Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Hyundai Mbox

Hozzászólások

(#201) tlala válasza fokukac (#200) üzenetére


tlala
addikt

Miért nem próbálod ki magad??? :)

(#202) fokukac válasza tlala (#201) üzenetére


fokukac
nagyúr

gondolkodóba estem, hogy letöltsek-e 23 gigát, de most már megtörtént... Este kipróbálom.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#203) fokukac válasza fokukac (#202) üzenetére


fokukac
nagyúr

Ja el is felejtettem, természetesen ezt is vitte a kis kütyü :)

Viszont most találkoztam jópár régebbi (4-5 éves), illetve pár újabb, fullhd wmv-vel, amikre azt mondja, hogy nem játssza le... Na mindegy, ez van.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#204) huli68


huli68
csendes tag

Sziasztok!

Nektek a 720-as felbontású BD rip-et viszi? Én már nem az elsővel találkozom amit nem hajlandó lejátszani, csak szaggatva, vagy én csinálok valamit rosszul?

(#205) fokukac válasza huli68 (#204) üzenetére


fokukac
nagyúr

nekem mindent visz.
Le tudod írni a jelenséget, hogy szaggat? Milyen kodek?

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#206) huli68 válasza fokukac (#205) üzenetére


huli68
csendes tag

Mpeg4 codec.
Megpróbáltam lefotózni, remélem látszik valamennyire:http://www.flickr.com/photos/35022635@N06/5896506661/in/photostream
http://www.flickr.com/photos/35022635@N06/5897074240/in/photostream
Megakad és kockásodik a kép.

(#207) kovyhun


kovyhun
tag

Szia,
nekem is volt hasonló, valószínű az volt a baj hogy lassú volt a hálózatom.
usb-re másolva, onnan lejátszva nem volt gond...
Üdv,
Tamás

"Hajszolom a tudást, de ő mindig gyorsabb nálam!"

(#208) tlala válasza huli68 (#206) üzenetére


tlala
addikt

Nekem ugyan a kistesvér L110-es van, de tökéletesen viszi az 1080p-t is.

(#209) huli68 válasza kovyhun (#207) üzenetére


huli68
csendes tag

Én próbáltam már hálózatról, usb-ről, vagy a beleszerelt vinyóról is sehogy sem jó, több ötletem nem nagyon van sajnos.
Köszönöm a válaszokat!

(#210) fokukac válasza huli68 (#209) üzenetére


fokukac
nagyúr

Milyen firmware-verzió van rajta?
Próbáltad már frissíteni?

Más 720p-s fájlokkal is próbáltad már?

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#211) huli68 válasza fokukac (#210) üzenetére


huli68
csendes tag

Másikkal is előfordult már, most néztem 534-es fw, lehet nem ártana frissíteni?

(#212) fokukac válasza huli68 (#211) üzenetére


fokukac
nagyúr

Hát igen, nem ártana :)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#213) huli68 válasza fokukac (#212) üzenetére


huli68
csendes tag

Sajna a frissítés után sem lett jobb a helyzet

(#214) Infernusz


Infernusz
csendes tag

Sziasztok!
Az L110 milyen felhasználó, ill. jelszót kér, ha tallózni szeretnék a számítógép merev lemezén. Win 7 rendszeren hol lehet megnézni? Előre is köszönöm!
Üdv!

(#215) Lortech válasza Infernusz (#214) üzenetére


Lortech
addikt

A windowsos felhasználódat és jelszavadat kéri a hálózati bejelentkezéshez.

Thank you to god for making me an atheist

(#216) Infernusz válasza Lortech (#215) üzenetére


Infernusz
csendes tag

Kösz a gyors segítséget, de nincs beállítva felh.név, + jelszó. Indítom a gépet azt slussz.
Üdv!

(#217) Lortech válasza Infernusz (#216) üzenetére


Lortech
addikt

Lehet, hogy te nem állítottál be semmit, de felhasználóneved van. Hozzá tartozó jelszavad vagy van vagy nincs, de ha automatikusan bejelentkezik, ez lehet úgy, hogy nincs jelszabad megadva, de úgy is, hogy van jelszavad, csak automatikus beléptetéssel meg van adva a regisztrációs adatbázisban. Vezérlőpultban felhasználói fiókoknál találod a felhasználódat.

