Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#551) Woodslave


Woodslave
nagyúr

ja egy kicsit túlspirázzátok a dolgokat, kezdeti lelkesedés, de felesleges ennyire komolyan venni a dolgokat. Mehet az uborka, meg néha tejföl is, sztem nem ezen múlik. Ha megvan a genetika, azt észreveszed és akkor elgondolkozhatsz hogy komolyan foglalkozz vele (sztem nem érdemes) vagy pedig edzel, aránylag normálisan kajálsz és jól érzed magad. Nekem is volt olyan, hogy heti 5 nap tökéletes kajálás, hétvégén meg asszonnyal voltam, és komolyan lelki beteg voltam, mert xarul kajáltam és láttam magam összeesni. Tiszta ideg voltam. Aztán mit értem el vele? Semmit.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#552) Norbo03 válasza Woodslave (#551) üzenetére


Norbo03
őstag

:R És azt mennyi idő után veszem érszre h megvan-e a genetika? ;)

(#553) Woodslave válasza Norbo03 (#552) üzenetére


Woodslave
nagyúr

sztem pár hónap, esetleg fél év alatt kiderül..
Nem azt mondom hogy nem érdemes komolyan venni, de azért az ehetek-e almát, meg uborkát nem lényeges kérdések.

[Szerkesztve]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#554) Norbo03 válasza Woodslave (#553) üzenetére


Norbo03
őstag

Értem. Írtam privit. ;) Lécci válaszolj. ;)

(#555) Geli válasza bandus (#543) üzenetére


Geli
senior tag

Te is oda akarsz menni?? :DDD melyik szakra? kicsit sokan leszünk ;]
mi ez a nyíltnap,és hánykor lesz?

(#556) bandus válasza Geli (#555) üzenetére


bandus
veterán

Én is oda szeretnék :) Szerintem nem vészes, mivel nem mindenkit vesznek fel.. ;] :D A szakot még nem döntöttem el, de valószínűleg a gépészmérnöki kar lesz az én választásom. Infot itt találsz: [link]. De legalább lesz velem egykorú a fekvenyomóversenyen :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#557) Parlagfű


Parlagfű
tag

Sirály topic...:):) Üdv minden elszánt embernek. :))

[Szerkesztve]

-----------

(#558) deniro2 válasza Woodslave (#551) üzenetére


deniro2
senior tag

Ja, ez nagyjából így van, ahogy írod, viszont jobb, ha az ember a maximumra törekszik és néha enged belőle, mint, ha a már eleve csökkentett elvárásoknak sem felel meg és átcsúszik a full trágya kategóriába. :)

(#559) Boxer001 válasza bandus (#556) üzenetére


Boxer001
veterán

Ilyen bme-s stb sulis versenyekre csak abban a suliban tanulók mehetnek? :D Gondolom igen. :U

(#560) BÁ Nutrition válasza Markgx10 (#526) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

megmondtam hogy nem kell fosni igaz????

most is siman menne neked minimum 120 pedig rendesen ossze se szedted meg magad.
ennyi a tortenet. nem olyan nagy gaz ha egy serules vagy egy betegseg ledont a labadrol. lehet utanna meg erosebb is leszel mert rendesen kipihened magad, meg feltoltocc mint a barom ;] ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#561) BÁ Nutrition válasza Boxer001 (#559) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

persze hogy ja. kulonben tok utolsok lennenek:DDD

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#562) BÁ Nutrition válasza deniro2 (#558) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nem koll mindig Godot basztatni :D ;] :( :DDD

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#563) Boxer001 válasza BÁ Nutrition (#562) üzenetére


Boxer001
veterán

Hú ez már nekem fájt, de genny vagy. :D
De ha nem mehetek, akkor...hová mehetek? :D A picsbe max... :D
Ó de kááár. ;] :W

[Szerkesztve]

(#564) bandus válasza BÁ Nutrition (#561) üzenetére


bandus
veterán

Ha gondolod majd szerzünk neked tiszteletbeli jegyet :D Ha jól tudom, ezen az eseményen a WADA sem szokott feltűnni ;] :D

Geli: én villamost tutira nem, az undorító :DDD Gépészen belül gépészmérnöki, vagy valamelyik másik szak?

[Szerkesztve]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#565) deniro2 válasza BÁ Nutrition (#562) üzenetére


deniro2
senior tag

Vazze, már nem tudok modolni... :( :D
Ha nem God, akkor majd valaki más besértődik ígyis-úgyis, szal nincs mit tenni. ;] :)

(#566) Geli válasza bandus (#556) üzenetére


Geli
senior tag

''mivel nem mindenkit vesznek fel..''
csak nem arra gondolsz hogy nem jutsz be?? ;] :DDD
bazze,én is gépészt jelölöm :D meg villamost...

