Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1151) ssolitude


ssolitude
őstag

Van szombaton a péri repülőnapra két darab 1200 Ft-os belépőm. Fel tudom ajánlani olyannak, aki el is használja, én sajnos nem érek rá (természetesen ajándék gyanánt, nem pénzért.)

[Szerkesztve]

''If I could start again \ A million miles away \ I would keep myself \ I would find a way...'' from Hurt by Johnny Cash

(#1152) pici79


pici79
csendes tag

[link]

Hehehe

(#1153) LordVader80 válasza #35685120 (#1150) üzenetére


LordVader80
senior tag

egész kiváncsi lettem ahogy végigolvastam a kis ''magánháborútok''
állást nem fogllok, várom a feladószelvényt...

May The Force Be With You!

(#1154) Thunder78 válasza #35685120 (#1150) üzenetére


Thunder78
senior tag

Most már én is kíváncsi vagyok arra a feladóvevényre. Valaki nem mond igazat. És szeretném azt hinni hogy nem hiába védtelek meg.
Amúgy milyen messze parkolsz? 5 és fél óra eltelt azóta. Ez már sok mindjárt :D :R :D
Igazából semmi közöm hozzá, hogy 12-én vagy 16-án adtad-e fel a csomagot. Csak nem ártana tudnom, hogy jogosan védtelek-e a többiek előtt vagy tényleg hitegetted a jóembert a múlt héten.
De félre ne érts, nem arról van szó, hogy a vakvilágba feladtad. Ez szép dolog, de a hitegetés az nem. Utóbbi elrontja a jószándék varázsát.

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#1155) Thunder78


Thunder78
senior tag

Pot Gelt Nap by DelArco©

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#1156) Balinov


Balinov
félisten

Gyalázatos tiszteletem! :R

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1157) bibimad válasza Thunder78 (#1154) üzenetére


bibimad
aktív tag

Hát igen,bár nem akarok vitatkozni,de hitegetésben tényleg bajnok Buga Laci.Velem ezt dvd iróval játszotta el. :(

Einstein mondta''Két dolog végtelen:az emberi butaság és a vilagegyetem,bár az utóbbiban nem vagyok biztos''

(#1158) DelArco válasza Thunder78 (#1155) üzenetére


DelArco
aktív tag

ezért lassan pénzt fogok kérni :DD

Pot Gelt Napt! :))

Youth hides the key to salvation

(#1159) DelArco válasza Coyot (#1144) üzenetére


DelArco
aktív tag

jaj a kis CODkocka! mingyár felmegyek azt lealázlak te! :C

Youth hides the key to salvation

(#1160) tekeyagd


tekeyagd
tag

reggeltet urak!

Valakinek tapasztalata mobil klímákkal? a főnökünk engedélyezte,hogy vegyünk egyet,de fingom nincs melyik a minőségi tartós darab,és milyen ár körül érdemes keresgélni... Bár sztem a pénz itt a cégnél nem olyan nagy akadály,de ha már veszünk valamit,az jó legyen... :R

(#1161) Balinov válasza DelArco (#1159) üzenetére


Balinov
félisten

tegnap kipróbáltam,amit Kojot ajánlott ,elég jó kis szerver,bár nem voltunk túlsokan,kellemesne elszórakoztam.viszont rájöttem ismét,kiba...módon rühellem azt MP_Elalamein-i pályát..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1162) #35685120 válasza Thunder78 (#1154) üzenetére


#35685120
törölt tag

Jóreggelt...

Őszintén megmondva faxom televan az üggyel... Nem rakok fel feladószelvényt, nem fogok magyarázkodni, befejeztem az ügyet. Ha felrakom photoshopos, ha megmutatom, biztos kamu szóval NEM MAGYARÁZKODOK.

Ha valaki ezentúl nem fog velem bizniszelni, nem áll szóba így jártam... De ha ennyire szar embernek néztek, és úgy gondoljátok a fórumot is elhagyom, azért mert egy SENKIHÁZINAK előre INGYEN, a VAKVILÁGBA, elküldtem egy eszköszt CSÜTÖRTÖKÖN (de akkormég variálás volt hogy megígérték előre fizetnek aztán mégse mert már belenyúltak mondtam most már leszarom) és kedden odaért én pedig szerdán kaptam belőle délután pénzt. Ha ezért szar ember vagyok ne álljon velem senki többet szóba... Nem értettem a parázást HISZ ÉN TETTEM JÓT. Úgy látszik ezt sem szabad...

