Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#703) centrino válasza omfgk (#700) üzenetére


centrino
aktív tag

[ Szerkesztve ]

(#705) Mike válasza VágniValó (#699) üzenetére


Mike
veterán

A játszani is szoktál, vagy csak a jobb felső sarkot nézed? Remélem logolod is, hogy vissza tudd nézni, ha netán mégis valami elvonja a figyelmed a legfontosabb jól

Részvétem hogy nem tetszik a story, szerintem érdekes. Kár elnyomkodni,pont a lényegről maradsz le. Az is tetszett hogy Aloy gesztikulálva beszélt, fel-alá járkált közben, kevés ilyen játék van. Pc-n nem magyar a játék?

[ Szerkesztve ]

(#707) VágniValó válasza Mike (#705) üzenetére


VágniValó
addikt

Bal felső sarok :P
A story már a HZD-ben is sziszegős volt néha, nem a posztapokaliptikus világ, hanem hogy hogyan jött létre.

Igen van magyarítás, de angolt választottam.

omfgk
Feladom, nem tudom mi van a te verzióddal. Nálam ilyen nincs, nekem tárgyak lootolasa és interakciók zavaróak, továbbra is van hogy pl egy kapu felnyitáshoz vagy charger-re felülni 3 próbálkozás kell, mert megjelenik meg eltűnik az "E" interact opció...aminek az a vége hogy elsétálok meg visszasétálok párszor ugyanahhoz a tárgyhoz.

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#708) omfgk


omfgk
addikt

#707 VágniValó :

Kb 35 méterre lévő fa.


Lőttem vagy nyolc duplát, kb ilyenek a legrosszabbak ezek közül.


Magasságba ennyi az eltérés. Nyilván azok nem látszanak amik nem fel és le, hanem jobbra és balra húztak el a fenébe.
Ennyit jelent az az 1,2 fok.

Hunter Bow, Triple notch kb negyed ekkora átmérőjű körbe csapódik be.

Másik fába single shot, vagy 5db.


Tehát nem azért ilyen a double mert remegne a kezem, hanem mert egyszerűen ilyen, szar.

[ Szerkesztve ]

(#709) centrino válasza omfgk (#708) üzenetére


centrino
aktív tag

Sharpshot Bow-nál a Focus Shot sokkal hasznosabb mint a Double Notch, nagyobb zoom, nagyobb sebesség (kihúzás és lövés ismétlés is)

(#710) Mike válasza VágniValó (#707) üzenetére


Mike
veterán

Jó a magyar szöveg. A HZD-t untam, ezt nem akartam abbahagyni

(#711) Doki16


Doki16
addikt

Ps5-ről valahogy át tudom vinni a mentéseket pc-re?

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#712) centrino válasza Doki16 (#711) üzenetére


centrino
aktív tag

olvastam., hogy feltört PS4 ről már sikerült, de PS5 ről eddig még nem megoldott

(#713) -=Jam=- válasza centrino (#712) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Ps4-en mindenféle törés nélkül ki lehetett tenni egy pendrive-ra a mentéseket. PS5-ön ezt megszüntették, hogy ne lehessen belenyúlni a mentésekbe, és azt visszatölteni a játékba. PS5-ön a PS4-es játékok esetében ezt az opció, amúgy még mindig él, kizárólag PS5-ös játékokra vonatkozik a tiltás.

Ja most látom ez nem a PS5 topic, hanem a HFW :D Mindegy, most már nem törlöm ki, amit írtam :D

[ Szerkesztve ]

(#714) centrino válasza -=Jam=- (#713) üzenetére


centrino
aktív tag

igen, ismerős a PS4 pendrive ra való mentés lehetősége, ami nekem újdonság volt: sikerült egy Forbidden West PS4 verziójú mentést átkonvertálni és elindítani Forbidden West PC verzióval...

(#715) centrino


centrino
aktív tag

lehet be kellett volna vállalni a PC verziós végigjátszásban a new game ultra hard kezdést.

