Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Guild Wars 2 (GW2)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:46:24

LOGOUT.hu

A Guild Wars 2 egy MMORPG típusú játék, amely ráadásul havidíjmentes.
Történetileg a Guild Wars első részét folytatja, de itt most az 5 fajnak együtt kell harcolnia, a sárkányok legyőzésének érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3651) #57919488 válasza Archanon (#3650) üzenetére


#57919488
törölt tag

Még ha legalább lehetne Torrente-t csinálni :DDD . Sajna ez a szerkesztő nem annyira jó, hogy ennyire kreatív legyen valaki :((

(#3652) Archanon válasza #57919488 (#3651) üzenetére


Archanon
őstag

Na igen. Alapjárat minden választható fej szinte "tökéletes arcszerkezettel" van megáldva, és ezt a csúszkákkal is alig-alig lehet megváltoztatni. GW1 szindróma itt is megvan, csak ott még csúszkák se voltak... ronda (de karakteres!!!) arcok meg többnyire csak necromancernél voltak, a többi meg tökéletes, vagy buzi. Pont. :D

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#3653) fracture333 válasza bajtokarpi (#3648) üzenetére


fracture333
aktív tag

szerintem az volt a cél :)

KEEP UP MOTHAFUCKA!

(#3654) fracture333 válasza #57919488 (#3651) üzenetére


fracture333
aktív tag

jah és akkor egy guardian így nézne ki:


;] ;] ;]

KEEP UP MOTHAFUCKA!

(#3655) Archanon válasza fracture333 (#3654) üzenetére


Archanon
őstag

LoL!! :C Ez most nagyon fájt, pedig már azt hittem hozzászoktam a Thor-os viccekhez... :DDD

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#3656) fracture333 válasza Archanon (#3655) üzenetére


fracture333
aktív tag

;)

KEEP UP MOTHAFUCKA!

(#3657) #57919488 válasza fracture333 (#3654) üzenetére


#57919488
törölt tag

:Y :C :DD
Ez mekkora már :DDD

[ Szerkesztve ]

(#3658) #57919488


#57919488
törölt tag

Az armoroknál van különbség skin-ben, hogy Human vagy Norn a faj? 3 Vendort láttam akik a fővárosokban vannak de gondolom azok csak a saját fajnak jók.

(#3659) HaaS válasza Archanon (#3650) üzenetére


HaaS
addikt

Mennyire igazad van! Gondoltam csinálok egy püffedt, szőke, sötétbörű nord asszonyt, erre még ez is jól néz ki. Esélytelen:)!

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#3660) GeneraL_XTX


GeneraL_XTX
veterán

Sziasztok!

Haver kölcsönadná az accountját h kipróbálhassam a játékot, viszont klienst azt honnan tudom letölteni hozzá?

(#3661) tick


tick
aktív tag

Tudom, nem teljesen megfelelő a topic... "köztudott, hogy az SSD nem gyorsít jelentősen a játékokon, csak a betöltési időn" de ez GW-nél pont, hogy jelentős előny lehet, ahol teleportoknál vagy városba új belépő embereknél sok új textúrát kell betölteni, nem? valakinek van ezzel kapcsolatban tapasztalata?

Everything that has a beginning... has an end

(#3662) kexksz válasza tick (#3661) üzenetére


kexksz
addikt

Persze.

(#3663) #57919488 válasza GeneraL_XTX (#3660) üzenetére


#57919488
törölt tag

Be kell lépni az Account Management-be és ott lesz (felhasználó név+jelszó kell).

[ Szerkesztve ]

(#3664) aizen92 válasza GeneraL_XTX (#3660) üzenetére


aizen92
addikt

Tessék! itt tudod letölteni

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#3665) GeneraL_XTX válasza aizen92 (#3664) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

ezt már én is megtaláltam, de nem működik. Bejön egy üres GW2-es menü, és nincs benne semmi. :(

(#3666) bimbilla09 válasza GeneraL_XTX (#3665) üzenetére


bimbilla09
tag

K_mester-nél a megoldás.

[ Szerkesztve ]

(#3667) akela91 válasza FehérHolló (#3493) üzenetére


akela91
addikt

Köszönöm a kódot! :) Én is csatlakozom a közösséghez. :)
Viszont miután beregeltem a kódot, és letöltöttem klienstezt a hibaüzit kapom:
Download Failed! Please check your internet connection and try again.
Pedig teljesen jó a kapcsolat...

