Hirdetés

2024. július 3., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#6651) dunkel válasza Bibby (#6650) üzenetére


dunkel
őstag

Ettől függetlenül Zoli jó arc, és ha az arcomba tolnák a mannát én sem kevergetném magamnak a zabot...

(#6652) Bibby válasza dunkel (#6651) üzenetére


Bibby
addikt

Na igen, ez a lényeg hogy Zoli meg Viktor is elég korrektek minden téren az alapján ami képernyőn átjön.

Ελευθερια η θανατος

(#6653) macikos válasza Bibby (#6650) üzenetére


macikos
addikt

Rendben van, tudom hogy reklámból élnek.

De!

Mi a faszom történt volna akkor, ha nem Jumbós póló van rajta, meg akivel beszélnek azon nem pont Sciteces? Visszaesnek az eladások 50%-kal vagy mi? Kell a reklám, de ez kb. ugyanaz, mint amit Muscleteames barátunk szokott csinálni...

(#6654) adequate_cou válasza macikos (#6653) üzenetére


adequate_cou
senior tag

Van itt Muscleteames ? :F

;]

[ Szerkesztve ]

(#6655) macikos válasza adequate_cou (#6654) üzenetére


macikos
addikt

Szeretnéd? :D

Most amúgy nincs. Éppen fehérjét instantizálnak a maguk módján :D ;]

(#6656) ithomas


ithomas
őstag

Annak a spenótos,halas,tésztás,sajtos cuccnak leírhatná a receptjét valaki...kibaszottul jól nézett ki :Y

Real eyes realize real lies!

(#6657) dunkel válasza macikos (#6653) üzenetére


dunkel
őstag

nincs igazad :(

(#6658) Osynho válasza ithomas (#6656) üzenetére


Osynho
addikt

Jaja, azt kutatom én is. :DDD Egyelőre ez van.

(#6659) Atomgeszi válasza Bibby (#6633) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Szokásos TV-shows marketing szövegek.. és vannak még akik bedőlnek ezeknek. Amúgy ebbe mi lehet(nem néztem utána nagyon az összetevőknek me minden mondat után mosolyognom kell)?

Macikos ne szólj be.. nekem is van pár Scitec pólóm. És nem az imádat miatt vettem hanem mert 990ft és jóóóóól néz ki és még a minősége is jó!

[ Szerkesztve ]

(#6660) kovsol válasza macikos (#6653) üzenetére


kovsol
titán

nem értem mi neked most ezzel a bajod... ha meg felvesz egy miki egeres polót akkor abba kötsz bele, hogy milyen ízléstelen vagy gyerekes ? :B

én telibe szarom milyen ruha van rajt, mert nem az volt a lényeg szerintem

May the Force be with you!

(#6661) God Vazzeg válasza kovsol (#6660) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Megjegyezte hogy egy nagy szájtek reklám a videó. Miért nem jegyezheti meg? :U

(#6662) macikos válasza kovsol (#6660) üzenetére


macikos
addikt

Na mi van, megöltem a topikot? :D

(#6663) Markgx10 válasza God Vazzeg (#6661) üzenetére


Markgx10
őstag

Jól van na, össze ne verekedjetek már :( :((( :F :W

;] ;]

A tegnap este nem tett jót, annyira szétkapták a bordáim, meg a térdem, hogy minden mozdulatnál felébredtem, így összesen kb egy órát aludtam, vagyok olyan álmos, mint a zállat :D Nem tudom, miért élvezem, pedig mennyivel kényelmesebb lenne, mondjuk sakkozni :O :D :D ;]

(#6664) God Vazzeg válasza Markgx10 (#6663) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Megnéznéd mi? ;]

(#6665) kovsol válasza God Vazzeg (#6661) üzenetére


kovsol
titán

első hozzászólás megjegyezte a dolgot, de a második már szerintem több mint megjegyzés szintre emelte a dolgot
és én nem jegyezhetem meg amit én gondolok?... :U tök fölösleges ilyenen fennakadni, mert aki azért vesz jumbot mert olyan póló volt rajta akkor annak gratulálok
és 100% ra veszem, hogy elő volt írva neki, hogy reklámot már pedig vinni kell bele

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#6666) macikos válasza Markgx10 (#6663) üzenetére


macikos
addikt

Én meg tegnap este nyújtani próbáltam a combom, aztán rá kellett jönnöm, hogy túl nagy a pitsám és nem megy valami egyszerűen :D Hiába ültem rá a lábamra, nem igazán tudott behajlani, mindenesetre megszenvedtem, meg aztán jó is volt :DDD tehát valami haszna csak volt. Így edzés után 2 nappal nem szoktam nyújtani. Nem tudom hogy a Tom Platz féle emberek hogy tudtak olyan nyújtásokat csinálni akkora lábbal...

kovsol: "elő volt írva neki" - na látod, ez a baj :D Zoli hétköznapjai...

