Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#101) God Vazzeg válasza Norbo03 (#99) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Ezzel a gondolkodással (csaló nap keresés-most nem megyek edzeni mer akármi) nem leszel semmi se. Majd figyeld meg.. :( Változtass a gondolkodás módodon, és ne eszközt láss a sportban, hanem hobbit. Amíg kikerülgeted az edzést és a vele járó odafigyelést, addig baxhatod szvsz ;)

Wood: én meg nyáron lesz 7 éve, és rajtam, is csak a plusz 30kg látszik, izom semmi :D (vagy inkább: :O)

[Szerkesztve]

(#102) Norbo03 válasza God Vazzeg (#101) üzenetére


Norbo03
őstag

Én a motoros felborulást nem azért írtam mert kitaláltam vlmit. Hanem tényleg felborultam motorral nem csak úgy írtam. Sajnos a motorba 26 ezer forintos kár lett és hát ez nkm is kelletmetlen. Nem beszélve arról h megkellet járnom a kórházat stb. Mert én már most 1,5 hónapja járok aktívan mot lesz az első hét kihagyás sajnos. :( És tényleg nem edzés kikerülés miatt írtam. Komolyan veszem agyúrást amennyire csak tom.

(#103) Woodslave


Woodslave
nagyúr

[link]
elég durva gynoja van :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#104) defi válasza Norbo03 (#95) üzenetére


defi
tag

szvsz ez nem épp valami jó. Pl hol van a legjobb gyakorlat a guggolás ? Meg ha szálkásitani akarsz akkor hasra is erősen konccentrálni kellenne hasprés és társai...
Illetve a 3.dik napba irtad hogy Mell+láb hát lábra ezek közül nem sok :)
Nekem eza edzésterv nagyon bevált : [link]

LOAD "*",8,1

(#105) Woodslave válasza defi (#104) üzenetére


Woodslave
nagyúr

igazad van. Kezdőnek, szálkásításhoz sztem sokkal jobb a teljes test edzés, mondjuk a 3 alapgyaksi köré csoportosítva. Hétfő fekvenyomás, Szerda guggolás, Péntek felhúzás.- és ehhez adni olyan gyaksikat, amik a legkevésbé izolálók.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#106) fLeSs válasza LOTR (#96) üzenetére


fLeSs
nagyúr

edzést könnyű betartani

relatív, meg mi az hogy könnyű betartani.
attól függ.
ha sokáig tart a diéta akkor egyre nehezebben veszed rá magad az edzésre.
egyrészt nincs fejlődés és f@szod kivan az egésszel.
másrészt kevés a ch és az izom b@szik durranni akkor nem olyan jó móka az edzés.
harmadrészt el kell könyvelned a gyengülést ami nem tesz túl jót az egónak és az egész hangulatodnak.
szóval nem olyan könnyű.
sztem a kajálást könnyebb betartani mert azt egy idő után motorikusan csinálja az ember, máshogy nincs eredmény.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#107) Norbo03 válasza defi (#104) üzenetére


Norbo03
őstag

A 3. nap az hát+láb. De zért kérdek az edzésről h okítsartok mki ha vlmit nem jó csinálok.

(#108) God Vazzeg válasza Woodslave (#103) üzenetére


God Vazzeg
veterán

:Y

(#109) defi válasza qpakcovboy (#88) üzenetére


defi
tag

92 kilo hoz töltés időszakba is 15g kreatin bőven elég.

LOAD "*",8,1

(#110) BÁ Nutrition válasza defi (#104) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

hat ez pont egy fullkezdo atmozgato edzesterv, es o mar masfel honapja edz, szal ezzel pontnemer semmit....
neki mar szet kell szedni izomcsoportokra..
de neked meg biztos jo igy, plusz olvasni se artana megtanulni mert hat+labat irt nem mell+labat

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#111) csudri válasza Woodslave (#103) üzenetére


csudri
őstag

:Y Ez nagyon durva! :Y

(#112) God Vazzeg válasza Norbo03 (#107) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nekem ez az edzésterv tetszik: [link] ;) Tudom h nem tőlem kérdezted, de mégis... :B :D

(#113) fLeSs válasza Woodslave (#103) üzenetére


fLeSs
nagyúr

én a Gyurma nyilatkozatán mosolyogtam jót (attól függetlenül, hogy elismerésem a fizikumáért).
életében most ivott először 100% whey prót, szójafehérjével tömegel/szálkásít, 30-40K/hó pénzből testépít, de nem úgy néz ki, mintha naturál lenne...

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#114) defi válasza Norbo03 (#107) üzenetére


defi
tag

Irtad hogy elsőnek szálkásodni akarsz s utánna tömeget növelni hát tapasztalatból mondom inkább forditva csináld. Amit linkeltem oldal azt les meg elég jó edzés terv

LOAD "*",8,1

(#115) Woodslave válasza BÁ Nutrition (#110) üzenetére


Woodslave
nagyúr

másfél hónap lófasz

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#116) defi válasza BÁ Nutrition (#110) üzenetére


defi
tag

nem akarok kötözködni de testépitsben a 1,5 hónap nem épp valami nagy idő ...

