Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) Mike


Mike
veterán

van már new game + illetve dlc?

(#552) -=Jam=- válasza Mike (#551) üzenetére


-=Jam=-
őstag

new game+ van, dlc nincs

(#553) bbuffy


bbuffy
senior tag

Nem is biztos hogy lesz dlc. Semmi leak róla, aztán meg elég kerek most a sztori. A folytatás az jobban adná, nem öt év múlva.

...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű. /Bohumil Hrabal/

(#554) unreg1 válasza bbuffy (#553) üzenetére


unreg1
tag

Az első rész is kerek volt, mégis tökéletesen illeszkedett bele a DLC.
Simán itt is lehetne egy teljes side story.

(#555) Kotomicuki


Kotomicuki
senior tag

A 2. lépcsős fegyverfejlesztéseken gondolkodva eszembe ötlött, hogy Kopárfény után, amikor már szabadon bolyonghatna Aloy, végigszenvedném, talpig zöldben a főküldetés-szálat a "A Megtört Ég" küldetés azon pontjáig, ahol a kezembe nyomják a kék sasszemíjat, így már teljesen (jobbfajta) kékben kezdhetnék neki a nyugat felderítéséhez - némi vadászat és a megfelelő helyen való vásárlást követően.
A kérdésem az lenne a tapasztaltabbakhoz, hogy ezen megmozdulás után - már, ha kitudom vitelezni ;] - lesznek-e eltűnő és a későbbiekben már fel nem vehető mellékküldetések, elintéznivalók?
Vagy mindenképp lépésről-lépésre kellene haladnom, ha nem szeretnék semmiről sem lemaradni?!

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#556) DaDa


DaDa
senior tag

Segítség kellene, a Poseidon küldetés végén ott vagyok a konzolnál és kérné a gaia kernel-t de nem történik semmi. Nem tudom a konzolt aktiválni, nem jelenik meg a "háromszög" funkció. Hiába setálgatok bármerre. Természetesen sorban haladtam. Mi a megoldás?

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#557) Mike válasza DaDa (#556) üzenetére


Mike
veterán

hűha, nézz a küldiről youtube videót, hátha vmi kimaradt

(#558) DaDa válasza Mike (#557) üzenetére


DaDa
senior tag

Köszi, úgy néz ki vissza kell mennem a gaia bázisra mert és le kell adnom ami nálam van előbb. Hétvégén lesz időm játszani mejd tesztelem.

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#559) Kotomicuki válasza DaDa (#558) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

Több részegységet nem lehet egyszerre leadni - mint pl. a páncélkészítőknél az összetevőket - , hiába is lenne nálad 2-3 darab belőlük, mert váratlan esemény szakítja meg a főküldetés folyamát, amit előbb meg kell oldani, ill. mindig van vmi aktuális újdonság és beszélgetős rész, ami után előbb ki kell mozdulni a bázisról, hogy frissülhessen a történetszál a már aktivált programrésszel, így mindig csak 1-1 darabot lehet feltölteni a Gaia-alrendszerekből.

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#560) Rison77


Rison77
senior tag

Megpróbáltam platinázni a játékot, mert a környezet még mindig nagyon be tud szívni, szépen csinálgattam a mellékküldetéseket amik kimaradtak, az arénát a felénél visszavettem story-ra, bár így nevetségesen könnyű volt, viszont a melee pitek... Legszívesebben leültetném a fejlesztőket nyomogassák ezeket az agyament kombókat egész nap.. konkrétan egyszer nem használtam ilyeneket a sztori alatt. és tuti nem százas aki ezeket nyomogatta.. :DDD Az egyiknél úgy elakadtam.. fél óra után ps off lett belőle mert felkúrt, aztán rászántam magam youtube/leírás, alapból a magyarul fogalmazás is kavart bele.. de 1 órát szívtam vele, ez a R1 R1 szünet R1 R1 aztán ne engedd fel az utolsó R1-et de nyomd le az R2-őt, de csak áll a karakter aztán mivel az utolsó R1 hátrakülde az enemyt 500 méterre beleüt a levegőbe és reset. majd ezután még hátrafele nyíl, és akkor felugrik az enemyre, aztán még lődd is meg nyíllal.. agymenés.. úgyhogy nope platina köszönöm,ennyit nem ér . :((

(#561) bbuffy válasza Rison77 (#560) üzenetére


bbuffy
senior tag

Nekem is ez vette el a kedvem. Majdnem az egész játéktól is.

