Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#901) Geli válasza God Vazzeg (#896) üzenetére


Geli
senior tag

gondnok?!? ugyanmáár....kertész ;]

(#902) Andrew_ válasza Bubee82 (#899) üzenetére


Andrew_
csendes tag

Hát az Anapolonos szöveg qrva nagy :C

Amúgy lenne egy kérdésem fórumtársak.
Mostanában, ha lenyomok egy tömegnövelő turmixot, ami áll:
Scitec 100% Whey Protein + Dextróz --->50g:60g arányban
utánna qrvára rosszul leszek és felmegy a lázam.Tegnap sajna még a barátnőm is megsinylette(nem ment a szex).Ez miért van?

ASUS A8V Deluxe ; AMD Sempron 3000+ (E6) ; 512MB RAM ; ASUS GeForce 6200TD ; SAMSUNG S162L

(#903) Antonio válasza Andrew_ (#902) üzenetére


Antonio
senior tag

''Óvatossan'' azza a dextrózzal, inkább egy picit kevesebbet mint többet
pl. én most ba@sztam el a reggeli turmixomat (dextróz whey preo zabbpehely), mivel lusta voltam felszaladni az emeletre a mérőkanálért :) csak úgy találomra öntöttem a turmixgébe '' na még egy kicsit na mégy egy kicsit na még egy picit na ennyi elég lesz'' alapon

hát olyan rohadt édes lett hogy pfff, nem bírtam meginni, egyszerűen undorom lett tőle, próbáltam higítani de az első pár korty akkora fizikai undort keltett hogy már higítva se akart lemenni ...

de napközbe nagyon ne dextrózoljál max edzés után meg reggel (azaz ha nagyon kivan merülve a szervezeted) mert ellenben csak (fölöslegessen) jól felmegy a vércukor szinted (mint most nekem) és necsodálkozz ha kicsit beszédülsz vagy rosszúl leszel stb (sex előtt meg aztán pláne ne esetleg utánna :U)

most nekem enni sincs kedvem enn annyira rosszúl jött ez a dextróz fölösleg
pedig msot indulok egy 200km-es utnak mire odaérek biztos jó éhhes leszek ...

Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

(#904) Andrew_ válasza Antonio (#903) üzenetére


Andrew_
csendes tag

Reggel meg este/edzés után nyomom.Valszeg veszek még mellé Malto-t.Múltkor azzal kevertem 2:1 arányban és jó volt.Kössz a tippet.Valszeg visszaveszek az adagból :R

ASUS A8V Deluxe ; AMD Sempron 3000+ (E6) ; 512MB RAM ; ASUS GeForce 6200TD ; SAMSUNG S162L

(#905) BÁ Nutrition válasza Antonio (#903) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

mi az a sex? :F :U
:DDD
csak nem valami qra?

esetleg Synthol Extreme(knek)
:Y

jah vazzeg rajottem mit basztam el:DDD

nem a bokamba kellett volna tolni a Syntholt hanem a bickom ala:DDD

[Szerkesztve]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#906) Andrew_ válasza BÁ Nutrition (#905) üzenetére


Andrew_
csendes tag

Edzés utáni regeneráló qra gyógymaszázzsal :R

ASUS A8V Deluxe ; AMD Sempron 3000+ (E6) ; 512MB RAM ; ASUS GeForce 6200TD ; SAMSUNG S162L

(#907) Geli válasza Andrew_ (#902) üzenetére


Geli
senior tag

lol? :Y mennyire megy fel a lázad??? és ha nem iszol turmixot edzés után,akkor nem? :F

(#908) Andrew_ válasza Geli (#907) üzenetére


Andrew_
csendes tag

Ilyen 39-40 fok körüli megy fel.Az egész testem ég.Ha nem Dextrózzal iszom, hanem malto-val, akkor nem lázasodom be.Most vettem a héten 2kg szőlőcukit edzés utánra, és azóta jelntkezik a probléma :(

ASUS A8V Deluxe ; AMD Sempron 3000+ (E6) ; 512MB RAM ; ASUS GeForce 6200TD ; SAMSUNG S162L

(#909) Geli válasza Andrew_ (#908) üzenetére


Geli
senior tag

lehet azzal a zacsival nem oké vmi :U

(#910) Manitou


Manitou
addikt

Az igazi tömeget a Mass20 szolgáltatja, a többi csak szemfényvesztés, ízleld meg: Mass20 a tömeg atyja! by Mass20

:U

(#911) LOTR válasza Manitou (#910) üzenetére


LOTR
addikt

és az Attack után azt is elfelejtette, hogy létezik a MASS :( :DDD

One Ring to rule them all

(#912) God Vazzeg válasza Andrew_ (#908) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Kreatin foszfátot nem nyomsz? Az csinál ilyet :U

(#913) Andrew_ válasza God Vazzeg (#912) üzenetére


Andrew_
csendes tag

Nem.Majd jövőhónaptól fogok Creatine/Ribose/HMB kombót nyomni. :R

ASUS A8V Deluxe ; AMD Sempron 3000+ (E6) ; 512MB RAM ; ASUS GeForce 6200TD ; SAMSUNG S162L

(#914) Andrew_ válasza Andrew_ (#913) üzenetére


Andrew_
csendes tag

Annyit kérdeznék még:

Creatine kúra után nyomjak HMB-t, vagy már alatta is mehet?