Bibimaddel volt valóban gondom MIATTAM, elnézést is kértem jogos a lebaxás... Bibimad

Szerintem sok embernek tettem szívességet itt a kibaxott fórumon, majdnem mindenkivel adtam, vettem, ha ezentúl szar ember vagyok akkó nem kell velem szóba állni és ennyi... Sajnálnám ha így lenne... :R

Erről az ügyről nem fogok többet beszélni, reagálni, mert részemről felesleges... Én elmondtam, leírtam amit akartam... :R

(#1163) Buldozer99


Buldozer99
senior tag

Reggelt!

Buga_Laci-val nekem nincs semmi gondom Hétfőn beszéltem vele a proc-ról meg a ramaról,másnap már itt is volt érte reggel! :R

[Szerkesztve]

Mellnagyobbítás kézrátétellel! Sikertelenség esetén azonnali pénzvisszafizetés!:)

(#1164) tekeyagd válasza #35685120 (#1162) üzenetére


tekeyagd
tag

nekem is aznap már hoztad is a Somogyis cuccost! a lemezeket is majdnem,de arról nem te tehettél,egyből szóltál amint ideért! :R :DDD :R

[Szerkesztve]

(#1165) Thunder78 válasza #35685120 (#1162) üzenetére


Thunder78
senior tag

Őszintén szólva ezt most egy kicsit túlreagáltad.
Senki nem mondta, hogy szar ember vagy és ha jól emlékszem azt sem mondtam egy szóval sem, hogy hagyd el a fórumot.
Pusztán tudni szeretném, hogy hitegetted-e az embert vagy nem. Ennyi volt a kérdésem.
Ugyanis Te azt mondod csütörtökön adtad fel, ő meg azt mondja hogy hétfőn és express ajánlva. Előbbi esetben örülök, hogy megvédtelek, utóbbiban nem igazán.
Csupán ezt kérdeztem. Sajnálom, hogy ennyire magadra veszed.
Én is vásároltam tőled és nem volt semmi problémám veled. Szóltál amint megjött, a minősége is olyan volt amilyent vártam. Itt most nem erről van szó.
Magamról is tudok példákat mondani olyan esetekre, amikor pontos voltam, meg olyanra is amikor nem, vagy elfeledkeztem róla, vagy felrúgtam egy megállapodást. De minden esetben kiálltam és vállaltam a hibámat és a vele járó következményeket, ha volt.

[Szerkesztve]

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#1166) Coyot válasza DelArco (#1159) üzenetére


Coyot
őstag

:Y :))

Má' nem

(#1167) Balinov


Balinov
félisten

gyerekek,jóaza üzletelős topik,iszonyat jókat lehet benne flémelni! :DDD :DDD :DDD

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1168) Coyot válasza Balinov (#1167) üzenetére


Coyot
őstag

akko vegyé tőlem vízhűtőblokkot, akkor nem lesz annyi flém:DDD

Má' nem

(#1169) Balinov válasza Coyot (#1168) üzenetére


Balinov
félisten

hát,egy hidegszódakészítőblokknak jobban örülnék most...

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1170) Buldozer99 válasza Coyot (#1168) üzenetére


Buldozer99
senior tag

milyen blokkot árulsz? :)

Mellnagyobbítás kézrátétellel! Sikertelenség esetén azonnali pénzvisszafizetés!:)

(#1171) Coyot válasza Buldozer99 (#1170) üzenetére


Coyot
őstag

illyenet [link]

Má' nem

(#1172) Balinov válasza Buldozer99 (#1170) üzenetére


Balinov
félisten

remélem nem NKOTB-t :W :DD

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1173) Coyot válasza Balinov (#1172) üzenetére


Coyot
őstag

wtf is NKOTB?

