Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Hyundai Mbox

Hozzászólások

(#1) xEon1337


xEon1337
őstag

Hyundai Mbox médialejátszók szakmai topikja.

Mbox Recorder
HMB R500
HMB R600
HMB T600
HMB R3100/3150S
HMB R3000/3050S

Mbox Player
HMB P500

Mbox Light
HMB L110
HMB L100

Hivatalon honlap: [link]

Firmware letöltése: [link]

"Less but better" - Dieter Rams

(#2) xEon1337


xEon1337
őstag

Pénteken vásároltunk egy R600K-t, megosztanám első tapasztalataimat. Eredetileg egy A.C.Ryan Playon!HD-t akartunk, de két hónapig elérhetetlen volt Európában.

A Realtek RTD1073 chipnek köszönhetően tökéletesen visz minden HD filmet 1080p felbontásban. Az ékezetes karakterek a feliratokban nem okoznak neki problémát, természetesen a méretét, színét és pozícióját lehet állítani.

Ha valaki ilyen lejátszót vásárol, az valószínűleg a felvétel lehetősége miatt is teszi ezt. Na ez az a funkció, amit még sajnos nem sikerült beüzemelnünk.
Azt tegyük hozzá, hogy lehet rá kötni digitális antennát is, amivel elvileg már lehetne fogni pár csatornát, vettünk egy ilyen antennát és kipróbáltuk mindenhol a szobában, sem auto sem kézi üzemmódban nem tudtunk vele befogni adókat (Győr).
Bedugtuk a Set-Top Boxot a videó bemenetbe, de hiába megyünk a főmenüben az AV inputra, minden esetben a DTV próbál meg bejönni, ahol ugye nincsen semmi. A kézikönyvében ennél a menüpontnál egy AV kábel képe szerepel, nálunk pedig egy TV és egy antennakábel van.

A firmware a legfrissebb, ami elérhető a honlapról.

[ Szerkesztve ]

"Less but better" - Dieter Rams

(#3) pogi7


pogi7
csendes tag

Hello,
olyan kérdésem lenne, hogy torrentezésre is használod? Mert nekem egy helyen van a router és a televízió. Routerre egyébként rá tudom kötni? Minden gépről látom akkor a rajta tárolt cuccokat? Mert elsősorban ezek az eszközök azért keltették fel a figyelmem, mert akkor nem kell éjjel-nappal a gépet járatni és elég, ha egy helyen tárolom az összes cuccot.
Egyébként drukkolok, hogy sikerüljön beüzemelni a felvételt, mert az is nagyon hasznos funkciója lenne. Ja és köszi minden infót róla.

(#4) kangool válasza xEon1337 (#2) üzenetére


kangool
tag

Nekem nincs ilyen készülékem. Csak tippet tudok adni. Tv region és az antenna power gondolom be lett állítva?

(#5) xEon1337 válasza kangool (#4) üzenetére


xEon1337
őstag

A TV régió természetesen magyarra lett állítva.
Az antenna power csak akkor kell, ha nincsen az antennának külső áramforrása, nem?

"Less but better" - Dieter Rams

(#6) xEon1337 válasza pogi7 (#3) üzenetére


xEon1337
őstag

Torrentezni lehet vele, de még ennek a funkciónak a megismerése is hátravan.
Azt vettem eddig észre, hogy minden rácsatlakoztatott eszközön létrehoz egy "BT" nevű mappát, ami ugye a BitTorrent rövidítése.
Próbáltam a böngészőbe beütni az Mbox IP címét, de nem jött be semmilyen admin felület (ami szokott pl. egy router esetén), szóval egyelőre lövésem sincs, hogyan kell kezelni ezt a részét. Sajnos a kézikönyvben sincsen erre a részre vonatkozóan leírás, remélem hamarosan az interneten lesznek információk.

Jelenleg UTP kábellel van a routerbe dugva és gond nélkül látja a gépeket a hálózaton / őt is látják a gépek. Így lehet lanon keresztül is filmezni. Sajnos a másolás kicsit lassú, mivel csak 100 Mbites vezérlő van a lejátszóban.

"Less but better" - Dieter Rams

(#7) kangool válasza xEon1337 (#5) üzenetére


kangool
tag

Volt már olyan hogy antenna power on mellett ment a cuccos.

A torrentkliens engem is érdekel. linuxos van rajta gondolom. pár hét múlva asszem többet tudunk majd róla, mert még nagyon új a készülék.

