Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#568) Kotomicuki válasza Jorus (#567) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

Nagyjából uaz a vonalvezetése a HFW-nek, minta HZD-nak: minél nyugatabbra mész, annál jobb felszerelést tudsz venni, DE ehhez a főszálon is kell küldetéseket csinálnod a folytatásban, míg ez az első részben nem volt kötve semmihez sem.
Az egyik ilyen mérföldkő a Bázisfoglalás: innentől elérhetőek a jobb felszerelések a boltosoknál - pl. a jobb(ik) kék íj-variánsok.
A torlaszok elbontásához kellő dolgokat szintén a főküldetésben előrehaladva kapja majd meg Aloy, ahogy a nagyobb, vízalatti terek felkutatásának lehetőségét is.
A repülés tudománya csak az utolsó küldetések egyikében kerül megszerzésre.
A Kulrut megmentése után népesedik be a térkép a legnagyobb gépekkel, így a lila 4.-5. szintű fejlesztések innentől lesznek elérhetőek, alanyi jogon - levadászás és alkatrésztörés útján.
Elméletileg az Alvával való (első) találkozás után lesz meg Aloy-nak, a repülésen kívül az összes olyan képessége, amivel már minden akadály elhárul a Nyugat felfedésének útjából. A fő küldetésszálat is legalább eddig kéne elvinni, hogy utána vissza lehessen fordulni és tulajdonképpen szabadon játszani.

Nekem annyi volna a kérdésem, amire még nem kaptam megnyugtató választ, hogy ez a "rohanás" nem jár-e bizonyos küldetések elvesztésével, mert azok pl. okafogyottá válnának ezzel...

Amúgy a játékot ezen két út mentén lehet játszani: vagy helyben szétnézel, majd vissza-visszatérsz, ha megvannak a nyitódolgok, vagy előrerohansz és a nyitótudással felvértezve, egyben tudod le az elmaradottakat, ha azok még akkor érdekelnek téged egyáltalán.

Részemről nem vagyok megelégedve az újítások mértékével, mert néhol túlzásba estek a játékfejlesztők és ezzel inkább munkává, vagy még inkább: kényszermunkává aljasították le az amúgy szórakoztatni hivatott elemeket (is).

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.