Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7301) r-chee válasza Fix (#7300) üzenetére


r-chee
őstag

Hát jah, belóg a winyók közé 2 cm-et, de alul felül kb. ugyanennyi hely van winyóktól. Mivel nem szeretem a winyókat közvetlen egymás alá bezsúfolni, ezért így van elrendezve.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#7302) hoffman_ válasza Laraxior (#7257) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Faja gép lett :R

Én is várom, hogy végre túladjak a házikómon, aki szép, szolid, és jól szolgál, de hiába, ha van egy szerelmem. Ha végre olyan lesz a gépem, amilyennek szeretném, jövök képekkel, ígérem(sajna az nem pár nap...)

De UP a topicnak, nagyon ott van ;)

Laraxior: Neked dupla pirospont az egérért, szívem csücskei a Razer-ek :DDD

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#7303) syC válasza Laraxior (#7293) üzenetére


syC
addikt

Széép :D Látom Te is a kék színnek a szerelmese vagyol :) Szép is az :U

(#7304) kételkedem válasza Kolondrum (#7279) üzenetére


kételkedem
addikt

Látom tetszik a sok kék és a sok venti

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#7305) shteer válasza kételkedem (#7304) üzenetére


shteer
titán

3 venti mióta sok? :)

..szerintem jónak tűnik

(#7306) kételkedem válasza shteer (#7305) üzenetére


kételkedem
addikt

Igazad van! r-chee -nek mégjobban tetszenek ventik! :DDD

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#7307) shteer válasza r-chee (#7299) üzenetére


shteer
titán

meg lehet szokni, el lehet nyomni de el is lehet tüntetni :) nem olcsóbb de kézenfekvőbb megoldás :DDD

kételkedem: :))

[ Szerkesztve ]

..szerintem jónak tűnik

(#7308) kételkedem válasza Laraxior (#7293) üzenetére


kételkedem
addikt

Neked sem kell éjjeli lámpa, ha olvasgatni szeretnél :)

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#7309) Kolondrum válasza kételkedem (#7304) üzenetére

Nem nem szeretem! Azok zajjal járnak, alig van ventim! Csak ami muszáj! a kék az meg alap! Még szobám fala is kék! Meg a hangulatvilágítás is kék!

(#7310) Laraxior válasza kételkedem (#7308) üzenetére


Laraxior
titán

az még hagyján hogy nem kell lámpa,de megszűnt az éjszakai letöltés :DDD ,majd letakarom a gépet :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#7311) Kolondrum válasza Laraxior (#7310) üzenetére

Olvastad mit írtam tegnap este neked? :C

(#7312) Laraxior válasza Kolondrum (#7311) üzenetére


Laraxior
titán

:K :DDD :R

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#7313) kételkedem válasza Kolondrum (#7309) üzenetére


kételkedem
addikt

ÖÖÖ mit is mondjak, kicsit mellé nyomtam azt hiszem. Végignéztem a linkelt képeket, és kicsit összekevertem a felhasználókat és a hozzájuk tartozó képet...

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#7314) MmDorian válasza Laraxior (#7312) üzenetére


MmDorian
őstag

Üdv mester !

Egy szolid kérdés, mennyiért osztogatják ezt a lakosztályt ? :D

(#7315) Nyugdíjas


Nyugdíjas
nagyúr

Najóvan gyerekek, jövök minnyá a rondasággal. Kicst átalakitottam, csak egy-két dolog még lézervágatódik... Nem dolgoznak ezek a szakik valami túl gyorsan még mindig :D

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#7316) kételkedem válasza Nyugdíjas (#7315) üzenetére


kételkedem
addikt

Neked Darth Wader csinálja a bódét? :DDD

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#7317) Kolondrum válasza Nyugdíjas (#7315) üzenetére

kételkedem ! No problem!

[ Szerkesztve ]

(#7318) rarri válasza Kolondrum (#7317) üzenetére


rarri
senior tag

Az én gépem jól néz ki, csak rosszul működik! :(((

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#7319) Laraxior válasza MmDorian (#7314) üzenetére


Laraxior
titán

25.3 pénzért :K :R

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#7320) Kolondrum válasza rarri (#7318) üzenetére

Tessék?

(#7321) shteer válasza Kolondrum (#7320) üzenetére


shteer
titán

csak tett egy megjegyzést :) remélem megtalálja a megfelelő topikot a bajára :DDD

..szerintem jónak tűnik

(#7322) nike_ válasza Kolondrum (#7320) üzenetére


nike_
addikt

Hogy néznek ki a gépeink?

Jól néz ki, de rosszul működik. :D

Érted ;)

(#7323) Kolondrum válasza nike_ (#7322) üzenetére

........... :D ...........

(#7324) r-chee


r-chee
őstag

Höhö...amit lejjeb írtam, hogy egy helikopter hangjára hasonlít a gépem hangja, tegnaptól már nem állja meg a helyét, ugyanis az időj. enyhülése miatt 6-ból csak 3 venti (+CPU hűtőn) üzemel (winyókat már inkább fűteni kéne :DDD ), így áttértem low noise level módba...egy ideig :) .