...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű. /Bohumil Hrabal/

(#562) Madoc válasza bbuffy (#561) üzenetére


Madoc
veterán

Én nem vagyok ügyes ezekben de nekem meglett a platkó elég könnyen.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#563) Mike válasza Rison77 (#560) üzenetére


Mike
veterán

Hehe, én is megpróbáltam a kombinációkat, már nem emlékszem melyiket az istenért nem adta be, és akkor arra gondoltam hogy én ezt nem élvezem.
Több mint 200 órát töltöttem a játékban, mindent megcsináltam amit csak lehetett. Nagyon tetszett, ugyanakkor a Zero Dawn nem kötött le, pedig megpróbáltam játszani utána azzal is

(#564) luigi106 válasza -=Jam=- (#552) üzenetére


luigi106
tag

Mi kell a new game-hoz? Mert már végigjátszottam de nekem csak new game van.

(#565) gjanner válasza luigi106 (#564) üzenetére


gjanner
tag

Ha minden igaz, a bázisra kell visszamenni és valamelyik karakternél lehet indítani.

Nálam nemrég lett platina 157h 24min alatt. Nagyon össze van rakva a game :R

(#566) -=Jam=- válasza gjanner (#565) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Igen, vissza kell menni a bázisra, ott lesz lehetőség new game+ módban indítani.

(#567) Jorus


Jorus
nagyúr

Most pakoltam be Minervát Gaiaba, így megnyílt az út nyugat felé. Jól gondolom, hogy javasolt kitakarítani / felfedezni a keleti részt, mielőtt tovább megyek? Fegyver és egyéb fejlesztésekben nem nagyon tudok tovább haladni, mert olyan összetevőket kér, amiket gondolom majd nyugaton tudok beszerezni. Az eltorlaszolt útvonalakhoz való egyelőre ismeretlen eszközt is később lehet majd megszerezni? Illetve a trailerben láttam, hogy lesz majd búvár eszköz is, ez is később lesz majd elérhető, igaz?

Egyelőre nagyon tetszik a játék. Nemrég fejeztem be a Zero Dawnt, az is nagyon tetszett, 21 nap alatt lenyomtam a 100 órát, de láthatóan ez sokkal hosszabb lesz, a térkép kb. ötödét jártam be eddig, kb. 40 óra alatt, szóval 200 óra simán kinéz FW-ben.

ZD-hoz képest a skillfa kicsit talán túl lett tolva, meg a kombók sem nagyon állnak készre, de nagyon szép a játék és hibátlan a hangulata, szeretem. :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#568) Kotomicuki válasza Jorus (#567) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

Nagyjából uaz a vonalvezetése a HFW-nek, minta HZD-nak: minél nyugatabbra mész, annál jobb felszerelést tudsz venni, DE ehhez a főszálon is kell küldetéseket csinálnod a folytatásban, míg ez az első részben nem volt kötve semmihez sem.
Az egyik ilyen mérföldkő a Bázisfoglalás: innentől elérhetőek a jobb felszerelések a boltosoknál - pl. a jobb(ik) kék íj-variánsok.
A torlaszok elbontásához kellő dolgokat szintén a főküldetésben előrehaladva kapja majd meg Aloy, ahogy a nagyobb, vízalatti terek felkutatásának lehetőségét is.
A repülés tudománya csak az utolsó küldetések egyikében kerül megszerzésre.
A Kulrut megmentése után népesedik be a térkép a legnagyobb gépekkel, így a lila 4.-5. szintű fejlesztések innentől lesznek elérhetőek, alanyi jogon - levadászás és alkatrésztörés útján.
Elméletileg az Alvával való (első) találkozás után lesz meg Aloy-nak, a repülésen kívül az összes olyan képessége, amivel már minden akadály elhárul a Nyugat felfedésének útjából. A fő küldetésszálat is legalább eddig kéne elvinni, hogy utána vissza lehessen fordulni és tulajdonképpen szabadon játszani.

