Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1451) Balinov válasza tekeyagd (#1449) üzenetére


Balinov
félisten

én mást tettem ki,de hanyagoljuk már ezt a témát! :DDD :R :B

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1452) golya32 válasza Balinov (#1451) üzenetére


golya32
aktív tag

Hi,
keresek lebeszélt sim kártyát legalább 1 hónap elérhetőséggel, esetleg valakinek eladó van??
Attila

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#1453) tekeyagd válasza Balinov (#1451) üzenetére


tekeyagd
tag

szted mire gondoltam vala főnök??? :DDD

(#1454) Buldozer99


Buldozer99
senior tag

[link]

[link]

Valakit esetleg nem érdekel? ;) :R

Mellnagyobbítás kézrátétellel! Sikertelenség esetén azonnali pénzvisszafizetés!:)

(#1455) Balinov válasza tekeyagd (#1453) üzenetére


Balinov
félisten

:D :D :D /ping győrkörnyéki

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1456) G@ben válasza Balinov (#1455) üzenetére


G@ben
addikt

/ping munka
az se pörög :)

[Szerkesztve]

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#1457) Jazzos válasza Balinov (#1455) üzenetére


Jazzos
tag

Azt írják neten, a nyulak nem tudnak hányi. Egy újabb érdekes adat :C

(#1458) DelArco válasza Jazzos (#1457) üzenetére


DelArco
aktív tag

azért mert nem a házinyul hanem a vérnyul címszó alatt kell keresni :D :))

Youth hides the key to salvation

(#1459) helkis válasza Dryman (#1445) üzenetére


helkis
addikt

én is beszállok a jókivánság kívánók népes táborába! ;)
Boldog 1.0-s szülinapot a piciknek! :R

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#1460) Balinov válasza Jazzos (#1457) üzenetére


Balinov
félisten

[link]

[Szerkesztve]

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1461) helkis válasza Jazzos (#1457) üzenetére


helkis
addikt

sikerült lecsekkelni azokat az alaplapokat? vagy megint doppingolsz, hogy lenyomd Tekét weekenden? :DDD

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#1462) DelArco válasza Coyot (#1450) üzenetére


DelArco
aktív tag

Coyot te semirekellllllö! Eladtad már azt a vízpumpát vagy mit amivel házaltál? :D
Azt akartam mindigis megkérdezni tőled hogy a Javat hogyan miképp toltátok. Van tanárom és szeretnék kicsit okosodni. (nem röhög) :C pontosan hanyas verzió vagy ha ilyen nincs akkoris! legjobb lenne ha msnen megdobnál egy féltéglával meg azzal a cuccal amit használtatok. nem mondom hogy sürgős de most azonnal! :Y :DD

Youth hides the key to salvation

(#1463) Jazzos válasza helkis (#1461) üzenetére


Jazzos
tag

Kb alig van valami választék a nagykereimben, ilyenkor nyáron túlélésre játszanak. KN9 tuti felejtős, Asrockot meg drágán adják, és az a típus nincs is. Túl sokat akarsz :DDD

(#1464) Jazzos


Jazzos
tag

[kép]
2x512 DDR400 Geil hűtőbordás rampár 13.000.-ért vihető.

GE1GB3200BDC

(#1465) G@ben válasza Balinov (#1460) üzenetére


G@ben
addikt

Milyen tudatmódosító szerek hatására lehet ilyen ''verset'' írni?

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#1466) Balinov válasza G@ben (#1465) üzenetére


Balinov
félisten

énnemtom,de megkérdezném azt a ''költőt''... :W :W :W

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1467) Coyot válasza DelArco (#1462) üzenetére


Coyot
őstag

megmondom neked őszintén, hogy fingom sincs már milyen verziójú volt, de ne fossá, időben meg fogják neked mondani. amugy a fejl környezet vagy 150 mega, szal majd valahonnan leszeded szépen azt nekiász, wscite nevű program volt azt tom, egyebet nem tudok mondan kérem kaccsolja ki:D

Má' nem

(#1468) DelArco válasza Coyot (#1467) üzenetére


DelArco
aktív tag

innen ismerős valami? :F
[link]


[Szerkesztve]

Youth hides the key to salvation

(#1469) Coyot válasza DelArco (#1468) üzenetére


Coyot
őstag

hát nem tudod inne kiválasztani hogy mi kell?, akkor elmondom:
wscite+api meg a jdk nekem a 150 mega körüli volt fenn, meg ott van a telepításbe hogy kel installolni, körny vált átírási ilyesmik.

