Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#32101) Tomics válasza Márk01 (#32100) üzenetére


Tomics
addikt

Úgy birom ezt a szálkásítás témát :D
Munkahelyen is van egy csávó iszogatja a szójafehérjéjét amit óccsóé vett, mert szálkásít ahhoz meg jó a szója :C

PH! addikt since 2004

(#32102) harry válasza Tomics (#32101) üzenetére


harry
veterán

Ezzel alapvetően nincs probléma, diéta alatt magas a fehérjebevitel, azt meg csak praktikusabb valami csóróbb proteinből bevinni, ahol nem szempont a gyors felszívódás.
Más kérdés, hogy így gondolkodik-e, vagy azt hiszi issza, és fogy is tőle.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#32103) Tomics válasza harry (#32102) üzenetére


Tomics
addikt

Igen, az alapvető probléma az hogy csak attól várja a csodát... :U
Ezért vicces a dolog számomra.

PH! addikt since 2004

(#32104) MrLaszloMan


MrLaszloMan
csendes tag

(#32105) becso13 válasza MrLaszloMan (#32104) üzenetére


becso13
aktív tag

Régen nem tetszett nekem Branch, mert nem az a túl esztétikus fizikum, de mióta egyre jobban beleásom magam a testépítés témába, egyik kedvencem lett. Hihetetlen, mit leművel edzéseken.

[ Szerkesztve ]

(#32106) Bibby válasza Fecogame (#32097) üzenetére


Bibby
addikt

Nagyon jót kérdeztél, fogalmam sincs. Szerintem semmit nem "erősít" legalábbis nem úgy mint egy súlyzós gyakorlat. Lábaddal ugrálsz tehát gondolom az dolgozik, meg a váll. :F

Ελευθερια η θανατος

(#32107) runner 125 válasza harry (#32096) üzenetére


runner 125
nagyúr

..de a TV aztat mondta, h egy szelet bejglit 1 óra mozgással lehet ledolgozni. :U ;]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#32108) Ijk válasza runner 125 (#32107) üzenetére


Ijk
nagyúr

Minden szelet bejgli után szeretkezni kell az asszonnyal? El tudnám viselni pár napig:DDD

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#32109) Manitou válasza runner 125 (#32107) üzenetére


Manitou
addikt

Az jó, akkor nekem egy hétig mozognom kell majd ;]

Ma itt volt unokaöcsém , megmérte magát a tzs%-os mérlegen. Kidobott neki tzs %-ra 19,3%-t. 183/74 kg és kockás a hasa :D Szerintem max 10% körül lehet a tzs-je, Viszont akkor lehet ez a gép úgy működik, hogy 10%-ot le kell vonni és az a valós érték :Y :D
Bár egyre inkább úgy tűnik, hogy magasság/súly alapján kalkulál egy számot, magyarán semmire sem jó :D

(#32110) Márk01 válasza Manitou (#32109) üzenetére


Márk01
tag

Ez bizony így van.

===============================================================

(#32111) bandus válasza runner 125 (#32064) üzenetére


bandus
veterán

bárcsak én is elmondhatnám ezt magamról :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#32112) LOTR válasza Manitou (#32109) üzenetére


LOTR
addikt

gratulálok, hogy végre rájöttél :D
amúgy meg miért nem próbálod ki, hogy megméred a 7 pontos tzs% méréssel és ahhoz viszonyítsd, különben én összehasonlítottam anno a 3 pontost a 7eshez és ugyan az az eredmény jön ki, persze méréspontosságtól függ

One Ring to rule them all

(#32113) Manitou válasza LOTR (#32112) üzenetére


Manitou
addikt

kösz :R :D Sejtettem, hogy parasztvakítás, de így már biztos vagyok benne :D

Egyszer nagyon régen megmértem a 7 pontossal magamat aztán dobott valami 13%-os eredményt, de ez nem manapság volt.
De ez is volt már tárgyalva, hogy az a mérés sem éppen pontos mivel nem veszi figyelembe a testsúlyt. Ha pl egy 70 kilós embernél mérsz 10 mm börredőt vagy egy 130 kilósnál, akkor valószínűleg a 130 kilós emberkének kevesebb a tzs%-a, de kalkulátor egy 70 és egy 130 kilósnál is ugyanazt a tzs%-ot dobná.
Mindenesetre megközelítő értéknek megfelelő lehet ez a 7 pontos mérés is.

