Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) S e t h válasza S e t h (#250) üzenetére


S e t h
nagyúr

jav: farol=farok

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#252) ProEvoFan válasza Bencus88 (#248) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Köszönöm, a többieknek is.
Múltkor PS5 topikba írta egy srác, hogy közel 20 óra alatt végigjátszotta... kb szét is szedték az arcot. :D
Én 25%nál tartok, 7/12/6 a fő/mellék/megbízatás küldetések száma, mindez ~35 óra alatt.
Remélem 100 óránál áll meg a vége. :K
A mellékküldetések története/párbeszéde igen jól megvannak írva. Már-már Witcher 3 szintű a játék ebben a tekintetben. Kár lenne kihagyni akár egyet is.
Nálam eddig 10/10.

(#253) Bencus88 válasza ProEvoFan (#252) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Én most tartok 21 óránál a térkép 1/5e van feldezeve.
Egy 70 órára tippelek én is. Most két napig pihent a játék ma is eldeneztem, de holnaptól újra neki állok remélem egy két héten belül végzek

(#254) SH4D0W2011 válasza bbuffy (#246) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Én azt olyan nagyon sokat nem hallgattam, persze tetszett, de a Forbidden West zenéje talán még jobb. :) (Én tavaly az AC Valhalla zenéit hallgattam rongyosra, de a Red Dead Redemption II-ét is nagyon tudom ajánlani.)

(#255) Bazsi747


Bazsi747
aktív tag

Skacok légyszi segítsetek hogy a napszárny kicsikét hogy kapom meg főküldi vagy mellékküldi lessz majd? :R

(#256) S e t h


S e t h
nagyúr

Bevásároltam az arénában legendary cuccokból és jött a pofon.
Olyan dolgok kellenének a fejlesztéshez, amelyeket egész egyszerűen nem találok, sőt, a weben csekkoltak alapján nálam ilyen monster nem is található a térképen, ahol lennie kéne.
Csak arra tudok gondolni, hogy vannak olyan lények, amelyek esetleg csak később jelennek meg?
Mert ha igen, akkor ez így elég szopó.

Erről a jószágról lenne szó.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#257) Frod válasza Bazsi747 (#255) üzenetére


Frod
addikt

elvileg, és a azok közül is az utolsók egyike.
(spoilerbe tettem, ha valaki nem akarja tudni)

Do you see the white shadow?

(#258) lajosx válasza Bencus88 (#248) üzenetére


lajosx
őstag

Nekem akkor a térkép jön be. Vagy nem játék közben lehet megnézni? A ps menüben ott írja hogy 22% de ahhoz nem kell tapipad. Na mindegy is nagy jelentősege nincs :) Lenne viszont egy kérdésem Kotallonak segitettem a kezéhez alkatrészt szerezni. Most ezt írja Várd meg amíg Kotallo befejezi a kar építését. De hiába vártam semmi se történik. Így meg befejezetlen maradt a küldetés. Ott mit csinaljak? :R

[ Szerkesztve ]

(#259) ImACeltic válasza S e t h (#256) üzenetére


ImACeltic
őstag

Pedig ilyen aránylag sok helyen van, pl Las Vegas fölött is kicsivel. Ezeket a görgőket meg a szónikus robbanó íjjal tudod legkönnyebben leszedni, ahogy kb minden robotról ezzel a fegyóval a legkönyebb.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#260) ProEvoFan válasza lajosx (#258) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Spoiler b+!!!!!!!
Tedd mér láthatatlanná ha spoiler van benne.... :W

(#261) S e t h válasza ImACeltic (#259) üzenetére


S e t h
nagyúr

Mint kiderült előre kell haladni a main storyban és utána aktiválódik több lény, most pl megint nem találok egyet, de mint kiderült vízi , és csak a Poisedon küldetés után jelenik majd meg a térképen, mindenesestre furca húzás ez.

A szónikus sebzés az melyik?

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#262) ImACeltic válasza S e t h (#261) üzenetére


ImACeltic
őstag

Tear sebzést keress és ilyen 300-400 értéküt mert annak van ilyen szónikus robbanása és ha eltalálod a leszedni kívánt alkatrészt, egyből lejön.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#263) SH4D0W2011 válasza lajosx (#258) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Igen, kérlek használjátok a spoiler tag-et, jobb szélen nagy SP gomb, amikor hozzászólást írtok! :R Ez ugyan kisebb dolog volt, de valóban spoileresnek érzem én is.

