Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) Jazzos válasza Balinov (#300) üzenetére


Jazzos
tag

Gyors voltál, mint a nyulak...

(#302) Balinov válasza Jazzos (#301) üzenetére


Balinov
félisten

az avatar kötelez :R

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#303) Jazzos


Jazzos
tag

[link] Lebukott Teke! :C
Már tudjuk mit hoztál Dry bulijára! :))

(#304) tekeyagd válasza Jazzos (#303) üzenetére


tekeyagd
tag

ajjaj,de legalább odabenn nincs ilyen meleg! :DDD

(#305) erdey_a


erdey_a
őstag

Csá csumi :)

Adott egy ilyen házicskó [link] és benne egy szuper gépes. A probléma csupán annyi, hogy mindössze 1db 5,25-ös takarólemez van meg hozzá. S mivel már csak egy dvd író van a gépben, kicsit huzatos :DDD
Szóval kellene nekem egy takaró lemez, amit betehetnék a likba. Nem baj, ha nem ilyen házhoz való, csak fehér legyen és ingyenes :D Esetlegesen Sport szeletet v. teszkós ásványvízet tudok adni cserébe. :D

Tud valaki segíteni?

Vérboci

(#306) erdey_a válasza erdey_a (#305) üzenetére


erdey_a
őstag

illetve még valami...

van egy eladó CD íróm... LG 40x12x40 (model No.: GCE-8400B)
az ára legyen mondjuk 1500 forintocska
Kell ilyesmi valakinek :F

Vérboci

(#307) Jazzos válasza erdey_a (#306) üzenetére


Jazzos
tag

Belerakod a cd írót a másik helyre, és máris megoldódott mindkét problémád! :DDD

(#308) erdey_a válasza Jazzos (#307) üzenetére


erdey_a
őstag

nem tudom berakni, mert ott egy dvd olvasó csücsül :P
mivel a nyüves új lapok csak 1 IDE csatornával bírnak, a vinyó és a dvd író mellé nem megy semmi. Így meg elég gáz, hogy egy ''vak'' dvd olvasó van ott.

A cd író más tészta... vedd meg :DDD

Vérboci

(#309) G@ben válasza erdey_a (#305) üzenetére


G@ben
addikt

Pont ilyen előlapot kerestem ma magamnak, de a hiénaboltban nem volt, ráadásul letámadtak, hogy hoztam-e hideg sört. :DDD A konkurenciánál viszont ingyen adtak egyet, mert törzsvásárló vagyok ott (na persze, mindig csak érdeklődtem, aztán nem vettem semmit :B )
Jazz, fejlődni kell, mert ellopják a vevőidet! Mennyivel jobb lenne neked, ha Te adhatnád ezeket ingyen a rászorulóknak! ;]

[Szerkesztve]

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#310) erdey_a válasza G@ben (#309) üzenetére


erdey_a
őstag

szóval neked van ilyen előlapod... és nem rohantál hozzám, hogy odaadd...

ebben az esetben holnap kénytelen leszek beszélni Imrével az előmeneteledet illetően :DDD (úgyis meg akarom már lesni, hogy ki is vagy)

[Szerkesztve]

Vérboci

(#311) Jazzos válasza G@ben (#309) üzenetére


Jazzos
tag

Hozdd át plz az összesen hozzám! :D Aztán én meg hideg sörért árulom! :)) Melyik boltban kaptál egyébként? Ott, ahol minden sokkal drágább, vagy ott, ahol a garancia ügyintézés minimum 2 hónap, max fektetett 8-as? :D

(#312) erdey_a válasza Jazzos (#311) üzenetére


erdey_a
őstag

Ott, ahol minden sokkal drágább, vagy ott, ahol a garancia ügyintézés minimum 2 hónap,

Te meg vagy a kettő az egyben mi? ;]

amúgy hihetetlen jó jellemzés. felismertem a boltokat :D

Vérboci

(#313) Jazzos


Jazzos
tag

Bali képet kértél, hát itt van:
[link]
Csak az asszony meg ne tudja, hogy ilyen randa szőke cicababák befekszenek a lencse elé. Nem is értem mondjuk, mikor belenéztem a gépbe, még nem volt ott! :DDD

(#314) G@ben válasza erdey_a (#310) üzenetére


G@ben
addikt

Az Imre most hálás, mert megcsináltam egy olyan feladatot, amit senki más nem tudott (vagy nem akart). :D
Gyere csak, én is kíváncsi vagyok, hogy kinek a fizetését irányítottam át a számlámra! :P

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#315) G@ben válasza Jazzos (#311) üzenetére


G@ben
addikt

Zöld előlapom van, esetleg adok hideg sörért. :D A legközelebbi boltban voltam, nem az egymással szemben levőkkel. A leírás alapján a drágát sejtem, a másik talán a vele szemben levő?