Előre is kössz a választ!

ASUS A8V Deluxe ; AMD Sempron 3000+ (E6) ; 512MB RAM ; ASUS GeForce 6200TD ; SAMSUNG S162L

(#915) God Vazzeg válasza Andrew_ (#914) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Creatin+ribose+hmb helyett vegyél egy doboz Attackot, sokkal jobban jársz vele hatásra és anyagilag is ;)

(#916) Andrew_ válasza God Vazzeg (#915) üzenetére


Andrew_
csendes tag

Ok és thanks.Megfogadom a tanácsod. :R

ASUS A8V Deluxe ; AMD Sempron 3000+ (E6) ; 512MB RAM ; ASUS GeForce 6200TD ; SAMSUNG S162L

(#917) Markgx10


Markgx10
őstag

Idézet az új FHM-ből (Lantos Johnny riport):
- Benned sosem merült fel, hogy esetleg rásegíts egy kis szteroiddal?
- Eddig nem és ha már 34 éves koromig megúsztam, már nem is fog. :Y :O :D

(#918) bandus válasza Markgx10 (#917) üzenetére


bandus
veterán

Vajon enek mi értelme van, hogy ezt mondja? :U

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#919) God Vazzeg válasza Andrew_ (#916) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nem fogsz csalódni :R Gondolom a kajád rendben van, kreatin mellé sok hús kell, magas fehérjebevitellel ér csak valamit! Erre figyelj oda ;)

Mark: ez csak propaganda duma, mindegyik testépítő ezt nyilatkozza, de ha belegondolsz, nem mondhatja azt, hogy ''igen, szteroidozom'' :D Aki benne van ebben, az úgyis helyre tudja rakni a dolgokat, aki meg nincs, annak motiváció lehet, hogy tápkiegekkel mit is lehet elérni, mire meg rájön hogy mégsenemse, addigra már átlátja jobban az egészet :U :D Szerintem... :R

(#920) BÁ Nutrition válasza Markgx10 (#917) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

en is ezt mondanam:D mint Janesz :R
a csirketol nottem meg ekkorara:D

igaz hogy tolem nem kerdezik meg mert nem is latszik hogy gyurok ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#921) Andrew_ válasza God Vazzeg (#919) üzenetére


Andrew_
csendes tag

Kaja okés, napi két turmix-szal segítve.Mindenféleképpen veszek, csak sok shopban nem lehet egyenlőre rendelni :(

ASUS A8V Deluxe ; AMD Sempron 3000+ (E6) ; 512MB RAM ; ASUS GeForce 6200TD ; SAMSUNG S162L

(#922) Norbo03


Norbo03
őstag

Üdv néktek!

Írna nkm vlki egy tömegelős étrendet? Hogy mikor lehet utoljára ch-t enni stb...Olyan étrednre gondoltam amitől lassan hízok terhát pl 2 hét alatt 1 kg vagy vlmi ilyesmi. Mert nkm naon könnyű tömeget növelni jönnek rám könnyen a kg-k. :B

Előre is köszike mindenkinek!

[Szerkesztve]

(#923) Bubee82 válasza Norbo03 (#922) üzenetére


Bubee82
őstag

2 hét alatt 1 kg :Y

Olyat nekem is írhatna vki ;] :D

(#924) Norbo03 válasza Bubee82 (#923) üzenetére


Norbo03
őstag

Kevset írtam. ;) :D :D

(#925) etilin válasza Bubee82 (#923) üzenetére


etilin
aktív tag

A lényeg reggeli szigorúan vajaskenyér+3napcsi.
Esetleg ihatsz mellé kakaót.

Ej, God Vazzeg és egyéb sokak hun vannak, he?

(#926) Bubee82 válasza etilin (#925) üzenetére


Bubee82
őstag

:Y Hogyan egyek napot? :F Ráadásul 3at egy nap :Y :U

;] :D

Marad a zsiroskenyér meg vmi desznyótoros mellé táplálékkiegészítőnek :D

(#927) Geli válasza etilin (#925) üzenetére


Geli
senior tag

kolbász nélkül nem telhet el napcsi ;] :DDD

(#928) etilin válasza Geli (#927) üzenetére


etilin
aktív tag

Nimá a fő''meleg'' egyböl a kolbászon jár az agya ;]
Mi ez a punnyadás a topikban :F

Ej, God Vazzeg és egyéb sokak hun vannak, he?

