Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#51) Boxer001 válasza Agyzuzo (#50) üzenetére


Boxer001
veterán

Hozzád bazzeg, tahó pösti. :( :D
gyúrsz vazzeg? :D


[Szerkesztve]

(#52) God Vazzeg válasza Janesz (#43) üzenetére


God Vazzeg
veterán

2-3 hónap, ahogy ismerlek :D :R

(#53) God Vazzeg


God Vazzeg
veterán

Kérdés
''Hello Leírnál nekem egy egyszerű turmixot ? Valami fehérje dúsat, kösszi szia''
Válasz:
''viz+protein. agyat ne tegyél bele, annak fejben kéne lenni!''

:D

(#54) God Vazzeg


God Vazzeg
veterán

Még ezt: [link] :Y :R

(#55) Geli válasza God Vazzeg (#54) üzenetére


Geli
senior tag

nah ez már ott van ;] :DDD

(#56) LOTR


LOTR
addikt

[link]
az utolsó 2 perc ''főleg'' :O:B

One Ring to rule them all

(#57) God Vazzeg válasza Geli (#55) üzenetére


God Vazzeg
veterán

A Nasser nekem a 90-es években nagy kedvencem volt :R Szerintem megelőzte a korát, ezért nem ismerték el anno... Most már lenne helye a tömegével, de már abbahagyta :(

(#58) GodHeart


GodHeart
senior tag

nah egy gyors jobbra fel :D

hajjajj.. ma olyan hízókúrán vagyok.. süti+lasagne+hurka :D Már kijárt.. két hónapja alig ettem ''szemetet''!

(#59) brownus válasza LOTR (#56) üzenetére


brownus
veterán

aham:) még a zenei aláfestés is megváltozott:) jó nő

(#60) Geli


Geli
senior tag

[link]

ezt olvassátok el :DDD :DDD :O ;] bexarok a röhögéstől....amilyen dumákat lenyomnak a modik... :DD :C

(#61) Markgx10 válasza Geli (#60) üzenetére


Markgx10
őstag

Neked meg mi bajod van? :F Hol van itt jó duma? Meg hogy jön ez ide? :U Tán moderátor akarsz lenni? ;]

(#62) Janesz válasza Markgx10 (#61) üzenetére


Janesz
őstag

ezt a topikot zárom mert mindenki csíra! ;]

(#63) Geli válasza Markgx10 (#61) üzenetére


Geli
senior tag

én Házigizda akarok lenni :D

Janesz bannolva ;]

(#64) Manitou


Manitou
addikt

Találós kérdés:

Írd be lécci az összes étkezésedet lehetőleg pontosan hogy mikor mit eszel. Ha sok időd van az egész napodat is részletesen, hogy mikor sz@rsz meg ilyesmi. Köszi

Ezt ki írta kinek itt a topicban :F ;] :D

(#65) God Vazzeg válasza Manitou (#64) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Janesz nekem ;]

(#66) DigitXT válasza Manitou (#64) üzenetére


DigitXT
félisten

God Vazzeg etilinnek, ironikusan.:DDD Btw. az ''Archívum II.'' LOL.:C

(#67) Janesz válasza God Vazzeg (#65) üzenetére


Janesz
őstag

én ilyen hangnemben nem írok soha..ez az irónia nem az én eszközöm.. :DDD

(#68) BÁ Nutrition válasza Janesz (#67) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

azert mi valtottunk egypar eleg huzos hozzaszolast:D

csak en nem vettem fel;)

emlekszem valaki meg meg is akart verni de aszt mar nem tom ki, csak hogy talalkozzunk oszt mejd jol megbeszeljuk ;]


tenyleg egyik lengyel sracnak kellene itt MD:DDD tucc kuldeni ide is???

most akar kezdeni gyurni ujra oszt gyorsabban akar haladni a normalisnal. talan kreatin jobb lenne neki eloszor de ha ez van.
meg van valami anabolic nevu szer itt de kb olyasmi lehet mint az MD
aszt eszik itt a lengyelek mint cukrot:D

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#69) csudri válasza BÁ Nutrition (#68) üzenetére


csudri
őstag

Rendeljetek neten, két nap alatt kiviszik. És elég jó árak vannak az angol online-shopokban!