[ Szerkesztve ]

(#3668) akela91 válasza akela91 (#3667) üzenetére


akela91
addikt

Megoldva!

Vírusirtó és tűzfal kikapcs. :)

(#3669) qad válasza bajtokarpi (#3648) üzenetére


qad
senior tag

Nem csak a PH-s avataromra hasonlít a warriorom arcképe. :D Egyből fülig ért a szám mikor megláttam hogy hozzám nagyon hasonlót tudok létrehozni .

(#3670) GeneraL_XTX


GeneraL_XTX
veterán

Na végül ennyiért (41.25 euro) én is megvettem, látatlanban. Remélem nem fogom begbánni :DDD

(#3671) akela91 válasza GeneraL_XTX (#3670) üzenetére


akela91
addikt

Én is pont annyiért. :) Wow-ot ki nem állhatom, de ez megfogott egy kicsit. Remélem nekem is bejön majd.

Más: Pár tipp kezdésre? Mit érdemes/nem érdemes csinálni stb... :)

(#3672) #57919488 válasza akela91 (#3671) üzenetére


#57919488
törölt tag

Szerintem a WoW is jó de ez más, nagyon :)

A kezdő story után ami kb. lvl 2 után van ki lehet próbálni az összes prof-ot Mists-ben (PvP zóna), kezdéskor pár szíves küldit meg kell csinálni és utána át lehet menni a gyakorló terepre is. Minden fegyvert és majdnem minden képességet ki lehet próbálni (csak a faji skilleket nem). "H" és a legalsó kis PvP ikon, így lehet átmenni.

Érdemes kipróbálni mindet mert a Warrior se csak közelharci és ez mindegyikre igaz.
Minden fegyverstílus más skilleket ad.

Még annyi, hogy itt nincs healer, tank, dd. Mindenki csinálja a saját dolgát és tölti a saját hp-ját is.
1 hsz.-ben a PvE aggro körkép :)

[ Szerkesztve ]

(#3673) akela91 válasza #57919488 (#3672) üzenetére


akela91
addikt

köszönöm! :) Az aukciós házról tudnál mesélni? Olvastam hogy gemeket lehet adni venni, meg kinézetet változtatni. De akkor itemeket nem lehet eladni/venni? Diablo 3 RMAH és GAH -val szemben mik a különbségek?

(#3674) FehérHolló


FehérHolló
veterán

Bocs megint a hülye kérdésért, de Bank-ot (personal vault) hogy lehet bővíteni? (kapacitás)
Elvileg gem-mel, de a fekete Black Lion bankosoknál (O hotkey) nem találok ilyen lehetőséget.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#3675) #57919488 válasza akela91 (#3673) üzenetére


#57919488
törölt tag

Hát ahhoz nem érek mert többnyire csak PvP-vel foglalkozok:P
Azokat a cuccokat amiket felvettél úgy tudom már nem lehet AH-ban (amit itt TradingPost-nak neveznek) eladni. Csak vendor-nak vagy salvage kit-el szétszedni.
Szakmákat kettőt lehet felvenni, és kellenek a nyersanyagok felszedéséhez kit-ek (axe, mining pick) amiket szintén vendor-nál lehet beszerezni.

[ Szerkesztve ]

(#3676) akela91 válasza #57919488 (#3675) üzenetére


akela91
addikt

Értem. És ha neked van egy PVP karid, azzal ha úgy döntessz bármikor átmehetsz PVE-re vagy WvW-re? :)

(#3677) #57919488 válasza akela91 (#3676) üzenetére


#57919488
törölt tag

Aha, persze.
Amint a "H" gomb megnyomása után rámész Mists-re onnantól kezdve PvP zónában vagy (instant 80). Ha kilépsz akkor vissza tesz az utolsó helyre és onnan megy tovább a PvE. WvWvW-re (most így nem tudom melyik gomb) is így lehet menni de ott fejlődik is a karakter, szintén instant 80 de a meglévő PvE cuccokkal és az elért skillekkel.