[ Szerkesztve ]

(#6667) God Vazzeg válasza kovsol (#6665) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Tök mindegy, volt egy észrevétel, és kész. Nehogy már ezen vitatkozzunk. A szájtek szponzorálja a videót, mégis mit vártatok? :D Ennyi és kész :K

(#6668) kovsol


kovsol
titán

amúgy így edzések után úgy 2-3 napig halódni szoktatok ti is? :U :B

[link] szombaton egy ilyen lábedzést toltam le és még ma reggel is úgy mentem ki a fürdőbe mint aki beszart :DDD de csak az indulás nehéz :D azért letoltam a reggeli 45 perc kardiót ;] így az első két percben még zavart a fájdalom aztán jó volt már

May the Force be with you!

(#6669) CarajoEsp


CarajoEsp
senior tag

Noh tegnap volt mell-kar, most végre minden rendben, kaja még kiegészítve, és a Január eleji adatokhoz képest jött is erő, főleg a karnál, a mell az fekvenyomásnál szétszakad, de azon kívül semmilyen gyakorlattal nem tudom lepusztítani. 30fok, tárogatás,áthúzás semmi. Biztos én csinálom szarul, de valamiért abszolút nem érzem az izmot...:)

-Battletag: CarajoEsp#1838 -Steam: CarajoEsp -WP7 Gamertag: CarajoEsp1-BF3: HUNGeriEnd

(#6670) macikos válasza CarajoEsp (#6669) üzenetére


macikos
addikt

És maga a melledzés hogy néz ki? Régen se érezted a melled ezeknél a gyakorlatoknál? Mert ha nem, akkor ott a végrehajtásban van a probléma. Ha viszont csak az utóbbi időben nem érzed, akkor az intenzitás nem jó.

kovsol: Hát kb. én is így vagyok a lábbal. Eszméletlenül be tud az egész durrani és savasodik, fáj az egész. Pedig nem is erős a lábam :) Nálam a lépcsőhasználat igazán problémás, na meg felszállni a jó magas Ikarus buszokra :D

[ Szerkesztve ]

(#6671) kovsol válasza CarajoEsp (#6669) üzenetére


kovsol
titán

egykezes súlyokkal próbáld meg a mellezést szerintem, én ha 100kg val nyomok fekve nem érzem úgy a mellem mint amikor 40 kilós kézi súlyzóval tolom, de ami nálam szétbasz nagyon az a táragatás

May the Force be with you!

(#6672) CarajoEsp válasza macikos (#6670) üzenetére


CarajoEsp
senior tag

Tavaly piramisban nyomtam, idén változtattam és akartam valami rendszerességet vinni, amiket most csinálok, azok: Fekvenyomás/30Fok/Tárogatás/Áthúzás/Tolódzkodás
A fekvenyomás okés ott teljesen jól érzem az izmot, ott 3*8 megy 45-be, nyilván ez kezdésként, aztán két hónap után kezdem variálni, a maradék kett, meg a fenti plusz négy gyakorlatból marad, attól függ, mihez van kedvem.
Intenzitás egész jó, mert a gyakorlatok végén az utolsó ismétlésnél, már eléggé be van durranva az adott része az izomnak, viszont eltelik két óra és mintha semmit nem csináltam volna. Másnap no izomláz.

Kovsol: Két kezessel is megpróbálom, bár ott talán még nagyobb a veszélye annak, hogy a rutintalanság miatt rosszul végzem el a gyakorlatot.