Thank you to god for making me an atheist

(#218) próbakocka válasza Infernusz (#216) üzenetére


próbakocka
senior tag

upsz, félreolvastam

[ Szerkesztve ]

/// DS918plus + Chromecast 1/2/Ultra

(#219) Infernusz válasza Lortech (#217) üzenetére


Infernusz
csendes tag

Sajnos ez sem segített. Felhasználónév, ami ugye a rendszergazdáé, L110 -be begépel, azt semmi. Jelszó nem volt megadva. De azért köszi a segítséget. ( Ami jelszót felleltem a gépen mind kipróbáltam. TP Linkre gondolok, az ...aszakodhat.)
Üdv!

(#220) Lortech válasza Infernusz (#219) üzenetére


Lortech
addikt

Házirend megakadályozhatja, hogy üres jelszóval belépj hálózaton keresztül. ([link])
Én ezen szabály kiiktatása helyett azt javasolnám - amennyiben nem szeretnél a már létező felhasználódnak jelszót adni -, hogy hozz létre egy új felhasználót megfelelő jogosultságokkal, nemüres jelszóval, és azt használd hálózati megosztások elérésére.

[ Szerkesztve ]

Thank you to god for making me an atheist

(#221) Infernusz válasza Lortech (#220) üzenetére


Infernusz
csendes tag

Köszönöm a segítséget, az általad elmondottak szerint hajlandó már kapcsolódni a géphez. :R
Üdv!

(#222) hamikike


hamikike
tag

Lenne egy problémám, kérem segítsetek.

Adott egy M-Box R3150S, benne 2 hdd és rajta egy usb hdd, egy gép, rajta Win7. Mindhárom eszközt látom a gépen hálózatban. Van más hálózati eszköz is, mindenen minden látszik, DE.
Oda vissza tudok másolgatni a számítógép közbeiktatásával, de ha az m-box usb hdd-re akarok bárhonnan másolni, lefagy az mbox és újra kell indítani tápkábel kihúz, bedug módzserrel. Ez csak az usb hdd-nél fordul elő, de erről simán le tudok játszani bármit, akár az mboxon keresztül, akár a számítógépen.
Mi az oka, találkozott-eezzel valaki és mit tett, egyáltalán ez normális? Szerintem nem!

[ Szerkesztve ]

(#223) hamikike válasza fokukac (#212) üzenetére


hamikike
tag

Mivel eddig senki nem reagált, megpróbálom direktben:

Lenne egy problémám, kérem segítsetek.

Adott egy M-Box R3150S, benne 2 hdd és rajta egy usb hdd, egy gép, rajta Win7. Mindhárom eszközt látom a gépen hálózatban és az mbox-ban is látszik minden. Van más hálózati eszköz is, mindenen minden látszik (ahol ez látszódhat), DE.
Oda vissza tudok másolgatni a számítógép közbeiktatásával minden eszközön, de ha az m-box usb hdd-re akarok bárhonnan másolni, lefagy az mbox és újra kell indítani tápkábel kihúz, bedug módszerrel. Ez csak az usb hdd-nél fordul elő, de erről simán le tudok játszani bármit, akár az mboxon keresztül, akár a számítógépen.
Mi az oka, találkozott-e ezzel valaki és mit tett, egyáltalán ez normális? Szerintem nem!

Fw az utolsó előtti, de ez sem lehet igazán oka, mert minimum alapnak kellene ennek a funkciónak lenni.

(#224) próbakocka válasza hamikike (#223) üzenetére


próbakocka
senior tag

emlékeim szerint talán csak fat32-es pendrive-okat kezel, vagy pont azokat nem (ha a vinyó másra van formázva az lehet gond)

esetleg próba más gyártó mobilvinyójával (pl szomszédcsajtól?)

velem csinált többször olyat, hogy belső vinyóról másoltam pendrive-ra, végigment a másolás, és nem hozta létre a file-t.

én ilyen hibákat ismerek.