Nekem annyi volna a kérdésem, amire még nem kaptam megnyugtató választ, hogy ez a "rohanás" nem jár-e bizonyos küldetések elvesztésével, mert azok pl. okafogyottá válnának ezzel...

Amúgy a játékot ezen két út mentén lehet játszani: vagy helyben szétnézel, majd vissza-visszatérsz, ha megvannak a nyitódolgok, vagy előrerohansz és a nyitótudással felvértezve, egyben tudod le az elmaradottakat, ha azok még akkor érdekelnek téged egyáltalán.

Részemről nem vagyok megelégedve az újítások mértékével, mert néhol túlzásba estek a játékfejlesztők és ezzel inkább munkává, vagy még inkább: kényszermunkává aljasították le az amúgy szórakoztatni hivatott elemeket (is).

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#569) Jorus válasza Kotomicuki (#568) üzenetére


Jorus
nagyúr

Köszi szépen a részletes választ!
Sok helyen megvan jelölve a térképen, ahol elzárt útvonal van, oda később majd visszatérek, de van sok olyan hely, ahol a pálya egy-egy részén van elzárt útvonal, amit nem tudok még kinyitni, de a térképen nincs jelölve, szóval esélytelen, hogy később eszembe jusson, és visszamenjek, megnézni, mi is lett volna ott. :)

Harcrendszer fejlesztése nekem tetszik, ugyanazon a nehézségen a HZD-ben simán elvoltam a lándzsával meg az íjjal, itt már váltogatni kell folyamatosan, meg megtervezni a csatákat, felkészülni kicsit, ez tetszetős. A skillfát még nem sikerült megkedvelnem, elég katyvasz számomra egyelőre, de elég sok pontot lehet pakolni, így gondolom csak ultra fokozatokon van jelentősége a pontos fejlesztésnek.

Ügyességi részektől kicsit tartottam, de kézreáll és megszokható az összetettebb mászókázás. Tetszik, hogy sokkal több free roam küldi, hely van, mint HZD-ben. Összességében nagyon bejön a játék. :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#570) Kotomicuki válasza Jorus (#569) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

Elméletileg a játék mindenre figyelmeztet, tehát, ha nincs meg az adott küldetés végrehajtásához szükséges eszköz (vagy szint, ami felszereléssel és skill-ekkel negálható), akkor arra felhívja a figyelmet.
Ha szkenneled, akkor biztos, hogy megjelöli a dolgokat, bár, lehetnek még bug-ok, amiket javítaniuk kell - most jön ki az 1.19-es patch...

A skill-fa okkal ilyen nagy: ebbe helyezték át az első rész sebzéskiosztásának a döntő többségét. Azaz: itt már, önmagában a lándzsa és az íj csak a játék első harmadáig ér valamit is, onnantól a fegyvertechnikák és bátorsághullámok kombinációja fogja adni Aloy sebzésének legnagyobb részét - jó esetben, a fejlesztésekkel és a tekercsekkel együtt.
Tehát a skill-ekre mindenképp és folyamatosan figyelni kell - ahogy kötelezően a fejlesztésekre is - , hogy ne kerüljön a játékos vert helyzetbe, már a játék közepén: nem megfelelő fejlettséggel nem lehet alapanyaggal bírni a harcokat egy bizonyos szint után - nagyon nem mindegy, hogy 3-4 (akár "ingyenes"), vagy 30-40 (közben legyártandó) lövéstől hullik-e el az áldozat...
Nagyon nehéz fokozaton legfeljebb a sorrend változhat, mivel itt nem tudja Aloy egyetlen csapással leteríteni a legkisebb, gyanútlan áldozatot sem, tehát a lopakodás lehetetlen a megfelelő "pontozás" nélkül - de pont emiatt, ez a legélvezetesebb fokozat, mert ez tolja ki a monoton unalomba fulladás határát.