(#70) JagdPanther


JagdPanther
aktív tag

mell felső felének belső részére mi a jó gyksi? tárogatás :F vagy szűkennyomás(cask ez nagyon megy tricepszre is)?

(#71) LOTR válasza JagdPanther (#70) üzenetére


LOTR
addikt

szűknyomást szokták mondani, de ha engem kérdezel:
fekvenyomás, 30-45 fokon nyomás, tárogatás, és ha van kedved tárogatás csigán -vagy mi ennek a neve
ez a 3-4 szerintem tuti elég mellre

One Ring to rule them all

(#72) phaze válasza csudri (#69) üzenetére


phaze
csendes tag

Fel tudsz dobni egy címet jó árakkal? Köszi!

(#73) Markgx10


Markgx10
őstag

Jó reggelt!

Képzeljétek egy számomra érdekes dolog: ugyanannyit tudok 100-ba nyomni fekve, mint amennyit a kórházba kerülésem előtt, habár a karom még mindig 2cm-rel, (már 1cm visszajött) meg mindenem jóval kisebb (kivéve egyet ;] ), az erő sokkal gyorsabban jön vissza mint az izom. :F Na mindegy, csak mondom megtöröm már a csendet :D , amúgy ma is olyan jót edzettem alig tudok mozogni.

[Szerkesztve]

(#74) csudri válasza Markgx10 (#73) üzenetére


csudri
őstag

Én még mindig nem tudtam rávenni magam az edzésre. Pedig múlt héten már úgy volt, hogy megyek. De mostanában ha hazamegyek a munkából csak aludni lenne kedvem, edzeni nagyon nem. :(

Remélem hamarosan rámjön, hogy nekem most nagyon-nagyon edzenem kell, mert ez így nem állapot.

(#75) deniro2 válasza csudri (#74) üzenetére


deniro2
senior tag

Próbáld ki reggel vagy délelött, akkor még van nafta általában az emberben, könnyebb rávenni az embernek magát, bár ugye korábban kell kelni, de valamit valamiért. :)

(#76) csudri válasza deniro2 (#75) üzenetére


csudri
őstag

Fél9től meló van, úgyhogy mind a reggeli mind a délelőtti edzés kizárva. :(

(#77) Janesz válasza csudri (#76) üzenetére


Janesz
őstag

Márk is meló előtt edz...elhatározás kérdése az egész.. :U

tegnap voltam edzeni és már ment a 130-ba 2 ismétlés fekve..szal szerencsére jön vissza az erő.. :Cmondjuk nem nevezném erőnek,de ahhoz képest,hogy 2 hete még a 100 sem ment ki..:D

(#78) mahatma válasza csudri (#76) üzenetére


mahatma
aktív tag

Én reggel 6-ra járok, fél9re már vígan az irodában vagyok...igaz hogy azért este már kihívásokkal küszködöm az ébrenmaradás terén, de tényleg elhatározás kérdése.

Két hirdetésre jelentkeztem, és mindkét helyen felvettek. Az elsőnek nagyon munkaszaga volt, így a második mellett döntöttem.

(#79) csudri


csudri
őstag

Persze, hogy csak elhatározás kérdése, de így is úgy kelek fel reggel, mint a mosott szar. Aztán kutyát sétáltatni, borotválkozni, kajálni és már mehetek is melóba. Ha még el kellene mennem a terembe, az plusz másfél óra. :(

Ha ennyivel korábban indulnék, akkor a kutya bepisilne, mire hazaérek. De majd lehet megpróbálom valahogy, csak attól tartok, hogy ha reggel edzenék, akkor elaludnék a munkában. Többször is volt, hogy hazajöttem a teremből, kajáltam és 5percen belül már aludtam is, mert olyan voltam, mint egy zombi. :(

