Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#502) keIdor válasza Mike (#501) üzenetére


keIdor
titán

Szerintem is elég nagy a különbség a kettő között. :)
A West sokkal jobb lett, alig tudtam letenni februárban.
A HZD vergődős volt, valami több hónap kellett, hogy kivigyem, a platina meg egy év felett volt bőven.
Viszont ott a DLC jó volt, az beszippantott jobban. Annak adj esélyt amúgy, sokkal jobb az alap játéknál.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#503) Farkassacred


Farkassacred
őstag

Én is imádtam a Red dead kettőt, és igen van amiben nem ér fel hozzá a West. De még így is egy igazán remek kaland ez, minden hibájával együtt.
Élvezzük a játékot, ámen. :R Kijátszás után meg jöhet a pro-kontra.

(#504) Bobek198508 válasza Crus (#485) üzenetére


Bobek198508
csendes tag

Ez lenne az igényesség? Kicsit olvass utána a szó jelentésének! :C
Inkább gyerekes és nevetséges vagy! Ha megvetted akkor fogadd el úgy ahogy van a játék játsz ,,élvezd" és kussolj, vagy töröld le! Nem értem minek nyomod 2 hsz-ként, hogy mi nem jó, hogy kéne lennie.....sírsz mint egy ovis, unalmas vagy ember!
Sajnos minden játéknak van hibája, itt nyomod a baromságod ettől nem lesz jobb a játék, másnak és számodra sem, nem biztos, hogy mindenki kíváncsi erre, egyszer már elmondtad!
Szép napot! :))

[ Szerkesztve ]

(#505) Mike válasza keIdor (#502) üzenetére


Mike
veterán

Már más is mondta a dlc t, kössz a tippet

(#507) Crus válasza Bobek198508 (#504) üzenetére


Crus
őstag

Nem... az igényesség az ahogy itt kommunikálsz, ugye? Nem értem miért hiszed azt, hogy a szüleiddel beszélsz? Nem vagyunk. Azokkal dumálj így.

Az 1. részt 4k 120 Hz mellett OLED + egy szolid kis THX hangrendszer mellett toltam le. Eközben, te, aki az igényesség szó jelentésének bizonyára már rég utána olvasott, hogy is játszotta azt végig? Figyelek!

Attól nem lesz jobb a játék, hogy leírom a hibáit, de aki erre téved és elolvassa látni fogja, hogy ERŐSEN érdemes még várni, amíg a hibákat kijavítják!

Itt van nekünk (neked nyilván nem) a VRR, ami pár napja elérhető és a HZD FW ezzel se kezd semmit. Valószínűsíthető, hogy idővel ezzel talán művel valamit a Guerilla és ez a szemrák játszhatóvá válik. Hogy a fenti sirámokat egy sok éve játékok tesztelésével foglalkozó ember miért nem említette meg az írásában, azon is érdemes lenne elgondolkodni... Nem csak arról kell beszélni ami működik, a többit meg elhallgatni, mert az úgy nem teszt, hanem REKLÁM!

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc

(#508) Farkassacred válasza Crus (#507) üzenetére


Farkassacred
őstag

Inkább vegyék meg a játékot szerintem akik akarják, minthogy a kommentedet olvasva kimaradjanak egy ekkora élményből. :K
Te neked nagyok az igényeid, ilyen is van, de a játékosok 90%-át biztosan nem fogják azok a dolgok érdekelni amiket leírtál hiányként. A Vrr se lényeges azoknak, akik felbontás módban játszák, akadni nem akad a játék, lefagyni se fagy le. Teljesen játszható a játék, 100 óra belement nálam, de csak a harcrendszert tudtam kiemelni hibaként.

(#509) #72042496 válasza Farkassacred (#508) üzenetére


#72042496
törölt tag

Én a harcrendszert pl. épp nem tartom hibának. Talán nem áll annyira kézre mint némelyik más játékban, de inkább dizájndöntés hogy ilyen, és nekem alapvetően tetszik is.

A technikai dolgok miatt viszont szerintem csak jól jár, aki vár még vele. Számomra ez biztos , hogy nem érte meg az előrendelésben kifizetett 32 ezer forintot.

(#510) Farkassacred válasza #72042496 (#509) üzenetére


Farkassacred
őstag

32? :F Én 22-ért vettem, de még a harcrendszer ellenére sem sajnáltam érte ezt az összeget.

