Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) helkis válasza Balinov (#242) üzenetére


helkis
addikt

kell akkor az a gép, amiről beszéltünk vagy sufnizol még őszülésig? ;]
a helyedben, ha win3.1-et akarnék, simán egy ''virtual PC''-vel csinálnám.. ;)

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#252) Thunder78 válasza Balinov (#241) üzenetére


Thunder78
senior tag

No akkor én is mutatok valamit ;) :D

[kép]

Azt hiszem, ehhez nem nagyon kell kommentárt fűzni. Alapórejelen megy minden, semmi tuning. Az egyetlen dolog amit megcsináltam, hogy a BIOS-ban a memóriaidőzítési beállításoknál mindent a lehető legalacsonyabb időzítési értékre vettem :))

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#253) helkis válasza Thunder78 (#252) üzenetére


helkis
addikt

quake-ben erre azt mondja az AI hogy : impressive! :DDD
azért egy tuningolt eredményre kiváncsi lennék! :R

addig is itt a saját gépem bench-e, kizárólag ízelítőnek szánom ;): [kép]

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#254) Thunder78 válasza helkis (#253) üzenetére


Thunder78
senior tag

Oké ... majd levadászom én is ezt az Everest verziót, amivel Ti is mértek, és akkor lesz szerintem igazán összehasonlítható a dolog :)

Szerk.: De az azért megnyugtat, hogy alapórajelen hozza a ddr2-800 eredményeit a két Corsair-em :D :DDD

[Szerkesztve]

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#255) DelArco válasza taylorp (#228) üzenetére


DelArco
aktív tag

no akkor adok érte 3 db milkát meg egy bocicsokit! :Y :))

Youth hides the key to salvation

(#256) Coyot


Coyot
őstag

Gyárekek!
Sürgibe köll nekem 256 vagy 512 ddr ramocska,akinek van az ne tartsa meg magának,mert nekem köll :)) :DD
Persze minél olcsóbban :DDD

[Szerkesztve]

Má' nem

(#257) Muréna válasza helkis (#253) üzenetére


Muréna
őstag

ti akartátok :DDD

[kép]

Akinek valamivel elvagyok maradva az privizzen rám PLS!

(#258) portás


portás
tag

Üdv!
Olympus D-535-keszülék újszerű állapotban 16000-ft irányárban ELADÓ.

Jellemzői://////3.2 millió pixeles felbontás3x-os optikai zoom (35mm-es megfelelője 38 - 114mm) f2.9-5.01.5 hüvelykes LCD kijelző, 130,000 pixel12MB-os belső memóriaFunkciónként egy gomb elv, ,reset˝ gombÚj felhasználói felület, amely ismerteti az expozíció-vezérlési üzemmódokatNégy expozíció-vezérlési program (Portré, önarckép, éjszakai felvétel, tájkép)Korlátlan filmfelvétel (csak a rendelkezésre álló memóriakapacitás korlátozza)PictBridge támogatásSzuper makró felvételkészítés 2cm távolságrólSzabványos AA méretű akkumulátor használata

További kellemes 7végét már amennyi maradt belőle :((

-=A hal bosszúja a szálka=-

(#259) Szuperboci válasza portás (#258) üzenetére


Szuperboci
senior tag

irtam privátot ám... :U

Music!!!

(#260) Supr@


Supr@
senior tag

akkor itt az enyim is:)
[link]

(hogy kell csinálni, h it tis látszódjon a fórumon a kép?:F)




[Szerkesztve]

(#261) Supr@ válasza Supr@ (#260) üzenetére


Supr@
senior tag

[kép]

(#262) Dryman


Dryman
aktív tag

Cakis azért én is én is tuningoltam!! :)
[kép]

[Szerkesztve]

(#263) Muréna


Muréna
őstag

cuna AMD-s bácsik :DDD

Akinek valamivel elvagyok maradva az privizzen rám PLS!

