Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7501) X@b3e válasza Laraxior (#7500) üzenetére


X@b3e
addikt

Ezek szerint nem csak rammal együtt kapható :DDD
Király, hogy így már bármire rá tudod tenni, én is gondolkodtam az 1150MHz-s 4Gb Flex kiten, csakhát DDR2-be már nem akartam ennyit beleölni, mert egy vagyon még mindig.

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#7502) shteer válasza Laraxior (#7500) üzenetére


shteer
titán

ne akard megmondjam mennyibe fájt a ramblokom ;] igaz meg kellett rajzolnom meg a részegységeket felületkezelésre elvinnem

..szerintem jónak tűnik

(#7503) Macka válasza lbalog01 (#7496) üzenetére


Macka
veterán

Hy! A Zalman sem tudja leállítani a ventit, és szerintem másik fajta sem képes erre.

(#7504) lbalog01 válasza Macka (#7503) üzenetére


lbalog01
tag

thnx!
és neked is X@b3e!
ennyire az alaplapi is képes, szóval sokat nem nyernék max 2 kattintást a desktopon de azt meg kibirom... :R

***ROGER***

(#7505) zoltanz válasza syC (#7485) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Frankó!

Mi az a fekete a gépház aljára felszerelve vízhűtő blokk?

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#7506) syC válasza zoltanz (#7505) üzenetére


syC
addikt

:Y :Y :Y

radi..

(#7507) syC


syC
addikt

Tetőő :)

(#7508) Laraxior


Laraxior
titán

Szóval akkor: Olympus power ;] :C

és a többi:
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]

Ennyi lettem volna :)) Csemegézzetek,sajna lemerülőben volt a ketyere,kapkodva készültek :O

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#7509) kavicssli válasza Laraxior (#7508) üzenetére


kavicssli
addikt

Az uccsó kép az nagyon büntet! :DDD :Y :C :R

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#7510) syC válasza Laraxior (#7508) üzenetére


syC
addikt

Szép szép, de mikor lesz víz a vgán is?? :)

(#7511) Laraxior válasza syC (#7510) üzenetére


Laraxior
titán

majd ha kettő lesz belőlük..még idén :C :Y

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#7512) syC válasza Laraxior (#7511) üzenetére


syC
addikt

Hehe, mikor lesz tápcsere? :D

(#7513) kavicssli válasza syC (#7512) üzenetére


kavicssli
addikt

Ha jön a 3. VGA :DDD

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#7514) syC válasza kavicssli (#7513) üzenetére


syC
addikt

:) Az úgy vicces.

(#7515) Laraxior válasza syC (#7512) üzenetére


Laraxior
titán

így hogy kétmagos van a gépben,így nem biztos hogy szükség lesz rá :DDD meglátjuk majd jövő hónapban :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#7516) Macka válasza Laraxior (#7508) üzenetére


Macka
veterán

Ezek mekkora tömlők? 10/8-as?

(#7517) Laraxior válasza Macka (#7516) üzenetére


Laraxior
titán

11/8
az OCZ-n pedig 9/6os

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#7518) syC válasza Laraxior (#7517) üzenetére


syC
addikt

flex 2 hűtést külön honnan rendelted?

(#7519) Macka válasza Laraxior (#7517) üzenetére


Macka
veterán

Hájflósíccsá..... :DDD

(#7520) Laraxior válasza syC (#7518) üzenetére


Laraxior
titán

sehonnan...rábeszéltem két flex tulajt hogy nekik nincsen szükségük a blokkra :D :C

Macka: nem kell nekem olyan...sokszor szedem szét a rendszert,mindig vághatnék le belőle egy darabot :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#7521) syC válasza Laraxior (#7520) üzenetére


syC
addikt

lol, azthittem az a faj már rég kihalt :C

(#7522) Pecc válasza Laraxior (#7520) üzenetére


Pecc
őstag

A memo blokkokon nem olyan szép a cső, mint a cpu-én.
Bár ettől függetlenül ugyanugy teljesit:)
syC - Flex tulajok örökké lesznek:)

(#7523) syC válasza Pecc (#7522) üzenetére


syC
addikt

Világos, azon lepődtem meg, hogy valaki pénzért vagy nem pénzért, de hajlandó megválni ilyen típusú ramkitjétől :U Ez számomra felfoghatatlan, amiko' napjainkban 1 hónapot kell várni egy ilyen ramkitre (ha éppen van)

(#7524) Laraxior válasza syC (#7523) üzenetére


Laraxior
titán

a pénz nagy úr..meg kellett fizetni az árukat hidd el nekem... ;)

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#7525) CSorBA


CSorBA
őstag

Sziasztok!
Egy kis önreklámot csinálnék :)
Indítottam egy blogot, melyet ez a topic inspirált. Ahová képeket lehet beküldeni a gépről, a számítógépes munkaasztalról, ahol dolgozunk, játszunk, élünk a gép előtt. Ha van kedvetek, és jó ötletnek tartjátok, küldjetek bátran képeket!
Az oldal kicsit még kezdetleges, első blogom :)
[link]