(#3678) HS 2142 válasza FehérHolló (#3674) üzenetére


HS 2142
őstag

Egyszerűen van megoldva, amikor a bank panelen vagy akkor kettőt kattintasz a még "lezárt" sávra és megkérdezi, hogy 600 gemért biztos megvásárolod-e a bővítést. Az alappal együtt 8 ilyen lehet. A táskahelyet is hasonló módon lehet növelni 400 gemért, ha az inventorydban a még meg nem lévő helyre kattintasz. (Táskahelyből max 7 lehet.) Karakterhelyet viszont csak a gemstoreból lehet venni, abból elvileg 26 a limit.

[ Szerkesztve ]

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#3679) FehérHolló válasza HS 2142 (#3678) üzenetére


FehérHolló
veterán

Köszi szépen! :)

Kedden bevásárolok pár gemet a jelenlegi pénzemből, azt csuhajja! :)

Skynet is real. It's called Google.

(#3680) fracture333 válasza akela91 (#3676) üzenetére


fracture333
aktív tag

így van. :K igazából alapból PVE karija van az embernek, és amikor sPVP-re megy akk instant 80-as lesz és kap geart. WvW-nél asszem azon a szinten vagy mint PVE-n és a geared is neked kellett szerezned.

[ Szerkesztve ]

KEEP UP MOTHAFUCKA!

(#3681) FehérHolló válasza fracture333 (#3680) üzenetére


FehérHolló
veterán

WvW-ben 80-as leszel, csak nem kapsz geart.

Skynet is real. It's called Google.

(#3682) akela91 válasza FehérHolló (#3681) üzenetére


akela91
addikt

ez az instant 80-as PVP nekem elég érdekesnek hangzik. OKé legyen benne ilyen funkció is, de lehetne egy saját geares PVP is. :)

(#3683) birno válasza akela91 (#3682) üzenetére


birno
addikt

Meg csak az kene!
WoW-oztam anno, utaltam a PvP-t, mert kb. nem szolt masrol, minthogy mennyi resid van.
Casual jatekoskent persze nem volt jo gearem, igy lehetetlen volt barmit is elerni.
Eleinte GW2-be se nagyon erdekelt a PvP, de par napja kiprobaltam az sPvP-t s egesz megtetszett, hogy ha kicsit odafigyelek, akkor meg siker elmenyem is lehet, kb. 0 tapasztalattal is, mivel nem a gear szamit.
Ha gyengebbeket akarsz gyilkolaszni akkor menj WvW-re 80-askent, valami profi gearben, ott kielheted magad.

(#3684) akela91 válasza birno (#3683) üzenetére


akela91
addikt

NIncsenek ilyen vágyaim. Én sem játszok sokat, csak jó érzés összevadászni hosszú idő alatt a saját geared. :)

(#3685) qad


qad
senior tag

A kék színű cuccok a leggyengébbek, a zöld 1 fokkal jobb mint a kék. A kék színűeket felveheted magadra és bármikor el is adhatot Trading Poston( ha nem teszel beléjük gemeket). A zöld színűeket már csak vendornak tudod eladni ha felveszed őket.

(#3686) HS 2142 válasza qad (#3685) üzenetére


HS 2142
őstag

Később majd olyan is lesz, ami a megszerzése pillanatában soulboundossá válik (soulbound on acquire). A GW1 customize rendszere után kissé zavaró a dolog, de meg tudom érteni azt is, miért volt erre szükség.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#3687) qad válasza HS 2142 (#3686) üzenetére


qad
senior tag

Így van, be is figyelt 1 soulbound on acquire... :DD, de már csak holnap teszek fel képet róla .

(#3688) S0m30n3


S0m30n3
aktív tag

(#3620) HaaS : Jelenlegi kinézet.

Más:
Egyre jobban tetszik a játék. Eddig is tetszett, de most már nagyon. :C 50-es szinttől jövő sztori küldetések nagyon durvák, pl. The Battle of Claw Island vagy A Light in the Darkness. Nagyon eltalálták az egészet. Claw Island-i csata elég hosszú is volt, tökre átjött a háborús hangulat. Meg nagyon tetszik, hogy már nem csak annyi, hogy tengődök a világban, hanem már szövetségeseim vannak, csapatot gyűjtök és más fajok fővárosába is el kell mennem, hogy előrébb jussak a sztorival. Pale Tree-vel való beszélgetés is tök jó volt, sőt a küldetése is tetszett, Destiny's Edge sorsának bemutatása, stb. :R

(#3689) HaaS válasza S0m30n3 (#3688) üzenetére


HaaS
addikt

Nekem az első komolyabb vízivárosban húzodott széles mosolyra a szám, nagyon szép volt. Akkort ért fülig, mikor játszottam egy percet az orgonán:).

