk (#1951) üzenetére


repvez
addikt

ez mi és hol lehet megnézni?
én nem találkoztam ilyen storyline-al benne, pedig most frissitettem

(#1955) ittakary válasza -secret- (#1952) üzenetére


ittakary
nagyúr

jó csöcsös csajokat ki ne nézegetne szívesen, mi? :D

[ Szerkesztve ]

(#1956) StarKiller89


StarKiller89
senior tag

sziasztok
androidon ezt a felső snapchat kopizós sávot nem lehet kikapcsolni valahogy az alkalmazáson belül?

Samsung Galaxy S23

(#1957) ittakary válasza StarKiller89 (#1956) üzenetére


ittakary
nagyúr

ez nem opcionális, ezt kell szeretni :(

(#1958) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

kulcs

(#1959) lkristóf


lkristóf
senior tag

Már rég raktam fel képet. :B

(#1960) tylerddd


tylerddd
veterán

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#1961) Willy_Billy


Willy_Billy
csendes tag

Sziasztok! Lehet, hogy sokaknak nem fog tetszeni a téma, de mivel napok óta semmi infót nem találtam róla, így muszáj vagyok itt kérdezni. Létezik egy oldal, ahol ingyen lehet generálni instagram követőket, lájkokat, és kommenteket (hublaagram.me). A lájk- és kommentgenerálás tökéletesen működik korlátlan mennyiségben, de a követők generálásával akad egy kis gond, mégpedig az, hogy összesen 2x generál követőt (2x 26 darabot) és utána nem hajlandó új követőket hozni. Csináltam egy instagram fiókot, minden a 0-n, 2x generált követőt, összesen 53 darabot, abból már egyet el is vesztettem. Elvileg 15 percet kell várni 2 generálás között, ez mindig megvan, sőt néha jóval többet is várok, hátha ez a gondja, de nem. Megpróbáltam virtuális gépről, onnan sem működik 2 generálás után, megpróbáltam VPN mögül, hátha esetleg az a gondja, hogy egy IP-ről sokszor akarok új követőt, ez sem jött be. Az utolsó, amire gondolni tudok az az, hogy nekem is rendelkeznem kell legalább annyi követett emberrel, amennyi engem követ (vagy esetleg többel), ezt még nem próbáltam ki (bár elvileg ez úgy működik, hogy ha te kapsz követőt, akkor a rendszer a te nevedben bekövet embereket, valamint lájkol postokat), de ha nektek lenne még esetleg ötletetek, akkor szívesen venném.

(#1962) lkristóf válasza Willy_Billy (#1961) üzenetére


lkristóf
senior tag

Én ebben nem tudok segíteni de azért leírom én mit gondolok erről.
Mi értelme, hogy növeljem a lájk/komment/követés számokat, ha azok mögött úgy sincs valós visszajelzés/élő személy akinek tényleg tetszik a tartalom amit megosztottam. Ezek amúgy is csak számok, engem kifejezetten zavar amikor olyan profilok lájkolják a képemet akikre ránézek és get 100 followers bla bla... szöveg fogad.

Amit írtál, hogy a rendszer a te nevedben bekövet embereket, ez meg csak úgy lehetséges, hogy ha tudják az én felhasználónevem/jelszavamat, biztos nem lépnék be ilyen kétes oldalakon.

Nekem annyi lenne az ötletem, hogy ha Instagram híresség akarsz lenni, hogy akkor találj ki valami jó témát/ötletet ami sok embernek tetszene és terjeszd valahol a profilod. :DDD Ne a botok császárja akarj lenni. ;)

(#1963) tylerddd válasza lkristóf (#1962) üzenetére


tylerddd
veterán

Esetleg neki kell elkezdenie követni a lehető legtöbb embert + olyan oldalt, aminek sok követője van, ami utána követni akarja őt is stb. ... egy idő után ezek közül úgyis vissza-követi majd őt is néhány, főleg ha értelmes tartalmat tesz ki. Ha meg összegyűltek kellő számban, elkezded szelektálni (unfollow) őket, de téged követni fognak.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#1964) JoeCockBill válasza lkristóf (#1962) üzenetére


JoeCockBill
senior tag

vagy növesszen csöcsöket, az is működik :D

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#1965) Orionk


Orionk
senior tag

Sziasztok !

Ha megváltoztatom az Instagram nevem, azt a nevet, ami az Instagram.com után szerepel, akkor jár-e az valami hátránnyal?
Például elveszítem azokat, akik addig követtek?, vagy bármi?

köszönöm

(#1966) DiszNóÓl válasza Orionk (#1965) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

Szia, nem.