LOAD "*",8,1

(#117) Norbo03 válasza God Vazzeg (#112) üzenetére


Norbo03
őstag

Értem sztem kifogom próbálni. Amugy az én edzés tervemhez mit szólsz/szóltok?

(#118) Woodslave válasza fLeSs (#113) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja. :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#119) God Vazzeg válasza Norbo03 (#117) üzenetére


God Vazzeg
veterán

A 3. napot nem fogod bírni. Hátat lábbal összerakni? :U Mindkettő nagy izom, én nem bírnám :(

(#120) Woodslave


Woodslave
nagyúr

[link]
hamár hát

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#121) csudri válasza Woodslave (#120) üzenetére


csudri
őstag

A kormányzó úr? :DDD

(#122) Janesz válasza fLeSs (#113) üzenetére


Janesz
őstag

itt: [link]

nem igazán azt írja,hogy még nem ivott turmixot.. :U sőt eszerint az amino is ment marékszámra...:D

(#123) Geli válasza Woodslave (#103) üzenetére


Geli
senior tag

ahhoz képest h szétkokszolta magát,ritkaszarul néz ki :DDD ;] de jót tudok röhögni ezeken a faszokon istenem.... :DD

[Szerkesztve]

(#124) Geli válasza Woodslave (#105) üzenetére


Geli
senior tag

azt is nézzétek h 16éves,és a gugolással,felhuzassal elbaszhatja még amit esetleg nöhetne magasságra :U

defi:hasra semmi értelme szálkásitasnal,nem égetsz vele zsirt,ezerszer kitargyaltuk,főleg igy hogy még az életben ne mszedett fel magara hasizmot,végképp nincs értelme,nincs mit megtartani az edzéssel...tömegelesnel kell hasra nyomni

[Szerkesztve]

(#125) Geli válasza fLeSs (#113) üzenetére


Geli
senior tag

valszeg a havi 40K natural :D ;]

(#126) fLeSs válasza Janesz (#122) üzenetére


fLeSs
nagyúr

akkor ennyit a teszto.hu-ról.
vhol kamuznak.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#127) Janesz válasza Geli (#123) üzenetére


Janesz
őstag

még szerencse,hogy te a büdös életben nem leszel még hasonló sem!! :U

valamilyen szinten persze hasonlók lesztek..van fejed (nem is kicsi.. ;] ) meg karod és lábad is van..

(#128) Geli válasza Janesz (#127) üzenetére


Geli
senior tag

aha,szerintem is... ;] gondolkozz már kicsit,mar elég ch megy hozza :DDD és vesd össze én mióta csinalom,ő mióta csinalja,én mit szedtem idáig,és ö mit nyomott....

(#129) Woodslave válasza fLeSs (#126) üzenetére


Woodslave
nagyúr

tudod, hogy van. akár úgy volt akár nem azért beraknak pár reklám-linket. Mondjuk ez a takarmány-szója dolog elég ütős azért :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#130) Janesz válasza Geli (#128) üzenetére


Janesz
őstag

épp ezt mondom. ;]
..egyébként meg honnan tudod,hogy ő miket nyomott? :F jó ,valamitől odanőtt az a mirigy..:D de az ha érzékeny vagy rá odanő attól is aminek a 10szeresétől még másnak semmi baja..

(#131) defi válasza Janesz (#130) üzenetére


defi
tag

volt róla doksi film mennyi szart szedett ...

LOAD "*",8,1

(#132) Geli válasza Janesz (#130) üzenetére


Geli
senior tag

off
biztos az úszómedencében nött neki...a gumikacsát nyomta össze a kezével,és a viz belespriccolt a mellbimbójába :DDD
on
...azért kétlem hogy az első kúránál nött oda :F és azt is hogy a masodiknál...

(#133) BÁ Nutrition válasza defi (#116) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ense, de en aszontam hogy mar tulvan az atmozgatasos korszakon ezert neki szetbontott edzesterv kell.
testepitesben masfel ev is keveske amugy

nezd csak meg Markot:DDD

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#134) Markgx10 válasza BÁ Nutrition (#133) üzenetére


Markgx10
őstag

:DDD :R Ha hazajössz vendégem vagy egy turmixra :D

(#135) defi válasza BÁ Nutrition (#133) üzenetére


defi
tag

az edzés tervét nézve a lábra elférne még egy kis mozgatás

LOAD "*",8,1

(#136) Manitou válasza BÁ Nutrition (#133) üzenetére


Manitou
addikt

3DMarkot? :F ;] :D

(#137) BÁ Nutrition válasza Manitou (#136) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

hat mar van olyan brutalis kigyurt allat hogy 3Dben kelljen nezni;) ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#138) LOTR válasza fLeSs (#106) üzenetére