(#511) #72042496 válasza Farkassacred (#510) üzenetére


#72042496
törölt tag

Tényleg nem volt annyi, de majdnem. 31190 forintba került, ez a PS4 & PS5 Digital Deluxe kiadás. :)

Harcrendszerrel mi a gondod? Szerintem az teljesen frappáns, más kérdés, hogy sokszor béna vagyok benne. De az user error. :D

[ Szerkesztve ]

(#512) Farkassacred válasza #72042496 (#511) üzenetére


Farkassacred
őstag

Lassú az animáció, sokszor bebuggolt, ahogy a csendes gyilkolásnál is.. hol előjött hol eltűnt a szöveg, hogy támadható.. Sony ex. cimnél ilyen rossz rendszert még nem láttam a harcoknál.. az etalon most jelenleg a Got-é énnálam.

(#513) #72042496 válasza Farkassacred (#512) üzenetére


#72042496
törölt tag

Értelek szerintem, nekem ez így nem állt össze. Most, hogy írod, inkább azt tűnik fel, amikor nincs ikon, vagy van, de nem a kívánt tárgyat veszi fel, személyt szólítja meg. De ezek engem kevésbé zavarnak.

(#514) Farkassacred válasza #72042496 (#513) üzenetére


Farkassacred
őstag

A vásárlásnál nálam nem is volt ez szempont, egyszerűen a Got után kedvet kaptam a mászásokra, kalandokra. Abban meg 10/10 a játék.

[ Szerkesztve ]

(#515) #72042496 válasza Farkassacred (#514) üzenetére


#72042496
törölt tag

Azok jók benne, nekem főleg a relic runok jönnek be. Többször eszembe jutott, hogy bár a Tomb Raider rebootban láttam volna több ilyesmit, mert tud működni a dolog. :)

Az külön csattanó volt, amikor kiderült, hogy mire is valók az ornamentek.

[ Szerkesztve ]

(#516) Mike válasza #72042496 (#515) üzenetére


Mike
veterán

hm... akkor lehet mégis össze kell gyájtenem mindet

mi volt itt? takarítás? de miért? kit zavart?

(#517) #72042496 válasza Mike (#516) üzenetére


#72042496
törölt tag

Nekem sincs meg egyelőre mind, csak már látom azt, hogy mire valók. Szerintem én elég későn jutottam idáig a játékban, mert szeretek minden bokor mögé benézni és lassan haladok. Egy 60 órám lehet benne (most nem vagyok előtte), és a tékép felén nem is jártam még. :)

Valószínű, szólt valaki a modoknak, nem tudom, én csak most látom, hogy hiányoznak hozzászólások. De nem emlékszem, hogy melyikek, és ez azért árulkodik. :D

[ Szerkesztve ]

(#518) Mike válasza #72042496 (#517) üzenetére


Mike
veterán

hehehe
lassan haladsz
185 órát raktam bele :))

(#519) #72042496 válasza Mike (#518) üzenetére


#72042496
törölt tag

Van, hogy időm sincs játszani vagy más dologgal foglalkozom inkább. Az utóbbi két hétben pl. be se kapcsoltam a PS-t, és ezen a héten se fogom ahogy kinéz, talán vasárnap estefelé picit. De majd lassanként végigjátszom. :)

Van, amikor többet tolom, a március-április most nem olyan volt.

(#520) Mike válasza #72042496 (#519) üzenetére


Mike
veterán

én teljesen rákattantam márciusban :D

(#521) Farkassacred válasza #72042496 (#515) üzenetére


Farkassacred
őstag

A relic-et én is élveztem nagyon, néha megizzasztott rendesen a logikai játékával. De még a vista point is marhára bejött nekem mellette, szerencsére segítség nélkül is megoldhatók voltak.
Végig vitted már egyébként a játékot?

(#522) RudY


RudY
addikt

Patch 1.13 for Horizon Forbidden West is out now! Fixes include being able to speak with Abadund following "Lofty Ambitions", quest completion after finishing Cauldron IOTA, and more.
[link]

(#523) unreg1 válasza RudY (#522) üzenetére


unreg1
tag

Még mindig nincs NG+, mégis, meddig várnak még?

(#524) bbuffy válasza unreg1 (#523) üzenetére


bbuffy
senior tag

Micsoda problémák. Majd lesz. Vagy nem.

...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű. /Bohumil Hrabal/

(#525) ProEvoFan válasza unreg1 (#523) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Tippre. Év végén jön ;)

(#526) luigi106


luigi106
tag

Sziasztok.
Nem tudok rájönni, hogyan lehet irányultságot váltani, amikor egy tereptárgy mögül nézek ki célzásnál. Vagy nincs is erre lehetőség?