Én azért néhol sokalltam a Lara Croft-os részeket - a legelső, undorítóan pixelzsonglőr részre utalva ezzel - , de ezzel együtt egy valóban színvonalas Far Cry-t kap kézhez az egyén. ;)

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#571) bbuffy válasza Kotomicuki (#570) üzenetére


bbuffy
senior tag

Far Cry? :DD

...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű. /Bohumil Hrabal/

(#572) Kotomicuki válasza bbuffy (#571) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

Anno a III tett rám nagy hatást és ahhoz tudnám hasonlítani: toronymászás, vadászat, gyűjtögetés, fegyver- és tárolófejlesztés, helyőrségek, mellékes feladatok, próbák jutalmakkal és emellett volt még a főszál története.
Természetesen, meglátszik a közben eltelt idő a grafikán, de a többi, kissé sarkítva, de uaz, mint régen: egy kisebb-nagyobb adagokban élvezetes játék, mert az alaprecept az összetevőivel mindig beválik. Persze, nagyon elnyújtva egy önmagát ismétlő, monoton játékmenetet kapunk, amit csak a történet (és a beleélhetőség) tud megmenteni, de azzal egyik esetben sincs gond. :K

[ Szerkesztve ]

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#573) Jorus válasza Kotomicuki (#570) üzenetére


Jorus
nagyúr

Bátorsághullámokkal most kezdek ismerkedni, nem nagyon állnak kézre egyelőre. A példád jó, épp most nyomtam le egy teknőroppantót (meg volt mellette több tüskéshátú, plusz a zajra odacsődült pár üregásó csúcsvadász is), hát ingem-gatyám ráment, folyamatosan gyártottam a lövedékeket, nyilakat, amíg el nem fogyott az alapanyag (persze nem a szilánk vagy a gerinc-fa, hanem a többi, szükséges hozzávaló).

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#574) Kotomicuki válasza Jorus (#573) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

A YT-on Arktix videóit tudnám ajánlani, azokban minden benne van: mit, mikor, hol kellene venni, vagy honnan kerülhet az Aloy-hoz, hogyan kéne fejleszteni-tekercselni, mire kéne költeni a skill-pontokat és ezek használatát is bemutatja - angolul, de eléggé színvonalasan.

Már a játék legelejétől érdemes MINDENT felszedni, amit csak Aloy lába elé sodor a szél, mert amíg még vásárolni és fejleszteni is kell a harcok mellett, addig jóval több fog fogyni a készletekből. A fejlesztések meg akár pár csörte alatt is megtérülhetnek a lőszerárban.
A fölösleget el lehet adni a kereskedőknél és náluk olyat venni, amiből hiány van - de ehhez is kellenek a szilánkok, tehát a leggyatrább loot-ot sem szabad otthagyni és mindent fel kell csipegetni.
A lőszer készítésnél is sokat lehet bukni, mert mindig egy bizonyos számú muníciót gyárt a parancs és ha ennél kevesebb a hely a tárolóban, akkor a létszámfölötti elemek elvesznek - már csak ezért is megéri fejleszteni a tegezeket, hogy ne kelljen a harc hevében még ezt is számolgatni, annyiszor.

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#575) Jorus válasza Kotomicuki (#574) üzenetére


Jorus
nagyúr

"A lőszer készítésnél is sokat lehet bukni, mert mindig egy bizonyos számú muníciót gyárt a parancs és ha ennél kevesebb a hely a tárolóban, akkor a létszámfölötti elemek elvesznek - már csak ezért is megéri fejleszteni a tegezeket, hogy ne kelljen a harc hevében még ezt is számolgatni, annyiszor."