(#8) pogi7 válasza xEon1337 (#6) üzenetére


pogi7
csendes tag

Köszi a leírást
Majd még esetleg észrevételeidről írhatnál. Meg esetleg, ha majd rájössz dolgokra, hogy mit hogyan kell rajta.
Még egyszer is köszi.

(#9) xEon1337


xEon1337
őstag

Az a baj, hogy csak 1-2 hetente járok haza, de talán addig apukám is rájön dolgokra :)

"Less but better" - Dieter Rams

(#10) g_miki


g_miki
csendes tag

Sziasztok!

Ezeket a cuccokat hol lehet kapni? Kerestem argepen, de nem talatam. Olyan lejatszot keresnék, amibe rakhatok 3,5os vinyot, es van rajta torrent kliens, és jó lenne, ha még a héten meg tudnám venni - nem tudok késleltetni:D

Köszi,
Miki

(#11) pogi7 válasza g_miki (#10) üzenetére


pogi7
csendes tag

Hali,
a Hyundai Mbox L110; R600 és R3150 típusokat megtalálod itt,
de megtalálod őket itt is.
De nem csak a Hyundainak vannak ilyen termékei. Ha tapasztalatokra vagy kíváncsi, akkor itt a fórumon még találsz 1-2 hasonló topikot.
Aztán, majd később tapasztalataidról mindenképpen számolj be. :)

[ Szerkesztve ]

(#12) g_miki válasza pogi7 (#11) üzenetére


g_miki
csendes tag

Köszi!
Nézegetem már egy ideje őket, playon hd volt az első jelölt, aztán láttam hogy a traxdata mms 1080 majdnem ugyanazt tudja, csak fele annyirért, és most úgy néz ki, hogy az lesz, ha nem találok valami pofásabbat.. megnézem a hyundaiokat is, hátha:)

(#13) g_miki


g_miki
csendes tag

Sziasztok!

Az lehet, hogy a p500-t nem lehet kapni sehol magyarországon?

(#14) xEon1337 válasza g_miki (#13) üzenetére


xEon1337
őstag

Egyelőre még nem lehet kapni, de talán a későbbiekben majd lehet.
Az L110-en kívül mindegyik termék nagyon új még a piacon.

"Less but better" - Dieter Rams

(#15) B_Wax


B_Wax
csendes tag

Kb 1 hónapja vettem m box light-ot. Akkor még nem müködött rajta a torrent funkció, néhány napja jött egy frissítés, amivel viszont igen. Leírom a tapasztalataimat hátha valakit érdekel:

A használata nem túl bonyolult, rádugtam a routerre, ott kapott egy ip címet, amit az mboxon a beállításoknál meg lehet nézni, ezt beírom a böngészőbe a pc-n és ott van weboldala.. onnantól simán tallózni kell a torrent file-t és inditható is..
Sajnos ez csak akkor müködik, ha a settingsnél bekapcsoljuk a bitorrentet, de ezt valamiért minden ki-be kapcsolásnál automatikusan kikapcsolja.
Negatívum, hogy elég körülményes újraindítani a megállított torrenteket és sajnos komoly bugokat tud produkálni, ha egyszerre több hdd van rákötve miközben torrentezünk. ( néha nem tudja, hogy melyik hdd-n van a torrent újraindítás után )
A sebessége max 5 megabit körül van, bár jóval nagyobb a netem és ez még lassabb, ha több torrentet tölt le egyszerre.

Biztos vagyok benne, hogy csak türelmes emberek fogják rendszeresen használni, de úgy hallottam a többi gyártónál sem jobb a helyzet :)

(#16) xEon1337 válasza B_Wax (#15) üzenetére


xEon1337
őstag

Remélem az R600-nál is bekerül a következő FW-be (vagy lehet már benne van, csak én voltam a hülye). De amikor beütöttem böngészőbe az IP-jét, akkor egy olyan html oldal jött be, ahol volt 2 rublika, ahova ha számokat írtál bele, akkor összeadta őket :D

Érdekes mindenesetre :)

"Less but better" - Dieter Rams

(#17) B_Wax


B_Wax
csendes tag

Nálam is volt ilyen felirat..
elvileg ha bekapcsolod a játékos beállításainál a BT-t akkor erre a feliratra nyomsz egy refresht a böngészőben és belép oda , ahova kell.. csak ezt a beállítás valamiért nem jegyzi meg és minden alkalommal, amikor elindítjuk a játékost újra engedélyezni kell a bitorrentet, ahhoz, hogy lássuk a weboldalt..
:C

Lehet, hogy emiatt sikerül olyan kevés embernek torrentezni vele :)) pedig nagyon jó móka :C

Lehet, hogy a R600-ból másképp kell előcsikarni a torrentet. És az is lehet, hogy jobban fogja csinálni.. :DD

[ Szerkesztve ]

(#18) xEon1337 válasza B_Wax (#17) üzenetére


xEon1337
őstag

Jövő hétvégén tudom megnézni, de úgy rémlik, hogy nálunk megjegyezte a BT bekapcsolását.