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#316) Jazzos válasza erdey_a (#312) üzenetére


Jazzos
tag

Jah, egyébként a garosról mondok is valamit: novemberben hirtelen meg voltam szorulva, hogy hozzájuk mentem egy vga kariért, mert sürge volt, és ők nagyker is. Decemberben vissza is küldtem 1-szer gariba, mert sz*rakodott. Több mint 1 hónap alatt visszaküldték, hogy nincs baja. Ok, eladtam értékcsökkentként (jó, de csak 10 hó gar van rá), persze visszahozták, mert rossz volt. Március környékén adtam le a kártyát, május 12-én jött vissza, hogy pesti nagyker szerint teszt ok, nincs baja. Mondom ezt én így nem veszem át, mert egy vicc, és különben is. Megnézték nekem itt Győrben Ottóék, és réjöttek, tényleg rossz. Visszaküldték újra (igen, ez már a 3. útja Pestre a kártyának). Ma épp július 2-a van, és nem tudtak mit mondani a kártyára, mondom akkor pénz hoci vissza, de a teljes ára, mert ezzel eddig csak szívás volt, nem a mostani semmitseér-ára. Ja, ezt majd csak 2 hét múlva lehet, mert a nagyfőnök nyaral, és vele kell megbeszélni. Tróger banda.

(#317) erdey_a válasza G@ben (#314) üzenetére


erdey_a
őstag

kíváncsi vagyok, hogy kinek a fizetését irányítottam át a számlámra!

néha a munkaügyön is bedolgozol? :DDD

Vérboci

(#318) Jazzos válasza G@ben (#315) üzenetére


Jazzos
tag

Jaja. Szemben egyébként meg a legdrágábbak, ezért tudtam én felfutni ennyire! :))

(#319) erdey_a válasza Jazzos (#318) üzenetére


erdey_a
őstag

jól elvagytok ti ott a ''számtech-negyedben''

semmi konkurenciaharc, semmi üzletrontás... hogy lehet ez?
mondjuk nekem a szimpátia sokat számít. ezért max 2 bolt jöhet Győrben szóba (igen, benne vagy) a másik a drága :D

Vérboci

(#320) G@ben válasza erdey_a (#317) üzenetére


G@ben
addikt

Tudod, itt a mérnökovi keretében sok emberrel megismerkedtünk, adtak tippeket, tanítottak trükköket, szóval... :DDD

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#321) Jazzos válasza erdey_a (#319) üzenetére


Jazzos
tag

Pedig azt hittem eleget téptem itt a szám, hogy mindenki megutáljon! :)) Nah szép kis ember vagy te is, képes vagy a T&S-be járni! :P :D
Igazából nem érdemes nyírni egymást, ha az egyik kipurcanna, úgyis jönne helyette a másik. Én még néha szoktam is ajánlani Bitéket, ha valakinek valami olyan kábel vagy bármi cucc kell, amit mi nem tartunk és nem is hozunk.
Az utálatos ügyfeleket viszont a másik 2 boltba szoktam küldeni, boldogítsa őket inkább! :))

(#322) Supr@


Supr@
senior tag

a drágával szembeniben én is csak cslódtam, több mint egy hónapig ment a 400as síftekk tápom gariztatása, aztán végül vettem az árából egy másikat :((( egy 450e-os coolermastert, de az is beszart, pechemre, 1év1hó után, ekkor átmentem Jazzoshoz és vettem finom mercury-t, ami még mindig tökéletes:):):R

amúgy én még a kékhalál boltt szerettem itt győrben, bár nem a hatalmas szakmai tudásuk miatt, mert elég gyakran lettek kioktatva az elaDÓk ott, hanem mert hoztak mindenféle világítóstunigos cuccot egész jó áron:) de sajna megszűntEK? báR már mindegy, sz@rok a tuningra már:)

[Szerkesztve]

(#323) helkis


helkis
addikt

kedves digitális életformák győr környékén! szerdára ki tud bevállalni egy s939-es procitesztet? Doki prociját kellene kicsit beindítani, majd egy 3dmarkot lefuttatni, vagy egy everest stabtesztet 10percig.. előre is köszi! :R

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#324) Supr@ válasza helkis (#323) üzenetére


Supr@
senior tag

sajna dolgozok 10-22ig:(

(#325) Dorien


Dorien
veterán

[kép]

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#326) Balinov


Balinov
félisten

Jóreggelt srácok!

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#327) erdey_a válasza G@ben (#320) üzenetére


erdey_a
őstag

na mi van, felgyújtottad a technológiát? miért voltak tűzoltók reggel?

