Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#428) Andie válasza PapaMaci (#427) üzenetére


Andie
őstag

Együtt érzek!
Én áprilisban kiköltöztem -az amúgy csendes környéken lévő, nyugis, erdős (Gazdagrét, Irhás árok) - társasházból, a fölöttem állandóan éjszaka hazajáró és takaritó picsa miatt, talán már olvastátok a sztorimat itt -ott.
Most végre magánházban lakok, senki nincs felettem, sem alattam, csak én, akkor alszok amikor jólesik, és senki nem dübörög, zörög, tologat bútort, zenél. Legalábbis a közvetlen közelemben. Van azonban itt is néhány zavaró tényező:
- kutyaugatás. Még a normális haggyám, végülis Szegeden magánházban nőttem fel, ott is ugattak a kutyák (bár kicsit szellősebben voltak). De itt a szomszédban van egy kutya, amelyik ha rákezdi, kb 2 óráig abba sem hagyja. Semmi oka rá, hogy ugasson, már megfigyeltem, senki nem hergeli, egy nagy zöld, fás udvar közepén van megkötve a tyúkól mellett. Kiáll az udvar közepére, és ugat. De nem ám rendes kutyaugatással!!! Mint egy időzitő, vagy metronóm bazmeg, ilyen rekedtes, vinnyogós vih vih... vih vih... vih vih... vih vih... Atomórát lehetne hozzáállítani! Fogalmam sincs, miért csinálja, de rohadt idegesitő, mint valami féreg, fúrja be magát a fejembe a hang. Megoldás : ablakot becsukom. Végleges megoldás : patkányméreg virsliben.

- barkácsoló szomszéd. Na, ez múlthéten rákezdte, valamit fürészel. Cirkulával. De nem ám akármikor!! 6.30-kor kezdi bammeg!!! Nem tud aludni? És valami deszkákat fürészelhet, mert kb 2 másodperc egy vágás, felpörögö a gép, ciiiiiiizzzzz, és már áll is le. Fél perc csönd, aztán újra. És ezt órákon át. Deszkát szeletel? Sajna nem látok át hozzá, de valszleg át fogok menni, ha még pár napig csinálja, mert már nagyon bosszant. Vasárnap kiülök a teraszra, jó kis húsleves, nyomom bele az erőspaprikát, madárcsicsergés, napfény, számhoz emelem a kanalat, viiiiiiiijjjj cizzzzzzzzzzzzzzz.... A jó k.. anyádat bazmeg.
Nincs erre valami rendelet? Hogy kertes környéken is mettől meddig lehet zajongani?
Mit tegyek? Gyújtsam rá az udvart?

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.