(#80) God Vazzeg válasza Janesz (#77) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nekem múlt héten az volt, hogy ment szépen a nyomás fekve, de a villából nem bírtam kiemelni :F Mintha elment volna az erő, de ha beadták, akkor tudtam nagy súllyal is nyomni :U Na ez szerinted mitől lehet? :O Volt már neked esetleg ilyen? :U

(#81) mahatma válasza csudri (#79) üzenetére


mahatma
aktív tag

mondjuk nekem közel van a terem, azért ez nagy szerencse, 10 perc kocsival, így elég negyed6-kor felkelnem, mondjuk kutyám nincs, a pofám a genetikai selejt miatt meg alig szörös, így sokkal könnyebb helyzetben vagyok. A délután 2-3 között kritikus, olyankor én is bólogatok rendesen :)

Két hirdetésre jelentkeztem, és mindkét helyen felvettek. Az elsőnek nagyon munkaszaga volt, így a második mellett döntöttem.

(#82) Janesz válasza God Vazzeg (#80) üzenetére


Janesz
őstag

ilyen még nem volt.. :( olyan volt,hogy kiemeltem simán,de nem bírtam kinyomni..:D

(#83) BÁ Nutrition válasza LOTR (#71) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

tudtommal a szuknyomas a belso felere megy inkabb mint a felsore....

a felso reszre mindenkepp valamilyen mertekben dontott pados fekvenyomast kellene eroltetni, pl 30fokos,45fokos,stb

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#84) BÁ Nutrition válasza God Vazzeg (#80) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

a koksz bassza a vallat, foleg a napcsi, anabol, meg az tobbi foleg tabis cumo, montam mar hogy attul van:D
viszont az olajosak azok meg elvileg kenest adnak az izuleteknek.
(nem rohogni:D Arpi monta)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#85) God Vazzeg válasza BÁ Nutrition (#84) üzenetére


God Vazzeg
veterán

:R :D

(#86) God Vazzeg válasza Janesz (#82) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Mostanában hanyagoltam a tricepszet, mert edzés végén van, és nincs rá idő, lehet szerintem ettől is :U Rá kell feküdnöm jobban, valszín ezért is ilyen csoffadt kicsik a karjaim :O :D

(#87) Janesz válasza God Vazzeg (#86) üzenetére


Janesz
őstag

a tricepszem ellen én is összeesküvést szövök..:D szánalom kategória legalja.. :O
amire most iszonyatosan rámegyek az a comb,hát belső fele..hátra lehúzásokat nem is csinálok,csak evezéseket különböző fogással és áthúzást,nameg a felhúzást!!..kíváncsi leszek miben változik majd az összkép ha lesz több tömeg a hátamon..

(#88) qpakcovboy


qpakcovboy
őstag

Hello

Kis segítségre lenne szükségem. Most kezdenék el egy creatin kúrát, Egy edzőtársam javasolta, hogy az első 10 napban (feltöltés)
azokon a napokon amikor megyek edzeni

Reggel: 5g creatin + 25g szőllőcukor
Edzés elött: 10g creatin + 25g sz.c.
Edzés után: 5g creatin + 25g sz.c.
Edzés után 1 órával fehérje 25g (whey pro)

Pihenőnapokon:

Reggel: 5g creatin + 25g sz.c.
Napközben 2X 7,5 g creatin + 25g sz.c.
lefekvés elött 25g fehérje

jelenlegi testsúlyom 92 kg

Szerintetek, ez így működhet????
Előre is kösz ia segítséget!

[Szerkesztve]

(#89) BÁ Nutrition válasza qpakcovboy (#88) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

szerintem ugyanannyit egyel feltolteskor edzesnapon mint pihenonapon, es utanna se valtogassad.

kreatinnal az a lenyeg hogy nagykanallal egyed!
:DDD

komolyan

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#90) bandus válasza BÁ Nutrition (#89) üzenetére


bandus
veterán

Meg az, hogy vedeljen hozzá mint az állat :) napi 8 littyó víz a minimum (asszem :D ).

