Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#29451) zsigee válasza Daler (#29436) üzenetére


zsigee
tag

Hi!
Nekem lenne egy, de sajna csak lappal együtt!
3200+Athlon, nem leharcolt gyári hűtővel, hozzá egy Abit KN9S lap. Épp össze is van rakva, ki is lehet próbálni. Csak egyben eladó!
Részletekért keress priviben!

Üdv!

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#29452) G@ben válasza DelArco (#29447) üzenetére


G@ben
addikt

Nekem is jár, mert nem egész 2 hónapja voltam 28. :D
Idén lesz 10 éve, hogy 18 éves vagy? :P

Vinorosso: jelerősség kiváló.

[ Szerkesztve ]

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#29453) Flow válasza Balinov (#29450) üzenetére


Flow
senior tag

Ha nagy forgalomban mutatta volna be ezt a "performanszt", akkor szép illedelmesen megkérték volna, hogy szálljon ki a gépjárműből, és pár derék magyar markos legény a szalagkorlátot megkímélve átemelte volna az autót az úttestről a kövekre,és egy elegáns mozdulattal belelökték volna a Dunába. :DDD

Rationally I have no hope, irrationally I believe in miracles.

(#29454) DelArco válasza G@ben (#29452) üzenetére


DelArco
aktív tag

no jó elismerem 23 leszek de abból is a fiatalos fajta :DD

Jazzos mesterek mestere ki kedvezményekkel boldogítod a népet:
csak holnap tudok bemenni sajnos a pendrájvért addig el ne add pl a 4gb-st! :R

Youth hides the key to salvation

(#29455) Dorien válasza Jazzos (#29368) üzenetére


Dorien
veterán

Köszi szépen srácok! :R
Bocs, ha múltkor kicsit agresszíven mentem az Orgona utcában, amikor kanyarodtál ki... :B
Bali, gratula a ráróhoz! ;)

[ Szerkesztve ]

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#29456) G@ben


G@ben
addikt

Jut eszembe, rendeltem pár cuccot az ebike.hu-ról és ha kell onnan valakinek valami, akkor szóljon, beveszem még a rendelésbe és a postaköltség is lecsökken. Olcsó és segítőkészek az eladók!

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#29457) sagesz93


sagesz93
addikt

HI!
Valaki ért az ilyen s-video rca kábeles dolgokhoz? Mert kéne egy kis help.
A gépet szeretném összekötni a tv-vel, svideo-val ment minden, DE nekem úgykéne hogy legyen hang a tv-n is! NA és ezt az rca-s mizériát kvára nemvágom!
Ebben segítsen nekem valaki, akár privibe is jöhet csak segítsen hogy milyen kábeleket szerezzek be!
THX. :R :R
mod: kapcsolási rajzos linkeket se mutogassatok plz, jobb ha egy hozzáértő ember elmagyarázza értelmesen :)

(#29458) Flow válasza G@ben (#29456) üzenetére


Flow
senior tag

Mikor rendeltél? 10k fölött ingyen van a házhozszállítás. Lehet rendelek akkor én meg gumiköpenyt faternak meg öcsémnek. Meddig szóljak?

Rationally I have no hope, irrationally I believe in miracles.

(#29459) G@ben válasza Flow (#29458) üzenetére


G@ben
addikt

Ma kora délután. 27k értékben rendeltem, de még akkor is van 600 Ft szállítási költség, 40k felett ingyenes. Elvileg jövő hétre lesz nekik minden, szóval talán ha a héten szólsz, akkor nem késel el. Persze minél előbb, annál biztosabb.

Ha valakinek kell még valami, szóljon! Érjük el azt a 40k-t és a megspórolt szállítási költséget igyuk el! :D

[ Szerkesztve ]

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#29460) DelArco válasza G@ben (#29459) üzenetére


DelArco
aktív tag

izé az elivásban benne vagyok ha kell egy ember :))

Youth hides the key to salvation

(#29461) helkis válasza G@ben (#29440) üzenetére


helkis
addikt

teljesen jó, 54mbit az pontosan 6,75Mb/s, felfele viszont valami nem kerek..
firmware-update, esetleg..

nálam wifin. 108mbit-tel:

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#29462) Borokafa válasza sagesz93 (#29457) üzenetére


Borokafa
őstag

HDMI csatlakozóval próbáltad? (persze ha rajt van a a vga-n és tv-n). Azon megy a kép és a hang is.