HATER

(#1967) aero.


aero.
veterán
LOGOUT blog

Ma délutáni shot. :)

(#1968) Orionk


Orionk
senior tag

(#1969) Bálint85


Bálint85
senior tag

hogy tudok képet úgy megosztani 24h-ra hogy mindenki lássa? mióta frissült az instagram azóta csak akiket követek annak tudom kitenni. :W :W :W :W

http://www.anandtech.com Élj lazán, ne dolgozz túl sokat, mert egyszer csak azt veszed észre, hogy vasárnap a templomban mindenki énekel, csak te fekszel a hátadon...

(#1970) aero. válasza Bálint85 (#1969) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Nem tudsz, az a lenyege hogy csak a kovetoid látják.

(#1971) Bálint85 válasza aero. (#1970) üzenetére


Bálint85
senior tag

de azok meg üzenetbe kapják meg ha bejelölöm őket nem? mert egyesével kik lel jelölnöm hogy kivel osztom meg.

meg ha a kereső ikonra megyek ,akkor miért látom mindenki képét, videóját amit megosztott én meg nem tudom úgy megosztani csak akiket követek?

[ Szerkesztve ]

http://www.anandtech.com Élj lazán, ne dolgozz túl sokat, mert egyszer csak azt veszed észre, hogy vasárnap a templomban mindenki énekel, csak te fekszel a hátadon...

(#1972) Dyrtyho


Dyrtyho
senior tag

Btw. csak engem zavar, hogy az instagram az új funkció miatt kivette a térképet a személyes adatlapból ? Meg állítólag lehet élőzni is majd rajta, ami számomra full felesleges bővitmény az appban...

best regards, egy fórumozó blogger

(#1974) Orionk


Orionk
senior tag

Sziasztok !

Hogyan lehet az instagram bejegyzések alá színes ikonokat írni?

Arra gondolok például, hogy ha leírom a '<3' karaktereket egymás mellé, akkor nekem nem változik szív ikonná a beírt 2 karakter, hanem megmarad pont '<3' karaktereknek.

Ugyanígy mások számtalan, rengetek ikonokat tudnak beírni, vagy valahogy beillesztenek.

köszönöm

(#1975) trebrona válasza Orionk (#1974) üzenetére


trebrona
nagyúr

Így: 🍽🍸☕🍺🍼🍷❄🌝🌆🌉
:)

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#1976) Orionk válasza trebrona (#1975) üzenetére


Orionk
senior tag

Köszi, de nekem valamiért ez nem megy. Egyszerűen sehol nem tudom felhozni ezt a menüt, amiben ezek az ikonok vannak. :(

Hogy csinálod?

Megnyitom Instagram alkalmazást. Odamegyek egy fotó alá és megnyomom a kommentelési lehetőséget és nekem csak az androidos billentyűzet jön fel, hogy írni tudjak. Ezek az ikonok nem jelennek meg.

[ Szerkesztve ]

(#1977) trebrona válasza Orionk (#1976) üzenetére


trebrona
nagyúr

Én touchpal billentyűzetet használok.
Ha nálad a googe billentyűzet van, akkor szöveg írásánál "enter" hosszan, megjelenik az emoji szimbólum és át tudsz váltani.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#1978) Orionk válasza trebrona (#1977) üzenetére


Orionk
senior tag

Google Play áruházban frissítenem kellett a Google billentyűzetet és eddig ezért nem látszódtak ezek a kis ikonok/hangulatjelek.

A Touchpal billentyűzetet külön telepítetted fel? Az jobb?

(#1979) trebrona válasza Orionk (#1978) üzenetére


trebrona
nagyúr

Ízlés kérdése. touchpal, swiftkey szokott népszerű lenni, próbálgasd melyik tetszik!
További ilyen jellegű kérdéseket inkább ide: [link]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#1980) Orionk válasza Dyrtyho (#1972) üzenetére


Orionk
senior tag

Szia!
Engem speciel nagyon zavar, hogy Instagram kivette a profil oldalunkból a térkép funkciót, de sajnos nem tudunk ellene tenni semmit.
Sok olyan döntést hoz, ami szerintem gáz. Igazán megkérdezhetnék a közvélemény véleményét a döntésekről valahogyan. Például a logó lecserélése is szerintem rossz volt.

(#1979) trebrona:
Rendben, köszi.

