Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) VágniValó


VágniValó
addikt

Már csak egy hónap maradt a PC megjelenésig, de hivatalos gépigény sehol.
Vicces, ugyanakkor gyanús.

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#652) Kotomicuki válasza VágniValó (#651) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

Remélem, annyit azért megtesznek, hogy azon a gépen, amin a HZD közepes grafikán elfutott ez hajlandó lesz még minimumon megmozdulni - i5 4690, RX 560 4 GB, 16 GB RAM.

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#653) Vistaboy válasza VágniValó (#651) üzenetére


Vistaboy
veterán

Here’s what you need to run Horizon: Forbidden West on PC

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#654) VágniValó válasza Vistaboy (#653) üzenetére


VágniValó
addikt

Láttam Redditen, de köszi :R

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#655) VágniValó


VágniValó
addikt

Sehol senki semmi?
Jó, akkor megyek youtube-ra :DDD

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#656) VágniValó


VágniValó
addikt

Így már értem:

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#657) centrino válasza VágniValó (#655) üzenetére


centrino
aktív tag

Fantasztikusan néz ki, szuperül fut, ilyen szintű grafikával nem találkoztam még...
7800x3d 4090 4K DLAA egy LG oled kijelzőn...

4K felbontás minden maxon, dinamikus skálázás DLSS kikapcsolva, elsőre azt látom 80 és 100 fps között mocorog

[ Szerkesztve ]

(#658) Mike válasza centrino (#657) üzenetére


Mike
veterán

Na most akkor már lehet a játékra is koncentrálni

(#659) VágniValó válasza centrino (#657) üzenetére


VágniValó
addikt

Nálam 2K a monitor (vasam az adatlapomon), 16:9. Minden érték kimaxolva, DLSS Quality, de frame gent nem használom, 95-120 fps között mozgok. Az optimalizálás ahogy láttam eddig véleményeket, most nagyon baba lett a megjelenés napján. :R

Ugyanakkor....Aloy mozgása kicsit suta, és amikor tetemeket vagy bármit megakarsz vizsgálni, van hogy 2-3 próbálkozás kell mire felajánlja az "E" betűt a search-re. Az oldalra mozgás lassúsága nekem közelharcnál (melee) nagyon rosszul jött ki.

A játék ettől függetlenül eddig baba^^

There:

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#660) centrino válasza Mike (#658) üzenetére


centrino
aktív tag

PS5 ön megvolt már 300 óra bemelegítés

(#661) pruzsi


pruzsi
őstag

Szép napot!

Anno ps4 -en végigvittem az alap játékot ,de mivel csak ps5-re jelent meg a burning shores(majd most pc-re)így az kimaradt.
Így most pc-n szeretném pótolni. Sajnos a ps4 mentések "átkonvertálására" pc re nem találtam opciót így esetleg ha valaki végigjátszotta az alap storyt a BS elkezdése előtt lenne kedve átküldeni a mentését? :) .

Sok idő lenne újra végigvinni és van terítéken más játék ,munka így ezt a megoldást részesíteném előnyben.

Légyszi,légyszi,légyszi

Köszönöm előre is!

(#662) centrino válasza pruzsi (#661) üzenetére


centrino
aktív tag

Nagyon lassan, komótosan fogok haladni Very Hard fokozaton, el fog tartani egy darabig...

nexusmods.com oldalon szerintem egy-két napon belül tuti kint lesz pár savegame

(#664) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Kipróbáltam én is tegnap. Épphogy csak a főcímig mentem, mert már késő volt - ma lesz a főpróba -, de azt már most látom, hogy a grafika eszméletlenül szép, és nagyjából a játékmenet is maradt a Zero Dawn-nál megszokott. Ez jó, mivel egy jó hónapja nyüstölöm már az előző részt, hogy begyakoroljam az irányítást...

