Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#29101) jamba válasza Jazzos (#29100) üzenetére


jamba
csendes tag

Jelen esetben a PÉNZ ami álltalában fogyóeszköz :K

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#29102) MR_Joe válasza Jazzos (#29100) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

Elektropneumatikus-pacsirtacsapdája tuti nincs :D

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#29103) Flow válasza MR_Joe (#29099) üzenetére


Flow
senior tag

szerda 6-kor szoktunk a Págiszban lenni, vag terepen...

Rationally I have no hope, irrationally I believe in miracles.

(#29104) MR_Joe válasza Flow (#29103) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

Nah lehet, hogy csatlakozom hozzátok akkor :) szerdán délelőttös vagyok úgyis, 6-ra lehet hogy végzek is a dolgaimmal.. :) feltéve ha du. 6-ról van szó :D

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#29105) Flow válasza MR_Joe (#29104) üzenetére


Flow
senior tag

Jaja! Jólvan, várunk szeretettel. Most volt egy kis házi pályázatunk, fény/árnyék témában, úgyhogy a szerdai meeting a képek megnézegetésével/dumálással fog telni, de legalább a hnagulatból kapsz ízelítőt... :) Pont jó is, mert most indul majd új forduló, beszállhatsz, ha gondolod...

Rationally I have no hope, irrationally I believe in miracles.

(#29106) MR_Joe válasza Flow (#29105) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

Simán! :) Asszonkám is buzdított a dologra :), ő 6ig dolgozik, úgyhogy 6kor leadom a gyermeket neki, aztán megyek. 6-ra ugyan nem leszek ott, de kicsit később igen. :C

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#29107) Flow


Flow
senior tag

OK! Még egyeztetünk.

Más: nem tudtok olyan valakiről, aki vállalná egy üveg bor dugózását?

Rationally I have no hope, irrationally I believe in miracles.

(#29108) jamba válasza MR_Joe (#29102) üzenetére


jamba
csendes tag

A Pacsirta már megvan:Pacsirta

Már csak pneumatikus csapdát kell beszerezni :K

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#29109) DelArco válasza Flow (#29107) üzenetére


DelArco
aktív tag

én max megivásra tudnék jelentkezőket ha az is kell szólj :))

Youth hides the key to salvation

(#29110) okiDoki válasza Flow (#29107) üzenetére


okiDoki
tag

ÉN! Betöltöm ebbe a hordóba, aztán ledugózom egy adag velős pacallal! :C
Melyik nap kéne? :DDD

0,0

(#29111) Coyot


Coyot
őstag

Gyárekek! vegyetek telefontot:

[link]
[link]

Má' nem

(#29112) MR_Joe válasza Coyot (#29111) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

A csárp vajon küthető? Tmobra kéne vmi kis teló, mert a variot cipelni.. nos hogy is mondjam :p :W

Amúgy van egy eladó tápeccségem! 12V-5A-stabilizált cucc, buherálóknak ideális :))
Részletek privben :)

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#29113) Coyot válasza MR_Joe (#29112) üzenetére


Coyot
őstag

Vigyél egy samsungot akkor az tréfüggő :))

Má' nem

(#29114) Flow


Flow
senior tag

Cserébe kedvességtekért Coyot által felfrissített memóriaszemetemből egy darab: katt!

Rationally I have no hope, irrationally I believe in miracles.

(#29115) Coyot válasza Flow (#29114) üzenetére


Coyot
őstag

Jóóféle :K

Má' nem

(#29116) VinoRosso


VinoRosso
veterán

Srácok nem tud valaki tejsavót/tejport/tojásport szerezni?

(#29117) Flow válasza VinoRosso (#29116) üzenetére


Flow
senior tag

Gyúrsz wazze? :DDD

Rationally I have no hope, irrationally I believe in miracles.

(#29118) Coyot válasza VinoRosso (#29116) üzenetére


Coyot
őstag

vannak ilyen gyurós tejsavó fehérjék, vegyél aztat. az ilyen hozok nyers savót-al az szokott lenni a gond, h fele liszt... mer eccerűen átbasznak.

[ Szerkesztve ]

Má' nem

(#29119) Weaver válasza VinoRosso (#29116) üzenetére


Weaver
senior tag

ne (v)egyél ilyen szarokat, főleg ne kéz alatt. még amit az üzletekben lehet kapni annak is a többsége szemét...

