Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1501) Balinov válasza Thunder78 (#1500) üzenetére


Balinov
félisten

azjó,gratula még1x hozzája

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1502) #35685120


#35685120
törölt tag

Jóreggelit Mindenkinek... :D :R

(#1503) Balinov válasza #35685120 (#1502) üzenetére


Balinov
félisten

hasonlókat,jó hogy mondod,reggeliznem kéne már!

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1504) Coyot válasza Balinov (#1503) üzenetére


Coyot
őstag

épp most reggeliztem énis, dejó is volt, csak az a rohadt vádligörcs ne robbantott volna ki az ágyból már hajnali 11kor:DDD

Má' nem

(#1505) Balinov válasza Coyot (#1504) üzenetére


Balinov
félisten

fene a pofáját,várta volna meg a délutáni teaidőt,mi? :DDD :DDD

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1506) Coyot válasza Balinov (#1505) üzenetére


Coyot
őstag

hát igen, még mindig húznám a lóbőrt:DDD végülis szegény diáknak ki kell pihennie azt a csúnya vizsgaidőszakot nem :))

Má' nem

(#1507) Balinov válasza Coyot (#1506) üzenetére


Balinov
félisten

nem. ;] ;] :D

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1508) Coyot válasza Balinov (#1507) üzenetére


Coyot
őstag

ha így állunk, akkor vegyél inkább vízhűtőblokkot tőlem :DDD
[link]
akkor nem haragszom meg annyira ;] :))

Má' nem

(#1509) Balinov válasza Coyot (#1508) üzenetére


Balinov
félisten

izé,sajnos nem kell ilyen,én nemilyet szoktam hsználni,szimplán kiveszem a hűtőből a hideg ásványvizet :))

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1510) Dryman


Dryman
aktív tag

Coyotnak!
Gyursz ezerrel, és egy laza kis vádligörcs meg ledönt a lábadról!
Ej nem kéne annyit guggolgatni egy re nagyobb súlyokkal!:)

Be is csomósodott az az izomköteg, és úgy kellett kimasszírozni?, mert ez esetben érdemes utánajárni a dolgoknak, mert ilyen alvás közbeni terheletlen izömgörcsök a lábban valamilyen vitamin vagy ásványianyag hiányra utalnak.....
Nem vagyok hozzáértő, de annó nekem erre a jelenségre valamilyen nagy Calciumtartalmú izotóniás pezsgőtablettát javasolt a háziorvos, és úgy néz ki nem nagyon tévedett mert megszüntek ezek a panaszok!

[Szerkesztve]

(#1511) DelArco válasza Coyot (#1506) üzenetére


DelArco
aktív tag

szegény diák szegény diák! aztán kapja a pénzt az én adómból egész évben! meg kéne vonni az iylen támogatásokat! :((( :C

Youth hides the key to salvation

(#1512) Balinov válasza DelArco (#1511) üzenetére


Balinov
félisten

meg felemelni az importsör büntetővámját 500%-kal. :DDD :DDD

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1513) Coyot válasza Dryman (#1510) üzenetére


Coyot
őstag

vimtamin és ásványianyag hiány tuti nincs: [link] :D
amugy a fél éve kábé ez volt az első, hogy begörcsölt, biztos azt álmondtam, hogy vádlizom:DDD

Má' nem

(#1514) Coyot válasza DelArco (#1511) üzenetére


Coyot
őstag

hát baszki max 230 embert vettek fel nappalira, ami kevesebb mint az előző évi! ebből már lehetet következtetni hogy merre mozdul az ösztöndíj..:(

te adózól???:DDD:DDD röhej baszki, diákmunka után, h van is adó akkor sincs:DDD

[Szerkesztve]

Má' nem

(#1515) Dryman válasza Coyot (#1513) üzenetére


Dryman
aktív tag

Mikor még nem voltam házas, akkor a guminőmnek adtam ilyeneket, jól fel is fujták, de csak addig tartott a kemény csöcs, ameddig adagoltam a drága szereket, asztán meg maradt az aszott bőr......kell ez neked?

viccet félretéve sohasem hittem az ilyen testépítő táplálékkiegészítőkben, hiába írják rá hogy bevizsgált alapanyagok, és garantált minőség, ha a vizsgálatot egy kellően megmotivált ismeretlen cég végzi......
állati fehérjét csak közvetlenül akkor fogyasztok, ha azt hentesnél veszem, vagy ha a vasárnapi sült elkészülte előtt öreganyám baromfiudvarában szaladgálni, kapirgálni látom.....
A többi cucc meg kutyakaja minőség újrafelhasznált fehérjéből, azt meg nem kell ecsetelni honnan is származik......olyan ez mint a tojáspor.....