Viszont - ha már az irányításról van szó. Én a fegyverválasztó-gyűrűt (vagy minek van írva, elég fura így magyarul) a TAB-ra szoktam tenni, most viszont hiába állítom be a gombkiosztást, ugyanúgy a térképet nyitja meg TAB-bal, mint alapértelmezés szerint. Pedig törlöm a régi hozzárendelést és berakom a TAB-ot, mint aktiválógombot, mégsem működik...

Szintén szokni kell, hogy több gombot használunk, már nem tudom, mit mihez rendeljek, ráadásul a megszokott billentyűk beállítása szinte mindig konfliktust okoz mással, nagyon úgy tűnik, sok gombot újra be kell gyakorolni menet közben, hiába játszottam a Zero Dawn-nal sokat, ha a kiosztás nem ugyanaz, mint ott volt.

Horizon: Zero Dawn Shield-Weaver

Horizon: Forbidden West alapöltözék

Még egy apróság: Ugyebár Aloy az elején mondja, hogy elveszítette a cuccait - ezzel akarták magyarázni, miért kell mindent újra megszerezni -, viszont az tisztán látszik, hogy a Zero Dawn-ban megszerezhető Shield-Weaver páncélt viseli alapból, csak persze azóta már más lett a neve. Érdekes. Pedig igazán benne hagyhatták volna, elvégre aki annak idején megszerezte, sokat segített a játék későbbi részében. Mindegy.

Nézegettem a skilleket is, elég furának tűnik így ránézésre, meg az már most látszik, hogy a képességeket és a cuccokat össze kell hangolni, hogy hatékonyan működjenek. Külön tetszik, hogy ezentúl figyelni kell harc közben, nehogy felrobbanjon valami a robotokon, máskülönben oda a loot nagy része. Az értékes alkatrészeket le kell lőni róluk, persze az sem mindegy, milyen nyílvesszőt használunk... érdekes. Jó lesz ez, mindenképp az idei évben egyike azon keveseknek, amit megérte megvenni. :)

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#665) Vistaboy válasza Vistaboy (#664) üzenetére


Vistaboy
veterán

Jut eszembe, akik előrendelték a játékot, elvileg kaptak pár cuccot, viszont én - egyelőre - ezeket nem látom sehol. Gondolom, a ládánkban lesznek, hiszen amikor felszedek valamit, ami már nem fér, írja, hogy a ládába lett küldve. Kérdés: Ez a láda hol van? Településeken, gondolom. Eddig még nem találtam meg, remélem, később meglesz.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#666) VágniValó válasza Vistaboy (#665) üzenetére


VágniValó
addikt

Daunt városkában a láda. Van a sticher ahol armort tudnál venni, az ő pultjától sétálj jobbra és látni fogod a fal mellett. Ha belezoomolsz a térképbe, mutatni fogja hogy "your stash"

[ Szerkesztve ]

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#667) Jorus


Jorus
nagyúr

PS5-ön végigtoltam 3-szor mindkét részt, illetve a DLC-t is, nagyon szerettem. Az adatlapomon szereplő öregecske konfiggal érdemes lehet megvennem PC-re is? 4k-ból nem nagyon szeretnék engedni, de az ultra RT, PT beállításokhoz nem ragaszkodom. CP2077-et is 4k RT-ben játszom, de nyilván kompromisszumos további beállításokkal, mivel 49-es monitoron játszom, ott nagyon ronda minden, ha nem natív 4k felbontásban játszom.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#668) centrino


centrino
aktív tag

Irányítás: Zero Dawn PC verzióban is a PS5 controllert használtam gyro aiming-el. Ki kell tapasztalni az érzékenységet, beállításokat, de utána egy álom... Sokat hozzáad a rezgő funkció, ravasz felkeményedése, gyro aiming-el jobban megvan a "célzás élménye".