(#264) Dryman válasza Dryman (#262) üzenetére


Dryman
aktív tag

Na jól bemutatkoztam! :DDD
Az ImageShack alapértelmezettként ilyen kicsi képpel örvendeztetett meg....
semmi abnormális versenyszellem, de az alábbi értékek cpu vcore alapfeszültségen , és 2,7V-os ramfeszek mellett keletkeztek..
Jé! így még a stalker is gyorsabb:)
[kép]

(#265) Thunder78 válasza helkis (#253) üzenetére


Thunder78
senior tag

A Corsair ramistene meghallgatta imáidat :D :DDD

Tuningmentes:
[kép]

Tuningolt:
[kép]

A memória még menne tovább, de mivel a procit nem hajtottam feljebb, innentől nem szinkronba, így számottevő sebességnövekedés sincs. Talán az olvasás 9000 fölé megy, ami kicsit szembetűnőbb változás :)

[Szerkesztve]

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#266) pici79


pici79
csendes tag

Morgen mindenkinek...

küldjétek el a program linlkjet nekem is lecci, lehuzom, megneznem min docog a vasam...

thx :R

(#267) Balinov


Balinov
félisten

sziasztok,látom jó szkrínshotolás volt tegnap,helyes,csak így tovább.. :DDD

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#268) Balinov


Balinov
félisten

/ping győrkörnyéki

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#269) helkis válasza Thunder78 (#265) üzenetére


helkis
addikt

brutális! :R
hát ha még visszavennél még egy szorzót és megkínálnád 300-as FSB-vel, ill 600Mhz-el a ramokat! ;)

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#270) Muréna válasza helkis (#269) üzenetére


Muréna
őstag

:O vérszemet kaptam :DDD

Akinek valamivel elvagyok maradva az privizzen rám PLS!

(#271) Balinov válasza Muréna (#270) üzenetére


Balinov
félisten

még mindíg jobb,mint a vérhas.. :DDD

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#272) Muréna válasza Balinov (#271) üzenetére


Muréna
őstag

azmilyen? :D

Akinek valamivel elvagyok maradva az privizzen rám PLS!

(#273) Balinov válasza Muréna (#272) üzenetére


Balinov
félisten

te akartad tudni..[link]

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#274) Muréna válasza Balinov (#273) üzenetére


Muréna
őstag

pfujj, hát nem lehet kellemes az biztos :(((

Akinek valamivel elvagyok maradva az privizzen rám PLS!

(#275) Thunder78 válasza helkis (#269) üzenetére


Thunder78
senior tag

Nem vagyok nagy kisérletező, ezt is csak az érdekesség kedvéért csináltam. Egyébként még ddr520-on elindult 2,5-3-2-6-tal is, de minimálisak a különbségek, ezért nem is csináltam szkrínsotot :)
Egyébként általában mindent alapórajelen használok. És meg is nyugtat, hogy azon szinte hozza a tuningolt eredményeket a ram. Lehet hogy nem is kéne cserélnem, csak egy jó kétmagos prockóra, meg beletenni még két ilyen kaliberű ramot? :D :DDD
Mellesleg ha nem tudom eladni, akkor multimédia-pc lesz belőle. A tervek már megvannak, most már csak pénz kell hozzá :D :DDD

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#276) Balinov


Balinov
félisten

mijeza pangás?

Jazzos: kazamatákban hogy állsz őskövület hardwarekkel? Olyan cucc kellene,hogy isa vagy pci slotos LPT és COM port kártya. kinek van ilyenje?

