Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  HiMedia lejátszók

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-05-19 20:22:02

LOGOUT.hu

Tartalomjegyzék:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3801) dhcodoki válasza szaszapi (#3800) üzenetére


dhcodoki
senior tag

53GB..?!?!
ja, hogy HEVC-vel. :))

(#3802) szaszapi


szaszapi
őstag

Igen, de még semmi konkrét infó nincs róla, mivel sikerült. Előbb-utóbb kiderül... :)

(#3803) Joshi válasza szaszapi (#3802) üzenetére


Joshi
titán

A Hupikék törpikék 2 hivatalosan BD-66-os lemezen jött ki, szóval még reális is lehet az ~53GB méret. A BD mappastruktúra már nem biztos, ugyanis utómunkával bármilyen formátumból kreálható ilyen fájlstruktúra. Én akkor hiszem el, ha lesz UHD BD ISO. :U

[ Szerkesztve ]

(#3804) c4 válasza Joshi (#3803) üzenetére


c4
őstag

Eredeti, nyugi. Pár perc alatt lehet ISO-t készíteni. Önmagában az ISO semmire nem garancia, mint ahogy a BD esetén sem arról szól, hogy érintetlen. lásd a BD25-ös x264-es ISO-kat vagy a Custom 3D lemezképeket. Ragaszkodásod eme csomagolt formátumhoz már lehet életed végéig elkísér. :)

[ Szerkesztve ]

(#3805) Joshi válasza c4 (#3804) üzenetére


Joshi
titán

Igen igazad van, az ISO se garancia az "eredeti"-re. Akkor nem tudom, de fura hogy a Hupikék törpikék 2 filmmel próbálták feltörni a védelmet. Na mind1 majd kiderül. ;]

(#3806) aelfwine válasza Joshi (#3805) üzenetére


aelfwine
tag

Igen, nekem is az fura, hogy egy több mint 1 éve megjelent UHD -t "törtek fel", ami kb senkit nem érdekel, a Columbia Pictures -től, aki az elmúlt pár évben nincs is nagyon jelen az anti-piracy hadszíntéren. Nekem úgy néz ki, hogy vagy egy ilyen "kishallal" tesztelik a vizet, mit lép rá az MPAA/WarnerB/Intel/MS vagy csak pont ebből sikerült egy titkosítás mentes forrást ellopniuk.

[ Szerkesztve ]

(#3807) Joshi válasza Joshi (#3805) üzenetére


Joshi
titán

Egyébként azért preferálom az ISO-t, mert az egy lemez képfájl ami gyakorlatilag sokkal inkább adja/adhatja az 1:1-es mentést. A mappa struktúra már nem feltétlenül, persze ettől még mindkét formátum lehet mókerolt. Ebben igazad van.

(#3806) aelfwine már egy ideje rajta vannak a témán, szerintem idén biztosan megoldják legyen az akármilyen védelem.

[ Szerkesztve ]

(#3808) c4


c4
őstag

Kb. hozzátok a magyar mentalitást (aelfwine., Joshi). Az öröm és köszönet helyett kritika és morgolódás. :D

[ Szerkesztve ]

(#3809) Joshi válasza c4 (#3808) üzenetére


Joshi
titán

Őszinte legyek? Én annak örülnék ha az ULTRA-HD megmaradna a minőséget fogyasztó és fizetni is akaró rétegnek. Tudom hogy nem így lesz.

(#3810) c4 válasza Joshi (#3809) üzenetére


c4
őstag

Senkit nem tart vissza a forgalmazó, hogy bezúduljon a boltba vásárolni.

(#3811) Joshi válasza c4 (#3810) üzenetére


Joshi
titán

Ez igaz, de ha van egy minőségromlás nélküli kópia, akkor miért legyek a saját pénztárcám ellensége? ;]

(#3812) ricpet válasza szaszapi (#3800) üzenetére


ricpet
tag

Na de milyen durva lehet az a hupikék, csak gondoljatok bele :)

Én is beléptem a táborba egy Q5 Pro-val.
Eddigi tapasztalataim nagyon jók. Tényleg mindent visz. (Hétvégén megnéztem AVATAR 4k-HDR -t rajta, jobb fajta fullHD plazmán, de érezhetően szebb volt, mint az 1080p bluray) Egyébként a plazmát 10bit-re állította be, kicsit meg is lepett a dolog..
A készülék saját lejátszója szuper, viszont bizonyos 60 fps videóknál, néha beröccen kicsit a kép. Ma reggel ugyanezeket néztem MX player pro-val és jobbnak láttam (képminőségre persze nem), de még alaposabb teszt alá vetem majd. + pl. mad max bluray bizonyos pörgősebb jelenetei sem szaggattak be annyira. (inkább csak röcögésnek mondanám, de engem zavarnak az ilyenek)
Úgyhogy részemről mindenkinek bátran ajánlom.