(#32114) Tomics válasza Manitou (#32113) üzenetére


Tomics
addikt

nem kell tzs-t, kg-ot, faszcm-t mérni, a tükör elé állsz, az majd megmondja hogy nézel ki :D

PH! addikt since 2004

(#32115) Manitou válasza Tomics (#32114) üzenetére


Manitou
addikt

Nekem mondod? 1x mértem csak meg ezzel 7 pontosal vagy pár éve, azóta se.
A tükör valóban mindent elárul :K

(#32116) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

Boldog Karácsonyt népek:)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#32117) BÁ Nutrition válasza God Vazzeg (#32040) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ez szerepelt a jégkorszakban is, gondolom a lajhár volt:DDD ha már egyszer a Márkhoz hasonlítod ;] ;] ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#32118) Bibby


Bibby
addikt

Majd én upolok.

Lehet a zabpelyhet bejglire kell cserélni, mert egész jól ment minden. Mondjuk pár nap tespedés után most mozdulni nem bírok úgy elfáradtam.
Bele sem gondolok mi lenne ha nem reggeliznék. :Y

Ελευθερια η θανατος

(#32119) Woodslave válasza Bibby (#32118) üzenetére


Woodslave
nagyúr

lehet izmos lennél :O ;] :D (á, nem ;] nekem se sikerült mielőtt vki félreérti :U :D )

jól pang a topic, végre holnap én is megyek :K (mármint edzeni :DDD )

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#32120) bandus


bandus
veterán

ezeket néhanapján megnézem és sírok a röhögéstől :))

remélem ti is, és a főnök lebasz a melóhelyen ;] :DDDD

[ Szerkesztve ]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#32121) Jojo5 válasza Woodslave (#32119) üzenetére


Jojo5
őstag

én meg lehet abbahagyom :( :O

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#32122) macikos válasza Jojo5 (#32121) üzenetére


macikos
addikt

Na b+, mi van már? :Y :W Nehogymá!

(#32123) Jojo5 válasza macikos (#32122) üzenetére


Jojo5
őstag

nem bírom az egészet ki szeretnék mindenből szakadni nagyon rossz van most :( :O
nem szoktam kislányként viselkedni, de ezt senkinek se kívánom :( :O

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#32124) Woodslave válasza Jojo5 (#32123) üzenetére


Woodslave
nagyúr

na mesélj, ha meg akarod osztani. :K

Hatalmas élettapasztalatunkkal segítünk :D (kivéve ha az a bajod hogy még nem vagy annyira izmos mint amennyire akarsz, mert abban én nem tudok :D )

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#32125) Manitou válasza Woodslave (#32124) üzenetére


Manitou
addikt

Dr Wood rendel ma 16-tól 18-ig :K :D

[ Szerkesztve ]

(#32126) Tomics válasza Jojo5 (#32123) üzenetére


Tomics
addikt

azt hittem csak csaj van a dologban, de az csak nem lehet ilyen komoly :(

PH! addikt since 2004

(#32127) Jojo5 válasza Tomics (#32126) üzenetére


Jojo5
őstag

pedig hidd el lehet ilyen szar :( :O

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#32128) Tomics válasza Jojo5 (#32127) üzenetére


Tomics
addikt

az szép :( csaj miatt ennyire nem szabad, hogy még a kedvenc sportod is abbahagyd. én is kaptam hideget meleget 4 éves kapcsolatomban, nyáron véget vetettem neki, most kezdem magam már jól érezni szal írd le nyugodtan mi a problem :D

PH! addikt since 2004

(#32129) MrLaszloMan válasza Jojo5 (#32127) üzenetére


MrLaszloMan
csendes tag

Lóf@szt nem ér annyit,ha menni akar menjen,Te meg szépen mész edzeni.Majd jön jobb ;]
(ki tudja meddig, nem nagyon bírják ezt az életmódot a csajok :Y )
Ha nincs étvágyad igyál turmixot, de edzeni K Ö T E L E Z Ő !

[ Szerkesztve ]

(#32130) Jojo5 válasza MrLaszloMan (#32129) üzenetére


Jojo5
őstag

most nem a jobbon van a hangsúly... mindenkinél van jobb ennyi erővel :(

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#32131) runner 125 válasza Jojo5 (#32121) üzenetére


runner 125
nagyúr

Mondtam már messengeren is a véleményem. No para!