[Szerkesztve]

(#1516) Coyot válasza Dryman (#1515) üzenetére


Coyot
őstag

:D mi bajod van a vitaminokkal, ne gyere nekem azal h halálosak:DDD azok a tápanyagok amik az élet alapfeltételei, mert elhiszem. nem szeretnék arról vitát nyitni, hogy károsak ezek a tápkiegek, ha valakit érdekel olvasson utána! :R

Má' nem

(#1517) DelArco válasza Coyot (#1514) üzenetére


DelArco
aktív tag

nem adózóm! de még adózhatok késöbbb! nem írtam könyvet sem még! de még írhatok! :DD

nem érdekel az ösztöndíj én úgyse kapok egy vacak vasat sem sajna mert mocsokszar lett az átlagom. te azért talán kapsz 35 felett is. én megyek dolgozni abban biztos pénz van! :) :DDD meghát munkás ököl vasököl oda sújt ahova céloz! :))

Youth hides the key to salvation

(#1518) Balinov válasza Coyot (#1516) üzenetére


Balinov
félisten

a homo sapiens neanderthalensis óta megvolt az emberiség +vitaminok,nyomelemek,rostok nélkül.akkor mi itt a kérdés? Izomtibor.. :D :D

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1519) DelArco válasza Coyot (#1513) üzenetére


DelArco
aktív tag

nebasszá hogy te ilyeneket eszel! egyszer adjál már majd egy nyalással! mindig szupererős akartam lenni! :))

Youth hides the key to salvation

(#1520) Coyot válasza DelArco (#1517) üzenetére


Coyot
őstag

1,7re sztem éppen beleesel azon diákok közé, akik boldogan kapják majd az alapdíjat, és ezt az első szerda esti nagy laposos bulin verik el:DDD

Má' nem

(#1521) Coyot válasza Balinov (#1518) üzenetére


Coyot
őstag

a kérdés az kedves bali, hogy a kenyérbe, tejbe meg a vajaskenyérbe,a kávéba meg a parizerbe, nincs egy deka nyomelem meg vitamin meg ásvyányianyag sem! mert anno az emberek nem a feldolgozott szemetet ették, jah és tudod mért 50év az áltagéletkor? meg mért van minden 2. embernek szív és érrendszeri megbetegése(akinek meg nem ez a baja, az ugyis tüdőrákos, ergo mind meghalunk:DDD).
amugy énis csak azér eszek ilyeneket, mert megfázni sem tudok már 2 éve, teccik ez a gyógyszermentes életmód... :D

DelArco: :D

[Szerkesztve]

Má' nem

(#1522) Jazzos válasza Coyot (#1521) üzenetére


Jazzos
tag

Azért van az embereknek szív- meg érrendszeri problémája, mert nem bringáznak. Ezek a gyúrás sem segít, mert anaerob sport! :D Te kis izmoshájas! Nézz meg engem, lassan már csont és bőr leszek. Ha zavar, hogy folyton zaklatnak a jobbnál jobb nők, neked is ezt kéne tenned. Aztán akkor messzire elkerülnének! :DDD :C

(#1523) Dryman


Dryman
aktív tag

Vitát én sem nyitok ilyen tápanyagkiegészítők ügyében, szvsz kicsit eltulzott az egész humbuk, de valamiből ezeknek a marketinges norbiknak és élnijük, és gazdagodniuk kell!

A testépítők meg álltalában vagy szednek valamit, vagy a kitartásuknak köszönhetően, néznek ki úgy ahogy....
Ez utobbiaknak meg annyit kell az edzőteremben lehúzniuk, hogy simán hivatásuknak tekinthetik a hőn szeretett elfoglaltságot......de ez esetben mindíg felmerül a kérdés bennem, hogy miből is élnek ezek az emberek, mert dolgozni, kétkezi munkát végezni garantáltan nem marad ideje sem energiája az biztos......
Tudom az ilyen tehetséges emberekből lesznek a kigyúrt magánvállalkozási szaktanácsadók, vagy személyi trénerek vagy neadjIsten norbik egy böszme marketing és reklámhadjárattal a háttérben......

