Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#29301) helkis válasza Jazzos (#29300) üzenetére


helkis
addikt

esetleg? ;)

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#29302) Jazzos válasza helkis (#29301) üzenetére


Jazzos
tag

Betesztelem mindjárt, köszi!

(#29303) cOxeR


cOxeR
Ármester

Valakinek Wiii sport, wii play, két fütyivel, meg nuncsakuval?
"Gari nem nagyon." :))

(#29304) Balinov válasza cOxeR (#29303) üzenetére


Balinov
félisten

mit kostal egy ilyen?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#29305) cOxeR válasza Balinov (#29304) üzenetére


cOxeR
Ármester

Neked 60k, másnak 62k. :)

(#29306) cOxeR válasza VinoRosso (#29299) üzenetére


cOxeR
Ármester

Én hétvégén Győrbe leszek péntektől, vasárnap jövök vissza Pestre...

(#29307) Jazzos válasza cOxeR (#29305) üzenetére


Jazzos
tag

Biztos nem fordítva? :DDD

(#29308) cOxeR válasza Jazzos (#29307) üzenetére


cOxeR
Ármester

Tutkera. :)

(#29309) Balinov válasza cOxeR (#29305) üzenetére


Balinov
félisten

kecsegteto ajanlat, de mivel nincs Tv-m, igy targytalan...

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#29310) cOxeR válasza Balinov (#29309) üzenetére


cOxeR
Ármester

Kell TV is? :DDD Az is van eladó... minden ami mozgatható... :))

(#29311) Balinov válasza cOxeR (#29310) üzenetére


Balinov
félisten

miez a kiszorom a kramancot projekt? Valami nagyba vagtad a virtualis fejszedet?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#29312) Rómeó


Rómeó
tag

Mé hogy nem kaki?? dehogy nem!!! :Y

Megbízhatóságom:http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=R%F3me%F3 *** Eladó cuccaim:http://hardverapro.hu/tag/romeo_3 *** TeL:06ötven1049766

(#29313) jamba válasza Rómeó (#29312) üzenetére


jamba
csendes tag

Arcpiritó sebesség :B :B :B :B :B :B :B :B :B :B :B :B :B :B :B :B :W

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#29314) Coyot válasza Rómeó (#29312) üzenetére


Coyot
őstag

torrentet kapcsold ki azért :DD

Má' nem

(#29315) VinoRosso válasza cOxeR (#29306) üzenetére


VinoRosso
veterán

Két darab kisméretű radiátort (14x12 cm 1-2kg ) kellene felvinni, majd a pénzt visszajuttani hozzám. Megolható? Cserébe egy sört/csokit, vagy valami hasonlót tudok feljánlani :D

(#29316) G@ben


G@ben
addikt

PotGeltNapt!

Bekötötték végre a Digit, már csak egy gond van, hogy a routeren keresztül kéne netezni, mert 3 gép között osztanám el, de síkhüle vagyok a router beállításához. D-Link DI-524 router.
El tudná valaki magyarázni for dummies szinten, hogy mit kéne csinálnom? :)

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#29317) helkis válasza G@ben (#29316) üzenetére


helkis
addikt

amelyik gépre be lett regisztrálva a net annak a mac-addressét kellene clone-ozni a wan-ra, utána a pppoe-ben pedig belövöd a bejelentkezéshez szükséges adatokat, illetve hogy mindig legyen online, és sose bontson.. ;)

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#29318) G@ben válasza helkis (#29317) üzenetére


G@ben
addikt

Aha.
Gondolom elkerülte a figyelmedet ez a kifejezés: for dummies. :D

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#29319) VinoRosso válasza G@ben (#29318) üzenetére