_

Csé Barbiek!

Ma akkorát edzettem, h igenjóvót. :D

...ért egy kis meglepetés is. Egyedül voltam a teremben, pont a huzalját cseréltem ki az egyik multi gépnek, amikor rajta állva az egyik csavart leejtettem. Követtem a szemmel, h hova gurult, majd folytattam tovább. Egyszer csak a szemem sarkából látom, h a csavar magától gurul tovább^^ - csavar a lófszt, egy qrva nagy egér. :D
Leugrottam, egyszerre utánadobtam egy 10kg-s tárcsát, de nem találtam el.
Befutott az asztal alá, mondom tojok rád, de legközelebb meg ne lássalak.. Fekvenyomásból állok fel, mit ad Isten, látom, h mászik bele a földön lévő, már üres hangfaldobozba. Abban a a pillanatban fejtetőre állítottam, meg rádobtam egy 10kg-s tárcsát, és dedikáltam dátummal ellátva, h más le ne vegye. Meddig bírják ezek a kis lények kaja nélkül?

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#32132) Tipo16V válasza runner 125 (#32131) üzenetére


Tipo16V
aktív tag

most nem azért..nem lenne egyszerübb beszórni neki egy kis mérget? vagy kivinni a teremből?

"Mi az, hogy vége van egy gyorsaságinak?! Olyan nincsen"

(#32133) kryboy


kryboy
tag

Sziasztok én még kezdő vagyok 5 hónapja nyomom a vasat!
Szeretem csinálni + sokkal jobb a közérzetem!
Igen sokat olvasok a témába aránylag megpróbálom betartani a dolgokat de a kajám nem 100%-os!

(#32134) Tipo16V válasza kryboy (#32133) üzenetére


Tipo16V
aktív tag

Köszi hogy elmondtad, viszlát ;]
Ezt vehetjük amolyan bemutatkozásnak? Írhatnál részletesebben magadról, magasság, kg, stb, esetleg egy képet is bedobhatsz, hogy tudjuk kivel állunk szemben:)

"Mi az, hogy vége van egy gyorsaságinak?! Olyan nincsen"

(#32135) runner 125 válasza Tipo16V (#32132) üzenetére


runner 125
nagyúr

Te valószínű méreggel a zsebedben jársz edzeni állatvédő barátom. ;]

..majd szerdán viszek vmit.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#32136) mocsanisi válasza Jojo5 (#32123) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Most ez tényleg közhely, de emiatt nem szabad abbahagyni. Lemész terembe, legalább addig is kint hagyod a külvilágot, csak eddzel. A csajok cserélődnek, de a súlyok mindig ott lesznek neked, és hűségesek lesznek :)

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#32137) Bibby válasza bandus (#32120) üzenetére


Bibby
addikt

Kösz hogy előhoztad!
Ez valami brutál...mindig kifekszem rajta. Nemnormális én mondom. :DD

Ελευθερια η θανατος

(#32138) Jojo5 válasza mocsanisi (#32136) üzenetére


Jojo5
őstag

nem miatta. már régóta érlelődik bennem, hogy abbahagyom :( ez most csak 1 kis plusz, hogy még jobban leszarjam :W

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#32139) Bibby válasza Jojo5 (#32138) üzenetére


Bibby
addikt

Szerintem ez hülyeség, mert ha valaki ennyi ideig edzett mint te, akkor az szereti is csinálni. És így vagy úgy mindig fogja is. A kajával vissza lehet menni átlag szintre stb, de úgyis eljárkál a terembe mindig, mert hiányozni fog neki. :U

Ελευθερια η θανατος

(#32140) Jojo5 válasza Bibby (#32139) üzenetére


Jojo5
őstag

majd meglássuk... most kb 1 geci golyó hiányzik a fejemből :DDD

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#32141) gyáliSanyi válasza Jojo5 (#32140) üzenetére


gyáliSanyi
őstag

Holnap menj terembe és vezesd le a feszültséget. A dolgok úgy vannak jók ahogy vannak, később már csak erőlködés lett volna minden, mert a tudat mást diktált volna.

Live poor, die ritch.

(#32142) gyáliSanyi


gyáliSanyi
őstag

Sziasztok Gyúrósok!

