Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Szerintetek elfér a játék az Elden Ring mellett? Szeretek egy játékra figyelni, meg ezek már nem ilyen egy hétvégések nekem, viszont egy hét ürességet sem akarok horizon, elden között. Plusz ugye nem mindig lesz ideg rendszerem elden ringhez :DDD
Időm az lesz, az a kérdés érdemes e játszani egyszerre a kettőt.Annyiból járnék jobban, mire Eldennel végzek lemegy a horizon ára, de azt se akarom, hogy akarva akaratlanul bele fussak spoilerekbe

(#52) Peace válasza Bencus88 (#51) üzenetére


Peace
nagyúr

Ezt csak Te tudhatod. Én biztos semmi mást nem veszek elő FW mellé!!!! Mondjuk én alapból mindig egy játékra koncentrálok. Ezután majd jöhet az Elden Ring. ;)

(#53) Bencus88 válasza Peace (#52) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Elden Ringet már 2 hónapja megvettem digitálisan szóval az megmarad, horizont meg lemezesen tervezem felirat miatt. Na majd alszom még rá köszi :R

(#54) Peace válasza Bencus88 (#53) üzenetére


Peace
nagyúr

Nálam semmi jóra nem vezetett soha, ha párhuzamosan toltam több játékot vagy egyik miatt félretettem a másikat. Inkább sorolódjon hátra az egyik, de teljes figyelmem összpontosuljon az adott élményre. Ha valami nem megy vagy döcögős, akkor is inkább pihentetem 1-2 napot, nem kezdek el valami egészen mást. :)

(#55) Bencus88 válasza Peace (#54) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Igazad van, az ilyen játékok mellett max 1-2 indie cím ferne el amit hamar végig lehet vinni. Azt hiszem várok akkor vele :R

(#56) Peace válasza Bencus88 (#55) üzenetére


Peace
nagyúr

Én is most csak ürességet érzek a Returnal óta, de úgy voltam vele, hogy inkább nem is indítottam el semmit péntek-szombat-vasárnap. Ma már azért keresek valamit, mert hiányzik. Erre az érzésre vártam. :C :DDD

[link] Horizon Forbidden West may take up to 100GB on your PS5! Készítsétek a tárhelyet!

[ Szerkesztve ]

(#57) Bencus88 válasza Peace (#56) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Én is már egy ideje végig pörgettem mindent ami érdekelt. Már ilyen félig meddig érdeklő játékokat kezdtem el vásárolni, és megfogadtam, nem teszem, szépen megvárom amÍg olyan érkezik ami érdekel. Aztán gondoltam lesz egy üres hetem, addig jó lenne elkezdeni Horizont, lehet Így is fogok tenni, és az Elden kerül elő majd később az már úgy is ki van fizetve. Meg valjuk be az Eldent hónapokig el lehet húzni, fejlődni stb. Mindig meggyőzöm magam, hogy vegyek játékot :DDD

Nekem nem kell mivel 1-2-3 játék van a gépen állandóan annyi meg kényelmesen elfér :)

(#59) oriic válasza SH4D0W2011 (#58) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Horizon Forbidden West: Az első 4 óra tapasztalatai"

"A próbaváltozat nem teljesen ott kezdődött, ahol majd a teljes játékban Aloy-jal útnak indulhatunk"

Zavart érzek az erőben :D

Live-Die-Respawn

(#60) Bencus88 válasza SH4D0W2011 (#58) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Eddig agyaltam el fog e férni Elden Ring mellett, de muszáj lesz neki, engem meggyőztek :C

(#61) SH4D0W2011 válasza oriic (#59) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Igen, tényleg fura így a megfogalmazása. :D

#60 Bencus88 Én most befejeztem mindent, még a felújított Unchartedek szerintem beleférnek előtte, de most más nincs. My body is ready. :D

(#62) Bencus88 válasza SH4D0W2011 (#61) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Én koplalok már 2 hete :DDD szóval már alig várom ezeket a remek játékokat :) utána már szuper lesz az év kb be vagyok év vegéig osztva mikkel fogok játszani majd :C

(#63) melega


melega
őstag

Halljátok nekem előrendelt és nagyon várós.

Halljátok szerintem egészséges 17 éves nem lesz tőle meg a Nioh 1 tőlagresszív.

Azt internetszolgáltatók, korszerűtlen pszichiáterek meg tanárok be vannak szarva hogy mindenki olyan agresszív lesz mint a Bloodborntól.