Billentyűzet egér ebben a játékban (meg előzőben se) nekem nem jött be, túl sok a gomb, túl sok a funkció és magasabb nehézségi fokozaton sokkal gördülékenyebb az állandó dodge, időlassítás, precíz célzás stb a kontrollerrel.

Tipp:
Ha valaki nem csak végig szaladni akar a játékon, akkor érdemes legalább Hard fokozaton nekiállni. Normálon hamar elfogy a kihívás amint egyre jobb cuccaid vannak. Auto loot érdemes bekapcsolni, ekkor a nyersanyagokat animáció nélkül veszi fel (bal oldalon az idegesítő log-ot ki lehet HUD opciókban kapcsolni), az Easy Loot viszont megint csak trivializálja a játékot (minden gép alkatrészt megkapsz egy gép megölésekor nem csak azt amit leválasztottál róla)

(#669) Mike válasza centrino (#660) üzenetére


Mike
veterán

Ja ok. Csak azt vettem észre, ha pc-sek írnak, akkor az első mindig az, hogy hogy fut, mekkora felbontás, hány fps, mintha a játék már nem is számítana. A 300 óra szép, nekem 210 volt, de csak azért mert egyszerűen nem akartam abbahagyni. Ugyanakkor felraktam a DLC miatt, de egy csomó mindenre már nem emlékszem. Kontrollerrel játszod vagy egérrel? Nekem a wsad és egér már tök fura :)

(#670) Mike válasza centrino (#668) üzenetére


Mike
veterán

Hopp már meg is kaptam a választ

(#671) Mike válasza Vistaboy (#664) üzenetére


Mike
veterán

Sokkal jobb mint a zero dawn. Én azzal egyszerűen képtelen voltam játszani, amikor megjelent is abbahagytam, és Forbidden West után is. Pedig a Forbidden West az egyik kedvencem, mindent megcsináltam benne amit lehetett, az aréna harcokon kívül.

A bontó nyílvesszőknek nagy hasznát fogod venni, bármennyire is drágák. És a lopakodàsnak is, már ha szeretsz lopakodni.

[ Szerkesztve ]

(#672) Asador


Asador
tag

Sziasztok!
Valakinek van valami ötlete, hogy miért ennyire randa a grafika?
Minden kissé raszteres, a mellékelt képen a vízesésen látszik jól.
De a srác is olyan mintha kartonból lenne kivágva és oda lenne biggyesztve
Minden beállítás a maxon van
16 giga RAM
AMD Ryzen 7 2700X
XFX Radeon RX 5700 XT

Lehet gyenge a gépem, vagy hibás a VGA?


(#673) pruzsi válasza Asador (#672) üzenetére


pruzsi
őstag

Dynamic resolution nincs bekapcsolva esetleg?

(#674) Asador válasza pruzsi (#673) üzenetére


Asador
tag

Be volt, kikapcsoltam, de változatlan a helyzet...

(#675) pruzsi válasza Asador (#674) üzenetére


pruzsi
őstag

nyomj légyszi egy print screent a beállításokról ,megnézzük.

(#676) VágniValó válasza Asador (#672) üzenetére


VágniValó
addikt

Ahogy előttem írták, küldj képet a beállításokról. Hasraütésre: anti-aliasingra gyanakszom.

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#677) Asador válasza pruzsi (#675) üzenetére


Asador
tag

Köszönöm!

(#678) centrino válasza Asador (#677) üzenetére


centrino
aktív tag

felskálázás fsr 2.2 ultra teljesítmény - én ott állítanám át a dolgokat...

[ Szerkesztve ]

(#679) VágniValó válasza Asador (#677) üzenetére


VágniValó
addikt

Ultra teljesítmény lesz a ludas bizony, legalább egy balanced-ot próbálj meg, nem tudom hogy fordítják "kiegyensúlyozott"?

