Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30008) szab.tam


szab.tam
nagyúr

(2 helyre: gépmutogatós, barkács)

még volt egy fél napos utómunkálat. ki kellett alakítani a monstrum helyét. de ahhoz kellett némi bútortologatás, egy vagon elosztó áthelyezése, egy polc, amire a htpc felkerült, hogy az útban lévő elosztók bekerülhessenek alá, és egy gurulólap a szörnynek.

a polcra 4 db. ikea konyhaláb lett rakva. már használtam ilyet, a nagy képen látható is. 2 fajta méretben van. jól illeszkedik.
a gép alá 6 db. fix görgő. ez csak elég a kb. 40(?) kilónak. direkt fix, hogy egyenesen tudjon kijönni, és nehogy bebicsaklódjon...

htpc alatti polc közelről. ilyen rend is régen volt elosztó fetályon: elöl a sorban a túlfeszvédő. külön körön a monitork, router + modem, (amik ráadásul egymás mellett, - hihetetlen...) :D

és a nagy gép. végre nem centinként kell kicibálnom a dögöt, hanem kigurítom. itt még este lett némi módosítás: sok hely nem maradt, de pár mm-es távtartó a szekrénytől, a jobb szellőzésért. (habár a hőfokokat direkt megnéztem, és totál nem érdekli a hűtőt, hogy kint vana szoba közepén, vagy bent eldugva. akkora, hogy mire rendesen átmelegedne, már meg is untam a játékot.... :U :DDD
és a kijelzőket kicsit helyreraktam, hogy ne lógjanak egymásba....

és egy összkép. végre rend lett. legalábbis a fronton. (egy halszem optika még mutatna pár érdekességet a perifériáról: néhány karton bontott hűtő, stb....)

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.