Very Hard ban ha kicsit ismered a játékmechanikák összefüggéseit nagyon hamar könnyűvé válik a játék: Kulrut fő küldetés végén Slitherfang (nagyonkígyó): kék fegyverekkel volt kb 10 másodperc az egész: 3-4 Drill Spike (Spinthorn), attól lefekszik, 6-8 fagyos nyil (Frost Hunter Bow), Ranged Master Valor Surge benyom, majd egy Sustained Burst skill a Plasma Boltblaster-ből (Advanced Bolts)...

(#716) myckey válasza Mike (#710) üzenetére


myckey
veterán

Én mondjuk maradok angolnál, ha tehetem...néha vakarom a fejem, de annyi baj legyen.
Kell a gyakorlás, mindig. De dicséretes hogy korrektül implementálták. Nixxes studio jó munkát végzett.

omfgk702
az ám ;] :DDD

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#717) Elrood válasza Vistaboy (#664) üzenetére


Elrood
őstag

A tab-os problémádat elvileg az új patch megoldotta: [link]

Mindenki:

Az új nvidia driver [552.12] elvileg bekapcsolja a Resizable BAR-t.

A driver release notes-ban ezt találtam, mint ismert hiba: Horizon Forbidden West Complete Edition: Lower GPU utilization when Reflex is set to
“On + Boost”. Gondolom érdemes kikapcsolni addig nem oldják meg.

[ Szerkesztve ]

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#718) Vistaboy válasza Elrood (#717) üzenetére


Vistaboy
veterán

Igen, olvastam, át is állítottam egyből. Köszi. :R

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#719) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

sziasztok

tegnap befejeztem az alapjátékot PC-n, és elindítottam a DLC-t. sajnos azt tapasztaltam hogy észrevehetően nehezebben fut a játék, ugyanolyan beállításokkal gyakori lagokat tapasztalok (alapjáték az egész végigjátszás alatt össz-vissz pár alkalommal röccent meg). illetve, ami meglepő, hogy ráadásul rosszabbul is néz ki, mint az alapjáték, elmosódottak a dolgok. tapasztalt más is ilyesmit? van esetleg valami tipp hogy milyen beállításokat érdemes kikapcsolni ami a teljesítményt leginkább javítja?

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#720) Vistaboy válasza FireKeeper (#719) üzenetére


Vistaboy
veterán

Nekem pár lefagyáson kívül nem volt probléma, persze elég baj, hogy előjöttek, de szerencsére egyiknél sem kellett nagyon messziről újrakezdenem. Teljesítmény- és látványbeli gondom nekem nem volt, bár én könnyen beszélek, a 4080 bőven bírja a full beállítást, pláne, hogy a monitorom miatt 60 FPS-re korlátozom a játékot.

Ami nekem nem tetszik, hogy a Zero Dawn-nal ellentétben itt nincsenek ott a kis ikonok az ellenfelek feje felett, ha keresnek, vagy észrevettek, így gyakorlatilag alig tudom őket megtalálni a sok tereptárgy (fű, stb.) között. Ezt kár volt kivenniük, néha percekig keringek, mire egy lázadó táborban megtalálom azt az egy nyomorék ellenfelet, ami miatt nem tekinti teljesítettnek a küldit.

Tegnap fejeztem be a DLC-t, az alapjátékkal együtt 95 óra 15 perc volt az aktív játékidőm, pedig még így sem csináltam meg mindent (az arénaharcokkal, a vadászpróbákkal és a géproham játékkal egyáltalán nem foglalkoztam, annyira nem érdekel ez a része). Az összesítés szerint a főjátékban 77.26%, a DLC-ben pedig 79.24% volt az eredményem.

Pár apróság hiányzott, pl. a háborús totemekből csak egyet találtam meg, de remélhetőleg a New Game+ során ezek is meglesznek. Ma kezdek új játékot, kíváncsi leszek, miben lesz más a New Game+.

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.