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#680) pruzsi válasza Asador (#677) üzenetére


pruzsi
őstag

Ahogy előttem írták , szerintem mehet quality is.
Élességet is kicsit vissza veheted

(#681) Asador


Asador
tag

pruzsi, VágniValó, centrino
Köszönöm a segítséget, alóban az FR volt a gond!
:R

(#682) VágniValó válasza Asador (#681) üzenetére


VágniValó
addikt

Király, jó játékot!

Meg akkor jöhet egy újabb screenshot, hogy lássuk milyet javult :P

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#683) centrino válasza pruzsi (#661) üzenetére


centrino
aktív tag

Horizon Forbidden West steam savegame with almost complete story:

https://www.nexusmods.com/horizonforbiddenwest/mods/6

(#684) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Semmi, megoldódott. Bocsi. :B

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#685) pruzsi válasza centrino (#683) üzenetére


pruzsi
őstag

Köszi a szingularitás előtt van az utolsó mentése,ezt letolom és mehet a burning shores

(#686) centrino válasza pruzsi (#685) üzenetére


centrino
aktív tag

Vicces 26. szint endgame... Én lassan komótosan, rácsodálkozva minden bokorra 15 óra alatt 20. szinten most nyitottam meg a bázist... :D

(#687) Asador válasza VágniValó (#682) üzenetére


Asador
tag

Jobbra a régi, balra az új
Még mindig kicsit "jégkockás" a vízesés, meg úszásnál a víz fröcskölése kicsit darabos, de legalább már Aloy kisasszony nem annyira raszteres, elmosott.
Nem mondom, hogy tökéletes, de így már szívesebben állok neki a kalandoknak.
Köszi mégegyszer!

(#688) centrino válasza pruzsi (#685) üzenetére


centrino
aktív tag

Ugyanott a nexusmods on már van több savegame, DLC előtt upgrade elt legendary fegyverekkel...

https://www.nexusmods.com/horizonforbiddenwest/mods/21

(számomra ezek elveszik az élményt, élvezek minden fegyvert megvenni felfejleszteni, nem csak átrohanni. Bázisig csak zöld fegyverek, utána ha minden kék fegyver megvan felfejlesztve akkor lehet a lilákkal foglalkozni. Armor-ból csak 1zöld (Carja Behemoth Elite) 1 kék (Nora Sentinel ) 1 lila (Nora Valiant)

aki "komolyan gondolja" egy jó adatbázis ezernyi adattal:
https://docs.google.com/document/d/1kqnT60Mwbo5RQDuR7HConIp2bVEKw07KmakupoiZ8oY/edit

(#689) myckey


myckey
veterán

Első része nem adta, nem jött át a játékmechanika, igazán semmi extrát és élvezeteset nem találtam a lopakodós harcmodorban. Pedig a világépítés jó lett, meg a lények is zsánerem.

Mennyit fejlődött ezen a téren, vagy maradt az alapkoncepció?

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#690) centrino válasza myckey (#689) üzenetére


centrino
aktív tag

Ha nem tetszett az alap komcepció (amibe sokan pont ezért tettünk sokszáz órát), akkor Story módban végig lehet szaladni lopakodás nélkül. Néha veszel új fegyvereket, fejleszteni sem kell. Sharpshot bow és Braced shot gyakorlatilag minden nagy monstrum is 1-2 lövés.

Jajj magas labda nem hagyhatom ki: "nem jött át a mechanika" aláírásod: "ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye" :R

[ Szerkesztve ]

(#691) myckey válasza centrino (#690) üzenetére


myckey
veterán

Nem, az a harcrendszer nem .

Pedig a lények vadászása és használata jó dolog, de emberi ellenfelek ellen nem nagy élmény.
De ez nem csak az én véleményem, vannak még akik szerint ez gyengesége, de nem erőssége az biztos.

Egy ilyen programon végigszaladni, az nem játékélmény, nem szabad így játszani sztm. Más darabokban lehet, ez nem arról szól, pláne ha ilyen világot építenek mellé.
Akkora shit, mintha egy RDR 2, vagy Witcher en végigszaladnál. Inkább ne vegyen ilyen játékot az ember.