[ Szerkesztve ]

(#29463) Flow válasza G@ben (#29459) üzenetére


Flow
senior tag

Hm... ez korábban 10k volt, ha jól emlékszem. Mind1. Jó, szólok, ha kell valami, kösz a lehetőséget!

Rationally I have no hope, irrationally I believe in miracles.

(#29464) sagesz93 válasza Borokafa (#29462) üzenetére


sagesz93
addikt

hdmi csak a vga-n van a tv meg ilyen egyszerű 55cm-s samu :D
De már megvan a megoldás :D[link]

[ Szerkesztve ]

(#29465) helkis válasza sagesz93 (#29464) üzenetére


helkis
addikt

majdnem jó, de a jackből a sztereó jel általában fehér és piros csatin jön ki rca-ra ami a hivatalos audio-szín, ha úgy tetszik :D a sárga pedig a videójel-szín.. van olyan euroAV-vagyis Scart átalakító, ami egyik vége euroAV, a másik pedig audio+videojel, + svideo: lemész somogyiba és veszel egy ilyet: [link]

meg egy jack>>rca-kábelt a hangnak.. és kész..

[ Szerkesztve ]

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#29466) G@ben válasza helkis (#29461) üzenetére


G@ben
addikt

Megelégszem a letöltési sebességgel, de gyorsabb feltöltés mindenképpen kéne. Firmware-t nem biztos, hogy be merem vállalni, mert ha elrontom, akkor albitársak felkoncolnak. :D
Beállítási hiba nem lehet?

Flow: rendben!

[ Szerkesztve ]

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#29467) Jazzos válasza Dorien (#29455) üzenetére


Jazzos
tag

Nem emlékszem semmire, de ha így volt: szemét! :DD

(#29468) Jazzos válasza G@ben (#29456) üzenetére


Jazzos
tag

Nézz körül a bikemarket.hu-n is, néha ott olcsóbbak a cuccok. Nem mindig. De én a hátsó soron+láncon fogtam vagy 4k-t minyima.

(#29469) G@ben válasza Jazzos (#29468) üzenetére


G@ben
addikt

Körülnéztem, de a kinézett zár és pedál itt nem található meg.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#29470) Balinov


Balinov
félisten

Szepjoreggelt kivanok!

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#29471) helkis válasza G@ben (#29466) üzenetére


helkis
addikt

ki kellene próbálni mondjuk közelebb az adóhoz, illetve titkosítás nélkül, vagy más vevővel, ha nem változik akkor firmwareupdate, ha van hozzá, ha nincs akkor routercsere.. :(
notiról nyomod? vagy milyen vevőd van?

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#29472) G@ben válasza helkis (#29471) üzenetére


G@ben
addikt

Közelebb az adóhoz nem nagyon fog menni, mert kevés a drót hossza. :) Egyébként 1db vékony fal választja el, a jelerősség kiváló.
Asztali gép, a vevő meg a gyárilag hozzáadott USB-s izé.
Mindjárt megnézem titkosítás nélkül.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#29473) Bubee82


Bubee82
őstag

Üdv!

Azt szeretném kérdezni tőletek h Győr-Moson-Sopron megyében egy pályakezdő K+F mérnök (élelmiszeripar területe) milyen kezdő bérre számíthat, illetve interjún mi volna az a határ ami nem pofátlanság, de én se járok vele rosszul?

(Tudom nem IT terület, de talán tud valaki valami épkézláb összeget mondani. Ami fontosabb h itt a régióban milyen bérek vannak átlagosan.)