Nem akarok semmi személyes ellenségeskedésbe fajulni, Kedves Coyot nem is rád vonatkozóan állítok ezt-azt, hanem a ''vegyed meg a kazettámat had építsek még egy házat'' című semmitérő táplálkozási tanácsokat észnélkül osztogató jánosvitézek, valamint a semmilyen külföldi xyz laboratorium által bevizsgált vitaminbombák hazánkbéli disztributorai ellen érvelek.

[Szerkesztve]

(#1524) Balinov válasza Coyot (#1521) üzenetére


Balinov
félisten

nem flémnek,cssk poénnak szántem,te,tee...nemám magadraveszed.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1525) Coyot válasza Dryman (#1515) üzenetére


Coyot
őstag

1. tápkiegbe nem lehet állati eredetű fehérje, ami van az tejsavó, tehát tejből van. ezenkívül van még kazein az meg tojásfehérje, ezek vanank tápkiegbe. állati eredetű húst énis a hentesnél veszek.:D amuyg persze lehet tákieg helyett hust venni, cask ahhoz mélyebben zsebbe kell nyulni, h napi1 kiló színhusi lecsússzon...

2. te is a tipikus hibába esel, ezek nem szerek, eccerűen csak kaja, azaz koncentrált kaja, csak az van benne ami kell, szemétmentesen.
ujrafelhasznált fehérje meg nem tudom mi,de érdekes dolog lehet mivel ha eccer megeszem a husit abból van fehérje a testem megemészti, de azt nem hinném h ujra tudod majd használni. :F :R

Má' nem

(#1526) Balinov válasza Coyot (#1525) üzenetére


Balinov
félisten

hentesnél mióta árulnak tikmellet? vagy van tikhentes,pulkahents is? :DD :DD

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1527) Coyot válasza Dryman (#1523) üzenetére


Coyot
őstag

Azt hiszem én a második kategória leszek, eddigi laza 4 év edzésemmel... valaki ezt a szintet fél év alatt éri el(persze az nem tápkieget szed...) és ugy gondolom amíg tanulok, addig van időm játszani ezzel, aztán majd ha ugy alakul meló mellett is lesz vagy nem.

Bali: attól ne fékj h magamra veszem:D azért a véleményem csak kibököm róla:DDD
tudom nagy győrszitiben, külön van a tik meg a sörtéshentes, nálunk kis városunkba egy azon üzletbe fellelhető mindkét állat husija:DDD

Dry:
jogosan érvelsz mondjuk ki nyíltan norbibácsi(és társai) ellen, de ami becsületreméltó az az hogy még mindig megmozgatott több ezer embert, persze az updates cuccai szarra se jók:D

[Szerkesztve]

Má' nem

(#1528) Dryman válasza Coyot (#1525) üzenetére


Dryman
aktív tag

Tiszteletem minden ilyen jellegű tudásodnak, de ha van olyan tisztes vállalkozó, aki zokszó nélkül újracímkéz bármit, még ha élelmiszerről is van szó, akkor ne mond már nekem hogy egy műanyagdoboz tartalma kapcsán nem merült fel benned hogy ami benne van, az nem más mint ilcsi néni múlt évi el nem adott arcpirosító puderje egy kis fagyiporral, meg banánaromával bekeverve.....
A jóhiszemű emberek meg pusztán a címke alapján.....(tényleg ha van rajta magyar honosítást igazoló szövegezés) eszik vitamint gyanánt...ártani nem árt, használni meg annyit ammennyit a dobozra írnak.....
Kérdésem az az hogy minek ide vitaminbomba, ha úgy élsz és annyit mozogsz hogy kicsattansz az egészségtől...
Biztos én vagyok tudatlan, de én a Béres cseppeknél lemaradtam, azokat néha fogyasztom, a többi ilyen termék számomra érdektelenségbe vész.....
Egy dologra azért érdemes figyelni, olyat ne egyél amitől a cerka nem működik határozottan amikor kéne....de ez is csak biztos téves állításon alapuló tény.