Má' nem

(#1470) DelArco válasza Coyot (#1469) üzenetére


DelArco
aktív tag

és neked ez a nagyobb Netbeansos cucc volt fenn vagy a sima JDK6 -os? :Y

Youth hides the key to salvation

(#1471) Pampolini válasza DelArco (#1470) üzenetére


Pampolini
csendes tag

A választ a reklám után tudod meg, de ne menjenek sehova hamarosan folytatjuk.....(Coyot elment szélesedni)

(#1472) DelArco válasza Pampolini (#1471) üzenetére


DelArco
aktív tag

tudom láttam msnen is vmi ilyesmi votl kiírva a neve mellé hogy edz dehát nem hiszek neki mert ha tényleg edzene nem lenne ilyen harmatgyenge szegény. :D :))
vagy a szélesedni alatt arra gondoltál hogy enni? :DDD

Youth hides the key to salvation

(#1473) Thunder78 válasza Balinov (#1460) üzenetére


Thunder78
senior tag

Itt sem a nyulak hánytak, hanem a nyúlba hányt a ''költő'' :D
Vajon mit szedhet? :DDD :DDD

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#1474) Thunder78 válasza DelArco (#1472) üzenetére


Thunder78
senior tag

Biztos eszik.

De ezt most csak azért írom, hogy nehogy beijedj, hogy szélesebb lesz nálad. Mert tulajdonképpen még kilátszanál mögüle, ha mögé állsz :D

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#1475) Pampolini válasza DelArco (#1472) üzenetére


Pampolini
csendes tag

Szerintem lement a terembe, bár azt nem állíthatom biztosan, hogy hozzá is nyúl a súlyokhoz, inkább csak ismerkedik velük nézegeti, néha megrugdalja őket mert ez szokása :))

(#1476) Dorien válasza Dryman (#1445) üzenetére


Dorien
veterán

Szia Laci! :)
Boldog szülinapot a picuroknak! [kép] [kép] [kép]

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#1477) helkis válasza Thunder78 (#1473) üzenetére


helkis
addikt

a hszeket olvastad alatta? nem gyenge emberek vannak, hogy így meg tudják mondani mire gondolt a ''költő''! nekem ilyesmik nem is jutottak volna eszembe.. szerintem elég gáz egy vers, kezdi súrolni a: '' fehét háttér elött egy piros négyzet'' festészeti remekmű értékét.. szvsz, ha felütnék egy lexikont és random szavakat kiválasztva, majd egymásután leívra már nagy művész lehetnék hollywoodban! :))

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#1478) DelArco válasza Thunder78 (#1474) üzenetére


DelArco
aktív tag

Nálam biztos nme lesz szélesebb. Ahhoz sokat kéne még gyúrnia.
kilátszani biztos kilátszanék mert magasabb vagyok nála :D

Pampolini:
Ja tudom de foylton azzal jön hogy gyúrni jár aztán még semmi sem láccik belőle :))

Youth hides the key to salvation

(#1479) Balinov válasza helkis (#1477) üzenetére


Balinov
félisten

egyszerübben fogalmazva úton a talicskafelé,hörrögve jobbat költenék,lehet... :))

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1480) Balinov


Balinov
félisten

petőfi,hirek. kizárt kazaz biciglis nyilatkozik: felgyülemlett a combjában a vér,meghogy arra a vádra,hgoy az apja vérét kapta,azt mondta,hogy akkor nem +vért,hanem vodkát találtak volna a vérébe..hátezkész...