Má' nem

(#1174) pintyesz válasza #35685120 (#1162) üzenetére


pintyesz
senior tag

Rakd fel a feladószelvényt és nem kell magyarázkodni....
Már régen fel kellett volna tenned és túllennétek ezen!
Az eddigi hozzáállásod nem hozott túl sok hitelt a ''nevedre''

Ha még is később adtad fel,annak is megvolt az oka gondolom és talán még ki tudsz mászni a xarból egy nyílvános bocsánatkéréssel... :U

Format C:...YES or CONTINUE? :))

(#1175) Balinov válasza Coyot (#1173) üzenetére


Balinov
félisten

tf is new kids on the block.. :O :O :DDD

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1176) Balinov


Balinov
félisten

ez [link]
nincs meg vkinek empíszríbeN? mármint a dal..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1177) Dryman


Dryman
aktív tag

Mobilklíma ügyileg:
127K volt darabja 2 évvel ezelőtt azoknak a siemens gurulós klimáknak, amit arra hsználunk hogyha bexarik egy távközlési gépteremé, akkor gyorsan izibe pótolni lehessen valamivel....
mi akkor kiirtuk tenderre, és asszem a puritán kezelhetőség, és a tartozékok NEM opcionálisan történő megvásárlása döntött...ilyen pl a műanyag tartály a belsejébe, a gumicsö a kondenzvíz elvezetésére, a vastag gégecső a forró levegő elvezetésére.....
távirányító modul megvásárlása lehetséges de nekünk nem kellett...az volt a lényeg, hogy ha adott esetben pl sopronban be kell izzítani egy ilyet, akkor ne kelljen már leutaznom, elég betolatni a takarítónénivel, és megnyomni rajta a nagy szürke gombot a tetején....innen a puritán kezelhetőségi igény.....
Ja a lényeg a teljesítmény, asszem 2,1kW-os teljesítményű, és van rajta olyan opció, hogy kis hópehej üzemmódban a vizet nem kell elvezetni, hanem elpárologtatja a kompresszios radiátoron.
Siemens, Stiebeleltron, Elektrolux is van a cégnél...össztesen 8-10 darab van, de a siemens a legjobb teljesítményű......
Még valami, ha találsz olyat ami nem csak a felső részén tolja ki a hideget, akkor az kész főnyeremény!

[Szerkesztve]

(#1178) Thunder78 válasza Balinov (#1167) üzenetére


Thunder78
senior tag

egyetértek :DDD :DDD :DDD
de hogy milyen emberek vannak ... bevallja, hogy hibásan adta el a lapot, és akkor itt kínlódik azon, hogy ő is úgy vette. De ugyanúgy adta tovább hibásan és nem szólt a vevőnek, hogy a BIOS-ba ne akarjon állítani semmit mert fagy. Ráadásul kiskergari van rá.

Komolyan mondom ... nem értem azokat az embereket. Ennyire buták lennének? :D :DDD

Akinek nem inge, ne vegye magára! :))

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#1179) Dryman


Dryman
aktív tag

Szkennel vs nemszkennel ez itt a kérdés, a többi meg tényleg mehet a lecsóba.......
Sajnálom hogy egyáltalán belefolytam ebbe a megvédeni és véleményt mondani valakiről egy adott szituációban, amibe bele sem láthatunk.....
Szerintem ez nem flém, hanem egyre inkább szánalmas...

[Szerkesztve]

(#1180) DelArco válasza Thunder78 (#1178) üzenetére


DelArco
aktív tag

notessék
a fél györkörnyéki átjár oda flémelni. lehet megveszem Coyottól a hütőblokkot aztán jól leflémelem a topicban amiért nem mondta hogy pc alkatrészről van szó. :C

Youth hides the key to salvation

(#1181) Dryman


Dryman
aktív tag

Hát miért akarsz belekötni, mire használnál egy hűtőblokkot ilyen melegben, nem ám sört akarsz hűteni vele......
víz helyett sört a rencerbe, max ha meghibásodik, vigasztalásként kiszlopálod belőle a nedüt!:)

[Szerkesztve]

(#1182) Coyot válasza DelArco (#1180) üzenetére


Coyot
őstag

én benne vagyok :D

Má' nem

(#1183) Balinov


Balinov
félisten

Akinek SE telója van és szerette a gémbojt annak köttelező:
[link]

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1184) Thunder78 válasza Dryman (#1181) üzenetére