A harcrendszer engem meglepett, GW1 nekem nagyon tetszett, több volt a taktika, kevesebb a pörgés.

Akkor tetszett meg igazán (tegnap), mikor megcsináltam két próbaronda norn guardian asszonyt, és más "életúttal" indítottam őket. Az első egy vérbeli köcsög volt tényleg, már tojáshéjjal a seggén szupernő, Legenda. Utáltam is.
Második rondapróbára kicsit visszavettem az elején, orrbavágott a különbség. Már az intrónál is feltűnt, de az első párbeszédeket olyan alázattal és nyugalommal nyomta le, hogy egyből a szívemhez nőtt.

[ Szerkesztve ]

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#3690) akela91


akela91
addikt

Estére feltelepült a játék is, viszont belépéskor egyből kéri hogy válasszak magamnak egy világot, amit csak pénzért tudok késöbb megváltoztatni. De honnan tudjam melyik "jó" világ és melyik nem? :) Population Medium és High, ennyi az össz ismeret amit meg lehet tudni róla.

(#3691) HS 2142 válasza akela91 (#3690) üzenetére


HS 2142
őstag

Jelenleg még ingyenes, tájékoztatni fognak róla, ha fizetni kell majd érte. A legtöbb magyar feltehetően a Whiteside Ridge szerveren van, aminek hátránya, hogy a világban jellemzően kevesebben kószálnak, mint egy magasabb játékosszámmal rendelkező szerveren, ellenben WvW-re könnyebb bejutni, pont ezen ok miatt. (A másikon valószínűleg sorba kell állnod X ideig, időszaktól függően.) Érdemes tehát megnézned több opciót, amíg lehetőséged van rá és kiválasztani, hogy neked melyik szempont a fontosabb.

[ Szerkesztve ]

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#3692) kovsol


kovsol
titán

Tegnap én is nekiálltam a gamenak :) Sylvari Ranger, meg kezdtem próbaképp egy Char Warriort is.

May the Force be with you!

(#3693) qad


qad
senior tag

Tegnapelőtt 45-60 percet vártam WR-en is a WvW-re hogy behívjon. Gondolom amiatt hogy most már hetenként osztják a pontot(mellesleg megjegyzem hogy nagyon csúnyán osztjuk a többi szervert).

(#3694) Departed válasza akela91 (#3690) üzenetére


Departed
őstag

Mi (és a klánunk) a legnépesebb szerveren, a Desolation-ön vagyunk, az pl. jó választás, nagy az élet rajta. :K

(#3695) Archanon válasza Departed (#3694) üzenetére


Archanon
őstag

Pár napja átmasíroztam én is desolation-re próbaképp, de lvl 20-25-ös területeken nem igazán vettem észre pozitív változást a létszámban, sőt, mintha kevesebben is lennénk. O_o Lehet, hogy rossz napszak.... no de késő délután azért már... na mindegy.

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#3696) Departed válasza Archanon (#3695) üzenetére


Departed
őstag

Fura, én 28-as vagyok norn ranger-rel, és dugig van emberekkel a norn terület - ami a WR-en tök üres volt. Lehet eventezni meg minden. :K

(#3697) nosferatue válasza #57919488 (#3672) üzenetére


nosferatue
tag

Még annyi, hogy itt nincs healer, tank, dd. Mindenki csinálja a saját dolgát és tölti a saját hp-ját is.
1 hsz.-ben a PvE aggro körkép

Erről egy hétvégi gyöngyszem jut eszembe guild chatről. Valaki beírta, hogy keres egy tankot és egy healert xy instába. Én csak pislogtam, hogy mit?! Hiába, a régi beidegződések. :U

I just curse the sun so I can howl at the moon

(#3698) qad válasza nosferatue (#3697) üzenetére


qad
senior tag

Én meg a huntereknek ajánlgattam a juvenile (befogható) peteket és senki sem szólt rám.... Később esett le hogy nem rangert mondtam.

(#3699) greenmaur


greenmaur
tag

Hali
Azt hol lehet megtudni hogy melyik szerveren kb. hány ember játszik ? Vagy mik a legnépesebb szerverek ?

(#3700) Departed válasza greenmaur (#3699) üzenetére


Departed
őstag

Itt.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Guild Wars 2 (GW2)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.