"Less but better" - Dieter Rams

(#19) xEon1337 válasza xEon1337 (#18) üzenetére


xEon1337
őstag

Király. Működik a torrent, be lett írva a böngészőbe az IP címe és ott szépen el lehet indítani a letöltéseket.

"Less but better" - Dieter Rams

(#20) sz.v.endre válasza B_Wax (#15) üzenetére


sz.v.endre
csendes tag

Szia, honnan töltötted le az új frissítést a Hyundai Mbox hd L110-hez?

(#21) sz.v.endre válasza sz.v.endre (#20) üzenetére


sz.v.endre
csendes tag

Megtaláltam az új frissítést és el is indult, de nem akar leölteni semmit. Mit kell még beállítani, hogy működjön?

(#22) xEon1337 válasza sz.v.endre (#21) üzenetére


xEon1337
őstag

A torrentekre gondolsz?

A kezelőfelületére sikerült belépni?

"Less but better" - Dieter Rams

(#23) B_Wax válasza sz.v.endre (#21) üzenetére


B_Wax
csendes tag

Ha be van kapcsolva a lejátszón a BT a settingsnél, akkor semmi mást nem kell csinálni..

Valami más lehet a gond:
pl. automata ip beállításnál, akár minden bekapcsoláskor megváltozhat az ip-cím, (bár a firefox megjegyzi és behozza a webes felületet a régi ip-cimekkel is) ilyenkor a régivel nem tudja elindítani a torrentet és kiírja, hogy nem lehet létrehozni a könyvtárat.

Nekem volt olyan is, hogy a számítógép böngészője megjegyezte azt a két számot összeadós webfelületet és onnan nem engedett tovább, akár hányszor beírtam az ip-címet, mindig az jött elő.. később kiderült, hogy a firefox megjegyezte a weboldalt és automatikusan oda dobott be :D kész téboly :))
Igazából csak egy refresh-t kellett volna nyomnom :)

Tehát sok türelem és próbálkozás, aztán menni fog minden flottul :)

[ Szerkesztve ]

(#24) Egon válasza xEon1337 (#2) üzenetére


Egon
nagyúr

Én is pont ezzel a cuccal szemezek, de egyelőre bizonytalan vagyok. Lenne 1-2 kérdésem, ha ki tudnád próbálni, nagyon megköszönném:... :R
1. Boldogul a DVD-Iso fájlokkal is? Ha igen, milyen formátumokkal (.iso, .cue-bin stb.)?
2. Olyat lehet csinálni, hogy lejátszás és felvétel egyidőben? Akár külön vinyóra is... Amennyiben működik ez a funkció, akkor még arra lennék kíváncsi, hogy full-hd tartalom lejátszása mellett, milyen minőségben tud felvenni (azaz mit bír a hardvere)?
A választ előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#25) Egon válasza xEon1337 (#5) üzenetére


Egon
nagyúr

A TV régió beállításánál, érdemes kipróbálni a skandináv országokat (ki tudja miért, de szokott segíteni).

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#26) xEon1337 válasza Egon (#24) üzenetére


xEon1337
őstag

1. ISO-val próbáltam, szépen vitte a DVD filmet.
2. Pénteken tudom megnézni a felvétel dolgot.

3. Közben kiderült, hogy az antenna pocsék, ezért nem fogott semmilyen jelet.

"Less but better" - Dieter Rams

(#27) xEon1337


xEon1337
őstag

Sajnos a képfájlok közül csak az .iso-t olvassa. Van 1-2 .nrg kiterjesztésű dvd, de ezeket a fájlokat nem látja a merevlemezen.

A felvétel egyelőre nem működik, mivel csak akkor lehet felvenni, ha a készülékben formáztuk meg a merevlemezt (én pedig előtte egy számítógépben formáztam meg).