Az egyéb részei az edzésemnek megint csak jó, a másik ilyen testrész, aminél mindíg csodálkozom, amikor írja valaki, hogy edzés után fél órával még mozgatni se tudta az a váll, aztis akárhogy nyírom, fél óra múlva kutya baja:)

[ Szerkesztve ]

-Battletag: CarajoEsp#1838 -Steam: CarajoEsp -WP7 Gamertag: CarajoEsp1-BF3: HUNGeriEnd

(#6673) macikos válasza CarajoEsp (#6672) üzenetére


macikos
addikt

Ha edzés közben bedurran a melled rendesen, akkor jó az edzés! Ennyi!
Edzés után nem is kell bedurranva lenni az izomnak, ilyenkor olyan mint egy kicsavart szivacs. Edzés után 1-2 nappal kell nem is izomlázat érezni, hanem azt, hogy be van töltve az izom, tehát hogy visszatöltődnek a glikogén raktárak.

Igyál sok vizet! Edzés közben is!

(#6674) ithomas


ithomas
őstag

Aki mostanában gondolkodott tömegnövelő vételén, az most tegye meg.
Scitec fikázás ide vagy oda, most a 6,5kg-os Jumbo Prof 15990 ft a shopban...ennyit meg basszus, röhögve is megér.
Igaz nem nekem...mivel max vatikáni valutával tudnék fizetni... :O :)

Real eyes realize real lies!

(#6675) Atomgeszi válasza ithomas (#6674) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Ennek most tényleg jó ára van. Kéne is bespájzolni belőle. :)

Cara: [link]

[ Szerkesztve ]

(#6676) CarajoEsp válasza Atomgeszi (#6675) üzenetére


CarajoEsp
senior tag

:R :R :)

-Battletag: CarajoEsp#1838 -Steam: CarajoEsp -WP7 Gamertag: CarajoEsp1-BF3: HUNGeriEnd

(#6677) cerkarobi válasza adequate_cou (#6495) üzenetére


cerkarobi
csendes tag

Téves információ, WPC80, 10kilós 25.000Ft postával együtt, a kedvenc sufnimban.

(#6678) ithomas válasza cerkarobi (#6677) üzenetére


ithomas
őstag

És ez az ár a kiszakított , vagy az origi csomagolással rendelkező kiszerelésre vonatkozik? :Y ;]

Real eyes realize real lies!

(#6679) macikos válasza ithomas (#6678) üzenetére


macikos
addikt

Az nem kiszakított, hanem instantizált :D Előre bekeverik neked már a dobozba is :D ;]

(#6680) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

Durumtésztát szoktam enni babbal meg persze sült csirkemellel. Egy étkezéshez hozzá szoktam még tenni 1 db virslit is(valamiért nagyon szeretem az ízét - ne írjátok miből készül, tudom!:D) és ehhez szoktam 1 kanál tejfölt tenni , hogy azért könnyebben csússzon. De tejföl helyett kéne valami egészségesebb, szerintetek? :F

(#6681) God Vazzeg válasza Atomgeszi (#6680) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Joghurt vagy kefír :K

(#6682) macikos válasza Atomgeszi (#6680) üzenetére


macikos
addikt

Egészségesebb? Arra gondolsz, hogy kevésbé zsíros? Egy kanál tejföl nem a világ.

Én néha tolok tejfölös kenyeret, 4 vastag szelet fehér kenyér, jó vastagon megkenve tejföllel :D

(#6683) Atomgeszi válasza macikos (#6682) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Egy kanál de azért ahány étkezés van az annyiszor és hát 1 ilyen kis tejfölös doboz hama elmegy. :S A kefír az meg folyik össze-vissza nem? Annál sztem az egész ott lenne az alján. De ki kell próbálni jahm..

Na mek mell tricepsz. Addig gondolkodjatok, hogy mit lehetne még kitalálni durumtésztás kajához. :D

[ Szerkesztve ]

(#6684) cerkarobi válasza ithomas (#6678) üzenetére


cerkarobi
csendes tag

Igen, kérem alássan, még a hozzáadott értékek is egyediek(hajszál, darált dió, egy csipetnyi só, bors, kakukkfű)
és a csomagolás az a legegyedibb... :DD
újítottak a sufniban, gondolomvégül is 25.000Ft-ba belefér nekik ez a töblet szolgáltatás.

[ Szerkesztve ]

(#6685) ithomas válasza Atomgeszi (#6683) üzenetére


ithomas
őstag

Én joghurtot szoktam használni..abban nem sok minden van
100 g-ban 3-4g CH és zsír...jelentéktelen.