Az aláírásom és a nem tetszik, két külön dolog. Játszani tudok vele.
A harcrendszer minősége megint más . Az alapötlet/koncepció pedig reméltem fejlődött, mert más játékokban ez nagyon jól meg van oldva. Lehet erre építeni az egészet, és sokszor sikerült is már, jól. ;) :R
De annyi baj legyen, a world building nagyobb fun egy Horizonban sztm. Meg a lények ! :R

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#692) Mike válasza myckey (#689) üzenetére


Mike
veterán

Szerintem sokkal jobb lett. Ezt imádtam, a Zero Dawn-nal meg egyszerűen nem tudtam játszani, pedig 2x is nekiálltam.

Én legtöbbször sasszem íjjal lövöldöztem a túloldali sziklákról, az emberek azt sem tudták honnan lövik őket. Gépek ellen pedig alapból bontónyilakat használtam.

Itt például tök aranyosak hogy a farkuk nélkül már nem olyan nagylegények :) meg mintha látnák a csapdát

[link]

[ Szerkesztve ]

(#693) myckey válasza Mike (#692) üzenetére


myckey
veterán

Pontosan erről beszéltem :R

Több helyen olvastam, hogy az első részét nem annyira favorizálták...DE ez a második jobb lett összességében is.
Itt a fórumon is írták már, hogy sokkal pozitívabb a folytatás, mint az első felvonása.Ráadásul a PC kiadásban benne van a DLC is, meg egyébként is jó lett a port.
De mondjuk az elsőnél sem volt gondom a futással, persze kellett pár frissítés.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#694) centrino válasza myckey (#693) üzenetére


centrino
aktív tag

Lényegesen jobban testre szabható a játékstílus, mi t az első részben. Fegyves bónuszok és coil-ok, skillek teljesen más játékot tidnak belőle csinálni.

Nekem a stealth/ranger jön be leginkább (nekem ez passzol a világhoz leginkább), de abszolút működőképes egy melee/warrior bow páros is. Weapon coil okkal nagyon testre lehet szabni.

Pl smoke bomb - ropecaster - frost sling, majd a lefagyasztott ellenfélre ütsz egyet lándzsával, bekapcsol a 40% melee fallow up perk, és warrior bow spread shot 5 lövés egyszerre mondjuk 3x ismételve ... Nem sok gép van még nehéz fokozatos se ahol ezt túl sokszor kéne ismételni ..

(#695) omfgk


omfgk
addikt

Easy loot azt jelenti ,hogy azok a komponensek, amiket nem választottam le a gépekről vagy nem pusztítottam el (pl különböző canister-ek amiket az adott frost/fire/shock stb sebzéssel nem robbantottam fel), azok a hullában maradnak, felvehetőek lesznek?

PC-n estem a játéknak, de csak most találtam meg ,hogy ezt is testre lehet szabni.
És ha tényleg így működik, akkor szerintem bekapcsolom, viszont ezáltal feljebb tudom tenni egy nehézségi szinttel (mert nem kell kínosan ügyelnem arra ,hogy a nekem kellő komponenst mindenképpen leválasszam).

[ Szerkesztve ]

(#696) centrino válasza omfgk (#695) üzenetére


centrino
aktív tag

Igen, pontosan!
Ps5 ön én is bekapcsoltam elsőre majd 20-30 óra után (nemröhög) újrakezdtem, mert túl egyszerű lett tőle a játék. Túl egyszerű volt az upgrade és mindenre is 10x esen volt pénz, mert a kazalnyi extra loot eladható és többtízezernyi pénzed lesz pár óra után.

De a lényeg, hogy ez egy nagy homokozó, mindenki úgy játszik benne ahogyan neki tetszik, egyik sem jobb vagy rosszabb, egyik sem több vagy kevesebb mint a másik.