A kézikönyve egyébként azt írja, hogy felvétel közben nem lehet HD filmet nézni.
De zenét valószínűleg közben is lehet rajta hallgatni. :)

"Less but better" - Dieter Rams

(#28) adomian


adomian
csendes tag

Hello, Fórumtagok!

Múlt héten vettem meg (2. készülékként) egy M-Box Recorder HMB-R600K-t. Nagy segítségemre voltatok a cucc kiválasztásában. Köszönet!

Az első benyomás 2 napi tesztelés után: Abszolút pozitív! Mindent visz, a Divico TViX 6500A-val készített, HD minőségű TV felvételeimet is, gond nélkül.

A saját maga által formázott 1,5 TB HDD-vel tökéletes a TV felvétel minősége! Magyarul, nem marad el a Divico TViX – től, se SD, se HD műsor esetén sem! Az EPG szolgáltatása sokkal könnyebben kezelhető és sokkal több részletet tartalmaz. Mindezt második készülékként, harmad áron!

Két enyhe mínusz pont:
1. - Több napra előre programozva, hajlamos a műsortévesztésre.
2. - A rögzített anyag, yymmdd-hhmm.ts elnevezése nem tartalmaz semmi plusz információt, ami utalna a felvett műsor rövid címére.

Egy újabb FW remélhetőleg mindkettőt megoldja!

adomian

(#29) Gonosz


Gonosz
csendes tag

Sziasztok Urak!
Engem az érdekelne, hogy van-e NAS képessége az L110-nek? Tehát egy rádugott SD kártya/pendrive/USB HDD tartalmát lehetséges-e hálózaton kereszül valamiféle formában elérni, letölteni/feltölteni? Vagy a "Samba/FTP támogatás" csak annyit jelentene, hogy ezekhez a szolgáltatásokhoz képes kapcsolódni? Ha letöltetsz vele torrentet, akkor csak a kártya/HDD hurcolásával juthatsz ahhoz hozzá a PC-den?
Vagy tud esetleg valaki olyan média lejátszót amelyik támogat ilyen NAS funkciót? Hasonló árban gondoltam persze ;)

Ezt most találtam http://prohardver.hu/dl/cnt/2010-03/57791/shot/hyundai/63_setup3_b.jpg
Ha nem félrefordítás, akkor kellene lenni benne Samba/FTP szervernek. Tehát nem (csak) kliens...

[ Szerkesztve ]

(#30) xEon1337 válasza Gonosz (#29) üzenetére


xEon1337
őstag

Az R600-ra dugott külső HDD-t és pendriveot látja a hálózat többi számítógépe is és azokat tudja írni/olvasni.

Feltételezem, hogy ez az L110-nél is így van.

"Less but better" - Dieter Rams

(#31) bemapó válasza xEon1337 (#30) üzenetére


bemapó
csendes tag

Sziasztok!

"...ez az L110-nél is így van."

Igen, látják a hálózaton lévő gépek a rácsatlakoztatott HDD-t és másolni is lehet mappákat, fájlokat. Én eddig egy problémát tapasztaltam az L110-el kapcsolatban, -mert egyébként kitűnő kis ketyere-, hogy a legutolsó kiadott firmware (C539LP_1P00E_100512a_110HD) telepítése után sem található a menüpontok között a SYSTEM TIME menüpont, bár a frissítéshez készült leírásban ( review_hyundai_hmbl110.pdf - letölthető a Mbox honlapjáról) ez szerepel. Csak feltételezem, hogy ezért nem működik a bitorrent sem megfelelően. Ugyanis, ha megszakad a letöltés, valamiért nem lehet folytatni azt, legalábbis nekem még nem sikerült.
Ha, esetleg van valakinek megoldása, vagy egyéb tapasztalata, kérem ossza meg velünk itt a fórumon!

Üdv: bemapó

[ Szerkesztve ]

(#32) Gonosz válasza bemapó (#31) üzenetére


Gonosz
csendes tag

Köszi srácok! Végre egy jó hír :) Még annyit, hogy valaki próbálta esetleg FTP klienssel is elérni? Ja és ha SD kártya van benne, akkor gondolom azt is látni hálón keresztül. Valaki megtenné esetleg, hogy kipróbálja? Mondjuk azt nem tudom, mit szólna az SD kártya, ha teszem azt egy DVD-t vagy dvd iso-t akarnék róla lejátszani. Van ehhez elég sávszélessége vajon?