(#7526) Skizz válasza Laraxior (#7508) üzenetére


Skizz
addikt

Yooo, tetszik az a ház. priviben vagy itt esetleg tapasztalatok róla? 25ért látom iponon, annyiért meg is érné. :R

(#7527) E-Maxx válasza Laraxior (#7508) üzenetére


E-Maxx
tag

Nem rossz. :R
A ház iszonyat bejövős, lehet hogy a kozmit lecserélem egy ilyenre. :B
A ramokon mondjuk elég hülyén mutat az a fakó zöld cső, olyan mintha a domestos kivette volna a színét.
illetve 4x1gb diablod van, vagy pedig miért van 4 borda a ramoknál?Mert ha jól tudom, egy borda, 1 ram, 2 borda 2 ram....

Illetve még a házzal kapcs, a vinyó keret rezonál?A nagy ventik mennyire hangosak?
A másik oldalon, ahol a kábeleket vezetném el, szóval a lap másik oldalán, mennyi hely van, a tálca mögött? :B

:R

# # # Amíg a föld kerek, mindig lesznek dízelek, de mivel a föld ovális, jó lesz nekünk a benyás is!!!:)) # # #

(#7528) Brumi˘ válasza Laraxior (#7508) üzenetére


Brumi˘
addikt

Pofás a cucc, végre kicsit jobb képek, de látom fényképezővel is sikerült egy két homály tengert lőni... :DDD :P

(#7529) DeadMen válasza Laraxior (#7508) üzenetére


DeadMen
tag

Lehet egy kérdéssel több? :) Minek azok a paksi turbinák a víz mellé? :B

(#7530) Laraxior válasza Skizz (#7526) üzenetére


Laraxior
titán

Kényelmesen el lehet férni benne,viszont pár ventinek még lehetne benne hely :))
nem világít a power gomb és a reset sem,sötétben elég gáz.

E-Maxx: nem a cső zöld,hanem a lötyi ami kering benne ilyen sárgás-zöldes,ezért van ilyen szine a "csőnek"
Egyelőre 2x1GB Diablo van benne,de gondoltam ha meglesz a másik kettő akkor ne kelljen szétszedni a rendszert..ugye nem haragszol? ;]
A winyokeret nem rezonál.... a nagyventiket pedig lehet szabályozni,vagy kikapcsolni,hogy csak a ledek világítsanak, a venti ne pörögjön.

DeadMen: Még a víz mellé is kell a légmozgás,főleg hogy a videokarin még nincsen víz,és addig nem is lesz amig nem lesz belőle kettő ;] :D Szóval addig kellenek a ventik. Meg amúgyis szeretem látni hogy mozog valami a gépben,a ventiknek ott a helyük :))

Brumi: hát,épp lemerülőben volt az Olympus,így sajna csak kapkodva készültek a képek,közben szereltem is a gépet.. :DD

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#7531) Hawk1979


Hawk1979
őstag

A nagyvilágban még vannak új ötletek.Volkswagen Bus PC

[ Szerkesztve ]

(#7532) Tomi 16 válasza Laraxior (#7508) üzenetére


Tomi 16
őstag

Gondolom Hangos a Gép mint Állat!!... vagy nem?
Meg egy kicsit javíthatnál az esztétikán,elég tré a kinézete,attól függetlenül h fullos a cucc benne...
Kék+UV neon sztem nem passzol...
computer modera-vagy Radikal modra menj fel és nézd meg h egy ilyen házba milyen jól elrendezett cuccok vannak...
Na üdv;)

[ Szerkesztve ]

(#7533) Macka válasza Tomi 16 (#7532) üzenetére


Macka
veterán

Arra nem gondoltál,hogy esetleg magának készítette,és nem neked?

(#7534) Tomi 16 válasza Macka (#7533) üzenetére


Tomi 16
őstag

de gondoltam csak javaslatokat adtam neki már ez is baj XD???...

[ Szerkesztve ]

(#7535) Macka válasza Macka (#7533) üzenetére


Macka
veterán

A "kicsit javíthatnál az esztétikán,elég tré a kinézete" mondatod milyen javaslatot tartalmaz? :F

Nekem sem tetszik Lara gépe,mégsem szólom le,mert az a lényeg,hogy Ö örömét lelje benne,másrész az én véleményem magánvélemény,és sem ő,sem más nem kérte,hogy tegyem közzé. Amúgy meg vagyok annyira intelligens,hogy beszólásommal ne sértsem más önérzetét.