(#929) Woodslave válasza God Vazzeg (#919) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Sztem meg ugyanolyan undorító, mint az hogy beszedsz pár napost, aztán Svájcinéger leszel. Sima átverés, mert még a legkeményebb munkától, és a legtökéletesebb táplálkozástól se fogsz soha igy kinézni.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#930) God Vazzeg válasza Woodslave (#929) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Há persze, de ha ezt mondaná, akkor meg arcos kötsögnek tartanád :D A kezdőknek kell ennyi motiváció, nem rosszabb ezzel.. Azt azért értsük már meg, hogy ha valaki illegális dolgot művel a céljai eléréséhez, hiába nyílvánvaló mindenki számára, de SOHA nem fogja reklámozni.. Neked kéne a legjobban tudnod Wood ;)

(#931) deniro2 válasza Woodslave (#929) üzenetére


deniro2
senior tag

Hát van benne valami.
Mondjuk nehéz egy ilyen kérdésre jól válaszolni, mert, ha megmondja a frankót, akkor ezzel valamilyen szinten népszerűsiti a szteroidokat, ami megint nem túl szerencsés.
Ettől függetlenűl nem szimpatikus, hogyha valaki nem vállalja fel a tetteit.
Hülye kérdés volt ez az újságírótól, kb. ''mondja Spears kisasszony, ugye 2 gyerek után ön még mindig szűz?'' szintü. :)

(#932) Woodslave válasza God Vazzeg (#930) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nem fogja persze, de akkor szólhatna hogy hagyják ki az ilyen kérdéseket.
Privi ment más ügyben.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#933) csudri


csudri
őstag

up, mert ez így nem állapot

(#934) Boglya


Boglya
senior tag

Basszus, már megint sikerült leamortizálnom a jobb vállamat:DDD. Elég volt eggyel több sorozatot fekvenyomni a szokásosnál és péntek óta fáj a lapockám, nagyobb súlyok cipelésétől a vállam (ez már régebben is előfordult és egy darabig nem is nagyon erőltettem a fekvenyomást). Mások is ilyen könnyen szétmennek:)?

(#935) BÁ Nutrition válasza Boglya (#934) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

en ma pl sikeresen elvanszorogtam a konditeremig es aszt gondoltam hogy meg a 120 is meg fog takarni... de nem. epp olyan eroben voltam mint maskor. vagyis az utobbi hetekben, pedig mar fogyoban az md:DD ugyhogy most jo a kedvem hogy meg mikor szarul vagyok is jol ment:D

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#936) Boxer001 válasza BÁ Nutrition (#935) üzenetére


Boxer001
veterán

A te magasságodhoz és a súlyodhoz lópöcs az a 120...vagy mennyit nyomsz bele, 50et? :D

(#937) Janesz válasza BÁ Nutrition (#935) üzenetére


Janesz
őstag

ma nyomtam 160-ba 1-et fekve

a múlt héten 140-be ment 1..szal olyan hiurtelen jött vissza az erő ahogy elment.. :Y
90kg vagyok és tök erősnek érzem magam jelenleg..

(#938) BÁ Nutrition válasza Boxer001 (#936) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nem.
sose nyomok bele 8nal tobbet semmibe, csak bemelegiteskor 20at. utanna, mar mindenbe csak 8at, vagy ha mar nem megy akkor kevesebbet, de mivel majdnem minden edzesen felmegyek maxra ez gyakran elofordul:D mondjuk utobbi ket edzesen pont nem tolam maxot.. csak szusztat:D

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#939) Boxer001 válasza BÁ Nutrition (#938) üzenetére


Boxer001
veterán

De akkor ennek a 120as nyomásnak max egy ilyen átmozgató értelme van nálad nem? :U :D
Gratula Janesz! Hard vagy. :D

[Szerkesztve]

(#940) Norbo03


Norbo03
őstag

Ha izmot akarok növelni/erősödni akkor mekkora ismétléseket jó nyomni? 8-10-ek esteleg nagyobb súllyal? Most 4X10-eket szoktam csinálni.