(#33) B_Wax válasza bemapó (#31) üzenetére


B_Wax
csendes tag

Nekem néha folytatja, kb 5-ből 1 alkalommal, de többnyire nem.
Úgy szoktam megoldani, amikor nem indul újra, hogy törlöm a torrentet, meghagyom a datát ezután a torrentet újra betallózom a játékossal pc-ről.. ha ugyanoda mentem, akkor megkeresi a már letöltött fileokat (kb 100MB/perc sebességgel), ezután folytatja a letöltést vagy elkezd seedelni..
Sajnos az adatok néhány %-át nem találja meg, ezért nem tökéletes megoldás, de végszükség esetén jól jöhet :)

(#34) pogi7


pogi7
csendes tag

A torrentről letöltött teljes dvd-t, hogyan játsszátok le? Mármint arra vagyok kíváncsi, hogy ugye általában fel van darabolva rar-okra és azt gépen keresztül csomagoljátok ki? Mennyi időt vesz az kb. igénybe?

(#35) xEon1337 válasza pogi7 (#34) üzenetére


xEon1337
őstag

Én eddig minden filmet a gépen töltöttem le, majd kicsomagolás után másoltam át a lejátszóra. De ezt a kérdés engem is érdekelne.

Azért rakhattak volna bele 1Gbites hálózatot is, de mind1 :)

"Less but better" - Dieter Rams

(#36) bemapó válasza B_Wax (#33) üzenetére


bemapó
csendes tag

Igen. Nagyon hasznos volt ez a 100 MB/perc adat (Köszönet érte!), mert bár én is próbálkoztam ezzel a törlöm a torrentet, majd újra betöltöm akcióval, de ha elég nagy már a fájl letöltött része is (most legutóbb pl. ~18 GB), így kb. három órát kellett várni, hogy folytatódjon a letöltés, és én korábban mindig megszakítottam. Nekem egyébként DVD letöltésnél létrehozta a Video_ts mappát és abba rendesen az ifo, vob fájlokat, tehát nem kellett külön a számítógépen csomagolgatni, de ez lehet, hogy torrentfüggő?

(#37) Gonosz


Gonosz
csendes tag

Beszereztem egy L110-est. Eddig nagyon tetszik, csak 2 problémám van vele.
1 - mi a rákért nem jön ki hang a HDMI-n (mondjuk ezt már laptopokkal+projektor összekötésénél is tapasztaltam, bát ott talán még kép sem volt).
2 - Samba megosztás és FTP szépen működik, csakhogy írni nem lehet az SD kártyára amit beletettem. Nem, a kártya nem írásvédett. Húha, asszem hackelni kell... ;)

(#38) Gonosz válasza Gonosz (#37) üzenetére


Gonosz
csendes tag

Válaszolok magamnak ;) Menetközben dugtam bele az SD-t, azért nem engedett írni rá.
Maradt a hang probléma, ami jelen alkalmazás esetén nem is annyira gond :).

(#39) bemapó


bemapó
csendes tag

Kijött az új FW (C545LP_1P00E_100617a_110HD), de nálam - L110 - továbbra sem található dátum/idő beállítási lehetőség a menüben. Lehet, hogy ez csak a felvevős kütyüknél jelenik meg?

(#40) bemapó válasza Gonosz (#37) üzenetére


bemapó
csendes tag


HDMI LPCM van kiválasztva? Itt ezt írják.

[ Szerkesztve ]

(#41) bemapó


bemapó
csendes tag

Bocs, ez még az előbbihez tartozik, de már nem tudtam szerkeszteni.
Tehát: CUSTOMER CENTER >>> FAQ >>> No sound from TV connecting HDMI.

[ Szerkesztve ]

(#42) -Gerzson-


-Gerzson-
aktív tag

Én is vettem egy R600-ast.
Alapvetően tetszik, idáig csak néhány hibát találtam benne.

-A 100-as háló tényleg karcsú
- A fájlmásolásnál egyszerre max (kb.) 10 fájlt tudok kijelölni (USB-ről próbáltam másulni, de ez is gyötrelem lassú) Egyszerűbb kivenni a belső HDD-t és rackba rakva odarakni a PC mellé
- A gyorstekerés (1,5-2-4-8-16-32) kis videóknál tökéletesen működik (DVD) de nagyobb (HD) filmeknél érezhetően nem tud 8-16-32 szeresen tekerni bár ezt írja ki
- A gyors előreléptetés kicsit macerás (goto)
-bár az új firmware tudja a videó ikonos böngészést, de olyan kis ikonokkal ami kérdésessé teszi a használhatóságát.