Thunder78
senior tag

:C :C :C :R :R :R
Ez jó volt :D :DDD
Vizeshűtősök ... itt az ukász ... lehet lecserélni a vizet a kedvenc sörfélére :D :DDD

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#1185) tekeyagd válasza Dryman (#1177) üzenetére


tekeyagd
tag

Köszi a jótanácsokat! :R

Hétfő lesz a napja,hogy bóklásszak utána a városban...
ha addig meg nem deglek itt a melegtől... :W

(#1186) Coyot válasza Thunder78 (#1184) üzenetére


Coyot
őstag

milyen jó h eladtam, most tehetnék bele sört, azmeg ugyis drágább mint a víz tehát bajba lennék:D
jah egy jó kis teszkó story:
bementünk haverral vettünk egy tálca sört, asszem 24darab van egy tálcán, darabja 209 ft vot. pénztáros lányka lehuzza, majd kér szépen 900ft ot :Y , cask lestünk de mi annyira jól neveltek vagyunk,hogy nem vétóztuk meg a gép számítási tudományát:DDD majd boldogan távoztunk a nedüvel:D

Má' nem

(#1187) Balinov válasza Coyot (#1186) üzenetére


Balinov
félisten

hogy fog nyomorult pénztáros örülni,mikor a fizupapírján madj megjelenik a -4116Ft tételnyi levonás..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1188) golya32 válasza Coyot (#1171) üzenetére


golya32
aktív tag

Hi kell valakinek tmobilos 2hetes 6300, vagy beszámolnék olcsobb telót.
Attila

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#1189) Balinov válasza golya32 (#1188) üzenetére


Balinov
félisten

[link]
teszt róla ;)

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1190) #35685120 válasza golya32 (#1188) üzenetére


#35685120
törölt tag

Mennyiért adod?

(#1191) DelArco válasza Dryman (#1181) üzenetére


DelArco
aktív tag

hát a kedvenc sör kicsit drága lenne most ugyanis rászoktam erre a remekre:
[link]
Valami isteni ez a cucc. Intersparban lehet most kapni olcsóért. Csak 700Ft egy 0,33-as üveggel. A PH-s sörös topicban ódákat zengtek róla. Többek között én is. Aki teheti prószálja ki tényleg jó és finom. Pont a Coyot féle hütőrencerbe való kiváló folyadék! :))

Youth hides the key to salvation

(#1192) golya32 válasza #35685120 (#1190) üzenetére


golya32
aktív tag

Ha kp akkor 38ért viheted, ha csere akkor 42e.
Attila

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#1193) Coyot válasza Balinov (#1187) üzenetére


Coyot
őstag

nem tudom ez mennyire az ő hibája, lehuzta ezt az árat rakta ki a gép, max majd a raktároson keresik h mért foggyott több sör. azért arra kíváncis lennék a gép minek számlázta ki a rekesz sört, sajna a blokkot eldobtuk.

Má' nem

(#1194) DelArco válasza Coyot (#1193) üzenetére


DelArco
aktív tag

azért ez a gerinctelen lopás magasiskolája uraim! képes csak igy kisétálni se szó se beszéd!
bennem legalább lett volna annyi becsület hogy visszamegyek és hozok magamnak még egy rekesszel ha már ennyire olcsó! :C

Youth hides the key to salvation

(#1195) Coyot válasza DelArco (#1194) üzenetére


Coyot
őstag

hát igen, van bőr a pofádon! :C :DD :)) :R

Má' nem

(#1196) tekeyagd válasza DelArco (#1194) üzenetére


tekeyagd
tag

:DDD te állat

(#1197) G@ben válasza Coyot (#1193) üzenetére


G@ben
addikt

Azért ezt a sört meg kéne osztanod velünk is, mert milyen szép dolog, hogy nem árulunk be! ;]

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#1198) Coyot válasza G@ben (#1197) üzenetére


Coyot
őstag

Az a sör már régen elfogyott, pedig szívesen osztozkodtam volna, főleg hogy én ugysem iszom belőle:D

Má' nem

(#1199) #35685120 válasza golya32 (#1192) üzenetére


#35685120
törölt tag

Oksa továbbítom barátomnak az árat...

(#1200) G@ben válasza Coyot (#1198) üzenetére


G@ben
addikt

És nem mész újra ''vásárolni''? :B

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.