(#527) bbuffy válasza ProEvoFan (#525) üzenetére


bbuffy
senior tag

A nyarat és ősz elejét biztos elengedik. És az Én tippem, a sztorira, az elszabadult entitás begyüjtése.

...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű. /Bohumil Hrabal/

(#528) unreg1 válasza luigi106 (#526) üzenetére


unreg1
tag

Nem lehet sajnos.

(#529) luigi106 válasza unreg1 (#528) üzenetére


luigi106
tag

Köszi, kár :((

(#530) melega válasza keIdor (#502) üzenetére


melega
őstag

Na a Horizon forbidden westet eladtam, sokkal jobban tetszett mint az első része.

Sőt 2 videóm is van róla, ha gondolod írd le a véleményed amit én csináltam:
[link]
A vége:
[link]

(#531) SH4D0W2011


SH4D0W2011
őstag

Horizon Forbidden West – Megjött az NG+ és az Ultra Hard nehézségi szint

Ami viszont - legalábbis számomra - fontosabb, végre, VÉGRE! javították a Performance mód ocsmányságát. Kicsit visszaállt a bizalmam a GG-vel szemben. Illetve készül a 40 fps mód és a VRR támogatás is, én megvárom azt, ha már az előző 3 hónapot kibírtam játék nélkül.

Horizon Forbidden West - Patch 1.14 - Hotfix 1.15 - Performance Mode Fixed - NO SHIMMERING ANYMORE

Horizon: Forbidden West | Patch 1.14 Comparison | Performance Mode Upgrade

(#532) #72042496 válasza SH4D0W2011 (#531) üzenetére


#72042496
törölt tag

:Y
Megnéztem és igen, a kezdetektől ilyen grafikát vártam volna, nem az a zizis retket, amit eddig produkált a játék. A quality mód még mindig lassúnak hat (szerintem az nincs stabil 30 FPS), de ilyen performance mód után egy percig se érdekel. Vissza is térek a játékhoz és kockulok egy nagyot a hétvégén. :)

(#533) #72042496 válasza #72042496 (#532) üzenetére


#72042496
törölt tag

Na, mostanra fejeztem be olyan értelemben, hogy megvan a platina. 126 óra, normál fokozaton. A skillfát még ki akarom maxolni, ehhez az Arena hiányzik. Ill. az összes machine strike figurát meg akarom venni a Mastertől, de ehhez brutál mennyiséget kell grindolni. Valószínű, azt már easy loot mellett teszem. A (legendary) fegyverek/páncélok felfejlesztését pedig easy loot mellett is elengedem inkább.

[ Szerkesztve ]

(#534) -FLY->


-FLY->
őstag

Nekem nem jön be annyira mint az első rész. Mondjuk legalább nem olyan könnyű, de sokkal beakadósabb, lassabb, nehézkesebb.
Fejlesztőknek javasolnám, hogy legyen legközelebb úgy, mint az rdr-ben, hogy el is tudjon botlani ali, akár ráfejelve a saját lábában is.
Story érdekel már, uh pörgetem amilyen gyorsan csak tudom, remélem nem lesz 15 óránál nagyon több így.

(#535) Mike válasza -FLY-> (#534) üzenetére


Mike
veterán

Engem pont fordítva. A Zero Dawn egyszerűen nem kötött le, míg a Forbidden Westet imádtam

(#536) bbuffy


bbuffy
senior tag

Ejjj papiroroszlánok :DD Mindkettő bomba.

...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű. /Bohumil Hrabal/

(#537) razor1010


razor1010
tag

hali. fullhd-ban is csak 30-fps-t tud resolution mode-ban?

(#538) Mike válasza razor1010 (#537) üzenetére


Mike
veterán

kéne nektek egy kis program ami kiírja a bal felső sarokban hogy 60, hogy végre a játékra tudjatok koncentrálni

(#539) -FLY->


-FLY->
őstag

Lepergett, kicsit hosszabb lett mint azt gondoltam, a vége az ahhhh, nem tetszett. Biztos, ha van ideje/türelme és normálisan játssza az ember akkor jobb élmény, nekem így nagyon sűrű volt, elegem lett egy időre a harcokból. Nehéz szinten mentem neki, csak az utolsó harcnál vettem le történetre. Mivel siettem, nem buildeltem (offline játékban amúgy sem szeretek, mmo drogról meg már lejöttem), így a végső csatában már egy karcolás is halálos volt, belefogytam az előzőkbe, emellett 9, esetenként 30-at is bele tudtam sebezni, így könnyítettem a dolgomon inkább (vissza is tudom adni a játékot). Remélem még sokáig nem jön a következő része (lesz, ahogy sejtem), jelenleg csak örülök, hogy vége.