(#1529) DelArco válasza Coyot (#1520) üzenetére


DelArco
aktív tag

hát jó lenne mert az alap is 6K szokott lenni legalább. de szerdán nme megyek buliba mert minden faßnooob akkor jár. én a nyugodtabb diszkréten iszogatós bulikat szeretem leginkább :))
mondjuk tavaly ilyenkor 1,8 volt az alsó határ asszem.. :(

Youth hides the key to salvation

(#1530) Coyot válasza Dryman (#1528) üzenetére


Coyot
őstag

Hú Dry, erről rengeteget lehetne beszélni, elhiheted énsem egy hét alatt jutottam ide:D
Gyúróstopikban épp most folyik az ilyen jellegű termékek tesztelése, és persze van csalás(%os fehérjetartalomra, ami most kiderült...), de a termékban az van ami rá van írva. Azért is muszály beletenniük azt ami rá van írva, mert ha nem lenne benne az az x mennyiségű fehérje vagy vitamin, nem lenne hatása, és ez hamar kiderülne, mivel sok olimpikon testépítő, vagy bármilyen sportoló használja őket.
Tömören, ha nem működne nem kéne senkinek.
Meggyugatásul mondom hogy a cerka tökéletesn működik és fog is:)
A vitamin pedig szükséges tápanyag, azért enni kell. Tömören annyi, hogy nem tudod fedezni a napi vitaminszükségletedet már semmiből, főleg ha mozogsz is valamit... ezért használok énis multivitamint. keresgélj ha van kedved, kimutatásokat, hogy 30 meg 100 éve mennyivel volt több cucc a zöldségekbe, meg fosz lepődni, mára az eredeti 10% van meg kb...

[Szerkesztve]

Má' nem

(#1531) Coyot válasza DelArco (#1529) üzenetére


Coyot
őstag

Csak 6k az alap, nem 12? lehet h én vagyok eltájolva...:D
Akkor imádkozz, hogy beleférj az átlagba:)

Má' nem

(#1532) pici79 válasza Coyot (#1530) üzenetére


pici79
csendes tag

Vitamin témába avaslom Dr Lenkei Gábor barátom könyvét: a Cenzúrázott egészséget....

www.drlenkei.hu


Nagyon komoly, mindenkinek el kellene olvasnia...

(#1533) Coyot válasza pici79 (#1532) üzenetére


Coyot
őstag

nédmá egy felvilágosult ember:D
amugy a lenkei cuccainak vannak árai, félek ő is nézi a dolgok anyagi oldalát rendesen, a könyvet nem olvastam,de állítólag igen nagy igazságok vannak benne.

Má' nem

(#1534) Dryman válasza pici79 (#1532) üzenetére


Dryman
aktív tag

Igen ebben a könyvben valóban tényszerű dolgok olvashatók! :R

millen xarul nézne is ki ez dr. subert kiadásban, csapnivaló tartalommal :)

(#1535) pici79 válasza Coyot (#1533) üzenetére


pici79
csendes tag

a mi mozgalmunkat (www.drogmentes.hu) tamogatja, fovednokunk...

szedem a cuccait, neha meg a Demcs Istvaneket ( www.vitaminkiraly.hu )


Lenkei lehet hogy penzt csinal a vitamin bizniszevel, de inkabb neki adom, mert o erteket ad, egeszseget s nem a korhaznak, a agyogyszergyarto cegeknek fizetem ki az osszeget...Akik mellesleg basznak megggyogyitani...

Egy gyógyszerrel sohasem tudod meggyogyitani magadat, csak ideigelnes tunetmentesse teszed magad...A forgalomba levo gyogyszerek 95ű%-a nincs szuksegunk....

(#1536) Dryman


Dryman
aktív tag

éppen most érik a kertem hátulsó Balinov által trágyázott részén a parasztparadicsom.....nem röhögni, sok apró ízletes kis paradicsom nagy fürtökben, és garantáltan bio.......
Asszem mégiscsak ezt fogyasztom inkább, mint egy-két evőkanálnyi port a multivitain feliratú dobozból....

Én alapjában véve maradi vagyok ezen a téren, és gyógyszert is csak akkor fogyasztok, ha a barackpálinka már nem szünteti meg a 3 napos fogfájásomat!:)

[Szerkesztve]

(#1537) pici79 válasza Dryman (#1534) üzenetére


pici79
csendes tag

masodik része is van a konyvnek, s amikor beszeltem veluk, emlitettek hogy jon a 3. kiadas...