én személy szerint ezt veszem, és neked is tudom ajánlani:

[link]

belvárosban van egy gyúrós bolt, ott veszem. ha nem tudod melyik az üzlet és érdekel, akkor megmondom pontosan. (hirtelen nem jut eszembe az utca).

vagy ez is ugyan olyan jó:

[link]

(#29120) MR_Joe


MR_Joe
aktív tag

Maradt itt néhány főtt tojás húsvétról, ha gondolod ledarálom :D bocs :)
Vmikor én is próbáltam ilyen tömegnövelőket, stb. szedni, de nem használt... most is vasággyal együtt vagyok 60 kiló :D

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#29121) Balinov


Balinov
félisten

Jazz, valamikor ma koradelutanig bemegyek hozzad a boltba a cuccert

Tudnal adni 1-2db hatlapi com soros kivezetest gratiszba?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#29122) VinoRosso


VinoRosso
veterán

Na nem azt kérdeztem, hogy mit ne vegyek, hanem hogy tud e valaki. Ha valakinek van egy mebízható kontaktja szóljon.

(#29123) Jazzos válasza VinoRosso (#29122) üzenetére


Jazzos
tag

Bolt miért nem jó? Csak a "kontakt"?

(#29124) Jazzos válasza Balinov (#29121) üzenetére


Jazzos
tag

Hát persze ha volna, biztos tudnék. Én is itt akartam vadászni a PH-n, de nem jött össze. A procit eltettem, de én lehet csak 1-ig leszek.

(#29125) Jazzos válasza Flow (#29114) üzenetére


Jazzos
tag

Ezt még nem láttam! :DD

(#29126) VinoRosso válasza Jazzos (#29123) üzenetére


VinoRosso
veterán

Milyen boltba lehet ilyet venni és mennyiért? Drága szintetikus nem kell, drogériában max 25-30% fehérjetartalmú van csak(szintén aránytalanul drága), a pannon baromfinál meg már nem kapni.

(#29127) Jazzos válasza VinoRosso (#29126) üzenetére


Jazzos
tag

Tejsavóvat mindenhol találsz, nem? Bár én szójafehérjét nyomok, aerob sporthoz az jobb.

(#29128) Flow válasza Flow (#29107) üzenetére


Flow
senior tag

Senki?!? Nagyon fontos lenne sürgében... (hét végéig)

Rationally I have no hope, irrationally I believe in miracles.

(#29129) Coyot válasza VinoRosso (#29126) üzenetére


Coyot
őstag

linkeltek kettőt is lejebbfele... azon az oldalon van szója is, és kb félár a tejsavóhoz képest.

Flow: én tudnék, csak ajkára kéne jönnöd vele :D

[ Szerkesztve ]

Má' nem

(#29130) VinoRosso válasza Coyot (#29129) üzenetére


VinoRosso
veterán

mondtam h szintetikus nem kell. Eredeti echte savó kéne, olyan amit a tejgyárban használnak, vagy tojáspor. Szóját nem szeretnék, mert feltolja az ösztrogén szintet, ami veszélyes lehet.

(#29131) Coyot válasza VinoRosso (#29130) üzenetére


Coyot
őstag

:D olvass még utána ennek légy olyan szíves, meg annak is mi a "szintetikus" hehe, meg a szója ösztorgénre gyakorolt rémísztő hatásairól is, nem kezdek el róla regélni, mert ussincs értelme :DD

Má' nem

(#29132) Bubee82 válasza VinoRosso (#29130) üzenetére


Bubee82
őstag

A gyárból származó savóporral sokra nem mész, mert max. 30%-os. Legalábbis Csornán ha jól tudom nem gyártanak magasabb fehérjetartalmú savóport.

Tojásport a Capriovus Kft. forgalmaz, meg mindent ami tojás, de budapesti cég. Viszont lehet szállítanak Győrbe valamelyik vendéglátó egységnek. Ezt neked kell megtudakolni. De a tojáspor emészthetősége erősen kérdéses. Akkor már vegyél inkább tojásfehérje levet.

A szójával nincs semmi gond. Egy növény nehezen lesz "szintetikus". A fitoösztogén hatása egyelőre megalapozatlan és ha okoz is gondot, csak nagy mennyiségben, amit te nem fogsz megenni. (És csak zárójelben jegyzem meg, h kb. tavaly ősz óta nem is eszek mást kiegészítőként... Egyelőre a barátnőmnek nagyobb a mejje :U :D )

[ Szerkesztve ]