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1481) G@ben válasza helkis (#1477) üzenetére


G@ben
addikt

Jóhogy meg tudják mondani, ugyanazt a cuccot szívják! :D

Ezért is utáltam a verselemzéseket anno. A költő azt mondja, hogy rálépett a macskára, de nekünk elmagyarázták, hogy itt arra utal, hogy a szerelme elhagyta és milyen kilátástalan az élete. :)

[Szerkesztve]

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#1482) helkis válasza G@ben (#1481) üzenetére


helkis
addikt

én bírtam az ilyesmit, éretségin is verselemzést válaszottam.. elég jól tud hatni a szabad gondolkodásra egy ilyen feladat, de mikor megkérdeztem érettségi elött a tanáromat, hogy akkor mit írjak majd verselemzésre a saját gondolataimat, vagy a mit megtanultunk, azt felelte, hogy amit megtanultunk.. szóval, ezen a szinten sincs még tudatszabadság sem! nem értem hova akarunk így eljutni, elég gáz, hogy már ilyen esetben is vannak konkrét határok.. + hogy az oktatási rendszer egy fos.. :))

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#1483) Coyot válasza DelArco (#1470) üzenetére


Coyot
őstag

jah az volt fenn,de nektek nyilvan majd az ujabb kerül fel; vagy nem...
amugy nekem még 5.1.5.x volt ha jól emléxem, mert valami baszakodott a környezeti változóknál, és ez jó volt. ASSZEM:D

amugy jah edzettem, és levontam a tanulásgot h bár nagy( ;] ),de kurva gyenge vagyok:DDD

Má' nem

(#1484) G@ben válasza helkis (#1482) üzenetére


G@ben
addikt

Ha szabadon végiggondolhatod, aztán elmondhatod, hogy szerinted mit akart ezzel mondani a költő és még el is fogadják, akkor jó, de nagyon nem szeretem, ha olyan dolgokat magyaráznak bele, amikre ha megveszek, sem gondolnék és semmi értelme sincs. A mi tanárunk sajnos ilyen volt, nem is szerettem az irodalmat. :)

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#1485) Balinov válasza G@ben (#1484) üzenetére


Balinov
félisten

én világéletembe rühelltem az irodalom azon részét,amikor versekről volt szó.
dehogy stílszerüen hozzászóljak a verselemzési eszmefuttatáshoz,rühellem,ha meg akarják magyarázni,hogy a döglöttnyul alszik..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1486) Pampolini


Pampolini
csendes tag

Urak!

Nagy segítségre lenne szükségem, a tegnapi napon 16:00-19:15 között elhagytam a pénztárcám. Fekete alapon fehér Champion felirat, elég vastag volt az aprópénz miatt.
Annyi bizonyos hogy 15:33 kor vettem 4db buszjegyet, majd 15:55 körül 2db mozijegyet a plázába és ezután beleraktuk a tárcát barátnőm táskájába majd beültünk a film vetítésére. Hazafelé betértünk még a belvárosi éjjelnappali mellett lévő pékségbe ez 19:00 kor történt. Zsebből fizettem ki a 8db zsemle árát, bár barátnőm emlékezete szerint odaadta akkor a pénztárcát. Természetesen a pékségben jártam nem látták, de emlékeztek rám. A moziba nagy erőkkel folyik a kutatás de nem sok reményt látok a megkerülésére. Kérek mindenkit aki esetleg találkozik a pénztárcámmal küldje vissza, benne található az összes iratom bankártyám egyébb fontos dolgok pénz nem is lényeges. A kártyákon Harmati Ádám neve lelhető fel. Esetleg egyébb megbízható győri lakosoknak is adjátok tovább az információt, ha módotokba áll.


Még soha semmit sem hagytam el és mindig vigyázok a dolgaimra nem értem hogy történhetett. :O :O :O :O :W

Köszönettel:
Ádám

(#1487) Balinov válasza Pampolini (#1486) üzenetére


Balinov
félisten

Sajnálom,ami veled történt.Egy tipp csak: hívd fel,vagy menj be a belvárosi rendőrörsre.A DM-mel szemben,tudod.