Ahh, ez teljesen új infó volt, köszi! Azt gondoltam, annyi nyersanyagot von le a készletből amennyit felhasznál a nyilak készítéséhez. Azt láttam, hogy 4-5-ösével készülnek, de nem gondoltam, hogy ha egy hiányzik, és rányomok a készítésre, akkor 5 nyílvessző alapanyagát vonja le. Na, erre majd figyelek. Tegezeket ahogy tudom, fejlesztem, csak ugye olyan alapanyagokat kér, amivel még nem rendelkezem, az árusoktól, meg aranyárban lehet venni pl. ürgebőrt. :D

Jó az a funkció, hogy újra lehet osztani a skill pontokat, szóval tegnap nekiálltam és átfaragtam a skilleket hatékonyabbra, van már több bátorsághullámom, tripla felaljzás, meg lándzsa kombók. Így már hatékonyabb vagyok, tripla felaljzással mennek az elemi állapot előidéző nyilak, aztán sasszem fókuszált lövésekkel - ez így már egész hatékony. :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#576) Jorus


Jorus
nagyúr

nemide

[ Szerkesztve ]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#577) Jorus


Jorus
nagyúr

A játékbeli számláló szerint 68%-nál járok, de nem tudom, ez csak a főszálra vonatkozik-e, vagy térkép pucolásra. Most voltam Thébában, megvan az Omega jogosultság, innen még kb. mennyi van hátra? Csak, mert ha nem sok, akkor nem küzdök azon, hogy egzotikus összetevőket vadásszak a legendás ruhához, fegyverhez.

Plusz van egy vízalatti akadály, amit elvileg egy kőrakás takar, de nem lehet elmozdítani, ennek később lesz szerepe, vagy vmi bug? PS5-ön játszom, ha ez lényeges.

Az ott, középen.

Ezt meg csak úgy :)

[ Szerkesztve ]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#578) Kotomicuki válasza Jorus (#577) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

Onnan már csak a végjáték van hátra: pár küldetés és vége.
Ha nagyon kened-vágod a harcrendszert, akkor kék cuccokban is végig lehet nyomni a játékot - nem lesz könnyebb a vége.
A nagyon ritka és legendás tárgyak már leginkább csak a tekercshelyeik és a képességeik számában (és ez utóbbiak mértékében) térnek el a kék variánsaiktól, mert sebzésben - nagyjából - csak egy szint a különbség köztük: 4. szintű kék = 3. szintű lila (kb. - nagy általánosságban).
Azt meg magadnak kell érezned, hogy szükséged van-e a sebzéstöbbletre, aminek itt már túlságosan is megkérik az árát.
Tipp: de legalább az alapanyagos erszényedet fejleszd, ha nem vagy mágusa a harcnak, mert az utolsó küldetés zabálni fogja a készleteket, ha nem vagy pro a sebzéskiosztásban és hiába vannak a lerakatok, ha azokból a dolgokat, hely hiányában a központi, harcban elérhetetlen tárolóba teleportálja a játék.

A kőrakásokon az R2-t hosszan nyomva lehetne átkelni - kifeszíti Aloy a lándzsájával.

A kép, ahogy maga az egész játék: hangulatos. :)

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#579) Mike válasza Jorus (#577) üzenetére


Mike
veterán

a végére csak egy tanácsom van: ha nem megy, gondolj a savcsapdákra

(#580) Jorus válasza Kotomicuki (#578) üzenetére


Jorus
nagyúr

Köszi szépen, akkor nem hajtom nagyon az összetevőket, már az ötödik siklófogat, robajpofát és jégkarmot ölöm meg nagy nehezen, de még mindig kellene 3 földgyalu, meg keringtető meg tömlőpánt, mert az egyes alkatrészek adott % eséllyel találhatók meg. :)

Erszényfejlesztések pipálva, amit használok, az maxra van fejlesztve.