[Szerkesztve]

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#277) Dryman válasza Thunder78 (#275) üzenetére


Dryman
aktív tag

Sziasztok!
Thunder78-nak!
A proci azonos, a procituning is azonos, mégis odaver a ramod a Hardcore-jaimnak szintén 520MHz-en, igaz én időzítésekkel nagyon hadilábon állok ebben a lapban, annyi állítási lehetőség van, hogy nyugdíjas leszek mire sikerül egy olyan stabil időzítést kihozni mint nálad, de lehet ezt már nem is tudja a ramom.......
És akkor most ugrik a majom a vízbe:
Hogyan is volt az a lehuzom a ramjaid árát néhány hsz.....
kérdezem én mi is az a DDR2 ehhez képest:)
Mondtam én hogy nem szabadna összevetni sem árban sem teljesítményben, ennek ellenére megtették..:)

Balinov!
Ha jobban belegondolsz minek ez a böszme tuning ha nem játszol, na ja videókonvertálás meg ilyenek, de minek fűtsem otthon a házat, oláne nyáron, ha alapteljesítményen is elegendő a cucc:)

(#278) Dryman válasza Balinov (#276) üzenetére


Dryman
aktív tag

PCI slotba párhuzamosporti és sorosporti kártya csak külön hardverrel van!
azaz egy kártya az LPT-nek, egy kártya a sorosportoknak...
de mivel ez egy IRQ-ra felfüzött DMA erőforráscímmel megáldott szoftveres bizbasz, ne várd hogy hardveres erőforráscíme legyen......sok őskövület eszköz meg ezt várja......
Kellett neked az a support?:)
2250-ért van sunix ujba, én ilyet vettem, nem is lett jó:) pedig 2xLPT-t tud a bót meg nem veszi vissza mert troger a tulaj...hogy miért is nem Jazzosnál vettem..... :(

[Szerkesztve]

(#279) Balinov válasza Dryman (#277) üzenetére


Balinov
félisten

Igazad van, Dry,csak tudni szeretném a rendszer teljesítményének a végét,semmi haszna,azt is tudom,de én már csak ilyen vagyok. régi Newcastle sem ment a maxon,csak 9x250n..Inno GST-t is max GT órajelen hajtom...

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#280) Balinov válasza Dryman (#277) üzenetére


Balinov
félisten

Dry,#278-ra: nem ragaszkodom a pci-buszos megoldáshoz,nekem bőven jó lenne az isa-s is,csak lenne. az a baj,hogy ami hátlapi kivezetésem van egy p3-as lapról,azon csak az 1ik tüskesoron van végig a luk,míg a soltek lapon mind2 tüskesor végig van. 2x soros porti kivezetés is érdkes egy állat, ugye ittis a piros ér az 1-esnél ökölszabály érvényesül,nade hiába dugom akár com1-re ,akár com2-re,a korábban a ps/1-el hibátlanul működő genius soros egér baszik se megmukkanni,hiába állítom be a w3.1-be,hogy genius soros egér a com 1/2 porton... :W :W

[Szerkesztve]

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#281) okiDoki válasza Balinov (#280) üzenetére


okiDoki
tag

Sztem a DOS-t neked találták ki! :))

0,0

(#282) Balinov válasza okiDoki (#281) üzenetére


Balinov
félisten

most mér?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#283) Jazzos


Jazzos
tag

Bali nekem nincs ilyenem sajnos.
Amúgy meg mindenki menjen haza, idegesít, hogy már nem nyaralok! :D

(#284) Balinov válasza Jazzos (#283) üzenetére


Balinov
félisten

nem gond,köszi hogy megnézted azét. pc abc-be találtunk isa buszos multi I/O kártyát,remélhetőleg azzal menni fog

szar dolgozni ,mi?képeket nem teszel fel páratM?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#285) Jazzos válasza Balinov (#284) üzenetére


Jazzos
tag

DeM majdM teszekM felM, deM iwiwenM márM vanM fentM háromM! :D

(#286) erdey_a válasza Jazzos (#285) üzenetére


erdey_a
őstag

csakhogy az iwiwet mi nem lássuk, mert komoly férfiember nem iwiwezik.
Így van e férfitársak? (...és lőn síri csend :D)