VinoRosso
veterán

ált a routerben van egy olyan h quick setup azzal próbálkozz. A router alap ip címe, admin azonítója és jelszava ált benne van a kiskönyvében, vagy rá van nyomva az aljára. Beírod a böngsézőbe az ip címet és belépsz. Itt egy webes menü van, ahol kiválaszod a quick setupot, és az ip kiosztásnál dhcp-t válassz, ha megvan akkor egy gépen kell legyen net. Konkrétan ismerni kéne a routert, hogy mit hogyan kell belőni, de ha megvan a gépen a net, akkor parancssorból ipconfig /all paranccsal megnézed a hogy milyen ip-t kapott a gép, és ha másik kettőn nincs net, vagy nem látni a hálózaton, akkor valmiértnem kaptak ip-t. Ezesetben kézzel kell nekik belőni, hálózati kapcsolatokon kersztül oprendszer alól. Ha elnavigáltál ide, akkor megnézed hogy milyen kapcsolatok vannak, ha nincs csinálsz egy újat, és itt a jobb klikk/tulajdonságokon belül általános fülönTCP/IP sort kijelölve szintén tulajdonságok, és beírod hogy milyen IP-t használjon ( mondjuk mindig eggyel nagyobbat mint amelyik a sorban őt megelőző, tehát ha a hálózaton már rajt lévő gép címe 192.168.1.100 akkor 192.168.1.101 192.168.1.102 stb... ) Alhálózati maszknak beírod hogy 255.255.255.0, alapértelmezett átjáró pedig a routered ip címe. A DNS-eket ki tudod lesni a router menjüjéből, ezt is be kell lőni.

(#29320) helkis válasza G@ben (#29318) üzenetére


helkis
addikt

for gépész? :DDD

[ Szerkesztve ]

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#29321) G@ben válasza VinoRosso (#29319) üzenetére


G@ben
addikt

Hű, mindjárt felébredek és megpróbálom értelmezni, amit írtál. :D
Köszönöm, de lehet, hogy még lesz kérdésem. :)

helkis: for dumb gépész :D Az a totyik meg hosszú. :P

[ Szerkesztve ]

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#29322) helkis válasza G@ben (#29321) üzenetére


helkis
addikt

ennek az egérnek semmi sem jó? :D
50hsz sok? :F már az első 10ben benne van a válasz..

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#29323) G@ben válasza helkis (#29322) üzenetére


G@ben
addikt

Az egérnek ki kéne takarítania az egész lakást és még marha sok dolga van azon kívül is. :D
De sok ám! Albitárs már elkezdte olvasni, de nem találta a választ. Na majd megpróbálom én is most, hogy már tudom, hol kell keresni. :D
:R

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#29324) DelArco válasza helkis (#29322) üzenetére


DelArco
aktív tag

lustaság fél egérség! :))

Youth hides the key to salvation

(#29325) G@ben válasza DelArco (#29324) üzenetére


G@ben
addikt

:DDD :DDD :DDD

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#29326) Flow


Flow
senior tag

Boldog születésnapot Dorien! :K

Egérke, nem láthattalak én téged szombat délután a nyugatinál levő aluljáróban???

Rationally I have no hope, irrationally I believe in miracles.

(#29327) G@ben válasza Flow (#29326) üzenetére


G@ben
addikt

Dehogynem! Szombaton egész nap Pestet jártam, ott az aluljáróban meg többször is megfordultam. :)

[ Szerkesztve ]

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#29328) Flow válasza G@ben (#29327) üzenetére


Flow
senior tag

Bazze, én meg mondom ilyen nincs, ennyire hasonlítson... á, de tuti nem ő az. Ezek szerint de. :D

Rationally I have no hope, irrationally I believe in miracles.

(#29329) G@ben válasza Flow (#29328) üzenetére


G@ben
addikt

Miért nem kiabáltál? Ha odafordul a srác és néz bután, akkor én vagyok. :D

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#29330) Flow válasza G@ben (#29329) üzenetére


Flow
senior tag

Kiabáltam bakker! Hangosan mondtam kétszer, hogy "GABEN!!", mert ha Te vagy az, akkor reagálsz, ha nem, akkor meg csak kicsit égek :D. Aztán nem reagáltál, tőled kb 1/2 méterre voltunk, barátnőm meg mondta, hogy ne ordibáljak inkább. :DDD

Rationally I have no hope, irrationally I believe in miracles.

(#29331) G@ben válasza Flow (#29330) üzenetére


G@ben
addikt

Alkalmi süket vagyok. :D Mondjuk Pesten inkább próbálok céltudatosnak látszani és csak előre figyelni, mert akkor nem zaklatnak annyian, hogy térjek meg, meg ilyesmik. :D
Bocs, hogy nem vettelek észre. :B

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#29332) Flow válasza G@ben (#29331) üzenetére


Flow
senior tag

Örihari. ;]

Rationally I have no hope, irrationally I believe in miracles.