Mi is kb 1 hónapja szombat este a Patio-nál a kinti böszme leandercserepeknél találtunk egy komplett iratgarntúrás pénztárcát és leadtuk a rendőrörsön.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1488) DelArco válasza Coyot (#1483) üzenetére


DelArco
aktív tag

Ok megprószálok alkotni vele valamit. Ugyis őstehetség vagyok biztos menni fog. :)

Nem baj ha gyenge vagy. Még fiatal vagy megerösödhetsz még. :C

[Szerkesztve]

Youth hides the key to salvation

(#1489) Pampolini válasza Balinov (#1487) üzenetére


Pampolini
csendes tag

Köszönöm,erre nem gondoltam, elmegyek megkérdezem hátha valaki beadta.
Baross Gábor u. 24. szám alatti DM-re gondolsz mert azzal szemben az az új casinó nyílt ott én nemtudom hol van :F
Mozis hölgy is egészen segítőkész volt felhívtam elmondtam mikor, melyik teremben, melyik szék, aztán 30 perc múlva újrahívtam. Mondta még előadás van 18:40 kor lesz vége akkor csörögjek újra, azóta nem veszik fel :( 10 percenként hívogattam. :(

(#1490) Pampolini válasza Pampolini (#1489) üzenetére


Pampolini
csendes tag

Bocs összekevertem a Rossmannal szóval azzal szemben jól van megkeresem már sejtem hol lehet.
Köszi

(#1491) Pampolini


Pampolini
csendes tag

Voltam a belvárosiban nem adták még be. Holnap majd felhívom a megyeit/városit. Hát nem ajánlom senkinek ezt a mókát csak a kártyaletíltás volt 2000Ft (ez egy bankkártya). Holnap körbeérdeklődök az árakról az okmányirodában.
Nyugodalmas jóéjszakát kívánok...

[Szerkesztve]

(#1492) Thunder78


Thunder78
senior tag

Pot Gelt Napt! :D

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#1493) Thunder78


Thunder78
senior tag

Nem is meséltem még ... lett munkám tegnap :D :DDD
Szoftver fejlesztőmérnök leszek aug. 1-től. Vége a jóvilágnak, meg a sorozatos 10-kor keléseknek :O :O :O
De legalább szakmámban dolgozom vidéken. Ezt nem sokan csinálják errefelé :) :))

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#1494) DelArco válasza Thunder78 (#1493) üzenetére


DelArco
aktív tag

Pot Gelt Napt! :))

Vége a 10kor kelésnek? Miért? Aug 1-től 11-kor kell majd kelned? :)) :C

Youth hides the key to salvation

(#1495) Balinov válasza Pampolini (#1491) üzenetére


Balinov
félisten

csak leadja valaki,vagy bedobja a postaládátokba.
Sajna tom milyen ez,tavaly ősszel anyósomnak lopták el a komplett papírgarnitúráját pénztárcástól,kátyástól a munkahelyéről. hát egy ideig szaladgált papirok után,az biztos.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1496) Balinov válasza Thunder78 (#1493) üzenetére


Balinov
félisten

Drakulálok! Milyen területen fogsz sw developerkedni?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1497) tekeyagd válasza Balinov (#1496) üzenetére


tekeyagd
tag

sztem nektek fogja fejleszteni a gótik 10et!!! :DDD

Thunder grat! :R

(#1498) Balinov válasza tekeyagd (#1497) üzenetére


Balinov
félisten

Uiq3-as Symbianos telefonokra,mi?

egyébként tényleg fejlesztik a Gothic3-at mobiltelefonra. Seria-n olvastam. talán J2ME lesz belőle :C :DD

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1499) Jazzos válasza tekeyagd (#1497) üzenetére


Jazzos
tag

Rasmussent hallottad gondolom... :DDD
Nem is tudom melyik fórumon olvastam, ki kéne osztani minden szakasz után a Touron a fehér köpenyt. Amelyik csapat orvosai legjobban ''segítettek''... :DDD

(#1500) Thunder78 válasza Balinov (#1496) üzenetére


Thunder78
senior tag

A közeljövőben valszeg az SAP-t fogom szídni :D :DDD
Ahhoz fogok ugyanis kiegészítő modulokat fejleszteni, illetve egyéb helpdesk feladataim lesznek. Kicsit fényezhetem az angol tudásomat, de legalább gyakorlok :)

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.