(#7536) Tomi 16 válasza Macka (#7535) üzenetére


Tomi 16
őstag

Amúgy meg vagyok annyira intelligens,hogy beszólásommal ne sértsem más önérzetét. ez a mondatt tetszett a legjobban ebben a Hsz-edben...
egyébként nem sértem senkinek az önérzetét szerintem,csak megmondtam a magamét vagyis véleményt közöltem vele...
szerintem ebben semmi gond nincsen,csak néha akadnak olyan emberek akik túl dramatizálják a dolgokat,jelen esetben "te" mert megpróbálod a másikat kioktatni... egyébként sry az offért..

[ Szerkesztve ]

(#7537) Laraxior válasza Tomi 16 (#7532) üzenetére


Laraxior
titán

igen hangos...szerinted egy 800on forgó 25ös ventinek mennyi hangja van? Kb annyi mint neked amikor alszol...
Neked tré...másnak tetszik beleértve magamat is. elnézem neked ez a mondatod...sejtetni engedi az intelligenciád ;)
Javaslat... nézzaért utána mit is jelent a szó ;]
Látod másnak sem tetszik hangot mégsem ad...
Én sem szóltam le az aláírásod, pedig megvan a véleményem hidd el,de gondolom nem vagy rá kíváncsi,ahogy én sem a Tiédre. Nem tetszik nem írsz ide. Gyarapíts hsz.-t máshol...
Jó betette a képeket,köszönjük,legalább fáradtam azzal hogy készítsek képeket,és feltegyem ide. Gondolom a Tiédről is készültek képek... :U

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#7538) Tomi 16 válasza Laraxior (#7537) üzenetére


Tomi 16
őstag

én csak leírtam a saját véleménye... az aláírással kapcsoltabna,meg tényleg magánügy vagyis,azt ír oda mindenki amit akar.. a hasz,gyüjtéssel kapcsoltabna, meg én nem vagyok az a tipusú ember aki arra startol hogy minnél több legyen a hsz-e és minnél magasabb legyen a rangja ezen az oldalon.. na mindegy,én nem akartam ebből vitát csinálni.. csak leírtam a véleményem a képeidről azt szerintem szabad,az már más dolog h ki hogyan veszi le annak a hsz-nek vagyis annak a mondatnak a tartalmát..

üdv:Tomo :)

[ Szerkesztve ]

(#7539) Laraxior válasza Tomi 16 (#7538) üzenetére


Laraxior
titán

Persze írd le...csak nem mindegy a hogyanja..mellesleg kicsit olvasd át ha írsz,mert elég nehéz kibogarászni mit írsz....utoljára asszem Tutanhamon sírjában láttak ilyet :DD hiergolifa asszem a nev ;]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#7540) Macka válasza Laraxior (#7539) üzenetére


Macka
veterán

Ezen besírtam. LOL!!!

(#7541) kzn1


kzn1
csendes tag

Hello,valaki meg tudná mondani,hogy mekkora a XDL HD 01B gépház venti-je alapból?

(#7542) Tomi 16 válasza Laraxior (#7539) üzenetére


Tomi 16
őstag

vicces vagy ám. :DDD

(#7543) Tomi 16 válasza Laraxior (#7539) üzenetére


Tomi 16
őstag

vicces vagy ám. :DDD

(#7544) Laraxior válasza Tomi 16 (#7543) üzenetére


Laraxior
titán

elég egyszer is :P :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#7545) Tomi 16 válasza Laraxior (#7544) üzenetére


Tomi 16
őstag

tudom csak kicsit gyors a net,na de mind1. :) de tényleg nem írok több offot ide.. :)

[ Szerkesztve ]

(#7546) DeadMen válasza Laraxior (#7537) üzenetére


DeadMen
tag

Ha rám gondolsz a "Látod másnak sem tetszik hangot mégsem ad" alatt akkor félreértettél :) Nekem kifejezetten bejönnek azok a turbinák...dögösek. Csak az ember általában akkor csinál vizet,ha nem akar levegőt :)

(#7547) Macka válasza DeadMen (#7546) üzenetére


Macka
veterán

Rám gondolt, mert nekem nem jön be annyira, de hát ugye ízlések és pofonok...

(#7548) kilizsima


kilizsima
tag

uhh:)) nem semmi gépek:)) majd belinkelem az enyémet is

Raidmax Sirius,Asus P5Q Pro,C2D E8400, Corsair Dominator 2*2GB Kit,Zotac GTX 260 896MB,500GB Samsung,Asus silent square,Logitech G9,Asus 22" TFT

(#7549) syC


syC
addikt

ZSóótttti gyerünk :R :D

(#7550) Hawk1979 válasza Laraxior (#7537) üzenetére


Hawk1979
őstag

"Gondolom a Tiédről is készültek képek..."
Találtam pár képet Tomi 16 gépéről/gépeiről,úgy hogy ja,lehet össze hasonlítgatni a masináitokat.
Let's ready to rumble

[link] [link] [link] [link] [link] [link] [link] [link] [link] [link] [link] [link] [link] [link] [link]

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.