Van amelyik üvölt velem mi ezt nem szégyelljük.
Nagyon idegesíti őket hogy félnek mint a Bloodborne nyers és erőszakos szellemétől, mi ezért nem sűllyedünk el a föld alá a Horizonnal Nioh 1 el.

Aki rájuk hallgat meg okoskodik nekünk
Soha nem lesznek a barátaim.

Gondolom nektek sem huszonéves srácok lányok?

[ Szerkesztve ]

(#64) RudY válasza melega (#63) üzenetére


RudY
addikt

WaTtaFák árnyékából küldet ezt? :DDD

(#65) melega válasza RudY (#64) üzenetére


melega
őstag

Nem felejstd el, de a játék első napos vétel lesz, majd leírom hogy fut ps 5 ön, majd screenshootot is csinálok belőle.

(#66) SH4D0W2011


SH4D0W2011
őstag

Aranylemezre került a Horizon Forbidden West :C
Videókon mutatja meg a Sony, milyen lesz a Horizon Forbidden West PlayStation 4-en - Úgy látom egészen korrektül néz ki/fut PS4 Pro-n is. FAT/Slim gépeken még nem láttuk a játékot, de szvsz azokat a gépeket jó lenne már elfelejteni.

(#67) melega válasza SH4D0W2011 (#66) üzenetére


melega
őstag

PS 4 es is gyönyörű, a ps 5 ömön is jobban fug futni.

(#68) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Sziasztok!
Ki honnan rendeli elő a játékot? (Ps5)Platinumshop 23k nora legacy dlcvel, ez tűnik számomra a legjobbnak.

[ Szerkesztve ]

(#69) SH4D0W2011 válasza Bencus88 (#68) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Én maradtam a szokásos Store-os vásárlásnál, Digital Deluxe.

(#70) Bencus88 válasza SH4D0W2011 (#69) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Én kijátszás után szerintem tovább adnám :)

(#71) SH4D0W2011 válasza Bencus88 (#70) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Én már igazából egy jó 10 éve átálltam a digitális vásárlásra, még mikor Steam-en vásárolgattam, aztán PS4-en sem nagyon lemezeztem, PS5-ből meg a Digital Edition-öm van, azzal nehéz is lenne. :D Valahogy sosem vonzott ez az adok-veszek, cserélgetek, és ha csak digitálisan is, de jó néha nézegetni a gyűjteményt. Persze értem a te álláspontodat is, a visszajövő pénzt majd beforgathatod egy másik játékba. :)

(#72) Bencus88 válasza SH4D0W2011 (#71) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Engem se vonz elhiheted :DDD Engem főleg a pénz mozgat, hogy kijátszok mindent fillérekért és azt a pénzt más hova fektetem be :) De persze mindkettőnk álláspontjába van valami. Jó játékot majd! :R

(#73) Peace válasza Bencus88 (#68) üzenetére


Peace
nagyúr

Playitstore. :( Nem olcsó, de Konzolvilág sajnos bezárta az Árkádban lévő boltot. És ez esik útba hazafelé.

(#74) Bencus88 válasza Peace (#73) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Rendelés nem opció nálad, mert aznapra kiviszik

(#75) Peace válasza Bencus88 (#74) üzenetére


Peace
nagyúr

Most nem, mert elvileg 17-én műtenek és 19-én engednek haza. De párom elhozza Árkádból. :))

(#76) Bencus88 válasza Peace (#75) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Mielőbbi felépülést akkor :R

(#77) Peace válasza Bencus88 (#76) üzenetére


Peace
nagyúr

Köszi köszi!!! :R Vagy ülve, vagy fekve, de tuti megpróbálok nekikezdeni 19-én. Majd a sebész jól megmondja, hogy mit hogy merre a gyógyulás idején.

(#78) Tomasonda válasza Bencus88 (#68) üzenetére


Tomasonda
tag

konzolvilág, collector's edition megrendelve még szeptemberben :D

(#79) Bencus88 válasza Tomasonda (#78) üzenetére


Bencus88
nagyúr

:C

(#80) Bobek198508 válasza Bencus88 (#68) üzenetére


Bobek198508
csendes tag

PS4-es digital, ha már ingyen frissíthető :D (első digitális játék, ami teljes áras) amúgy csak lemez! :)

(#82) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Skacok, van bármilyen hátránya ha a ps4 verziót veszem meg és ingyenesen lefrissítem az 5-re? Csak mert kb 4000 a különbség. Ugye ez az utolsó ingyenesen upgradelhető játék. Utána gondolom a kereslet is jobb a ps4 verzióra ha kijátszottam :R

(#83) SH4D0W2011 válasza Bencus88 (#82) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Én úgy tudom semmi hátrány nem ér, ha a PS4 verziót veszed, és valóban ez lesz az utolsó ingyenesen frissíthető játék. PS4 konzol jóval több van a felhasználóknál, így több lesz a potenciális vásárlód. Szerintem jól gondolkodsz.