/// DS918plus + Chromecast 1/2/Ultra

(#225) hamikike válasza próbakocka (#224) üzenetére


hamikike
tag

Köszi!
Közben megtaláltam a választ a kézikönyvben, mikrobetűkkel, elrejtve, hogy csak a Fat32 fájlrendszert szereti, de érdekes módon az NTFS olvasása viszont nem gond, ez zavart meg.

(#226) kovyhun


kovyhun
tag

Sziasztok,
nektek működik a youtube?
L110, keres, listáz, de nem indít el egyet sem.
mp4-et hálóról, usb-ről lejátsza...
Pár hete használtam akkor működött.

Üdv,
Tamás

"Hajszolom a tudást, de ő mindig gyorsabb nálam!"

(#227) Infernusz válasza kovyhun (#226) üzenetére


Infernusz
csendes tag

Szia!
Érdekes, top videókat lejátszik, de a keresetteket nem indítja el. Nálam így működik.
Üdv!

(#228) bLaCkDoGoNe válasza kovyhun (#226) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

A YouTube változtatott az elérési paramétereken, a Realtek már dolgozik a frissítésen.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#229) kovyhun válasza bLaCkDoGoNe (#228) üzenetére


kovyhun
tag

Köszönöm, akkor nem nálam romlott el :)

"Hajszolom a tudást, de ő mindig gyorsabb nálam!"

(#230) próbakocka


próbakocka
senior tag

vajon a T1-re kiadott androidos szoftver belekerül a régebbi cuccokba is, vagy ez esélytelen?
(üzletpolitikailag nyilvánvalóan esélytelen, de azért be kell hogy lássuk, hogy a konkurenciához képest a kezelőfelület kibszttul fapados ... ráférne némi felzárkóztatás)

[ Szerkesztve ]

/// DS918plus + Chromecast 1/2/Ultra

(#231) bLaCkDoGoNe válasza próbakocka (#230) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Nem fog belekerülni.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#232) próbakocka válasza bLaCkDoGoNe (#231) üzenetére


próbakocka
senior tag

egy másik választ akartam volna hallani ... :)

honki bele fogja tolni azért, vagy még mindig csak 3150-re épít mindent?

/// DS918plus + Chromecast 1/2/Ultra

(#233) próbakocka


próbakocka
senior tag

jók a képeid a kelenföldi hőerőműről!
várkert bazárba hogy jutottatok be? nemrégen voltak ott páran felmérni, vagy illegál látogatás volt ? :)

/// DS918plus + Chromecast 1/2/Ultra

(#234) fokukac válasza Lortech (#215) üzenetére


fokukac
nagyúr

Sziasztok,
végre sikerült rákötnöm az mbox-ot a routerre.
Valaki össze tudná foglalni pár pontban, hogy mit kéne tennem, hogy a számítógép vinyójáról is tudjak filmet lejátszani?
köszönöm.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#235) Lortech válasza fokukac (#234) üzenetére


Lortech
addikt

Megosztod a mappát windowsban, hozzáadod a kívánt felhasználót a megosztási jogosultságokhoz. A lejátszón a hálózatoknál kiválasztod a megosztó gép nevét, kérni fog user/passt, megadod neki, ha sikeres volt az autentikáció, akkor megjegyzi a nevet és hozzáadja a kedvencekhez, és tallózhatod a megosztást.
Visszafelé is működik, ha a samba be van állítva a lejátszón, akkor PC-ről elérhető HMB néven a megadott user/passszal.

Thank you to god for making me an atheist

(#236) AiRLAC


AiRLAC
addikt

Sziasztok

ahogy nézem a SCART csatlakozás opcionális. Találkozott már valaki itthon SCART csatival rendelkező R600-al?

"After successfully ignoring Google, FAQ's, the board search and leaving a undecipherable post in the wrong sub-forum don't expect an intelligent reply."