(#567) Geli válasza BÁ Nutrition (#562) üzenetére


Geli
senior tag

huuu,ez milyen geci volt,aztarohadás :DDD pfff

Boxi:vhogy majd bejuttatunk....hogy ne mi legyünk az utolsók ;]

(#568) Boxer001 válasza Geli (#567) üzenetére


Boxer001
veterán

Sztem a mostani formámmal is mögöttem lennél... ;]
Na mindegy, csak már régóta jár a fejemben, hogy egyszer el kéne menni valami kisebb versenyre, buli lenne. Persze nem a mostani legszarabb formámban.
Jó oks, ennél már csak rosszabb lehet. :D

(#569) bandus válasza Boxer001 (#568) üzenetére


bandus
veterán

Van egy súlyemelő barátom, ő szokott néha fekvenyomó versenyeken indulni. Most 77-78 kiló, eddig 120 kg a rekordja. Az ő bátyja 67-70kg között mozog, és 150-160 kilogrammto nyom. Le vagyok maradva az eddigi rekord 90 kilómmal. De Gelit muszáj lesz lenyomnom ;] :DDD

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#570) Geli válasza Boxer001 (#568) üzenetére


Geli
senior tag

mellben valószínű,abban xar vagyok ;] nem mintha a többiben nem lennék az :DDD ....max a lábam erős.

[Szerkesztve]

(#571) Geli válasza bandus (#569) üzenetére


Geli
senior tag

megkérdezhetem hogy ezek az emberkék mennyivel guggolnak,v mennyit tolnak? ;]
ezt a 75-76 kilós ''formámat'' nem lesz nehéz legyőzni :D

[Szerkesztve]

(#572) Boxer001 válasza bandus (#569) üzenetére


Boxer001
veterán

Aki 150-160 kg-ot nyom akkora súlyával...az mit tol? :D
Nekem kb 65 kilósan anno 115 volt a csúcs. Azóta is vissza sírom. :D
Geli
Nyugi, én most mindenben egy trágya vagyok, meg az is voltam másokhoz képest... :U

(#573) Woodslave válasza deniro2 (#558) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ez igaz. Csak ha meg a komoly elvárásoknak nem felel meg, akkor meg xarik bele az egészbe, mert akkor minek csinálni is. De télleg egyetértek, alapvetően a maximumra kell törekedni.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#574) bandus válasza Geli (#571) üzenetére


bandus
veterán

Na akkor kis mese:
Itt nálunk Oroszlányban elég nagy hagyománya van a súlyemelésnek. Talán emlékeztek még a Sydney-i olimpiáról Likerecz Gyöngyire, aki 5. helyen végzett. Szóval ő is oroszlányi. Gyakorlatilag az édesapja teremtette meg itt a sport alapjait, most pedig a két bátyja az edző. Akikről az előbb meséltem még fiatalok, 18-20 évesek és teljesen naturálok, legalábbis a fiatalabbik biztosan. Tehát toli nem tolna semmit, lökésnek hívják ;] . Nem tudom hol tart most a felkészülésben, már rég látogattam el ez edzésre. Szakításban 100kg körül, lökésben 120, guggolás kb 150 lehet a csúcsa. Egy másik jó ismerősöm (ő 22 éves, de nem mondom, hogy naturál :U ) anno, még sérülése előtt szakított 175kg körül, lökött 210-et és felállt 250kg-al is, 88 kilósan. Mondjuk ő volt világbajnok is :U (a legjobb lökése csak néhány kilogrammal maradt el az aktuális világcsúcstól :R ).

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#575) BÁ Nutrition válasza bandus (#574) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

'' legjobb lökése csak néhány kilogrammal maradt el az aktuális világcsúcstól ''

akkor tuti full natural volt:D

de amugy :C

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#576) Parlagfű


Parlagfű
tag

Natural nem létezik, legalábbis abban amit mi ''sportnak'' hívunk, abban nem. :D

[Szerkesztve]

-----------

(#577) LOTR válasza deniro2 (#533) üzenetére


LOTR
addikt

nem-nem, nem hagyjuk, meg lehet ezt beszélni
ezek a kaltulátorok a legjobb tudásom szerint úgy működnek, hogy jópár embernek megmérik a testzsírját, majd beviszik a gépbe az adatokat amiket orvosilag megmértek: testzsír, súly, és hogy hol mennyi mm-nyi zsír van (nem tudom mit még, vagy hogyan nem vagyok orvos)
amikor több száz embernél megcsinálják ezt, akkor ugye lesz egy átlag (ez annál pontosabb, minél több emberen végezték el a méréseket), ebben volt 50cmes karú emberé 30%tzs-ral, és 50es karú 4% tzs-ral
tehát átlagos alkatnál akkor is ad egy közelítő értéket, ami nem hülyeség