(#1981) repvez


repvez
addikt

Arról van valami infó, ha privátra van állitva az oldalam ,de hashtagben megjelölök egy másik oldalt vagy egy személyt akkor annak az oldalnak megjelenik az a képem ?
ÉS onnan tudnak is követni bejelölni?
Van valahogy vissza tudom keresni, hogy egy 100k-s oldalra megosztott képem megjelent e ott és , hogy kik lájkolták?
Sehol nem találok kereső funkciót, hogy dátumra vagy személyre lehessen keresni a tartalmak között.

Például egy koncertre hogyan tudok ugy rákeresni, hogy csak az adott idöpontban és helyen lévő megosztásokat mutassa? mert ha az egyuttes nevére keresek akkor az összes vele kapcsolatban felmerült képet látom ugyan igy a helyszinnel kapcsolatban is bármikor bármilyen esemyén is volt ott, de a konkrét eseméynt nem tudom beazonositani amikor ez a két feltétel találkozna.

(#1982) Dragon27


Dragon27
senior tag

Sziasztok!
Nekem nincs instagram regisztrációm .... Ha valakinél azt látom hogy 0 bejegyzés ez azért van mert nem tett fel semmit vagy nála csak azok látják akik követik :F instagramnál is van hogy kik láthatják a dolgokat ... ?
nyilvános, követők, privát ...... ?

(#1983) DiszNóÓl válasza Dragon27 (#1982) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

Szia
Akkor nem tett fel semmit.
Ha privát akkor azt kírja.
Van 1 napos kép feltöltés(mystory vol2), azt csak a követők látják hiába nyilvános a profil.

HATER

(#1984) Dragon27 válasza DiszNóÓl (#1983) üzenetére


Dragon27
senior tag

Köszönöm

(#1985) Orionk válasza DiszNóÓl (#1983) üzenetére


Orionk
senior tag

Szia !

Ez alatt mire gondolsz? köszi
Ha nyilvános a profil, akkor mindenki látja szerintem. Nálam ez így van.
Illetve mi az a mystory vol2?

"Van 1 napos kép feltöltés(mystory vol2), azt csak a követők látják hiába nyilvános a profil."

(#1986) DiszNóÓl válasza Orionk (#1985) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

Snapchat My Story-jára utaltam(onnan lopták :U )... És hogyan látná? Ha rámész egy random emberre te sem látod azt. Csak a követőid látják. Amit normál képként osztasz meg, azt látja mindenki...

[ Szerkesztve ]

HATER

(#1987) repvez


repvez
addikt

nos nincs uj infő a kérdésemmel kapcsolatban?
Illetve van valahol olyan lehetőség, hogy egy régebbi képnek szerkeszteni a a tulajdonságait, megadni helyszint vagy uj hashtageket megjelölni személyeket anélkül, hogy commentet kéne irni? hanem a rendes fejlécbe kerülne?

A térképen való megjelölés és megnézés vissza jön még valaha?

(#1988) Jorus


Jorus
nagyúr

Kis retro. :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#1989) Orionk válasza repvez (#1987) üzenetére


Orionk
senior tag

Szia !
Régebbi képnek tudod szerkeszteni a beállításait és akkor nem kell kommentben alá írni, hanem közvetlenül a képhez tartozó szöveget tudod módosítani.
Azt hiszem úgy kell, hogy a képnél a 3 pöttyre kattintva feljön a lehetőség, hogy szerkesztés.

Sikerül?

(#1990) repvez válasza Orionk (#1989) üzenetére


repvez
addikt

köszi sikerült, csak PC-n akartam és ott erre nincs lehetőség vagy nem találtam és csak mobilappban lehet igy szerkeszteni

(#1991) Orionk válasza repvez (#1990) üzenetére


Orionk
senior tag

Pc-n én sem tudom. :)

A térképen való megjelölés pedig továbbra is rögzül. Tehát el lehet menteni, mert minden feltöltött képnél továbbra is térkép alapon lehet megjelölni, hogy hol készült. Majd feltöltés után rákattintva a kép alatti megjelölt helyszínre még mindig betöltődik térkép applikációval, pl. Google Maps-al.

Viszont az adatlapokon már kilistázni a térképen a helyeket nem lehet. Ezt nem tudom, hogy miért vették ki, pedig tök jó volt szerintem. Remélem vissza hozzák, mert rögzíteni lehet a helyeket, de megnyitni már csak a kép megnyitása után lehet és nem pedig az adatlapon megnyitni az összes meglátogatott helyeket.