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#7325) shteer válasza r-chee (#7324) üzenetére


shteer
titán

én gépem meg a hideg beköszöntével tért át hallható üzemmódba :)
a phantom tápban hol elindul, hol leáll a venti és ennek hangja van - ha alacsony fordulaton pörög folyamatosan annak nincs :)

..szerintem jónak tűnik

(#7326) Brumi˘


Brumi˘
addikt

Kicsit változott a helyzet a gépemben:

Előtte:

Utánna:

Hétvégén leszenk norm méretű/minőségű képek is. :B

(#7327) Racecam válasza rarri (#7318) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Akkor csak nézegesd, de semmiképpen ne piszkáld többször. :U :D

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#7328) rarri válasza Racecam (#7327) üzenetére


rarri
senior tag

Rendben! :D Azóta már egy ismerősöm töredezés mentesítette, és letisztította. Most már nemcsak szép de jó is.

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#7329) syC válasza Brumi˘ (#7326) üzenetére


syC
addikt

Szegény vga meg ott szárad :(

(#7330) Brumi˘ válasza syC (#7329) üzenetére


Brumi˘
addikt

Szegény vga hűvösebb az s1-gyel mint vízzel lenne. Idle: szobahő +1°C, load: 40-45°C között. Szal felesleges rá a víz. :D

(#7331) kételkedem válasza Brumi˘ (#7326) üzenetére


kételkedem
addikt

Valamilyen autós fűtő radiátort használsz?

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#7332) Brumi˘ válasza kételkedem (#7331) üzenetére


Brumi˘
addikt

Nem ez egy gyári Nexxos Pro tripla radi. Ezeket pc vízhűtéshez gyártják.

(#7333) kételkedem válasza Brumi˘ (#7332) üzenetére


kételkedem
addikt

Ebből is jól lemérhető a vizes jártasságom :B

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#7334) Tomi 16


Tomi 16
őstag

Itt az Én Gépemről is 2Db Kép!!

[link]
[link]

(#7335) kételkedem válasza Tomi 16 (#7334) üzenetére


kételkedem
addikt

A SATA kábelek ugye nem 50cm-esek? 60? 100?

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#7336) Tomi 16 válasza kételkedem (#7335) üzenetére


Tomi 16
őstag

nem annyik!

De mért kérded egyébként?

(#7337) kételkedem válasza Tomi 16 (#7336) üzenetére


kételkedem
addikt

Nekem a kép alapján úgy tűnik, h hosszabb mint a szokványos 50cm.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#7338) Tomi 16 válasza kételkedem (#7337) üzenetére


Tomi 16
őstag

Lehet h Hosszabb,de mért baj az hogyha olyan hosszú mondjuk?

(#7339) kételkedem válasza Tomi 16 (#7338) üzenetére


kételkedem
addikt

Nem baj! Nekem 100cm-es kellett nemrégen és az egész internetet feltúrtam utánna. A helyi számtech boltosok kiröhögtek a 100cm-es SATA kábelemmel. Végül az eBoltból rendeltem meg. A kábelek kevesebbe kerültek, mint a szállítás.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#7340) Kasza08


Kasza08
őstag

Van egy eladó Gigabyte 3D Aurora 570-em, Ennyiért biztos nem találsz boltban!

(#7341) Kasza08 válasza kételkedem (#7339) üzenetére


Kasza08
őstag

ilyenkor én vissza szoktam menni és megmutatni nekik, hogy van ilyen.
mint amikor mistralba kiröhögtek, hogy nincs is kijelzős ventiszabályzó... főleg nem aerocool, mert nekem az kellett. Utána amikor megvettem egy kerülettel arrébb, akkor bevittem és megmutattam nekik; nyálukat mosták:D

(#7342) kételkedem válasza Kasza08 (#7341) üzenetére


kételkedem
addikt

;]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#7343) den80 válasza den80 (#7048) üzenetére


den80
tag

na csak ideért :)
Hètfön szerelès,este meg föpróba.
Sajna addig vidèken vok.

volt, van, lesz

(#7344) TESCO-Zsömle válasza den80 (#7343) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Hát jó hosszú 2 hét lett... :DDD

Nem baj, hogy hol vagy, csak jöjjön a videjó! :C

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#7345) r-chee


r-chee
őstag

Áááá...ha most csinálnék újra képet gépről, szanaszét lógó kábelek lennének az asztalon, mert muszáj volt beüzemelnem régi tápomat, mivel a gépben lévő nem bírja ellátni a winyóimat :D . Na meg be sem férnének mind a gépbe :) . Asszem kell majd egy nagyobb ház, vagy egy radikális átalakítás...egy radikalmod :D .

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#7346) merida k.590 válasza Brumi˘ (#7326) üzenetére


merida k.590
csendes tag

Frankó lett. :)
Én azóta alig férek a typhoontól... :))
:R

Annyira motorsport hiányom volt, hogy takarításkor is csak az ideális íveket porszívóztam.

(#7347) Brumi˘ válasza merida k.590 (#7346) üzenetére


Brumi˘
addikt

Mióta azok a képek készültek felkerültek a ventik a radira, és a vga-ra is a blokk, meg a csöveket is lecseréltem clearflex 60-ra. Képek majd lesznek csak eddig nem nagyon értem rá amikor a fényképező is kéznél volt. :DDD

(#7348) MMMiki


MMMiki
csendes tag

Csak egy par kep
:[link]
[link]
Az elso vizhutesem . Bocs a nem tul jo kepekert.

[ Szerkesztve ]

(#7349) r-chee válasza MMMiki (#7348) üzenetére


r-chee
őstag

Jó lett :C .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#7350) MMMiki válasza r-chee (#7349) üzenetére


MMMiki
csendes tag

Koszonom

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.