Egyébként a legutolsó menüpont, nem tudom a nevét. Ahol a gépek is vannak. Ott lesz egy olyan, hogy statisztikák, ott keresd a játékkal töltött időt. :)

[ Szerkesztve ]

(#265) Peat76


Peat76
őstag

Help lécci lécci :D :D
Van ez a megbízás, lementem a folyópartra nyomokat keresni és követni de ott mintha valami hiba folytán nem tudtam folytatni.. :W :W :W
Valakinek ötlet?. Esetleg kell még hozzá valami?

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#266) SH4D0W2011 válasza Peat76 (#265) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Keress ilyen szarvasra hasonlító gépeket a környéken, egyikük lesz az, talán Tüzes Agyarszarvú, azt hiszem nekem az volt. Csak el kell pusztítanod.

[ Szerkesztve ]

(#267) Marcus88


Marcus88
tag

Nem tudom,hogy ki hogy halad vele,de én 1 hete játszom 25% és 30 óránál tartok.
Az első rész is tetszett,de ez minden téren ráver és nagyon élvezem még a mellék küldetéseket is.És hol van még a vége!?!?!?! :)

(#268) lajosx válasza SH4D0W2011 (#263) üzenetére


lajosx
őstag

Nagyon szépen köszönöm a válaszod, és elnézést kérek :R

ProEvoFan
Tőled is elnézést kérek, bár eléggé alpári módon válaszoltál, de végül is meg érdemlem. Nem gondoltam át, hogy mit írok és hogy ebből gond lehet. Többet nem fordul elő, mert biztos nem kérdezek :) :R

[ Szerkesztve ]

(#269) Peat76 válasza SH4D0W2011 (#266) üzenetére


Peat76
őstag

Köszönöm szépen....
24 óránál járok, 12%...,nem kapkodom el, minden percét élvezem... :C :C
Nekem a AC Origins is 170 óra volt.. :D

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#270) Mike válasza S e t h (#250) üzenetére


Mike
veterán

nekem is van már Rapti. 56 óra, 27-es szint. és még Aetherért sem mentem el

:D

(aki nem ismerné ő Aether a Genshin Impact-ból)

más:
találtam tök jó íjat, csak ugye megvenni nem tudom, mert kell hozzá egy tippre vízben élő nagy dög főidege (nem krokodil), amiről azt sem tudom hol találom, szóval tök jó hogy lehet kapni lila cuccokat, csak megvenni, fejleszteni nem tudom (és akkor mi lesz még az arany cucokkal)

[ Szerkesztve ]

(#271) S e t h válasza Mike (#270) üzenetére


S e t h
nagyúr

Kb. megfogalmaztad az én problémámat is.
Egy rakás egy olyan fegyver, ruházat elérhető, amit vagy meg sem tudsz venni, vagy ha igen, akkor egy szintet sem tudsz rajta fejleszteni egy ideig.

Megnéztem nálam lévő három legendary cucc fejlesztési opcióit, egyiket sem tudom upgradelni, mert mindegyikhez olyan cucc kell, amelyek később főküldetések után lesz csak elérhető.

A raptorhoz.
Én az elején nagyon benéztem, sikerült úgy feltörnöm, hogy nem értettem mi a probléma, de nem támadott senkire.
Utána jöttem rá, hogy feltöréskor kell abban a pár másodpercben beállítani, hogy aggresszív legyen.
Feltörtem egy tűzköpő raptort, skillek között aktiváltam a megnövekedett elementáris sebzést, szinte már cheat. :D

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#272) Mike válasza S e t h (#271) üzenetére


Mike
veterán

sajnos nem lehet kapcsolgatni. legalább kellene egy állj itt. de ahogy leszállok róla, őkelme elmegy keresgélni, kibe tudna belekötni :)

sokszor inkább úgy használom, hogy otthagyom valahol, és ha élesre forful a helyzet, és közelharcolni kell, hívom. a lesből lövöldözésnél ugyanis nem mindig szerencsés, ha ő eszetlenül berohan öldökölni, én meg rohanhatok utána neki segíteni :)

(#273) Frod


Frod
addikt

Sose gondoltam volna, hogy egy ilyen kaliberű single címben van értelme build-eket tervezni - talán túlzás is így hívni ezeket - mindenesetre van pár ütős kombináció:
(általában egy bizonyos fegyver + skill + bátorság/valor együttese kell hozzá)
THE KILLER BLASTSLING | Mass Explosions Build - robbanó csúzli
BOLTBLASTERS ARE INSANE | Crazy DPS Build - boltblaster (passz mi a magyar neve)

Aki már pár órát ölt a játékba, az nyugodtan nézheti, szerintem nem spoileres.