Valami alkar, bicepsz, tricepsz edzést szeretnék otthon bevezetni, de nem tudom, hogy milyen gyakorlatok és ismétlések, napirend lennének a megfelelők.
Terembe még egyenlőre nem szeretnék járni fél óráért. Naponta végzek testmozgást, csak éppen a karjaimat nem használom eléggé nagy súlyok emelésére.
Van otthon 2x10 súlyzón, amit akár 2x 14 kg-ra tudnék bővíteni és otthon végezném az általatok leírt gyakorlatokat, ismétléseket.
Nem feltétlen szálkásítani szeretnék, hanem növelni a "kar átmérőjét".

Live poor, die ritch.

(#32143) Kassadin


Kassadin
addikt

Sokfele lehet találni neten edzéstervet, igazából azt szeretném tudni hogy a pl shopbuilderen található edzéstervek megfelelnek kezdésnek, vagy inkább saját magamnak nézzek gyakorlatokat? :)

(#32144) gyáliSanyi válasza Kassadin (#32143) üzenetére


gyáliSanyi
őstag

Magadnak...

Live poor, die ritch.

(#32145) Bibby válasza gyáliSanyi (#32144) üzenetére


Bibby
addikt

Te mire alapozod ezt a "tanácsot"? :F

Ελευθερια η θανατος

(#32146) Yeffy válasza Jojo5 (#32121) üzenetére


Yeffy
veterán

Eléggé nagy rá az esély, hogy nekem is át kell majd variálnom. De remélem, tudok rá időt szorítani minél többet.

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#32147) mocsanisi válasza Bibby (#32145) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Egyet is értek meg nem is gyáliSanyival. Az a gond, hogy ha valaki kezdő, az nem fog tudni összeállítani egy normális edzéstervet, mivel foggalma sincs róla általában hogy hogy is kéne kinéznie. Izomérzet is általában 0, szóval csinálja hátra a merev karú letolást, de ha megkérdezed hogy hol érzi, valszeg nem fogja tudni megmondani.
A másik oldal amiért egyetértek az az, hogy nincsenek univerzális gyakorlatok. Amit én nagyon érzek, azt lehet hogy más semennyire. Bicepsznél lehet hogy nekem nagyon jó az egyenesrúd, de másnak meg baromira ba***a a csuklóját.
Szóval eléggé összetett a kérdés. Én amúgy először alsó-felsőtest edzést csinálnék átmozgató jelleggel, 1-2 hónapig amíg megtanulja rendesen a gyakorlatokat, hozzászokik a test egy újfajta terhelésnek. Utána váltanék egy sablon 3 vagy 4 napos tervre.
3 napos sablon szerintem: mell+kar, hát+váll, láb
4 napos sablon szerintem: kar, mell, hát+váll, láb

Ezt is tolnám 3-4 hónapig. Most már ott járunk hogy fél éve eddz valaki, közben utánaolvasott, izomérzet is fejlődött, innen a nagy része már össze tud állítani egy neki jó és optimális edzéstervet.

Ez kicsit hosszú lett na de mind1 :DD

jojo: Akkor keményebben. Nehogy abbahagyd bazzeg, mert megkerestetlek :D (azért nem kereslek mert valszeg hülyére röhögnéd magad ha elédállnék hogy húzzál eddzeni :D )

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#32148) gyáliSanyi válasza Bibby (#32145) üzenetére


gyáliSanyi
őstag

Viszonyítok. :P

Live poor, die ritch.

(#32149) Kassadin válasza mocsanisi (#32147) üzenetére


Kassadin
addikt

[link]

Ez megfelelő lesz szerintem így kezdésnek :P.

(#32150) Tipo16V válasza Jojo5 (#32140) üzenetére


Tipo16V
aktív tag

Most fel akarsz idegesíteni?
Nehogy kitaláld, hogy abbahagyod, csinálod 3 éve, elértél egy komoly szintet, és veszni hagynád? Nem éri meg.
énis sokszor voltam szarul, (szerencsére most minden ok) de az edzés akkor is ugyan olyan maradt...a súlyokban legalább nem lehet csalódni :U
szóval kussolsz, és vissza a terembe!!!!

Runner öö nem, de mondjuk legközelebb viszel? egyszerübb mint 2 hetet várni hogy kimurdeljen nem? :DDD

"Mi az, hogy vége van egy gyorsaságinak?! Olyan nincsen"

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.