[ Szerkesztve ]

(#3813) captainnemo válasza ricpet (#3812) üzenetére


captainnemo
aktív tag

Sokat nézegettem én is az MXplayer vs. Himedia belső lejátszó képminőséget, és szerintem a megfelelő beállításokkal ugyanazt a belső lejátszómotort használják. nem látok képminőségbeli különbséget. Ugyanez igaz az archos -ra is ami kvázi kodi alternatíva lehetne, de nekem sok dolog nem működik benne.

[ Szerkesztve ]

(#3814) aelfwine válasza c4 (#3808) üzenetére


aelfwine
tag

Nem tudom, hogy az egészséges kétely vagy a személyeskedés ami inkább magyar mentalitás.
De nézzük meg mit gondolnak a külföldiek a témáról:
‘First Pirated Ultra HD Blu-Ray Disk’ Appears Online. AACS 2.0 Cracked?
"Update: After reviewing the full file our expert source believes that the release is indeed a copied UHD Blu-Ray Disc. Whether AACS 2.0 has been broken is still unclear."

[ Szerkesztve ]

(#3815) aelfwine válasza ricpet (#3812) üzenetére


aelfwine
tag

Melyik firmware -el röcög a kép?

Amúgy nekem az MX Player minden téren jobb, mint a gyári lejátszó, kivéve, hogy csak billentyűzetről vezérelhető kényelmesen a hang/felirat váltás.

[ Szerkesztve ]

(#3816) ricpet válasza aelfwine (#3815) üzenetére


ricpet
tag

1.0.9 van fent.
Rengeteg videót megnéztem a gyári lejátszóval, szépen vált, 1080p mkv-nál sehol nem volt probléma.
Szinte egyedül a telefonnal készített 1080p 60fps videóknál jelentkezett (kb. 1-2 percenként egy kis röccenés). Igaz, hogy a videó nem tökéletesen 60fps, hanem 60.007 meg ilyenek. Tehát egészen biztos nem a médialejátszó hibája. Átkonvertáltam fix 60fps-re, de akkor is röccen néha. (mindig máshol)
TV is szépen 60Hz-en játsza le, minden jónak tűnik.
Viszont ha a PC-t kötöm TV-re, KODI-val lejátszva nincs röccenés.
Na meg a mad max bluray és mkv. Itt a gyárival pörgős jeleneteknél, pl. amikor a kamiont mutatja közelről, por meg minden, rendesen akadozik. Reggel gyorsban megnéztem ugyanazt a jelenetet MX player-el és sokkal kevésbé volt zavaró, alig észrevehető.

(#3817) c4 válasza aelfwine (#3814) üzenetére


c4
őstag

Tehát valóban egy UHD-BD anyaga. :)

(#3818) aelfwine válasza c4 (#3817) üzenetére


aelfwine
tag

Ami nem jelenti, hogy bármit is feltörtek volna azon az UHD-BD -n, amit a boltban kapni.

Megjegyzem, most fejeztem be a vitát a témában: ha nem akarod megérteni, hogy miről szól a cikk, amit linkeltem, és mit jelent benne a "Whether AACS 2.0 has been broken is still unclear" mondat, akkor nincs további értelme. Mondjuk amúgy sincs.

[ Szerkesztve ]

(#3819) Joshi válasza c4 (#3817) üzenetére


Joshi
titán

A HDMI capture is egy UHD BD anyagról származik, csak éppen nem 1:1 rip.

(#3820) c4 válasza Joshi (#3819) üzenetére


c4
őstag

Nem mondod... Most megen tanultam valamit. :D Ez nem HDMI Capture anyag. De mindegy, majd ha hajlandók lesztek belenézni, bármennyire nem érdekes akciófilm, majd rádöbbentek. :D

A cikkben sem azt vitatják, hogy nem gyári képminőség, hanem a kód feltörését nem erősítik meg. Ennyi. További kellemes napot!

