Hirdetés
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- sziku69: Szólánc.
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- ricsi99: 6. Genes alaplap tündöklése kontra MS/Zintel korlátozásai
- f(x)=exp(x): A laposföld elmebaj: Vissza a jövőbe!
- Luck Dragon: MárkaLánc
- talmida: My Art II.
- btz: Internet fejlesztés országosan!
- hcl: Olympus E-PL1 nyomozás
-
LOGOUT
Gumi és felni topic
Ha kérdezel, akkor kérdezz úgy, hogy segíthessünk: írd le a gyártót, típust, évjáratot és motort/teljesítményt!
Új hozzászólás Aktív témák
-
A hallásom közel sem a denevéré, azonban a télire használt Nexen 4S számomra (is) érzékelhetően hangos a nyári gumimhoz képest. (A nyári 0218, a 4S 4518 DOT, tehát az öregedés nem lehet ok.)
Szerk.
Valószínűleg függ a gumi méretétől is, egyik méretben pont kiadja, hogy csendes legyen a mintázat, 2 centivel szélesebb / keskenyebb futófelületen pedig nem.
Aztán az adott autó hangszigetelése is közrejátszhat, amelyik alapvetően csendes, ott jobban hallod a gumi surrogását, stb. -
2ozzmexy
senior tag
Én is kaptam annó a csípős megjegyzéseket hogy hangos a téligumim a Vitarán...
Téli: [link] 69dB
Nyári: [link] 71dB
Bezzeg a nyárival ugyanazok az emberek nem szóltak semmit... hmmmm, biztosan csak az én fülleim vacakok már így lassan 40 évesen.
Mivel SUV (noha a legkisebb a SUV-ok között), ennek ellenére a légellenállása viszonylag nagy a korábbi E11 facelift Corolla sedan-hoz képest... engem mégsem zavar.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Mozilla Firefox
- Teljes verziós játékok letöltése ingyen
- alza vélemények - tapasztalatok
- Milyen routert?
- Telekom otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Windows 10
- Epic Games
- Világ Ninjái és Kódfejtői, egyesüljetek!
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- OLED TV topic
- További aktív témák...
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