Próbáltam utána nézni, elég sokféle "megközelítés" van :F

Remélem a tapasztaltabbak tudnak némi infóval szolgálni :R

[ Szerkesztve ]

(#29474) G@ben válasza G@ben (#29472) üzenetére


G@ben
addikt

Titkosítás nélkül:
[IMGhttp://www.speedtest.net/result/481731715.png[/IMG]

[ Szerkesztve ]

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#29475) sagesz93 válasza helkis (#29465) üzenetére


sagesz93
addikt

Oh, köszi szépen a segítséget. Tudnál a somogyiból linkelni kábeleket amik nekem még kellenének? (nem akarok hülyeséget venni) Legalább győrben van somogyi :DD

(#29476) helkis válasza G@ben (#29472) üzenetére


helkis
addikt

esetleg új driver a usb-s wifihez?
vagy más gépre rakd rá, és onnan is mérj.. ezekből ki kell derülnie. hogy miben van a hiba..
torrentet lekapcsoltad ugye? :DDD

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#29477) helkis válasza sagesz93 (#29475) üzenetére


helkis
addikt

amit linkeltem mindenképp kellene, bár jó lenne tudni milyen bemenetek vannak a tv-n, mert ha van külön s-video-in, meg audio-in, akkor az euroAV-s átalakító nem is kell.., illetve egy s-video-kábel, de ilyet szoktak adni VGA-hoz, biztos van max. nem elég hosszú, illetve egy olyan RCA-kábel aminek az egyik végén RCA apák vannak, a másik pedig sztereó kis jack..

[ Szerkesztve ]

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#29478) G@ben válasza helkis (#29476) üzenetére


G@ben
addikt

Lehet, hogy megpróbálom az új drivert majd, de előbb asszem újrarakom a Win-t, mert kicsit már régi és van vele 1-2 apró probléma.
Torrent természetesen le lett kapcsolva. :D Azon is láttam egyébként, hogy a feltöltés nem smakkol.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#29479) helkis válasza Bubee82 (#29473) üzenetére


helkis
addikt

szerintem örülj, ha kapsz melót.. ha van már valami, ahova felvettek, akkor rá kell menni a tapasztalatszerzésre, 1-2év és utána már mehetsz is más céghez gályázni, ez egyben fizuemelést is jelent, ha többet kérsz :D
then goto 10 ;)
6-8év múlva már pesten húzhatod az igát és talán már kapsz is valami eukompaktabb fizut..
indulónak a legalapabb bért fogod kapni, olyan nettó 100k körül.. ez egyébként mindenhol így van szerintem..

[ Szerkesztve ]

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#29480) sagesz93 válasza helkis (#29477) üzenetére


sagesz93
addikt

Amit kaptam a vga-hoz: [link]
Ami a tv oldalán van: [link]
Meg a hátulján van 2 scart.(asszem az a neve :D)
1méter a távolság a tv-gép között, svideoval sikerült már összekötni, faszányos volt minden, de nekem csak fejhallgatóm van, és jobb ha tv-n is szól a hang:)

[ Szerkesztve ]

(#29481) helkis válasza sagesz93 (#29480) üzenetére


helkis
addikt

valami nem smakkol a tv-s linkel mert csak egy nagy fekete kép jön be nálam.. :F
adj egy tv-tipust :DDD
a vga-hoz kapott cucc a felső az egy s-video elosztó: compozit-ra és s-video-ra, de s-video-n jobb a kép szerintem, az alsó pedig egy s-video-RGB-elosztó, ami RGB-bemenetű monitoroknál jöhet jól.. itt nem tudod használni..

[ Szerkesztve ]

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#29482) sagesz93 válasza helkis (#29481) üzenetére


sagesz93
addikt

55cm-s samsung(pontos típust nemtudok), itt az oldalán van egy s-video, 3 ilyen csak anya meg a hátulján 2 scart.
Ennél értelmesebben nem tudom elmagyarázni :D

[ Szerkesztve ]

(#29483) vidobali


vidobali
tag

Sziasztok

Kotya-vetye áron eladó 2db TFT, bővebben a [hírdetésben]. Győrben házhoz viszem őket.

(#29484) MR_Joe válasza vidobali (#29483) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

A monitorhoz van egy konfig is :)

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#29485) Balinov válasza MR_Joe (#29484) üzenetére


Balinov
félisten

ez am az arukapcsolas... :D

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#29486) helkis válasza sagesz93 (#29482) üzenetére


helkis
addikt

[link] ilyen csak HDMI-nélkül?
s-video-t hova kötötted múltkor?