UI: Amúgy is ez mellékszál.
A lényege, hogy a Himedia játssza remekül. Mivel a gyári UHD anyag nem croppolt, így Lucy bug sincs. Ezen meg amúgy se, mert 1:85.1 képarányú. :)

[ Szerkesztve ]

(#3821) Joshi válasza c4 (#3820) üzenetére


Joshi
titán

A Hupikék törpikékbe nem fogok belenézni az tuti biztos, ha lesz valami normálisabb anyag akkor lehet. Egyébként honnan veszed hogy azonos minőségű mint az eredeti? Esetleg meg van UHD BD-ben?

ui.: mondjuk 4K HDR-nél már elég nehéz azt mondani egy másolatra hogy sz@r. :D

[ Szerkesztve ]

(#3822) c4 válasza Joshi (#3821) üzenetére


c4
őstag

Nem könyörgök én senkinek. De pont ez menne, ha Rogue One került volna ki.
Tényleg nem érdekel tovább. A hírt meghoztam, szottyogjatok csak rajta. Én meg várom a következő anyagot. :D

(#3823) Joshi válasza c4 (#3822) üzenetére


Joshi
titán

Jóvanna, nem kell megsértődni. :DDD A hír előbb-utóbb megérkezik, de ha köszönetre vársz akkor én mindenképpen Megköszönöm. :R

ui.: Rogue One nálam nem tartozik a normális filmek közé. ;]

(#3824) c4 válasza Joshi (#3821) üzenetére


c4
őstag

Nem kell megköszönni, nincs mit.

"ui.: mondjuk 4K HDR-nél már elég nehéz azt mondani egy másolatra hogy sz@r."

Ez így nem igaz. Az első UHD-BD HDR capture anyagok bizony nagyon gyengék voltak, Zeus munkáiból HDLeader készítette őket. Az új DDR és ULTRAHDCLUB-os verziók már az élvezhető kategóriába tartoztak,
de a hupikék az hupikék, na :D

(#3825) Joshi válasza c4 (#3824) üzenetére


Joshi
titán

Én ennyire nem vagyok benne a témában, de az biztos hogy a Nagymenők valós 4K film meg van eredeti UHD-BD lemezen, de mégse vagyok tőle elájulva. Ok annak van egy sajátos régies stílusa, kicsit szemcsés és a színek is inkább a régmúltat idézik viszont ez a film ettől(is) jó.

(#3826) SunMount3r


SunMount3r
Topikgazda

Ha érdekelne valakit, nemsokára lesz egy viszonylag egyszerű, de kicsit mókolós megoldás arra, hogyan lehetne lecserélni az bazinagy egérmutatót, arra és olyanra amire csak szeretnénk.

A Futeko-s pcristi-től van a leírás, de még rákérdeztem mennyire biztonságos, mielőtt ide is beszúrnám.

(#3827) kezo0 válasza SunMount3r (#3826) üzenetére


kezo0
addikt

Hát engem tényleg érdekel, hogy ki az, akit egy médialejátszónál az érdekel, hogy miként cserélheti le az egérmutatót...

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#3828) SunMount3r válasza kezo0 (#3827) üzenetére


SunMount3r
Topikgazda

Hát, ha ez téged tényleg érdekel, akkor elárulom (ha eddig nem jöttél volna rá): pl. engem érdekel.

De téged meg ez miért érdekel?! :D

(#3829) aelfwine válasza ricpet (#3816) üzenetére


aelfwine
tag

Furcsa, de valszeg a telefonos videoval lesz akkor valami, mert más még nem panaszkodott 60fps bugra, én is néztem rajta 60fps 1080p -t, és nem volt döcögés. Amúgy lóerő van elég a lejátszóban, nem kéne akadnia a Mad Max -nek se (sokkal nagyobb Mbps -os tesztvideókat is simán visz). Honnan játszod le?

[ Szerkesztve ]

(#3830) aelfwine válasza SunMount3r (#3795) üzenetére


aelfwine
tag

Te kipróbáltad ezt az FTMC -t? Vannak tapasztalatok? Nekemsokkal gyorsabb meg gördülékenyebb, mint a Kodi, cserébe random fagy, és a "Video" library be se tudja tölteni ahol konkrétan file szinten tudok keresgélni (Movie, Music, meg dynamic playlist libraryk mennek). De lehet csak azért, mert beállítások+addonok+skinekkel együtt toltam rá a restore -t Kodi -ból.

