Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7361) Hülye válasza zseko (#7359) üzenetére


Hülye
friss újonc

A Skyshowtime-ba be tudok jelentkezni de utána a filmeknél már nálam is elakad.

(#7362) Hülye válasza Prince1 (#7360) üzenetére


Hülye
friss újonc

Azzal nem próbáltam mert nincs Yettel tv-m.

(#7363) JoolsNOS válasza Hülye (#7353) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Nekem böngészőből se megy, igaz régebben próbáltam, jópár frissítéssel ezelőtt. Hazamegyek megnézem.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, GTX1060 6GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#7364) Kiskutya válasza enginev3.0 (#7358) üzenetére


Kiskutya
veterán

Ha gond van nyaggasd őket de nem hiszem lesz érdemi megoldás max kapsz egy másik szoftvert amit felrakhatsz! Egyébként nálam a mozgással soha nem volt gond pedig féltem én is ettől de az is igaz hogy az én szemem annyira nem érzékeny rá! (65a9g)

[ Szerkesztve ]

hmm...

(#7365) classic B válasza enginev3.0 (#7352) üzenetére


classic B
aktív tag

Én a TCL-lel vagyok ugyanígy. Hulladék az is szoftveresen. (Véletlenül tévedtem erre amúgy :) )

(#7366) enginev3.0 válasza classic B (#7365) üzenetére


enginev3.0
félisten

Próbáltam androidos stickkel is
De hiába, nem segített rajta

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#7367) rainman72 válasza Kiskutya (#7364) üzenetére


rainman72
nagyúr

Meg kellene alapítani a "NossMilyentvtnevegyek" topikot mivel az alap gyártók nem képesek kiszolgálni azt amit igértek.
Elég szomorú hogy a tv gyártás ide jutott hogy csak köpködni lehett mindent.
Ez amúgy bevett magyar szokás is sajnos :DDD
De sajnos ez van,haza viszed kibontod,király meg van érzés😂

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#7368) Kiskutya válasza rainman72 (#7367) üzenetére


Kiskutya
veterán

Az a baj hogy ott kb ugyan azok a modelleke lennének mint a milyen tv-t vegyek topikba! :D :D :D :D Ettől függetlenül a kínai gyártók a szoftveres oldalra tényleg figyelhetnének jobban! Emlékszem az lg-nél volt egy frissítés ami elcseszte a fényerőt az oledeknél kb 2 napra jött a javítás! A Tcl meg a Hisense is botrányos ezen a téren pedig jó cuccokat gyártanak szerintem!

hmm...

(#7369) badb


badb
tag

Sziasztok. Rendeltem egy Hisense 65U6KQ tv ét van hozzá jó képbeállítás valakinek?

a Gépem:MSI B450 TOMAHAWK MAX , AMD Ryzen 5 3600 , Crucial Ballistix BL16G32C16U4B 2x16GB 3600 , Inno3D GeForce GTX 1070 iChill 8GB , Patriot VPR100-256GM28H ssd , Arctic Freezer 34 eSport DUO , FSP 700W Hyper K 700 , SilentiumPC Signum SG1 TG

(#7370) Kiskutya


Kiskutya
veterán

Már a francia oldalról is tölthető az n1213 firmware! (65a9g)

hmm...

(#7371) peanar


peanar
senior tag

Sziasztok!

Ti mint Hisense tulajok, melyik készüléket ajánlanátok jobban ez a kettő közül:
Hisense 65U8KQ és a
Hisense 65A85H

Fényes nappaliban lenne nézve, kb 3,5-4m távolságból és nem csak szemből!

Tv adást ritkán nézünk, általában netflix vagy hbo (tudom, az utóbbi nincs, de ezt a két szolgáltatót most is egy amazon firestick-en nézzük) megy, vagy számítógépről áthúzva és/vagy hálózaton megosztva mozizunk.
Xbox is sokszor be van kapcsolva kisfiam jóvoltából.

Előre is köszönöm!

(#7372) tigribigri válasza peanar (#7371) üzenetére


tigribigri
junior tag

Nehéz összehasonlítani oled tv-t a mini-led tv-vel. Nagyon más.
Én ráadásul nem szimpatizálok az oled-del, nálam egyszerű a kérdés.
Én a mini-led-et vákasztanám. Játék módban jobb is szerintem (144Hz), illetve fényerőben jobb.
De még egyszer mondom az oled azért más kategória...

(#7373) Vhiktor válasza tigribigri (#7372) üzenetére


Vhiktor
veterán

935-t kalibráltan pl bátran oda merek tenni bármelyik oled mellé.

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#7374) Backrau válasza peanar (#7371) üzenetére


Backrau
aktív tag

Szia!
Nekem ilyen van Hisense 65U8KQ.
Viszont érdemes gyorsan megjegyezni, hogy a két tv nem egy kategória.
Amire használnád, szerintem elég U8KQ böven. Viszont, ha "pénz nem számít", akkor OLED mindenképpen, viszont akkor már LG :))

(#7375) tigribigri válasza Vhiktor (#7373) üzenetére


tigribigri
junior tag

Nyitott kapukat döngetsz :) én a mini-led híve vagyok. Csak egy igazi oled fant nem tudnek meggyőzni, úgyhogy megadom a kellő tiszteletet az oled technológia és a tökéletes fekete előtt :)

[ Szerkesztve ]

(#7376) peanar válasza tigribigri (#7372) üzenetére


peanar
senior tag

és Backrau, mindkettőtöknek köszönöm!

A fentebb említett két tévének most kozel azonos ára van az euronics-ban.
A hisense.com-on a Hisense 65A85H modell 600k felett van, míg az euronics csak 390k-ért adja.

Én egyik párti sem vagyok, csak próbálom az adott összegért a lehető legjobbat kihozni...

Akkor a mini lednek is hasonló a betekintési szöge? Oldalról nézve nem rosszabb az olednél?

(#7377) Cartmenn válasza Backrau (#7374) üzenetére


Cartmenn
tag

Most egy árban van a kettő majdnem

(#7378) tigribigri válasza peanar (#7376) üzenetére


tigribigri
junior tag

Nyilván betekintési szögben az oled sokkal jobb lesz, viszont a fényes nappali miatt neg a mini- led kesz jobb...

[ Szerkesztve ]

(#7379) Cartmenn válasza peanar (#7376) üzenetére


Cartmenn
tag

Az árúkersőn egy valaki hasonlította az u8qf hez ami egy jól sikerült tv --nekem is van az 55ös ----a miniledes VA paneles tv aminek azért már rosszabb a betekintési szöge mint az olednek ,persze ha nagyon oldalról nézed ----a miniled fényereje sokkal jobb,épp egy világos nappaliban,zónája is elég sok van .Hát most hirtelen én se tudnám melyiket válasszam :) pedig az oled feketéje csábítóbb ---hang az szerintem hasonló lehet ---bár az olednek wattban több

[ Szerkesztve ]

(#7380) Kiskutya válasza peanar (#7371) üzenetére


Kiskutya
veterán

Én tuti oled kivéve ha nagyon világos nappaliba kell! Nekem kb hasonló paraméterekkel van a jelenlegi 65a9g és nem cserélném el egy miniledre!

hmm...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.