[Szerkesztve]

(#941) BÁ Nutrition válasza Janesz (#937) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

szerintem olvass vissza hogykor fostal te is meg a fosos haverod Mark is akkor szinte abba akartatok hagyni az egesz sportot, namarmost mi oreg rokak:DDD marmint en meg God megmondtuk hogy oke hogy fostok de beszarni nem kell:DDD ;] mivelhogy amilyen gyorsan tonkrementetek epp olyan gyorsan vissza is fog jonni. az ero is, meg meglatod a meretek is jonnek. ugyhogy ami a hatranya ennek a sportnak az ugye hogy hihetetlen hogy szet lehet esni par nap vagy het alatt, de eppolyan konnyen vissza is jon a mar megszerzett meret, ero, eredmeny. lenyeg a lenyeg orulok hogy jo formaban vagy. sot remelem valaki kinyomja mar kozulunk azt a qrva 200at elobb utobb mert ne nem birom sehogyse vazz :O :O
talan majd jovore ha kijon az Arpi meglatjuk mit tehetunk ezugyben:DD azaz megnezzuk mit rejteget meg a titkos ladikaja:DDD

ha legkozelebb rendelsz akkor a nevem mellett legyen ott elojegyzesben az Androban fele gyilok:DDD

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#942) Manitou válasza Norbo03 (#940) üzenetére


Manitou
addikt

8-nál ne menj feljebb szerintem, ha erőre mész akkor minél nagyobb súllyal csináld és alacsony ismétléssel. Max súllyal amivel még éppen megy 4.
Szerintem, de én nem értek hozzá, meg itt senkit se érdekel az erő , csak a méret ;] :D

(#943) Boxer001 válasza BÁ Nutrition (#941) üzenetére


Boxer001
veterán

miért sitten van Árpi, vagy mi van vele? :D
na várjá majd én kitolom azt a túhandredet :D két oldalt 1-1 batár segítővel :D

(#944) Norbo03 válasza Manitou (#942) üzenetére


Norbo03
őstag

Akkor h legyen pl eg ymellezés? Mert így ugye általába 4X10 szoktam csinálni 30-35 kgval(sajnos amióta lement rólam 12kg diétával itt tartok :( ) akkor pl inkabb csinaljam 40-el vagy 45-el 4X4-et vagy h? Vagy 40-el 6X6 mit ajánlottok? De nem tom mé szerénykedsz itt h te nem értessz hozzá heh :DD :D ;] jah te a 8-at sorozatra értetted most esett le. :B Tehát akkor 8X4-re gondoltál?

[Szerkesztve]

(#945) BÁ Nutrition válasza Manitou (#942) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

meg itt senkit se érdekel az erő , csak a méret

ezt meg ki mondta neked? :(
;] engem foleg az motival, mivel igyis ugyis sz@rul nezek ki :DDD
de legalabb gyenge is vagyok:DDD

amugy ha valaki nagyon az ero novelesere akar menni az nemcsak hogy max sulyra, marmint 1 ismetlesesre, hanem akar afole is mehet, ergo mindig csak leszedik rola. csak az izuletek birjak..

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#946) BÁ Nutrition válasza Norbo03 (#944) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

szerintem ismetlest mondott..

de szerintem csinald ugy akkor hogy 35be nyomsz 8akat. a te szinteden meg nem kell foglalkozni nagyon azzal hogy visszaveszed az ismetlesszamot. majd 100 kilo felett inkabb.

[Szerkesztve]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#947) LOTR válasza Norbo03 (#940) üzenetére


LOTR
addikt

4*8akat kell nyomni, az egynyomásos maximumod 90%-ával, semmi más nem jó

ne haragudj, de olyan bődületes kérdéseid vannak, hogy kész :D

One Ring to rule them all

(#948) Boxer001 válasza Norbo03 (#944) üzenetére


Boxer001
veterán

Igaza van Árpi tápnak :D, ezen a szinten még nem kéne ilyesmikkel foglalkozni...csináld, egyél, pihenjél, aztán ennyi. Mostanság erőben pont hogy nem a megtorpanás lesz úgyse a jellemző nálad, ha normálisan csinálod...az majd jön később. ;]

(#949) Manitou válasza Norbo03 (#944) üzenetére


Manitou
addikt

Hehe :DDD Jót kérdezel én pont mellben vagyok a leggyengébb magamhoz képest. És itt leengedést javasoltak erősödéshez, vagyis valaki mögéd áll és lefele te engeded a súlyt felfele meg ő húzza, illetve azért te is nyomhatod kicsit, ne fáraszd le annyira a segítődet :DDD De ezzel szerintem még ráérsz később foglalkozni mikor majd nem tudsz feljebb lépni erőben ,sokáig megrekedsz egy szinten, mint én is most :W :DDD

Én úgy csinálnám hogy piramisban:

10x rúd ( bemelegítés)
8x nagyobb súly pl 30kg
7x mégnagyobb 37,5kg
6x mégnagyobb 40kg
4x max amennyivel megy 45 kg


A számok csak illusztráció, de lehet nem járok messze az igazságtól, ha 4x10-eket csinálsz 35kg-al

Néha lehet nézni egy maxot ( segítővel) , amibe 1-et bírsz csak nyomni.

(#950) Manitou válasza LOTR (#947) üzenetére


Manitou
addikt

Ezt most hogy számolom, be is szarnék, ha a max nyomásom 90%-ával kéne 4x8-at csinálnom, 1x8 se menne nem hogy 4 széria :DDD

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.