Vérboci

(#287) Balinov válasza erdey_a (#286) üzenetére


Balinov
félisten

höhö,izé,azmijaz?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#288) Jazzos válasza erdey_a (#286) üzenetére


Jazzos
tag

Nem tom, divat is iwiwezni, meg nemiwiwezni is divat. Én azért reggeltem, mert ingyenes hirdetési felület nekem, mint hiénának! :D
Ha meg te nem is vagy regisztrálva, lépj be a barátnőd accával. A jelszava a születési dátum lesz :Y :DDD

(#289) Balinov válasza Jazzos (#288) üzenetére


Balinov
félisten

vagy a tiéd... ;] bocsiii..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#290) Jazzos válasza Balinov (#289) üzenetére


Jazzos
tag

Mi? Ezt nem értem, az én születési dátumom az ő belépése? :D Vagy a sajátomé? :D Az nem lehet, nekem a lábméretem a password :DDD

(#291) pici79


pici79
csendes tag

Azét jo az iwiw, mert lehet menonzni, hogy milyen ismeroseim vannak...lasd a kepeimet....


Most meno vagyok????? :)) :DDD

(#292) Jazzos válasza pici79 (#291) üzenetére


Jazzos
tag

Ja, velem menőzöl! :D Én viszont annyira jóképű gyerek vagyok, hogy magammal menőzök! :DDD

(#293) Balinov válasza Jazzos (#290) üzenetére


Balinov
félisten

úgyúgy,az előbbi.csodálkozom is,mé nem jöttél rá a smiley-ből.. :))

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#294) G@ben válasza Jazzos (#283) üzenetére


G@ben
addikt

Ha idegesít, akkor menj haza, majd választok magamnak egy ingyen 5,25-ös előlapot. :DDD

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#295) pici79 válasza Jazzos (#292) üzenetére


pici79
csendes tag

na megnezem a kepeidet iwiw-en de ha nem leszek koztuk gloriaval akkro nem tudom mi lesz... :D

(#296) Dryman


Dryman
aktív tag

Az ISA buszos kártyát pont neked találták ki!
van azon minden ami szem szájnak ingere....párhuzamos port a végén, kimadzagolható 2xsorosporti 9tűs csatival, valamint 33Mbit/sec-es IDE csatik 2x és egy kisfloppy csati.....
kész főnyeremény egy ilyen, de vajon tudja az alaplap kezelni...?

(#297) Dryman


Dryman
aktív tag

Ti nagyon pihentek vagytok ma.....kivétel a Jazzos, mert ő hullára elfáradt már attól is hogy a munkára gondolt!:))
Beszejetnék menni a boltba Zoli Báci! Hoztál nekem kiszkagyjó ajándékot az akvájiumomba? :)

[Szerkesztve]

(#298) Balinov válasza Dryman (#296) üzenetére


Balinov
félisten

hát,ha nem akkor csinálok egy jó éles fuckést és jól tökönszurom magam.érdekes egy jószág ám az a soltek p1-es lap,van rajta usb tüskesor...nem mernék megesküdni rája,de mintha Via feliratokat láttam volna a chipkészleten. VIA Apollo MVP3,talán..ami ronhatja az esélyeimet,hogy ez egy metrós Hardline-s konfig alapját képezte anno..Cyrix Pr233 MMX proci van benne EDO/SD bővíthetőséggel.Ménem tok inkább gyár intel lapokba belecsúszni? vagy egy jó kis intel VX,HX vagy TX chipsetes lapba..
Meg miért ne tudná kezelni a zalaplap? ha eccer komájja az isa buszo ríltek vga-t,akkor zzel se lehet gond,vagy mégse? biosba az onbórd portokat le kell tiltani,addig már elméletben is eljutottam vala..

[Szerkesztve]

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#299) Jazzos válasza Dryman (#297) üzenetére


Jazzos
tag

Gyere be, és Vidic fel! :))

(#300) Balinov


Balinov
félisten

300,hamár lemarattam az 5k-ról :))

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.