Tehát félig még benne van a rendszerben a funkció, félig meg ki lett véve...

(#1992) Orionk válasza repvez (#1990) üzenetére


Orionk
senior tag

Sziasztok !

Boldog, Békés Karácsonyt kívánok mindannyitoknak! :)

Frissítettem Instagram appot a legújabbra és szerintem kiderült, hogy miért vették ki a térkép funkciót. Mármint azt, hogy meg lehessen nézni, hogy adott profil a térképet tekintve hol jelentkezett már eddig be.
Kellett a hely a mentési lehetőségnek. Megjelent a saját profil oldalon most egy 4. kis ikon a régi térkép helyén, amit mindenki csak a saját maga profilján láthat, mert csak saját magadnak tudsz dolgokat, bejegyzéseket, stb. elmenteni, amit csak Te láthatsz majd.

Továbbra is kár a térképért, de tény, hogy a mostani funkciót többen fogják használni.

(#1993) GALARDO


GALARDO
addikt

Nálatok is zabálja a memóriát az insta? Nézek egy képet, átmegyek egy másik appba, majd visszamegyek, és már újratölt. :U (i6+)

[ Szerkesztve ]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#1994) Orionk válasza GALARDO (#1993) üzenetére


Orionk
senior tag

Szia !

Nálam sok memóriát szokott enni olyankor, amikor elindítom a folyamatot, hogy feltöltsek valamit. Szöszölök a képpel, hogy milyen effekt legyen, képaláírás, hashtagek, stb. elmegy néhány perc és ez idő alatt Android alatt a futó alkalmazásoknál kb. 350 MB-ra ugrik fel az Insta az átlagos 7-8 MB-ról.

Majd miután feltöltöttem a képet, azután, ha nem állítom le, akkor akár 1 napig is úgy futna tovább, hogy ezt a memóriamennyiséget foglalja tovább.

---
Más dolog, hogy Ti tudjátok-e, hogy hogyan kell a #bestnine2016 képeket összeválogatni és feltölteni a 9 négyzetes képet 1 képbe sűrítve? Néhányan csinálják ezt és megtetszett. Ez egy külön alkalmazás?
Itt van rá egy példa, pl. az INDEX Insta oldala feltöltött egy ilyen képet:

INDEX-BEST NINE - Kattints

köszönöm

(#1995) lkristóf válasza Orionk (#1994) üzenetére


lkristóf
senior tag

Ezen az oldalon: 2016bestnine beírod az Instagram azonosítód és el is készíti neked a képet az oldal. :DD

(#1996) Orionk


Orionk
senior tag

Sziasztok !

Hogyan lehet Instagramra az Insta Történet-be('24h után eltűnik' funkció) feltölteni egy régi képet és nem csak olyat, amit éppen a feltöltéskor készítesz a telefonoddal?

Ha úgymond simán véglegesre töltök fel egy képet, akkor tudok választani a telefonomon levő régi képek közül is.

köszönöm

(#1997) DiszNóÓl válasza Orionk (#1996) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

Felrakod véglegesre, utána törlöd, előhozod azt ahol a történethez tudsz képet lőni, ott csinálsz egy lefelé húzó mozdulatot és alul megjelenik elvileg.(remélem érthetően írtam le :B )

HATER

(#1998) Orionk válasza DiszNóÓl (#1997) üzenetére


Orionk
senior tag

Szia !

Anélkül, hogy feltöltenék valamit is véglegesre a történet feltöltésénél, a lefelé mozdulatra nekem azok a képek/videók jönnek elő, amelyeket az elmúlt 24 órában készítettem.
Ezt írja is, hogy az elmúlt 24h képei/videói jelennek ott meg.

Azt nem értem, hogy mások hogyan tudnak akkor például 24 órán belül nagyon sok olyan képet feltölteni, amiket hónapokkal ezelőtt készítettek.

Vannak ugyebár olyan emberek, akik Instagramból élnek, mert ott marketingezik magukat. Ők például ezt csinálják, hogy a történethez sok régi képeket töltenek fel. Persze néha új képeket/videókat is.

(#1999) Palesz191 válasza Orionk (#1998) üzenetére


Palesz191
aktív tag

pl nyomsz egy printscreent a régi képedről és máris ott lesz és mehet storyba, mivel a kép dátuma mostani lesz..
vagy letöltöd a képet és szintén ottlesz

(#2000) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

szilveszter

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.