(#29133) VinoRosso válasza Coyot (#29131) üzenetére


VinoRosso
veterán

Nem olvasok utána ugyanis nincs rá szükségem. Allergiás vagyok a tejre, így nagyon egyszerűen meg tudom különböztetni, hogy mi készül tejből és mi nem. 6 évig gyúrtam, majdnem majdnem versenyszerűen ( heti hat napos osztott eddzéstev napi 2 h ), csak az egyetem miatt ez már nem fért bele. Ettem táplálékkieget is, többek közt Sci-tech savót, biztosíthatlak róla, hogy annyira látott tejet, mint a kannásbor szőlőt. Bár már rég ( kb 2002 óta ) nem foglalkoztam táp témával, de már akkor is lehetett tudni, hogy a szója nem jó móka, mert kb egy normál adag koncentrátum sokszor annyi fitoösztogént tartalmaz, mint amennyit egy fogamzásgátló tabletta( koximaxik emiatt nem is szerették ). Azóta meg csak egyre rosszabb híreket hallani róla. Google első pár találat [link] [link]

mod: egyetek nyugodtan szóját, de nekem nem kell, Ami kell azt már leírtam, ha valaki tud ilyen hozatni, akkor szóljon. Köszönöm a jótanácsokat, de tényleg azt szeretnék venni, amit írtam, nem mást.

[ Szerkesztve ]

(#29134) Bubee82 válasza VinoRosso (#29133) üzenetére


Bubee82
őstag

Sok sikért :C :R

(#29135) Jazzos válasza VinoRosso (#29133) üzenetére


Jazzos
tag

Tipikus google iskolapélda: [link] "A(z) "hüje" kifejezés 1-10. találata az összes, kb. 692 000 találatból. (0,05 másodperc) "
:R

(#29136) VinoRosso válasza Jazzos (#29135) üzenetére


VinoRosso
veterán

Ezzel nem értem mit szeretnél sugallni? Azt ha a google valamire sok találatot dob, az alaból hülyeség? :F Kíváncsisából beírtam az "E=mc2" -et amire 3 540 000 találatot dobott...

(#29137) MR_Joe


MR_Joe
aktív tag

Szójáról tényleg sok mindent hallani.. van orvos a családban (nem egy körzeti orvosról van szó...valamivel komolyabb végzettséggel bir..) és Ő sem preferálja a szójakészitmények használatát. Többek között a szójahasználat növekedésével párhuzamba vonható az allergiás/asztmás megbetegedések növekedése is... persze állitólag.
Állitólag a cannabisnak sincsenek mellékhatásai mégis a gyakori cannabis fogyasztóknál a hosszútávú memória zavarát figyelték meg, de persze bizonyitani nem tudták... de azért érdemes elgondolkodni mit töm magába az ember :)

[ Szerkesztve ]

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#29138) Dryman válasza VinoRosso (#29136) üzenetére


Dryman
aktív tag

Nem értem mi a problémád....olyan iskolapéldával állt elő boltos barátunk mint a dijófa.....általános iskola 3 osztály magyar helyesírás szabályai......
itt az a ciki, szvsz, hogy sok esetben az hülyézik a legjobban, aki maga sincs tudatában a pontosjé-nek!:)

Az viszont kicsit szánalmas, hogy egy ekkora google-s adatbázisból miért nem takarítják ki legalább a nagyja szemet....

(#29139) MR_Joe válasza Dryman (#29138) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

miért nem takaritják ki? Mert hüjék :D

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#29140) DelArco


DelArco
aktív tag

ja júliustól asszem én is gyúrok majd.
keményen.
hamár ott van az a konditerem a nagy cégnél akkor behasználom.
bár én az ilyen tojásos dolgok helyett inkább sört viszek be azt hallottam igen hatékony gyúrás elött után. én ebben hiszek. :R

Youth hides the key to salvation

(#29141) Coyot válasza DelArco (#29140) üzenetére


Coyot
őstag

nagyon helyes neked má ugyis mindegy :DDD :))

Má' nem

(#29142) MR_Joe válasza DelArco (#29140) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

A sör nem csak gyúrás előtt és után hatékony... gyúrástól függetlenül is :))
Kivéve a Rädler nevű csoda... az inkább üdítő mint sör..

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#29143) DelArco válasza MR_Joe (#29142) üzenetére


DelArco
aktív tag

igen tudom ismerem a söröket és ismerem minden hatását.
mondhatnám megint hogy én ebben hiszek :)
a gyümölcsös sörök között pedig van pár igazán kiváló darab csak azokhoz kicsit mélyebben a zsebbe kell nyúlni. viszont megéri.