Mike: köszi, gondolok majd! :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#581) Mike válasza Jorus (#580) üzenetére


Mike
veterán

a lila cuccok kifarmolása nem annyira macerás. használj sasszemijjat bontó vesszővel. tudom drága, de megéri

van olyan ruha amivel bármeddig magad mellé tudod állítani őket

alkatrész nélkül nem is támadnak
[link]
ha megfigyeled a farkuk már hátrébb hever a földön
és bele ne mennének az elektromos csapdába

[ Szerkesztve ]

(#582) Mike válasza Mike (#581) üzenetére


Mike
veterán

magad mellé állítani:

(#583) Jorus válasza Kotomicuki (#578) üzenetére


Jorus
nagyúr

Itt a kőrakásnál én voltam a béna, azért nem volt aktív az R2, mert másik oldalról lehetett bejutni, és a kijutáshoz kellett a kőrakást feszegetni. :D

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#584) Jorus válasza Mike (#581) üzenetére


Jorus
nagyúr

Ezek kellenének jelenleg, de szerintem megleszek a jelenlegi fejlesztési állapottal, annyira azért nem kényelmes megölni csak a következő szinthez 5 rengőagyart, de elteszek egy mentést a végjáték előtt, és ha már nagyon hiányzik a játék, akkor farmolok. :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#585) Kotomicuki válasza Jorus (#584) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

Meg kell lesni a kereskedőket, hátha van készleten náluk 1-2 darab a kellő gépalkatrészekből, persze: jó pénzért. A Páncélkészítők szoktak jobbféléket maguknál tartani.

A Fényrobbanás sasszemíj - Tövismocsár és környéke az első lelőhelye - különleges vesszőjével, már, ha fejlesztve van az íj - erre kéne (elsődlegesen) tartogatni a zöld kristályokat - , lehet legjobban bontani a gépek alkatrészeit. Ugyan, eléggé drága a "lőszer", de, ahogy Mike is írta: megérheti.

Az "agyar" nagyon kelendő portéka: vagy 60 darabot kellene összeszedni, csak a legendás cuccokhoz... - még mindig ajánlanám Arktix [videóit] a yt-ról: így talán könnyebb és olcsóbban kijön a begyűjtés.

[ Szerkesztve ]

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#586) Kotomicuki válasza Kotomicuki (#585) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

A "Páncélkészítők" Keruf brigádját jelentené, de a többi, "mezei" kollégájuk is tarthat készleten megfelelő gépalkatrészeket.
A feketedobozokat gyűjtő is árul ilyesmit a Múltidéző Ligetben, bár nála eléggé korlátozott a kínálat.

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#587) Jorus


Jorus
nagyúr

No, hát vége lett. :( Most aztán gondolkodhatok, mi töltse be az űrt. :D Minden küldit megcsináltam, kivéve a harci vermeket, azokat lehet majd lenyomom utólag.
Ránéztem az NG+-ra, nagyon jó, hogy induláskor megvan minden spéci eszköz, így azokra nem kell várni. Viszont azt nem tudom, hogy NG+ elején szinte minden skillem ki van maxolva, a csapdakészítő ágon még elfér pár pont, de a többi már ki van tolva teljesen. Szóval, ha NG+-ban lépem majd a szinteket, akkor a skill pontokat nem fogom tudni elkölteni, plusz a korábban írt nyersanyagok beszerzése meglehetősen nehézkes, főleg a játék elején nyilván, így se Aloyt se a felszereléseket nem nagyon fogom tudni fejleszteni az NG+ során, ez nem fog gondot okozni, hogy Aloy ugyanolyan szinten marad, ahogy elkezdi a játékot, de az ellenfelek 50 szinten át erősödni fognak (ha van enemy levelling, de ebben nem vagyok biztos). Most mentem pár kört NG+-ban és Aloy brutál erős, az elején, Láncmarásnál kószáló gépeke egy lövéssel leteríti, de hogy később ebből lesz-e probléma.

Ja, és ha van tipp továbblépésre, mármint más játékra ajánlat, azt szívesen fogadom. :) Witcher3, CP2077, Death Stranding, ME Trilógia és ME Andromeda nagy kedvencek, és persze a két Horizon is kedvenc. GTA-k egyáltalán nem jönnek be, RDR2-t végigszenvedtem, de nem tetszett. AC-ket szokták ajánlani, azokat még nem próbáltam. PS5-ön játszanék.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#588) Mike válasza Jorus (#584) üzenetére


Mike
veterán

ja aranyakat én nem fejlesztettem

(#589) Mike válasza Jorus (#587) üzenetére


Mike
veterán

van extrád? Kingdom hearts 3 vagy a Dragon quest xi megér egy próbát. Rift Aparttal játszottál már? most akciós

(#590) S e t h válasza Jorus (#587) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nem tudom lerakni a Ragnarokot, pedig nagyon kritikus voltam 2018-ban az előddel.