(#29333) G@ben válasza Flow (#29332) üzenetére


G@ben
addikt

:D
Nem kell neked vagy valamelyik ismerősödnek kormány meg pedál? Az enyémet lecserélem és eladó lesz. Vagy 30km-t mentem vele, szóval nem agyonhasznált darabok. :)
Esetleg külső gumi is eladó, mert slickre cserélem. Középen városi, a szélén bütykös.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#29334) Balinov válasza G@ben (#29327) üzenetére


Balinov
félisten

olco najki zoknit arultal? :)) vagy hamis citizen orat?

Szevasztok

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#29335) G@ben válasza Balinov (#29334) üzenetére


G@ben
addikt

Szerinted miért nem vettem észre Flow-t? Ő megtalál, ha a vásárlás után reklamálni akar. :D

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#29336) helkis válasza G@ben (#29335) üzenetére


helkis
addikt

G@ben a nap egere! :)) Mr.Bean nyomdokaira törsz lassan! már csak egy mini morris hiányzik!

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#29337) cOxeR válasza Balinov (#29311) üzenetére


cOxeR
Ármester

Pot Gelt Napt!

Ha kiszórom a kramancot projektet indítanék, akkor lenne noti, TFT, meg mindenfene. :))
De lehet eljön az ideje annak is. Semmi csak vannak ilyenek itt talonba, meg egy haverom kérte, hogy passzoljam el a sz*rait.

(#29338) cOxeR válasza VinoRosso (#29315) üzenetére


cOxeR
Ármester

pűűűűű

(#29339) G@ben válasza helkis (#29336) üzenetére


G@ben
addikt

:D
A Mini hiányzik nekem is. Elfogadnám a régit és az újat is. Kedvenceim. :D

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#29340) G@ben


G@ben
addikt

Hoppá, megy a net routeren keresztül! Már csak a wifi titkosítását kell kiválasztanom. :)
Köszönet mindenkinek a segítségért! :R

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#29341) cOxeR válasza G@ben (#29340) üzenetére


cOxeR
Ármester

Szívesen segítettem! :DD

(#29342) helkis válasza G@ben (#29340) üzenetére


helkis
addikt

gratula! :R majd egy speedtest mérést dobj be.. ;)

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#29343) Jazzos válasza DelArco (#29324) üzenetére


Jazzos
tag

(#29344) Jazzos


Jazzos
tag

Egy jótanács: ne igyatok energiaiatlt, ha előtte a fejetek búbját darázs harapta meg. Már el is felejtettem, hogy reggel kaptam egyet a bukóm alá, de most a energy után lüktet a duzzanat és nagggggyon gáááz :DD

(#29345) Balinov válasza Jazzos (#29344) üzenetére


Balinov
félisten

egy jo tanacs, ne csipjen meg a darage :))

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#29346) Jazzos válasza Balinov (#29345) üzenetére


Jazzos
tag

Én mondtam neki, hogy ne jöjjön szembe, amikor 40-nel gurulgatok :)) De jött.. :D

(#29347) Balinov válasza Jazzos (#29346) üzenetére


Balinov
félisten

apiszok!

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#29348) DelArco válasza Jazzos (#29343) üzenetére


DelArco
aktív tag

durva arc!
köszi a linket jó dolgok vannak fenn! :))

Youth hides the key to salvation

(#29349) Taki_


Taki_
csendes tag

Srácok!

Segítséget szeretnék kérni! Kit, illetve melyik helyet ajánljátok Győrben laptop szervizelés ürügyén. Kaptam egy IBM T42-es gépet, de bekapcsolás után fél perccel elmegy a monitor, de hallani, hogy a gép fut tovább... Szóval valószínű a vezeték kopott ki vagy vmi hasonló...

Olyan helyet keresnék, ahol nem küldözgetik tovább ezer felé, hanem tényleg tudnak kezdeni vele vmit!

Köszi

http://Flickr.com/T4KI

(#29350) Balinov válasza Taki_ (#29349) üzenetére


Balinov
félisten

Dryman Laszlo Urkolegaszaki?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.