(#3831) ricpet válasza aelfwine (#3829) üzenetére


ricpet
tag

USB 3.0 külső winchesterről, de próbáltam USB 3.0 PenDrive-ról is. (És igen, az USB 3 portra csatlakoztattam :) )
Tutira nem a lejátszó kevés, mert 4K HEVC HDR 60 gigás filmet úgy lejátszotta, hogy álom volt nézni. Ezért is furcsáltam kicsit a dolgot. Már kezdtem meggyőzni magam, hogy biztos direkt így forgatták azokat a jeleneteket, vagy a 24fps miatt van, de nem :)
Igazából mindegy, ennyi baj legyen :) Más anyagoknál semmi probléma nem volt és úgy néz ki MX Playerben ez is jó, de még tesztelgetem.

(#3832) SunMount3r válasza aelfwine (#3830) üzenetére


SunMount3r
Topikgazda

Még nem, de holnap felrakom és megnézem. Nekem úgy sincs semmi add-on KODI alatt, csak az IPTV. Lehet pont az a python API kever be, mert lehet ahhoz frissebb add-onok kellenének, vagy nem az a verzió a mi eleve rajta volt a KODI-n. ?! :F

De épp akartam kérdezni, hogy a "Press OK"-s dolog akkor tényleg megszűnt?!

(#3831) ricpet: Lehet a release volt a ludas. Talán egy másikkal nem csinálná.

[ Szerkesztve ]

(#3833) kezo0 válasza SunMount3r (#3828) üzenetére


kezo0
addikt

Valójában ironizáltam, mint ahogy erre bizonyára te is rájöttél. ;)

És akkor már azt is idebiggyesztem, hogy engem az sem zavar, ha a lejátszás végén néha kell nyomni egy OK-t. Ennél nagyobb "baja" sose legyen egy médialejátszónak...

[ Szerkesztve ]

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#3834) SunMount3r válasza kezo0 (#3833) üzenetére


SunMount3r
Topikgazda

Engem is csak azért zavar, mert amikor vége van a filmnek, akkor a stáblistánál nem lépek egyből ki, hanem hagyom futni a háttérben (megy a jó kis zene :D ), amíg mondjuk ki megyek elszívni egy cigit stb. És mire visszaérek lehet már 10-15 perce csak az a "Press OK"-s pop-up van a képernyőn. És mivel azt is megfigyeltem, hogy ilyenkor nem lép működésbe magától a KODI képernyővédő dimmer-je ez ilyenkor elég zavaró, mert féltem a TV-t. Persze lehet túlgondolom, de nagyobb lenne a "biztonságérzetem", ha nem lenne ott... :U

(#3835) kezo0 válasza SunMount3r (#3834) üzenetére


kezo0
addikt

10-15 perc alatt biztos nem fog beégni egy LCD panel, ezért nem kell izgulni. A Kodi képernyővédője meg azért nem működik ilyenkor, mert az OK lenyomásáig még nem is a Kodiban vagy, hanem ilyenkor még mindig a HiPlayerben. Ott meg nincs képernyővédő – na, ezt mondjuk már rég beletehették volna a HiPlayerbe, nem hiszem, hogy túl bonyolult lenne.
Ami még a "press OK"-t illeti, mint írtam, engem ez nem zavar, viszont az egy kicsit jobban, hogy nálam ez 10 anyag lejátszásából kb. 3-4 után jelenik csak meg, a többi esetben nem kell OK-t nyomni. Ez az érthetetlen kiszámíthatatlanság sokkal irritálóbb, mintha mindig meg kéne nyomni az OK-t kilépéskor.

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#3836) aelfwine válasza kezo0 (#3835) üzenetére


aelfwine
tag

Engem csak azért zavar, mert amióta kijött a 2.0.0 "akad" a lejátszó, és egy csomó mindenre 2x kell rányomnom. Namost amikor erőből taperolom az OK gombot két sorozatrész között, hogy akkor most bevetted vagy wtf, akkor kicsit idegesítő.

De amúgy ja, FTMC alatt tényleg nem kell nyomkodni.