Persze ehhez az is kellett, hogy most ősszel nem nagyon volt olyan játék ami a közelébe ért volna, neked viszont a Horizon élménye tompíthatja a fényét, de nálam most év játéka.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#591) Jorus válasza Mike (#589) üzenetére


Jorus
nagyúr

Igen, van, ránézek az ajánlatokra, köszi szépen!

S e t h: köszi szépen, azt is megnézem, ahogy látom, az összes AC ingyenes a PS csomagomban, szabadon lehet próbálgatni.

Ja, és ahogy láttam a Storeban február 23-án jön az új Horizon. :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#592) bbuffy válasza S e t h (#590) üzenetére


bbuffy
senior tag

.

[ Szerkesztve ]

...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű. /Bohumil Hrabal/

(#593) Big_Boss válasza Jorus (#591) üzenetére


Big_Boss
aktív tag

Call of the Mountainra gondolsz? Mert az VR only.

(#594) Jorus válasza Big_Boss (#593) üzenetére


Jorus
nagyúr

Ó. Azt nem is néztem, csak megörültem a hírnek.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#595) Jorus válasza S e t h (#590) üzenetére


Jorus
nagyúr

Nagyon köszi a tippet! Elkezdtem a Valhallát, és bár az elején majdnem feladtam, amikor még csak ott a messzi északon lehetett jönni-menni, és nem sok minden történt, a táj is unalmas volt, a feladatok is, de aztán jött az angliai rész, és azóta napi 3-4 órát tolom, nagyon bejön. :) A Ragnarök a Valhalla DLC-je, igaz? Ott a DLC-ket milyen sorrendben érdemes játszani?
Többiektől bocs az offért, Valhalla topic elég kihalt. :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#596) Jorus válasza Jorus (#595) üzenetére


Jorus
nagyúr

Ja, látom, te a GoW: Ragnarökre gondoltál valszeg. :) Na, majd arra is ránézek.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#597) S e t h válasza Jorus (#595) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ezen jót mosolyogtam, igen, a God of warra gondoltam, csak nem írtam ki teljesen. :)

Nálam kb. mindent vitt most idén, game awards ide vagy oda, szerintem korszakos mű.

Viszont.

300 óra játéknál hagytam abba a Valhallát egy évvel ezelőtt, mindent is kijátszottam belőle, viszont kissé frusztrált, hogy a ps4 verziót kiplatináztam, ennek ellenére a ps5-nél ezt nem látta, sőt, egy rakás trófeát hiányolt, amiket viszont már esélyem sem lett pótolni, mivel a hozzájuk tartozó küldetéseket már korábban megcsináltam, bug.

Azt most nem tudom megmondani, hogy milyen sorrendben játszottam végig a dlc-ket, megjelenés sorrendjében, ez biztos.

A Ragnarok van vissza, és vicces, de 1 év elteltével ma léptem újra vissza a viking világba, de még nem a ragnarokot kezdtem le, ugyanis az elmúlt 1 év alatt pakoltak bele pár új küldetést, az egyik akkora meglepetéssel szolgált, hogy a fal adta a másikat, élvezem. :)

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#598) bbuffy


bbuffy
senior tag

DLC 23.04.19!

...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű. /Bohumil Hrabal/

(#599) Jorus válasza bbuffy (#598) üzenetére


Jorus
nagyúr

Akkor úgy érzem, április elején végigtolom újra. :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#600) gejala válasza bbuffy (#598) üzenetére


gejala
őstag

Remélem utána hamarosan jön PC-re ez is Complete Editionként, mondjuk nyár végén.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.