Egyéni nehézség nagyon hasznos, én very hardon kezdtem most pc-n, easy loot off, auto loot on (fa, bogyó stb), kontrollerrel gyro aim bekapcsolva, alap aim assist on (very hardon ez ki van kapcsolva alapvól). Nekem így passzol, másnak más passzol.

Ultra hard jelentősen nehezebb, nem is a nagyobb bekapott sebzés vagy a nagyobb heath pool vagy lassabb buildup/tear miatt, hanem a dupla érzékenység miatt sokkal kevésbé működik a lopakodás, sokkal hamarabb észre vesznek, sokkal aggresszívebbek, tovább marad az aggro...

(#697) omfgk válasza centrino (#696) üzenetére


omfgk
addikt

Igen, az Ultra Hard már Zero Dawn esetében se jött be.
A probléma ,hogy a sok dodge és slide alatt elég nagy területet bejár az ember (vagyis én tutira, gondolom erre is kéne figyelni, hogy inkább körbe-körbe menjen az ember) és rengetegszer azért haltam mert magamra húztam még valamit...
Szó szerint belehátráltam még egy csapat ellenfélbe.
Ultra Hard esetén meg gyakorlatilag összeérnek az aggro radius-ok.

Itt Hard-on kezdtem, de érzésre ez szerintem közelebb van a Zero Dawn-os Very Hard-hoz, mint a Hard-hoz. Vagy bénább lettem.

Viszont így easy loot-al tudok menni Very Hard-ra.

[ Szerkesztve ]

(#698) centrino válasza omfgk (#697) üzenetére


centrino
aktív tag

Igen, sokan mondják hogy a hzd ultra után jelentősen nehezebb a hfw ultra.

És lehet jól kombinálni is: neked hard nehézségű sebzést okoznak, de nekik very hard a health pool, nagyarul lassabban halnak, többet tudsz harcolni.

(#699) VágniValó


VágniValó
addikt

Nem tudom mit tpasztaltatok fps terén, de amióta bejutottam a tiltott nyugatba, azért csökkent, ami vicces. A látvány nyilván mesés szó se róla.

A minimum ameddig leestem 85 fps volt, de néha meg felmegyek 109 fps-ig. Egyértelmű hogy amint a gáton/határon átjutsz az ún. Forbidden Westbe, combosodik a hardver igény. Persze semmit nem vettem egyből észre, nincs stutter csak feltűnt a bal felső sarokba a számláló. Csak ha én, a 4K képes géppel 2K-n játszva ezt észrevettem, akkor könnyen lehet mások ezt hatványozva. Készítők viccesen adtak a Forbidden Westbe lépés előtt több órányi kikapcsolódást hogy mindenki megnyugodjon milyen jól fut...aztán átlépsz a határon az új világba és.. :D Jól startolt az hétszentség, 2 hónapnyi patch se kell és subi-dubi-dú.

Játék:
Fegyvereknél a robbanó dárda nagyon adja, meg az upgrade-elésük is könnyen megy, ha az első részből megmaradt az izommemória. Klassz a gém nagyon ami a felfedezést illeti, a harcrendszer is "oké" kicsit továbbra is sutábbnak érzem a mozgást néha, de alkalmazkodik az ember. A sztori...nos, az első részben se estem hanyatt, de itt már pár dialógus után lököm tovább space-el a beszélgetést, nem a sztori az erőssége a játéknak nálam, hanem az open world, az rpg elemek és audiovizuálisan bomba.

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#700) omfgk


omfgk
addikt

Az amúgy normális ,hogy a Sharpshot Bow esetén a Double Notch baromira pontatlan, de a triple notch a sima bow esetén egész pontos?

Konkrétan a double notch használhatatlan.
Képes mindkettő célt téveszteni. Valamelyik komponensre céloznék, egyik jobbra, másik meg balra téveszt...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.