(#237) bLaCkDoGoNe válasza AiRLAC (#236) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Szia, tudtommal itthonra csak egyféle konfigurációban érkeztek a kütyük, SCART nélkül.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#238) fokukac válasza Lortech (#235) üzenetére


fokukac
nagyúr

Köszi.
Azóta nem nagyon voltam otthon, csak aludni, de megpróbálom, ha egyszer hazaérek.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#239) HMB R600k


HMB R600k
csendes tag

Augusztus 13 ota nem jatssza le a Youtube videokat, mivel valami megvaltozott a formatumon. Sok mediabox gyarto mar kiadott erre uj firmware-t, de a Hyundai még ugy latom, hogy nem. Nektek sem mukodik? Tudtok megoldast? Koszi!

(#240) próbakocka


próbakocka
senior tag

a szoftverfrissítések iszonyatosan lassúak ...

mit ajánlanátok e készülék HELYETT, aminek normális felülete van, és ugyanígy tud felvenni is?

/// DS918plus + Chromecast 1/2/Ultra

(#241) kuczog


kuczog
csendes tag

Helló!

Azt szeretném megtudakolni, hogyha egy 3d HD filmet leszedek valahonnan, akkor az L110-esem tudja ezt kezelni és egy 3d tv-vel meg is tudom nézni, vagy ilyet csak a Blue-Ray lejátszók tudnak?

(#242) Chea válasza kuczog (#241) üzenetére


Chea
csendes tag

Hali!
Kezelni azt tudja, de sajna 3D-ben lejátszani azt már nem (HDMI 1.4 kellene). :(
Talán 2D-ben le tudja játszani.

This ain't no technological breakdown, oh no, this is the road to hell...

(#243) the radish válasza Chea (#242) üzenetére


the radish
senior tag

Sziasztok!

Ma meghozta a futár a 600-ast, de nagyon csalódott vagyok, ugyanis állandóan lefagy. Kb. 10-15 perc működés után, bármilyen formátum nézése közben, még fényképnél is produkálta.
Mi lehet a baj?
Köszi előre is.

(#244) fokukac válasza Lortech (#235) üzenetére


fokukac
nagyúr

Köszi, sikerült..! :)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#245) kuczog


kuczog
csendes tag

A 3D-re visszatérve, vettem egy Sony kdl-37ex720-as tv-t. Letöltöttem egy 3D-s HD filmet (MKV filet). A lejátszó (L110)gyönyörűen viszi, a kép tőkéletes.

(#246) fokukac válasza the radish (#243) üzenetére


fokukac
nagyúr

esetleg egy firmware-frissítést próbáltál?

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#247) the radish válasza fokukac (#246) üzenetére


the radish
senior tag

Igen, annak ellenére, hogy az elérhető legfrissebb volt fent, de nem oldotta meg a problémát. Jeleztem a forgalmazónak, elvileg kedden jön érte a futár. :(

(#248) the radish válasza the radish (#247) üzenetére


the radish
senior tag

Na, úgy tűnik meggyógyult, igaz, cserélni kellett. Egy kérdés: hogyan tudom slideshow alatt a zenét bekapcsolni? Számomra (sem) egyértelmű a leírás.
Köszi előre is.

(#249) GJ70


GJ70
tag

Helló mindenkinek .

Egy kis segítséget szertnék kérni egy Mbox L110 készülékkel kapcsolatban - vagy ha volt már ilyen hsz. csak a számát (sok ezt vissza olvasni).

Szóval a hangrendszer használatáról van szó. Konkrétan ha az AV kimenetre teszek bármilyen hangeszközt - jelenleg egy Altec Lansing 2.1 cucc van rajta - akkor iszonyatos gerjedés hallatszik csak.
Ugyanezen hangfalak minden más eszözön hibátlanul mennek.
Mi lehet a gond, állítsak át a menüben valamit ?
Már lecseréltem az összes hálózati elosztót, messzire raktam egymástól az elemeket.
A koaxial kimenetet nem próbáltam még, mert nincs hozzá eszköz.

Tapasztalt már valaki hasonlót ?

A segítséget előre is köszönöm.

Üdv.

GJ70.

(#250) bLaCkDoGoNe válasza GJ70 (#249) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Ha a TV-re kötöd a cuccot az AV kábellel, akkor is gerjed? Én első körben vagy kábel, vagy csatlakozó hibára gyanakodnék.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Hyundai Mbox
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.