S hogy Gyutrcsany felismerte Lenkei modszerenek az igazat s erdkelodik az uj egeszseg-modszere irant....

barcsak lehetne kapni vitaminokat boltokban is, gyogyszertarokban..

Nem, nem a VóCentrum es hasonlokra godnolok, mert abban az RDA altal meghatarozott menyniseg van...Mert hoyg a tulzott vitamin ol.......egy faszt....

Szent.Györgyi Albert is belehalt amagas C vitaminba mi??? áh nem is huzom fel magam...


inkabb leirom milyen mailt kaptam az elobb:


Gratulálunk!

Az AMSTEL HATTYÚ FOGADÓ játékán 1 db 6 ezer forintos utalványt nyertél,
amelyet a BMC Rádióban vehetsz át ,legkorábban augusztus 1-én.


BMC Játszótér
szerkesztőség



Szoval megvan a mai vacsi :)))) illetve az augusztus elsejei...

(#1538) Balinov válasza Dryman (#1536) üzenetére


Balinov
félisten

csak meg ne szndáztassanak utána.bár tavaly óta csak lebomlott a ravazdi.. :DD

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1539) Dryman válasza Balinov (#1538) üzenetére


Dryman
aktív tag

A kis alatommos paradicsomok,:) még kiderül hogy alkesz a növény, felszívta a tekilát az utolsó mililiterig...ezér nem is permeteztem, nem is volt rajta semmilyen rovar, mind lepotyogott róla:)

(#1540) Balinov válasza Dryman (#1539) üzenetére


Balinov
félisten

izé. 3*-os Metaxa volt...
az hagyján,hogy az bios,meg lepereg minden bogár róla,de vajh a szomszédba az a fűzfa mér nő olyan szépen?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1541) DelArco válasza Coyot (#1531) üzenetére


DelArco
aktív tag

lehet hogy 12 az alap én annak jobban örülnék. főleg ha énis bekerülök azok közé akik kapnak is valamit. :R

Youth hides the key to salvation

(#1542) Jazzos


Jazzos
tag

Útban van a traktor, loooool: [link]

(#1543) Dryman


Dryman
aktív tag

Coyot!
Ezek után szerinted mi van a multivitamin porodban?:)

[kép]

[Szerkesztve]

(#1544) Coyot válasza pici79 (#1537) üzenetére


Coyot
őstag

örülök hogy nem csak én gondolom így:D
igen, Szent-Györgyi Albert 89 vagy hány évesen tüdőgyulladásból gyóguylt meg napi 10en valahány gramm C-vitaminnal...
jah most jön az h a gyóccergyártóknak kurva jó ez, meg csökkentik az RDA-t de aki akar enenk tényleg olvasson utána:)


Dry: :)) :Y :C
jah amugy nem por:DDD

[Szerkesztve]

Má' nem

(#1545) pici79 válasza Dryman (#1543) üzenetére


pici79
csendes tag

Jut eszmbe dinnye..

Cora-ban 29FT/KG :)

(#1546) pici79 válasza Coyot (#1544) üzenetére


pici79
csendes tag

áh biztos csak véletlen tudod :DDD

(#1547) okiDoki válasza pici79 (#1545) üzenetére


okiDoki
tag

Nekem erről a beszélgetésről egy nagy adag velős pacal jutott eszembe, kevés csánkkal, meg két korsó Gösserrel. :C
De ti csak egyetek porokat, meg vitaminturmixokat! Az egészséges! :P

0,0

(#1548) Coyot válasza pici79 (#1546) üzenetére


Coyot
őstag

mikor lesz legközelebb drogmentes felvonulás? szentivánon most volt azt tudom,sajna nem értem oda:(

Doki: nekem meg jókis grillcsirke jutott most eszembe, azért szombaton megyünk grillezni:D :P

[Szerkesztve]

Má' nem

(#1549) pici79 válasza Coyot (#1548) üzenetére


pici79
csendes tag

A szentivani bulit is reszben en rendeztem :DDD


www.drogmentes.hu

Jovore kb majus 27-e kornyeken lesz futas, addigra erunk ide...lehet en is korbefutom jovre ismet az orszagot :D

(#1550) Coyot válasza pici79 (#1549) üzenetére


Coyot
őstag

nem igazán működik az oldal, várakozunk a köv helyre...

Má' nem

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.