Do you see the white shadow?

(#274) Peat76 válasza SH4D0W2011 (#266) üzenetére


Peat76
őstag

[link]
Itt is írnak a hibáról, nincs meg a nyom...a megbízást nem lehet tovább csinálni.. :W :W :W

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#275) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Gemini kemencét megcsináltam de nem világít zölden és nincs ott a teljesített kemencék küldetéseknél sem. Miért nincs kész, mikor már megcsináltam?
Kemence kérdés. :R

[ Szerkesztve ]

(#276) Peat76


Peat76
őstag

Írtam a hibáról a Guerrilla-nak...tök jó a felületet, mellékelve minden infó, kíváncsi vagyok mit reagálnak, bekerül e egy soron következő update-be...
Mivel ezt a mellék küldetés sorozatot így nem lehet folytatni.. :W :W :W :W

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#277) Mike


Mike
veterán

Tegnap szopatott a program, ugyanis ha meghalsz, kezdheted elejéről az egészet. Két hosszúnyak, mindkettő a sivatagban. Az elsőnél ügyesen trükkközve (romboló átallitva) kinyirom akik utána caplatnak, erre az utolsó romboló kinyir. Mert annyi eszem nem volt hogy igyak potit, vagy hívjam a raptorom. Na mindegy. Éledés után ott van mindenki újra :) ok, most nem halok meg. Tiszta a terep. De erre hogy lehet felmaszni? Végül megnéztem YouTube-n, sehogy, madárral :) Kalandozok tovább, újabb hosszúnyak a ballisztás. Mindenkit kinyirok, de a 3.nál a savköpő dög istenért nem robban fel, helyette én halok meg. Mivel már hajnali 2 óra volt, azt mondtam, ott dögöljél meg, ez már marad holnapra, és megint kezdhetem elölről :O :D

Ja és tegnap vagy 5x meghaltam a víz alatt beakadva valamibe :C

[ Szerkesztve ]

(#278) Peat76 válasza Mike (#277) üzenetére


Peat76
őstag

Hát látom gyűlnek a bug-ok...van még jó pár mindig.. :( :(
Azért egy ekkora kaliberű játéknál nézzük el.. :DDD

[ Szerkesztve ]

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#279) S e t h


S e t h
nagyúr

Ragadtam már többször teretárgyakba, de az nem bosszantott annyira mint az epilepsziás robotok.
Ha van egy mozgékony ellenfél, akit elég nehéz eltalálni és ráadásul még be is akad a mozgása és pörög körbe mint egy ventilátor.......

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#280) Marcus88 válasza S e t h (#279) üzenetére


Marcus88
tag

Ma nekem is pörgött halál után egy ember megállás nélkül! :)

(#281) S e t h


S e t h
nagyúr

Tipp

Ha a fejlesztésekhez szükséges végtelen farmolás közben nem találkoztok apex verziókkal a robotok között, akkor pihenjetek és gyertek vissza éjjel, sokkal nagyobb az esély rá, hogy akkor már apexet fogtok találni.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#282) Peat76


Peat76
őstag

Tűnékeny agyarszarvú küldetés nekem full bug-os...remélem a mai 1.06-os javítja ezt is..l :D l :D :D :D
Mert qrvára nem tudom megcsinálni...nyomoknál crash-el...

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#283) Mike válasza Mike (#277) üzenetére


Mike
veterán

Hát tévedtem. Nem kellett előlről kezdenem a ballisztás hosszúnyakat, onnan folytattam ahol meghaltam. persze a lények respawnoltak, de ez ebben a játékban normális

(#284) Mike válasza Peat76 (#282) üzenetére


Mike
veterán

a játék újraindítása sem segít? vagy más útvonalon mész? mert én futottam olyan bugba, ogy nem mondta a szövegét, mert nem arról jöttem amit kitaláltak, így hiába volt kijelezve a hely, hogy itt szét lehet feszíteni a sziklákat (a fókusz mutatta) de a lehetőséget már nem írta ki.