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#29487) sagesz93 válasza helkis (#29486) üzenetére


sagesz93
addikt

ilyen, csak az első és az utolsó dugó nélkül.
az svideót oda az svideo bemenetbe :DDD
amugy már elvileg megvan a megoldás.[link]

kép a felső kábel bele a vga-ba az rca-ba 2x-apa-apa hosszabító, egy 3,5mm jack>>rca átalakító, a maradék 2xapa-apa hosszabító be, aztán ezeket a tv-be és elvileg van minden, mint a bucsuba :D

(#29488) DelArco


DelArco
aktív tag

Flownak nem lett meg a párhuzamos programozás ezért most nagyon ideges! Ne hergeljétek mert kibannol mindenkit! :))

más tészta:
Ma voltam a T és S nevű boltláncolat egyik boltjában és csak ajánlani tudom mert adtak árut és a visszajárót se tartották meg.(no jó ez utóbbit megpróbálták) :D

Youth hides the key to salvation

(#29489) helkis válasza sagesz93 (#29487) üzenetére


helkis
addikt

ha van s-video bemenete a tv-nek akkor azzal lesz a legszebb a kép, tehát kell egy s-video kábel amit direktbe tudsz dugni a vga-ba, nem kell az elosztó sem, mert lábkompatibilis, illetve kell egy jack(sztereo)@RCA apa/apa (piros/fehér) az oldalába átváltod a tv-t svideo-ra és lesz hangod.. ennél egyszerübbet és jobb minőséget nem tudsz elérni, minden egyes toldás jelromláshoz vezet, ezt vedd figyelembe...

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#29490) sagesz93 válasza helkis (#29489) üzenetére


sagesz93
addikt

oké, mostmár vágom a témát, márcsak bekell szereznem a kábeleket, onnantól már nem lesz gond.
És köszi a segítséget :R :R

(#29491) DelArco


DelArco
aktív tag

Karaj ez a kicsi pici pendrive. Nem gyorsasági bajnok de egész korrekt sebességet tud. Ennyiért meg ajándék. Tandsba mindenki venni!

Egyébként írásban 7-9Mb/sec között mozog olvasásban 17-22Mb/secet visz a cucc.

Youth hides the key to salvation

(#29492) VinoRosso


VinoRosso
veterán

eee :D

[link]

(#29493) G@ben válasza DelArco (#29491) üzenetére


G@ben
addikt

Van ennek a kütyünek valamilyen védőtokja? Ellenérveket keresek, hogy miért ne vegyek. :D

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#29494) Jazzos válasza DelArco (#29491) üzenetére


Jazzos
tag

(10% majd megy a reklámért, csak palizz be sok embert :DD)

(#29495) G@ben


G@ben
addikt

Váá, elegem van! Újratenném a Win-t, de a következő a probléma: ha a legális, SP1 nélküli cd-ről akarok telepíteni, akkor felismer 1db 128GB-os partíciót, hogy oda mehet a cucc, ami nekem nem jó, mert a C-m 20GB-os, a D meg a maradék 480. Ha egy beépített SP2-es cd-vel próbálom, akkor meg megcseréli a meghajtók betűjeleit, azaz a 20GB-os lesz a D, az meg nekem nem jó. Ugyanez a probléma: [link]
Mit lehet tenni, hogy a 20GB-os partíciót C-nek ismerje fel? Elvileg albitárs újrarakta a Win-t, de nem akarok 2x telepíteni, mert lehet, hogy utána sem jön be a meghajtójelek cseréje.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#29496) Jazzos válasza G@ben (#29495) üzenetére


Jazzos
tag

10 perc alatt vehetsz egy sp3-as telepítőt is akár... már ha érted :D

(#29497) G@ben válasza Jazzos (#29496) üzenetére


G@ben
addikt

Ma már nem telepítek. Lehet, hogy benézek hozzád, vásárolok és majd fárasztalak hülye kérdésekkel. :DDD
Illetve a hülye kérdés: az mitől lehet, hogy egy ősöreg 128-as pendrive minden gépen megy, csak az enyémen nem? Egy reinstall ezt is megoldhatja? Mert akkor nem veszek újat. :D

[ Szerkesztve ]

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#29498) Jazzos válasza G@ben (#29497) üzenetére


Jazzos
tag

Akkor biztos nem oldja meg. :D

(#29499) G@ben válasza Jazzos (#29498) üzenetére


G@ben
addikt

Pff... hülyéna. :DDD

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#29500) Balinov


Balinov
félisten

gyogyreggelt kivanok

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.