(#84) DaDa


DaDa
senior tag

Engem majd az érdekelne, hogy Ps4 slimen élvezhetően el fog e futni vagy csak pro verzió jöhet szóba. Megvárom míg valakinek lesz tapasztalata.

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#85) Bencus88 válasza SH4D0W2011 (#83) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Akkor azért nem adok ki +4kt hogy a borítón ps5 legyen köszi :R

(#86) Peace válasza Bencus88 (#85) üzenetére


Peace
nagyúr

Én többet nem szopok ilyen PS4/PS5 verzió keresés/telepítés őrülettel. Miles Morales-nél mire sikerült leszedetnem a géppel a PS5 verziót(PS4 lemezzel), hülyét kaptam. Nekem megéri ezt a plusz pár 1000-et a nyugi. :)

(#87) Bencus88 válasza Peace (#86) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Mi tartott olyan sokáig?

(#88) Peace válasza Bencus88 (#87) üzenetére


Peace
nagyúr

Hülyén volt megoldva 2020-ban a PS5 megjelenésekor. Lehet azóta már javítottak rajta, de akkor többen is panaszkodtak, hogy horror volt megtalálni miképp telepítse a PS5 verziót. Jó lesz nekem a PS5 lemez!!! :K

(#89) Bencus88 válasza Peace (#88) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Azert kérdezem, mert legutóbb ismerős mondta hogy 1 perc az egész, és ne dobjak ki feleslegesen 4kt. Szerintem azóta ez javítva van, de köszi a tapasztalatot utána nézek

(#90) Peace válasza Bencus88 (#89) üzenetére


Peace
nagyúr

Tuti javították!!! Én öreg vagyok és nem bohóckodok. PS5-ön játszok, PS5 lemezt veszek. Ezt is megfogják venni. :P

(#91) Bencus88 válasza Peace (#90) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Biztosan :) én nagyon anyagias vagyok😅

(#92) Peace válasza Bencus88 (#91) üzenetére


Peace
nagyúr

Lehet Te csinálod jól. Ahogy múlnak az évek, úgy vagyok egyre megengedőbb magammal szemben. :DDD

(#93) SH4D0W2011 válasza Peace (#86) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Én webről telepítek mindent a Game Library-ből, filternél válaszható hogy PS4 vagy PS5 játékokat mutasson. Sosem sikerült még rossz verziót letöltenem. (Lemezes játéknál viszont nem tudom, ez hogy működik.)

(#94) Bencus88 válasza Peace (#92) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Furán működök, kidobálok 10 ezreket minden másra, de játékoknál mindig törekszem, hogy olcsón jöjjek ki. Bevásárlásnál se veszem meg amit szeretnék pl ha tudom mennyi az ára és annál sokkal drágább. Pl a tejföl +100ft😂 valamikor meg kiadok egy fos játékra 10kt aztán 2-3 óra múlva törlöm, szóval nálam se 100 minden. De szerencsére azt már eldöntöttem, hogy előrendelem :)

(#95) Peace válasza Bencus88 (#94) üzenetére


Peace
nagyúr

Most már a 86. hírportálon olvasom cikkben, hogy "spórolj pénzt és vedd a ps4 változatot!", hogy megelégeltem. :DDD Én is átváltottam PS4 lemez megrendelésre, mert tuti mindenki azt akar majd venni használtan. Elültették a bogarat a fülemben és megijesztettek. :B

(#96) Bencus88 válasza Peace (#95) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Igen, igen én is olvastam, mert lehúzás amit csibálnak :) Én tegnap rendeltem meg a ps4 verziót 20k volt. Pontosan sokkal nagyobb piaca lesz ennek, ps5 lemez is ennyiért fog elkelni. Engem meg te ijesztettél meg😅 De már utána jártam, marad a ps4 verzió, már nagyon várom :C

(#99) Peace válasza SH4D0W2011 (#98) üzenetére


Peace
nagyúr

A képregény remélem most már egyszer tényleg kiadásra kerül a sok halogatás után.......

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.