De mégjobb ha eleve a csirkemellet úgy készíted el, hogy leöntöd joghurtal, megfűszerezed, kis borssal pl, és maga a hús is beszívja picit, meg leve is marad, ami kiválóan illik a tésztához.

De néha azt is szoktam hogy egy kis light kecsöpöt rányomok(ami édesítővel készült), meg egy kevéske sajtot... Szerintem tömegelésnél ez belefér.

Real eyes realize real lies!

(#6686) ithomas válasza cerkarobi (#6684) üzenetére


ithomas
őstag

LOL :)

Real eyes realize real lies!

(#6687) Shodan válasza macikos (#6646) üzenetére


Shodan
addikt

Istenem mekkora a mák hogy tegnap nem mentem le és a sciteces polomat odaadtam öcsémnek, tuti engem szúrtak volna ki. :B
Akkor így a nézettség kicsit leesett volna szerintem :D mondjuk a gyereknek se volt nagyobb karja min nekem ,bár még életemben nem láttam lennt a srácot.

Egyébként a Zoli akkor is sciteces polóban van általában , ha nem kameráznak.
Gondolom ingyen kapja, akkor meg miért ne hordaná edzésre...

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#6688) glutamin válasza macikos (#6673) üzenetére


glutamin
őstag

Na pont ez az a dolog, amit én is elvárok egy edzés eredményeképp. Ha edzés után kb 2 napra jön ez az izomteltség, akkor a házi feladat jól volt elvégezve.

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#6689) adequate_cou válasza cerkarobi (#6677) üzenetére


adequate_cou
senior tag

Amit én mondtam meg most épp 24 alatt van, más valami?

(#6690) glutamin válasza kovsol (#6671) üzenetére


glutamin
őstag

Én mindössze 10-esekkel tárogatok 30 fokos padon a fekvenyomás kiegészítéseként, de nagyon hasznosnak érzem.

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#6691) glutamin válasza Tomics (#6643) üzenetére


glutamin
őstag

Ugyanilyen lakásom van, de még a tűzhelyem is tökugyanez az Indesit:D

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#6692) Shodan válasza glutamin (#6691) üzenetére


Shodan
addikt

Nekünk is ilyen tűzhely van, kiszúrtam egyből. Jó szar inox, hiába törölgetem mindig foltos marad :D

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#6693) Atomgeszi válasza ithomas (#6685) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Hmm ez jól hangzik, ma mondjuk pulykamell lesz csirke helyett de azzal is ki lehetne próbálni :) Akinek még van ötlete tésztához az írjon. :)

(#6694) nepszter1


nepszter1
addikt

uhh bakker aki megissza a natur fehérjét natur dextróz -al annak le a kalappal :C

(#6695) macikos válasza nepszter1 (#6694) üzenetére


macikos
addikt

natúr dextróz?

(#6696) God Vazzeg


God Vazzeg
veterán

Ma mell-kar lesz, tudom senkit se érdekel, de azért beírtam :D

(#6697) Atomgeszi válasza macikos (#6695) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Náluk van nesquik csokis dextróz. :D

(#6698) adequate_cou


adequate_cou
senior tag

Kezdem magam UFO-nak érezni,egy hónapja járok újra edzeni, az volt mar 16 alkalom, ezek közül egyetlen egyszer sem láttam rajtam kívül senkit, hogy edzés után fehérjeturmixot inna, most én emlékszem rosszul, hogy utána ildomos vagy valami baj van a világgal? :F

Annyira azért nem drága ha akar az ember, főleg edzés után...

(#6699) macikos válasza adequate_cou (#6698) üzenetére


macikos
addikt

Te szedsz egyedül ilyen fújtatóporokat :D Az emberek félnek, hogy utána összeesnek, ezért nem élnek vele :D
Nálunk általában mindenki akkor vesz ilyen-olyan tömegnövelőket, amikor viszonylag kevesen vannak, gyorsan hazaviszi és csak otthon "szedi", nehogy aztán a hirtelen jött ágyúgolyó vállak meg a reggelizőasztal méretű hát láttán mindenki a szemébe mondja az illetőnek, hogy: na ugye, a sok koksz :D

(#6700) adequate_cou válasza macikos (#6699) üzenetére


adequate_cou
senior tag

Azon gondolkodtam, lehet a WC-ben kettessével isszák a MuscleBeart, szerinted? Vagy ez már nagyon gonosz? :U

;] :C

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.