One Ring to rule them all

(#578) Parlagfű válasza LOTR (#577) üzenetére


Parlagfű
tag

81kg vagyok, állandó edzésben, koksz nélkül 15,4% tezstzsír, ugyanez az üzletvezetőnknél, (2 centi magasság különbség) 78kg állandó edzés, no koksz, 6,3% testzsír százalék. GENETIKA. :))

-----------

(#579) BÁ Nutrition válasza LOTR (#577) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

szerintem meg vannak kulonbozo alkatok es azert hulyeseg.

van aki a valagara hizik, van aki a hasara van aki combra van aki fejre:DDD
van aki mindenhova 1000el nem mondom meg ki:DDD

szal az aki a seggre hizik azon a 3 pontos meres tuti nem mutat valos adatot.

de mint Voros Zoli inkabb a tukorrel kell foglalkozni nem a mericskelesekkel.

ebben az a gaz hogy en pl jobb ha olyan terembe megyek ahol tukor sincs, mert nem vagyok egy Mark fele csucsgenetika

bar eleg brutalisan bedurrangatok most minden edzesen:D hala az mdnek;)
meg a dilernek:DDD

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#580) Geli válasza BÁ Nutrition (#579) üzenetére


Geli
senior tag

így van,senki se hízik egy ugyanazon testtájékra....arról nem is beszélve,hogy egy komolyabb diéta,vagy hízás után hogy megváltozik a bőr.én most tudok 5mm-t is kihúzni több centire is,de tudok 25öt is fogni :D
és arról még nem is beszéltünk,hogy van akinek alapból tök ruganyos a bőre,van akinek meg kemény mint fa(x :DDD )kérge.
az árammérősök meg alapból no comment :DDD az ember legnagyobb ellenállása a bőre, gyenge szorításnál lehet több MEGAohm nagyságú,erős szorításnál meg akár 100ohmra is csökkenhet.meg a masik,hogy senki ne mmondja meg az áramnak,hogy benned is nézzen szét,ne csak a vízben menjen,vagy ahol könnyebb neki...
szoval tükör power ;]


[Szerkesztve]

(#581) Woodslave válasza LOTR (#577) üzenetére


Woodslave
nagyúr

én úgy hallottam, hogy halott embereknek mérték a zsírtömeget, és a bőrredők vastagságát, ebből vannak az adatok.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#582) Boxer001 válasza Woodslave (#581) üzenetére


Boxer001
veterán

Egyre jobb. :D
Lehet nem is embereknek mérték. :Y :D

(#583) LOTR válasza Norbo03 (#544) üzenetére


LOTR
addikt

nem akarsz elmenni filozófusnak? :D
hidd el, ha normálisan betartod a kajálást meg az edzést, az sokal több pluszt jelent, mint ha ilyen éjszakai izomlebontós dolgokon izélsz

nem is tudom kik voltak akik még jobban ''izéltek'' ezeken - sokak még talán emlékeznek rá :D

ubira meg: abban van c vitamin (is), és tömegeléskor ha megeszel naponta egy befőttesüveggel szerintem semmi bajod nem lesz

One Ring to rule them all

(#584) etilin


etilin
aktív tag

Janesznak üzenem a kenyér majdnem fele víz úgyhogy nincs benne annyira sok CH de az legalább szar.
[link]

Ej, God Vazzeg és egyéb sokak hun vannak, he?

(#585) LOTR válasza Woodslave (#581) üzenetére


LOTR
addikt

ha ez komoly és valóban így volt, akkor is csak egy átlag
szerintem egy hiteles méréshez sokkal több helyen meg kell mérni, mint a 7 pontos mérésnél, pl aki seggre hízik, vagy olyan tájékra amit nem kell megmérni 7 pontosnál, az is kaphat egy közelítő értéket, mert biztos volt olyan hulla akinek hasonló volt az alkata, így aki kíváncsi a tzs%-ra annak elég kevesebb ponton megmérnie magát és nem lesz túl nagy eltérés

mondjuk engem sem/nem érdekel a tzs%, a tükör a fontos

One Ring to rule them all

(#586) Woodslave válasza LOTR (#585) üzenetére


Woodslave
nagyúr

a lényeg, hogy találd meg azt a hullát, aki a legjobban hasonlít rád :DDD :DDD

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#587) deniro2 válasza LOTR (#577) üzenetére