(#285) Frod válasza Peat76 (#282) üzenetére


Frod
addikt

Én is várom a tűzcsillám, meg a tábortűz fix-eket, de nem lepne meg, ha jóval később jönne.
Tippre a teljesítmény problémák és egyéb technikai gondok javítása elsőbbséget fog élvezni egy random side quest bugjainak irtásánál.

Na közben meg is jött a patch notes, hát a tűzcsillám-bugon még csak most dolgoznak :D

[ Szerkesztve ]

Do you see the white shadow?

(#286) Mike válasza Peat76 (#282) üzenetére


Mike
veterán

hányas szintű az a küldetés?

(#287) Frod válasza Mike (#286) üzenetére


Frod
addikt

lv10
Elusive Fanghorn (Larend)
és ez nem is konkrét küldetés, hanem egy salvage contract egyik része (magyarul talán roncsmentő szerződés?)

[ Szerkesztve ]

Do you see the white shadow?

(#288) SH4D0W2011


SH4D0W2011
őstag

Én a performance mód pocsék grafikájának javítását várom, azt nyilván még mindig nem csinálták meg. :(

(#289) Mike válasza Frod (#287) üzenetére


Mike
veterán

az első roncsmentő helyen? azzal nekem nem volt bajom

(#290) Peat76 válasza Frod (#287) üzenetére


Peat76
őstag

Igen játék újra indítás, több nekifutás, semmi...a nyom keresés után nincsenek tovább...
Most frissítek, hátha helyrejött... :N

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#291) ImACeltic


ImACeltic
őstag

A bázisban, ahol van az a gépeket teljesen felülíró cucc, én megszereztem minden géphez az alkatrészeket és elkészítettem a teljes felülírásukat, de maradt egy ? jel, az micsoda? Talán valami secret gép vagy már egy dlc-ben lévő új gépet vetít előre?

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#292) Mike


Mike
veterán

nagyon látványos a bontólőszer sasszemíjhoz, igen hatékony, csak cseszett drága (eddig nekem még nem volt ilyen íjam)

(#293) S e t h válasza Mike (#292) üzenetére


S e t h
nagyúr

Lehet vásárolni is, bár én most nulláztam ki magam, egy darab shard nem maradt nálam a fejlesztések után.
A forgefall íj vmi brutális.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#294) Mike válasza S e t h (#293) üzenetére


Mike
veterán

jaja, a hagyma darabja 10 szilánk

(#295) S e t h válasza Mike (#294) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nem is igazán a hagyma, hanem később egy másik, még ritkább, eszembe sem jut a neve, talán vmi iszap, na az.
Kb. csak a legnagyobb robotokból esik néhány, de az általam használt íj csak azt eszi, ezért is érdemes asztalnál készíteni a nyílvesszőket, mert ott egy skillel olcsóbb.

Megvan, volatile sludge a neve ennek a ritka cuccnak.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#296) Mike válasza S e t h (#295) üzenetére


Mike
veterán

hát nekem a sasszemíjhoz gépizom kell (a hagyma)
van iszap, szokott potyogni

és akkor minden 6-10 nyil kilövése után szaladt vissza az asztalhoz? mert ugye előre nem lehet legyártani 100-at

(#297) S e t h válasza Mike (#296) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ritkán használom, inkább csak húzós esetekben amikor a hunter már kevésnek bizonyul.
Plusz időnként azért gyártok én is, amikor nincs más lehetőség.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#298) lajosx


lajosx
őstag

Végére is értem a játéknak, 38 szintel végeztem,és 58 órával. Összeségében tetszett, és szerintem megérte a pénzt amibe került. Jó játékot nektek! Sziasztok!

(#299) Mike válasza lajosx (#298) üzenetére


Mike
veterán

mi ez a hamariskodás? :) én minden centiméterét kihasználom a játéknak, 71 óránál tartok és még csak Poseidonért mentem el

(#300) Frod válasza Mike (#299) üzenetére


Frod
addikt

Azért ez meg a másik véglet, az nagyon, nagyooooon megfontolt haladás. :D

Do you see the white shadow?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.