(#3837) SunMount3r válasza kezo0 (#3835) üzenetére


SunMount3r
Topikgazda

Nekem akkor is megnyugtatóbb lenne. Pl. nem biztos, hogy 15 perc, lehet, az is közben, hogy egy jó darabig "úgy felejtem". Bár ilyen még nem fordult elő, de benne van a pakliban. Jó mondjuk a TV is kikapcsolja a kijelzőt magától egy bizonyos idejű statikus inaktivitás után, de nyilván a képernyővédőket/dimmer-ek-et sem hiába találták ki. Ez részben a KODI "hiányossága" is, hogy minden external player-nél így működik. Veszít a komfort és a használati élmény érzetéből is egy kicsit a dolog, mert normál esetben ez nem így kellene, hogy működjön.
Jól esne, ha e közben is "hátra tudnák dőlni" és hagyni a dolgokat automatikusan működni, ahogy kitalálták őket... Sok minden van jól kitalálva a KODI-ban, de ez nem. Csak egy választható opció kellene rá a Settings menüben, ennyi.

A HiPlayer-es képernyővédőért meg már megjelenés óta ütjük a vasat többen is a Futeko-n, de a Himedia úgy látszik eléggé hátra sorolta a javítások listáján. Szerintem is "alap" ficsőrnek kellene lennie egy ilyen árú lejátszónál...

(#3838) szaszapi


szaszapi
őstag

Azért aki menüvel akarja majd nézni, PC-n annak nem árt frissíteni a gépét. 7.generációs I5/I7, HD Graphics 630. Ha ez nincs meg menüvel nem kell lejátszani nagyon, GPU-ra nagyon érzékeny a Powerdvd. :)

(#3839) ricpet


ricpet
tag

Még egy kérdés.
1.0.9. van a Q5 pro-n.
A HiControl -nak telefonról menni kellene, ha azon android 7 van?
Na mert nem megy. Szépen megtalálja ugyanazon a wifi-n keresztül a készüléket, de csatlakozásnál hibaüzenetet dob (a program leállt...)

(#3840) kezo0 válasza ricpet (#3839) üzenetére


kezo0
addikt

Nálam sem megy 7-es Androidon a HiControl app (Q10 Pro, 2.0.1-es fw). Ugyanaz a jelenség, látja a box IP-jét, de csatlakozáskor leáll az app.

[ Szerkesztve ]

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#3841) SunMount3r válasza aelfwine (#3830) üzenetére


SunMount3r
Topikgazda

Felraktam az FTMC-t, betöltöttem rá a KODI-s Backup-omat és belnéztem/pörgettem előre-hátra egy pár filmbe a saját lejátszójával. Eddig nekem nem fagyott. A HiPlayer-t még nem üzemeltem be alá.

Neked mikor produkálta a fagyásokat?!

(#3842) aelfwine válasza SunMount3r (#3841) üzenetére


aelfwine
tag

Amikor magára hagytam egy darabig. Mondjuk én nem szoktam kikapcsolni az eszközt.

(#3843) csocsoszán


csocsoszán
őstag

Üdvözlök minden fórumlakót!
Egy pár napja vettem egy q10 pro-t. Nagyon vegyes érzelmeim vannak.
Felraktam a 7-es androidot hivatalos 04.12 dátumos szerintem legújabb verziót.
Ezt nem vagyok biztos, hogy jól tettem. Azóta többször lefagyott! Kikapcsolom a Himedia logónál lefagy és nem indul újra, és csak az újratelepítés segít! Van mikor nem indulnak el alkalmazások pl. play, chrome. Igaz én szeretném kihasználni az android adta lehetőségeket, így egy két programot telepítettem a play-ról.(totalc, neutront, foobart stb.)
Próbáltam a leírt módszer szerint visszaálni 5.1-re de nálam minden esetben megborul a android bábu! Sajnos valamiért nem fut végig a csík! Itt kéne segítség! Működik mindenkinek a visszaállás? (Kéne előtte egy gyári visszaállítás? Nem hinném, működni kéne.)
A hicontrol sajnos nálam sem egyszerű! A régi note2-men 4.4-es android, hibátlanul megy. A mi mix-emen 6-os androidos elindul de fekete a képernyő. A mate8-on 7-es, el sem indul az alkalmazás. Van másik alkalmazás ami ilyen, és működik újabb androidon?
Custom romot kipróbáltam a play-t kezdve több minden meg áll és kapok egy rakat hibaüzenetet! Én azonnal visszaálltam a hivatalos romra, itt is van elég gond nem kéne tetézni!
Olvastam páran visszaálltak 5.1-re. Javítana a gondjaimon?
Mikor működik elégedett vagyok vele. Nagyon szép képe van. Jó hangja.
Első haragomban gondoltam vissza viszem, kicsit lenyugodva, próbáljunk vele valamit kezdeni! Ehhez kérnék segítséget! Köszönöm a türelmet! :R

[ Szerkesztve ]

Eladó Sennheiser Hd800 és egy B&W füles!