deniro2
senior tag

Ok, lehet, hogy így van. Mindenesetre ez így akkor is egy faszság, mert könnyen lehet, hogy a nagy átlagolgatásból olyan középérték születik, ami a valóságban nincs vagy ritka (pl. ha csak dagadt és vézna emberek léteznének, akkor a két csoport középértéke senkire nem lenne igaz). A másik, hogy mekkora munka összehozni egy tényleg reprezentatív mintát 20 kg-tól 200 kg-ig, 140 cm-től 220 cm-ig, 20-as kartól 65-ösig, ahelyett, hogy valaki megír egy rendes algoritmust. :F Nem kellene más hozzá, mint a testrészek aránya a teljes testfelülethez, magassági szorzó és a testsúlynak a körméretekre gyakorolt hatásának aránya. Kétlem, hogy mármelyik ismeretlen lenne az orvostudomány számára.
Egyébként én inkább azt hiszem, hogy ebben az esetben inkább lemértek 1-2 embert, kaptak egy értéket, felszorozták, leosztották, oszt jónapot. Persze nem tudom konkrétan, de ennyire tünik komolynak, főleg azzal együtt, hogy a többi kalkulátor is kapitális baromságokat hoz ki eredménynek, amit a nyúl is nemegyszer megerősített.

(#588) Norbo03 válasza LOTR (#583) üzenetére


Norbo03
őstag

Oksa. Akkor betartom az edzést meg a kajálást és nem ízélek ezen annyit. ;)

(#589) Boxer001 válasza Norbo03 (#588) üzenetére


Boxer001
veterán

Oh köszönjük! :R :D

(#590) Norbo03 válasza Boxer001 (#589) üzenetére


Norbo03
őstag

:D :D :D :D

(#591) Foglalt név


Foglalt név
addikt

A túró nem akart lecsúszni. De belevittem egy banánt és finom volt. Igaz a többiek azóta is köszörülik a torkukat, de hát nem tudják, mi a jó :)

(#592) Janesz


Janesz
őstag

vettem akciós bakony túrót a tescoban..:D
holnap jár le,de mivel 6-ot vettem így 6 napig eszem majd esténként..:DDD

elvileg a szavatosság úgyis a best before lenne engem meg nem érdekel az íze!:D

(#593) Boxer001 válasza Janesz (#592) üzenetére


Boxer001
veterán

Akkor majd keverj hozzá némi édesítőt, ne legyen annyira savanyú. :D
Régebben nekem is napi fél kg túró ment, egy idő után mondjuk már kezdtem eléggé megunni... :U Mindjárt eszem mondjuk. :)

[Szerkesztve]

(#594) Janesz válasza Foglalt név (#591) üzenetére


Janesz
őstag

a túró nem akrt lecsúszni?? ne legyél már komolytalan..én egy hónapig ettem napi 2 csomag halat úgy,hogy útálom mint a szart!! ráadásul vízzel turmixolva fogyasztottam el.. :Y azután a túró mennyei..
én amúgy ha bakony túrót veszek mindig reszelek bele citromhájat,édesítő egy kis mazsola,oszt be a szervezetbe!

(#595) deniro2 válasza Janesz (#592) üzenetére


deniro2
senior tag

Ennek fosás lesz a vége. ;] :DDD

(#596) Foglalt név válasza Janesz (#594) üzenetére


Foglalt név
addikt

A halat szeretem :)
Túrót meg natúr toltam, úgy elég száraz volt, banánnal megbolondítva viszont edzés után eléggé odaütött :)
Citrom meg mazsola, az megint más téma :) Az már majdnem felér egy körözöttel :)

Élőben is elég meghatározó a megjelenésed :)

(#597) Foglalt név válasza deniro2 (#595) üzenetére


Foglalt név
addikt

Legalább nem lesz aranyere ;] Ettől :P

[Szerkesztve]

(#598) Janesz válasza Foglalt név (#596) üzenetére


Janesz
őstag

meghatározó?? meghatározza a keszegséget..:DDD
de jaj az izmoknak...lassan útolérem magam és akkor vége!! Jön a VPX CEX!! :R

(#599) Boxer001 válasza Janesz (#598) üzenetére


Boxer001
veterán

Azmiaz? :D

(#600) Foglalt név válasza Boxer001 (#599) üzenetére


Foglalt név
addikt

Nem tudom, de ha nem nő tőle, akkor nem fog kialakulni kisebbségi komplexusom sose :)
Jól érzem, ha a 18x centimmel még egy kis tömeget is magamra szedek, akkor nem én leszek a legkisebb a topicban? :)

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.