(#43) adomian


adomian
csendes tag

Szeretnék HDMI és coax kimeneten egy időben hangkimenetet csiholni a készülékből (R600), de eddig, vagy csak HDMI, vagy csak coax kimenet tudtam éleszteni (extra setup beavatkozással). Ez így nagyon macerás :(((

Volna tippetek, hogy feléledjen mindkét kimenet egyidejűleg, hogy igény szerint, mehessen a HDMI jel a plazma felé, és a coax jel az erőlködő felé, hifizéshez!

Köszönet, minden ötletért!

adomian

(#44) Gonosz válasza bemapó (#40) üzenetére


Gonosz
csendes tag

Köszi, de szerintem a mi rendszerünk miatt nincs hang. Úgy értem a TV egy videokonferencia rendszer része és a külső hangszórók erre a VC eszközre kapcsolódnak. A TV-ben meg nincs saját hangszóró Egyébként amig fel nem tettem a fenti FW-t, a HDMI LPCM MULTICH és a HDMI RAW nem szerepelt a Digital output menüben.

Viszont most hogy volt egy kis időm játszani a dobozzal, kiderült, hogy azután lesz az SD kártya "írásvédett", miután megnyitok róla bármit. Ilyenkor FTP-n keresztül nem enged törölni, vagy új dir-t/file-t létrehozni. Samba-val enged törölni, vagyis csak úgy látszik, mert egy frissítés után a file újra ott lesz a könyvtárban :).
Ez az állapot addig tart, amíg ki- majd újra be nem kapcsolom a pléjert.

Vajon mi lehet a root passwordja a doboznak? Ha tudnám, újraindíthatnám az FTP és/vagy Samba service-eket távolról, hogy ne kelljen a usernek restartolni a boxot.

(#45) Gonosz válasza Gonosz (#44) üzenetére


Gonosz
csendes tag

Nah, jelszó probléma megoldva. Még jó hogy ilyen bénán van beállítva az FTP rajta ;). Rebootolni már tudom a dobozt. Nem annyira elegáns, de kezdetnek megteszi :)

Venus login: root
warning: cannot change to home directory

BusyBox v1.1.3 (2010.03.10-14:41+0000) Built-in shell (ash)
Enter 'help' for a list of built-in commands.

/ #

(#46) Gonosz válasza Gonosz (#45) üzenetére


Gonosz
csendes tag

Lehet rá/rola FTP-zni, szambázni, megy belülről FTPGET/FTPPUT, csak sajnos 25-30MB után bebőrzik a szeme. Elfogy a dobozban RAM és akkor mint a csiga olyan lesz :(
Ha jobban értenék Linuxul, akkor biztos ez sem lenne akadály ;)
Bekapcsoláskor ennyivel lehet gazdálkodni:

total used free shared buffers
Mem: 120176 90104 30072 0 60
Swap: 32 0 32
Total: 120208 90104 30104

Valamilyen konfig file-ban kéne még hangolgatni szvsz.
Ill azt vettem észre, hogy a 128MB-os micro SD-re gyorsabban fel lehet FTP-zni az anyagot, mint egy 4GB micro SDHC-re vagy egy 8GB-os pendrive-ra. Mindegy neki, hogy FAT16 vagy 32.

(#47) Gonosz válasza Gonosz (#46) üzenetére


Gonosz
csendes tag

Megoldva...

(#48) -Gerzson- válasza Gonosz (#47) üzenetére


-Gerzson-
aktív tag

Elég sokáig tartott... :C

(#49) Proteusaudio


Proteusaudio
csendes tag

Sziasztok/

Próbáljátok ki a legújabb lejátszót.

Mindent játszik, rendkívül gyors.
MKV, lejátszás is, DVD ISO lejátszás
2TB-ig kompatibilis HDD (S-ATA 3,5")
Wifi Adapter mellékelve
Lan
Internetes tartalmak: Youtube, Picasa, időjárás, RSS
DVB-T tuner
Timeshift
AV analóg video bemenet digitalizálásra,
Lakkfekete design
1 év országos garancia

[link]

(#50) -Gerzson- válasza Proteusaudio (#49) üzenetére


-Gerzson-
aktív tag

Ezeket mind tudja az R600 is. Ráadásul olcsóbban, teszt olvasható róla, nem 1 hanem 2 év garancia van hozzá, a forgalmazó fejleszti a firmware-t és támogatást is ad.

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Hyundai Mbox
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.