Coyot: fél év után kétszer akkora leszek mint te :))

Youth hides the key to salvation

(#29144) Coyot válasza DelArco (#29143) üzenetére


Coyot
őstag

Hát engem nem nehéz lekörözni :)

Má' nem

(#29145) Jazzos válasza MR_Joe (#29137) üzenetére


Jazzos
tag

Elolstam a hsz-edet, de már nem emlékszem, mi volt benne. :DD

(#29146) Jazzos válasza VinoRosso (#29136) üzenetére


Jazzos
tag

Hát sajnálom akkor. :) Arra gondoltam, hogy bárki bármilyen témában bármit mond, azt Guglival alá tudja támasztani. :) Egyébként elhiszem, hogy tonnaszámra kajálva lehet vele gond. Ugyanígy az aszpartam tartalmú édesítőszerek, és még millió plusz egy dolog. Jah, pl. C-vitamin. De akár a csapvíz is lehet halálos. Sőt! [link] :DD

(#29147) Jazzos


Jazzos
tag

[link] Baxxus, ide megyünk fel 1 hónap múlva. Már lassan tisztítják az utakat! :DD

(#29148) cOxeR válasza Jazzos (#29146) üzenetére


cOxeR
Ármester

:DDD :DDD Jazzos ez ennyire érint Téged, hogy foglalkozol a témával?

(#29149) Flow válasza Jazzos (#29147) üzenetére


Flow
senior tag

Miért, nincs téligumid? ;]

Rationally I have no hope, irrationally I believe in miracles.

(#29150) VinoRosso válasza Jazzos (#29146) üzenetére


VinoRosso
veterán

most akkor szerinted én a guglival akartam alátámasztani? Miből szűrted le, hogy a google találatok mennyiségével hozom összefüggésbe az állítás igazságát? A " Google első pár találat" arra vonatkozik, hogy nem kell hozzá túl sokat keresni = nem telik nagy erőfeszítésbe. → "olvass még utána ennek" konkrétan erre írtam, és azt értettem alatt, hogy nem kell hozzá túlságosan olvasottnak lenni, könyvtárba menni vagy ilyesmi, írhattam volna azt is, hogy "nem kell hozzá egyetemet végezni" vagy valami hasonló frázist. Ezért nem is értettem, hogy hogy jön ide hogy a hüjére meg kidobott 600 000 találatot, és ebből levonni azt a következtetést, hogy amit linkeltem marhaság, azt meg végképp nem értem. Ilyen alapon ha a google-el akkor minden hülyeség, vagyis az e=mc2 is, ami nyilvánvalóan nem így van, mert pusztán abból hogy lehet hüjeségeket találni, nem következik, hogy csak hüjeség létezik. Logikailag: az "∃" egzisztenciális kvantorral képzett "predikátum" nem hordoz magában semmiféle implikációt, hiszen a "van olyan, hogy " az egy szimpla kvantifikáció, és nem funktor, ergo nem is lehet predikátum ;) . Arra hivatkozni pedig, hogy a csapvíz is lehet halálos, egyszerű demagógia ( akikről feltételezik, hogy a szójától haltak meg, nem belefulladtak ), de jelen esteben egyszerű "költői túlzásnak" fogom fel. A "bizonyték hiányában" story számomra csupán annyit jelent amennyit jelent, mivel az ellenkezőjére sincs bizonyíték. Viszont amig ez így van, és statisztikailag van esély arra, hogy emberek haltak meg a a szokásos adag szójakoncentrátumuktól, addig én kissebb/nagyobb mértékben kockázatosnak fogom tartani a fogyasztását. De sok esetben még a statisztika sem minden, mert pl hivatalosan ha jól emlékszem 17-en haltak meg a csernobili atomkatasztrófa közvetlen következtében, pár ezerre tehető azoknak a haláleseteknek a száma, amik közvetve összefüggésbe hozhatóak vele(szigorúan statisztikailag), de valamiért mégis kitelepítettek a környékről fél millió embert, így nem valószínű, hogy oda fogok menni nyaralni, annak ellenére, hogy szerveznek túristautakat a zónába.

Az indexes cikkel meg végképp nem tudom mi bajod :F a HPV bizonyítottan rákot okoz, méghozzá elég jó eséllyel. A rák a DNS mutációja + az immunrendeszer gyengesége következtében alakul ki, ezért az vírusos fertőzés, ami legyengíti az immunrendszert, és túlságosan "belepiszkál" a génállományba( a vírusnak nincs saját dns-e , ezért használja a gazdasejtét a szaporodásra ) okozhat rákot is, némeliky nagyobb némelyik kissebb eséllyel, hatástól függően. Pl a HIV-es betegeknél is nagyobb a rákbetegek aránya, mint az egészséges emberek körében.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.