Vérboci

(#328) Balinov válasza erdey_a (#327) üzenetére


Balinov
félisten

mér voltak? gyár vagy irodaépület égett?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#329) erdey_a válasza Balinov (#328) üzenetére


erdey_a
őstag

ide jöttek a fejépületbe, a földszinten a technológián volt sokadalom, de csak megjöttek a frontosok, meg elmentek. épp a büfébe mentem, akkor jöttek.
Semmi komoly nem történhetett szvsz. Majd Gaben megmondja, mégiscsak ott csücsül valahol.

Vérboci

(#330) Balinov válasza erdey_a (#329) üzenetére


Balinov
félisten

micsoda???? van büfé,aztadurva életbe.mikor ott dekkoltam az alsó hodályba,örültünk,hogy beállították azt a kiba szódaautómatát.. :Y

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#331) pici79


pici79
csendes tag

Guten Morgen faszikáim... :DD

(#332) erdey_a válasza Balinov (#330) üzenetére


erdey_a
őstag

nem túlzás, ha azt mondom, évek óta van büfé...

sőt, kettő is van már. mert a szerszámban is van

Vérboci

(#333) pici79 válasza Balinov (#330) üzenetére


pici79
csendes tag

latod valtoznak az idok....ember a holdon, meg ilyenek....Bezzeg a mi idonkben... :DDD

(#334) Balinov válasza erdey_a (#332) üzenetére


Balinov
félisten

2004 márciusba,mikor eljöttem még csak az étkezde + szódaóttomata kombó volt a futómű fejépületbe.. :DDD

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#335) pici79


pici79
csendes tag

Picasa nevu kepszerkeszto progit hasznalja valaki?

Szeretnek webre feltolteni kepeket, de nem engedi, nem eri el a szervert.. :W

[Szerkesztve]

(#336) pici79


pici79
csendes tag

[link]

Rajzoljatok...... :C

(#337) Balinov válasza pici79 (#333) üzenetére


Balinov
félisten

ja,meg egér a marson:
[kép]

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#338) pici79 válasza Balinov (#337) üzenetére


pici79
csendes tag

de buta.... :O

(#339) erdey_a válasza Balinov (#334) üzenetére


erdey_a
őstag

2004 júniusban léptem be, utána nemsokkal nyitottak...

Vérboci

(#340) Balinov válasza pici79 (#335) üzenetére


Balinov
félisten

nekem a webes feltöltés működött,annyi probléma volt,hogy amit csináltattam vele galéria,ott ékezetkinja volt.bár ,lhet csak a kódtáblát kellett volna a böngészőbe átállítani CE-re. ja,ez vmikor tavaly őszi verzió volt.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#341) Balinov válasza erdey_a (#339) üzenetére


Balinov
félisten

ja,lelépésem tiszteletére úgyláccik azér csinálták + a bufetet.. :DDD

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#342) pici79 válasza Balinov (#340) üzenetére


pici79
csendes tag

eddig ment nekem is, de most egy hete vmi gebasz lehet...a forumokat nezve nemcsak nalam.... :(

(#343) Balinov válasza pici79 (#342) üzenetére


Balinov
félisten

bevallom,mostanában nem próbáltam.. :DDD

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#344) pici79


pici79
csendes tag

[link]

Mert sztár vagyok....egy göthös kis emberkével :DDD

[Szerkesztve]

(#345) Balinov válasza pici79 (#344) üzenetére


Balinov
félisten

Szabi,vazze te semmit nem változtál a Keri óta! :Y

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#346) pici79 válasza Balinov (#345) üzenetére


pici79
csendes tag

Dehogynem....Ahogy Ogli G [link] barátom mondaná: Full Gizda... :DDD

(#347) Balinov válasza pici79 (#346) üzenetére


Balinov
félisten

affenét,de ne ilyen buddhaci**nyhoz hasonlítsd magad.

izé,te,hogyiskérdezzem,de te nem gönyüi vagy eredendően?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#348) pici79 válasza Balinov (#347) üzenetére


pici79
csendes tag

nem en tosgyokeres Gyori vagyok...csak kimentunk szuleimmel Gonyure..Most Gyorben lakom, de mar vettem telket Gonyun, ha esetleg epitekezni lenne kedvem :))))))

[Szerkesztve]

(#349) Balinov válasza pici79 (#348) üzenetére


Balinov
félisten

azérmondom,akkor mégiscsak jól emléxem a gönyüi kötődésre..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#350) erdey_a válasza Balinov (#349) üzenetére


erdey_a
őstag

gönyüi ki-kötődés :DDD

Vérboci

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.