[ Szerkesztve ]

(#540) Mike válasza -FLY-> (#539) üzenetére


Mike
veterán

az utolsó harc titka az elit savcsapda. fegyverektől alig sebződik, ellenben a csapdákkal szinte sérülés nélkül kivitelezhető

(#541) bbuffy válasza -FLY-> (#539) üzenetére


bbuffy
senior tag

Minek játszottad? :D :D

...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű. /Bohumil Hrabal/

(#542) -FLY-> válasza bbuffy (#541) üzenetére


-FLY->
őstag

Mert egy tök jó játék, jó sztorival, ubisoftos beütéssel, azaz, nagyobb, több, csak nem jobb. Remélem a következő részben lesz ügyességi feladat, meg ha már ilyen emberi mindenhogy alibaba, legalább lépje át az akadályokat, beakadás, helyben futás helyett. ND-al egy kalap alatt vannak, menjenek már át hozzájuk egy kicsit tanulni, hogy hogyan is kell ezt valóban profin kezelni.

Mike: Egy csapdát tudtam az elején lerakni, mert a legkisebb sebzése is több volt, mint az össz hp-m. Nem rúnáztam meg semmi, mindent tök alapon hagytam, nem vettem semmit, nem fejleszettettem semmit, csak amit kaptam a fő sodrásban, azt beraktam. Savcsapdám azt pont kaptam, csak esélyem nem volt használni így lényegében. Végére így bekeményedett azért. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#543) Mike válasza -FLY-> (#542) üzenetére


Mike
veterán

Hát ha nem fejlesztesz, nem runázol az a te bajod. A játék szerves része. Mindezt hardon. Akkor ne nagyon panaszkodj. Amúgy te vagy az, Tamás?

(#544) -FLY-> válasza Mike (#543) üzenetére


-FLY->
őstag

Nem, nem én vagyok. Végig lehet amúgy szerintem vinni így is, csak az utolsónál a nehézségi görbe már derékszögű kb. HZD az könnyű volt konkrétan, pedig ott sem kecizem sokat, mondjuk ettől azért többet. Horizon széria nálam még mindig nincs egy szinten egy Witcherrel, gta-val, vagy rdr-el, amikben szívesen elmolyolok.

(#545) #72042496 válasza -FLY-> (#544) üzenetére


#72042496
törölt tag

Így a játék nagyjából kimaradtál pedig. Teli van kellemes mellékküldetésekel és egyéb szálakkal, nekem a gyűjtögetős feladatok nagyon teszettek. Főleg a romok, bár a Tomb Raider rebootban lettek volna hasonlók annak idején. Én semmit nem éreztem abból, hogy a fő cselekmény vége nehéz lenne, voltak annál sokkal izzasztóbb részek is szerintem a játékban.

Nekem a sok-sok lootolás (főleg a fegyverek és páncélok fejlesztéséhez) és a bugok miatt (ezeken dolgoznak) vannak kifogásaim.

(#546) noxon


noxon
őstag

Helló, új patch új grafikus móddal: kiegyensúlyozott.
Próbálta már valaki, vélemény?

We live in a simulated world...

(#547) Tomasonda válasza noxon (#546) üzenetére


Tomasonda
tag

próbáltam, szerintem nem olyan nagy szám, nem sokkal láttam szebbnek a performance-tól, de a 40 fps nem volt zavaró nekem egyáltalán. viszont a hdr nekem sokkal fakóbb ha a vrr be van kapcsolva :F

(#548) hajbel válasza noxon (#546) üzenetére


hajbel
addikt

Igen, számomra a balanced (40 fps) mode kicsit csalódás. Alig fluidabb, viszont a felbontás vissza lett véve, ami látszik. A performance mode viszont elképesztően fluid, megéri a kisebb felbontásért cserébe. Nálam abszolút nyerő vrr-al. Erre vártam, ezért nem kezdtem még new game+-t. Mondjuk pont a hosszú nyaralás előtt jött :O

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#549) cekkk


cekkk
veterán

Sziasztok!

A játékban psnél, hogyan tudom előhozni a karócsapda fegyvertechnikát? Amit ír hogy célozzak és lőjjek nem működik, ha a L1et nyomom akkor csak a hagyományos fegyvereket tudok előhívni. Köszönöm a segítséget.

(#550) unreg1 válasza cekkk (#549) üzenetére


unreg1
tag

A képességfán már megnyitottad? Mert csak akkor lesz a tied.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.