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#91) BÁ Nutrition válasza bandus (#90) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

eleg 5 is;) szerintem

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#92) Norbo03


Norbo03
őstag

Akik diétáztok ti mennyi idő közönként szoktatok csaló napot tartani? Mert nkm sajnos még 28% testzsírom van. :( Ezért még vagy 10 kilór leakarok nyomni magaról szálkásítani. DE sajna ezen ahéten már nem tom menni edzeni mert buktam egyet motorral és pihentetni kell a vállam. :(

[Szerkesztve]

(#93) Geli válasza God Vazzeg (#80) üzenetére


Geli
senior tag

nekem többszöris volt már ilyen :DDD de nemtom mit sirsz,jobb mintha fordítva lenne ;]
én a deltára gyanakszom,és abból is az oldalsóra ...:U

(#94) BÁ Nutrition válasza Norbo03 (#92) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

a szalkasitas nem annyira edzes fuggo mint inkabb kaja.

persze van aerob, stb
de azt tod csinalni akkor is ha faj a vallad.
szal ha 28%a testzsirod ne nagyon gondolkodj csalo napokon. epp eleget csaltal mar hogy ide jutottal:DDD

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#95) Norbo03 válasza BÁ Nutrition (#94) üzenetére


Norbo03
őstag

Ja a eleget csaltam régebben. :D De mar így is sikerült leadonom 6 kilót 1,5 hnap alatt. ;) Mondjuk én nem csak szálkásodni akarok. :DDD Hanem majd utána tömgeleni izmot is felszedni csak ugye nkm atestzsír értékem miatt még szálkásodni kell. :D

Amugy ezzel az edzés tervvel egyet értettek?

1. Mell + Bicepsz

Mell:

- 4X10 fekve nyomás kétkezes súlyzóval
- 4X10 tárogatás
- 4X10 áthúzás

Bicepsz:

- 4X10 egy kezes súlyzóval két kézzel emelés
- 4X10 scott pad rúd
- 4X10 kalapácsozás vagy mi :D

2. Váll + Tricepsz

Váll:

- 4X12 nyakból nyomás kézi súlyzóval
- 4X12 kétkezes oldal emelés
- 4X12 oldal emelés döntött törzsel

Tricepsz:

- 4X10 francia rúddal
- 4X10 lehúzás csigán
- 4X10 kötéllel

3. Hát+ Láb

- 4X10 Nyakhoz húzás hátgépen
- 4X10 Mellhez húzás szűkfogással
- 4X10 kábelezés evezés

A 3. naphoz még majd megy vlmi. ;)

[Szerkesztve]

(#96) LOTR válasza BÁ Nutrition (#94) üzenetére


LOTR
addikt

''ha 28%a testzsirod ne nagyon gondolkodj csalo napokon. epp eleget csaltal mar hogy ide jutottal'' :D:D

na, hogy valami értelmeset is berögfögjek Norbonak
edzést könnyű betartani, edzél normálisan minden testrészre heti 1x
a kajára kell figyelni igazából, ott lehet elszúrni a dolgokat, edzéssel nem igazán, mert ha megvan a megfelelő stimuláció akkor ott már csak a pihenés meg a kaja segít
ez az én véleményem

[Szerkesztve]

One Ring to rule them all

(#97) Norbo03 válasza LOTR (#96) üzenetére


Norbo03
őstag

Nem olyan vicces az. :D :D De rajta vok az ügyön. ;) Önbizalomba nem szenvedek hiányt. ;) Amugy kb mennyi idő az ami után kezd látszani h gyúr az ember? Fél év egy év? Eddig 6 kila lement akkor ez anmásik 10 is lefog.

(#98) LOTR válasza Norbo03 (#97) üzenetére


LOTR
addikt

csak a kajálásodon múlik, ha fullos, és rendesen edzel is melette, akkor szerintem fél éven belül már látszódni fog

One Ring to rule them all

(#99) Norbo03 válasza LOTR (#98) üzenetére


Norbo03
őstag

Értem. Hát én rendesen edzek és kajálok is. :D csak msot sajnos ezt ahetet kikell hagynom az edzésbe a váll sérülésem miatt. :(

[Szerkesztve]

(#100) Woodslave


Woodslave
nagyúr

én most két éve edzek, de rajtam nem látszik :DDD

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.