LOTR
addikt

a kajáláshoz képest könnyű
az edzést mindenki meg szokta csinálni normálisan -a bohockodókat kihagyom-, de a kajálás az általában katasztrófa szokott lenni az átlagnál, és folyamatosan csak a csodaszereket keresik (gondolok itt arra, hogy kaja helyett mit lehetne enni, nem pedig arra, hogy jó kajálás mellett mi hozna ki még többet - ez akart Márk lenni :D - a félreértések elkerülése végett ;))

örülj, hogy neked könnyebb betartani a kaját, mint az edzést
csak sokan vannak úgy, is, hogy nem biztos, hogy a napi 0,5-1 kiló húsra ami 700-1500ft futja, vagy csak lusta betartani a sok/pontos kajálást
a nagy átlagra szerintem ez a kettő a jellemző

One Ring to rule them all

(#139) Manitou válasza LOTR (#138) üzenetére


Manitou
addikt

Bohóckodókkal én is elég gyakran találkozok manapság a teremben. 10 perc duma, 1 gyakorlat ,10 perc duma, 5 perc géptámasztás, 2 perc kimegyek mosdóba, 1 újabb gyakorlat. Ez ismétlődik :DDD

(#140) defi válasza Manitou (#139) üzenetére


defi
tag

tipikus wellness :)

LOAD "*",8,1

(#141) BÁ Nutrition válasza Manitou (#139) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Kupcsik L. is tart 8-10 perc szunetet mellezeskor:DD
szal csak a fekpadon kozel 1 ora elmegy neki...
szal van ilyenis, erdekesseg keppen mondom.
enis igy edzem, mellezesnel repul az ido. ezert raktam full kulon napra, igaz mondjuk hogy en ma is csak 160ig mentem fel...
majd nemsokara bedurvulok mer kezd el hatni az md:DD
es meg van 87 szem:DDD ;] :DDD :D :Y :C :)) :DD

[Szerkesztve]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#142) Manitou válasza BÁ Nutrition (#141) üzenetére


Manitou
addikt

Ilyen nagy súlynál jó hogy hosszabb pihenőket tart az ember, de amiről én írtam ott csak babasúly van :DDD



[Szerkesztve]

(#143) Norbo03 válasza Geli (#124) üzenetére


Norbo03
őstag

Felhuzás az meik gyakorlat? :F

(#144) God Vazzeg válasza Norbo03 (#143) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Ez az: [link]

[kép]

(#145) Boxer001 válasza Norbo03 (#143) üzenetére


Boxer001
veterán

Ezé Bubi kinyír. ;] :W

(#146) Bubee82 válasza Norbo03 (#143) üzenetére


Bubee82
őstag

:W :((( :D

Boxi :D

Janesz:

Rohaggyá meg köcsög :D Csak hogy a többiek tudják miről beszélek: Csornán folyamatosan nyomta a törpe diszkriminációt :(( :W :D Nagyon szemét vót :( :D

Mellesleg guggolásban teljesítettem a 200 kilót, felhúzásban pedig december 8án kell teljesítenem a 220at. Elvileg 200ba ha megemberelem magam akkor 2t húzok.

Ennyit erről. Most megin eltűnök mer sajna bizonytalan ideig nincs netem...

Üdv 4 all!

(#147) God Vazzeg válasza Bubee82 (#146) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Fúú bazze, te aztán fejlődsz töretlenül :R A 200-at felhúzásban gurtni nélkül húzod? Mer ha igen, mondd el a titkod Mester :R ;]

(#148) Bubee82 válasza God Vazzeg (#147) üzenetére


Bubee82
őstag

Természetesen gurtni nélkül. Nincs titkom, hacsak nem az h erőemelő fogással húzok, mióta az eszemet tudom. A Bunny leszólta mer h nem kap egyenlő terhelést a két hát-fél, de sztem kurvára elhanyagolható. Én már máshogy nem is tok húzni mert így jó és kész. Gurtnit kipróbáltam de szar volt vele. Simán csak magnézia azt csókolom.

Mondjuk úgy vagyok vele hogy 180ba húzok 3at és csúszik ki a kezemből, holott menne még pár ism, de 200at meg olyan stabilan fogom mint az állat :F Nem értem...

Szal felemás fogás + magnézia és alkaredzés. Más nem kell.

Hajrá! ;)

(#149) Woodslave válasza Bubee82 (#146) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ez azé korrekt :C

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#150) God Vazzeg válasza Bubee82 (#148) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Rendben :R Másrészt szerintem nálam genetikai dolgok is beleszólnak a dologba, feltűnően gyenge vagyok mindenben, bár mindezek mellett azért tudok fejlődni, és 100kg-al is tudom az izmokat stimulálni annyira h nőjenek. Asszem ilyen ''Nasszer-féle'' bodys vagyok, amolyan gyenge fajta :D De nekem jó így is, csak elképedve hallom ki mennyire erős, és maximális tiszteletem érte :R :R :R

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.