(#3844) c4


c4
őstag

Csak kíváncsiságból készítettem 4K-s feliratot, de a lejátszó nem jeleníti meg. Szóval, ha van valakinek kedve, megírhatja a Futekora. :) Ha nincs, ti tudtok róla. :)

Ez csak akkor lesz érdekes, ha az UHD-BD kiadványokra is 4K-s feliratokat készítenek. A hupikéknél még 1080-as volt.

(#3845) szaszapi válasza c4 (#3844) üzenetére


szaszapi
őstag

Hupikéknél a menü is 1080 csak, tehát akinek megjelenik a menü, az csak fullHD. Milyen programmal csináltál 4K feliratot?

(#3846) SunMount3r válasza csocsoszán (#3843) üzenetére


SunMount3r
Topikgazda

Most akkor elvileg a legújabb 2.0.3-as Android 7-es fw van fent neked. Tényleg nem egy túl jól sikerült fw, de azért ilyesmiket nem kellene, hogy műveljen. Minden esetben a "tiszta, benyomós" módszerrel telepítetted újra és biztos hagytál neki elég időt? Honnan szedted le a fw-eket?!

Ha az összefoglaló E.-pontjában leírtakat pontosan követed, akkor működnie kellene a Android 7-esről az 5.1-re visszatérésnek. Ez után érdemes majd egyből az 1.0.9-es firmware-t is felrakni az A.-pontban leírtak szerint, ez az eddigi "legajánlhatóbb" fw. Az 1-el kezdődő fw-ek Android 5.1-esek és a 2-vel kezdődőek az Android 7-esek.

[ Szerkesztve ]

(#3847) c4 válasza szaszapi (#3845) üzenetére


c4
őstag

Bármelyikkel készíthetsz, ami tud 4K-ban BD sup-ot exportálni.
Lemony Pro, FAB Subtitler, stb, stb.

(#3848) szaszapi válasza c4 (#3847) üzenetére


szaszapi
őstag

Érdekes hogy a png-ék is csak full hd felbontásúak... igaz 1 film van jelenleg :)

(#3849) SunMount3r válasza csocsoszán (#3843) üzenetére


SunMount3r
Topikgazda

De mindenek előtt ellenőrizd, hogy pontosan melyik fw verzió van fent. Settings->About-nál írja ki.

És majd az annak megfelelő frissítési metódust kövesd az összefoglaló szerint.

(#3850) csocsoszán válasza SunMount3r (#3846) üzenetére


csocsoszán
őstag

Köszönöm a választ! :R
Igen a "benyomós" módszerrel telepítek mindig! (Utánna olvasok általában, elolvastam az összefoglalót.) A Himedia oldalon regisztráltam és onnan töltöttem le a romokat. 5.1-ről 2 lépésben tértem át a 7-re, ahogy írva van. Minden esetben megvárom a telepítés végét! (Nem vagyok guru, de elég sokat romoltam, lásd mate8 topik.) Ezért gyanús, hogy nem működnek nálam a dolgok. Ha a pendrive-ot telepítéskor elfogadja gond nélkül fat32-be formázva, visszaállás miért nem megy.
Most vettem a készüléket magyar garral, reg kártyával. Remélem nem változtattak a hardveren. Még azt is kipróbáltam, hogy visszaálltam egy régebbi hetesre. Onnan sem megy az 5-re a visszatérés. Örülnék, gondolom nem lennék egyedül egy használható 7-esnek!
Viszont nem szívesen várnék egy hónapot! Inkább visszatérnék a 1.0.9-re addig míg jók lennének a 7-esről a visszajelzések. Három napja csak romolok kicsit már unom!

Eladó Sennheiser Hd800 és egy B&W füles!

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  HiMedia lejátszók
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.