Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Guild Wars 2 (GW2)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:46:24

LOGOUT.hu

A Guild Wars 2 egy MMORPG típusú játék, amely ráadásul havidíjmentes.
Történetileg a Guild Wars első részét folytatja, de itt most az 5 fajnak együtt kell harcolnia, a sárkányok legyőzésének érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3301) adamkaa777 válasza Steel_Hammer (#3299) üzenetére


adamkaa777
senior tag

Szakmát nem én húztam fel :) utálok prof ozni :)

El. Psy. Congroo.

(#3302) L_ajos válasza CactuS (#3298) üzenetére


L_ajos
őstag

Az Engi sokkal érdekesebb szerintem. Sajna én is rájöttem hogy vannak ( elég sok ) olyan szituációk ahol a Guardian még "használhatattlan". Persze valszeg jön majd lassan az erős balance és talán utána jobb lesz. A "szívós" ranged karik ellen a melee karik még harmatosak. Igy én is otthagytam és végigpróbálva mindent ( min lvl 20ig ) az engi-nél kötöttem ki. Ez eddig igen jó :)

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#3303) aizen92


aizen92
addikt

én átmentem DEre.... hihetetlen milyen kihalt a WR.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#3304) front3r válasza aizen92 (#3303) üzenetére


front3r
őstag

Én még azért várok ezzel. Bár igen, vannak szituk amikor azért halok meg, mert alig van a közelben player. Ugye sok eventhez több fő kell...
Még az a baj hogy nem árulják a játékot, tehát egy hónapot minimum várnom kell a változáshoz, addig csak megnyitják újra az árusítást.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#3305) #57919488 válasza aizen92 (#3303) üzenetére


#57919488
törölt tag

És ez nagy gond a respawn mobokkal is. Mivel sok játékosra van tervezve most minden, mire leütök egyet hirtelen már ott is van a másik. Néha elég kemény szituk tudnak ez miatt lenni.

szerk:
(#3306) aizen92:
Volt egy Event, nagyon közel volt a Waypoint. Nem voltunk elegen és mindenki elterült, már vagy 6-8x használtam WP-t és kicsit érdekes volt, hogy írtam az embereknek, hogy jó lenne ha nem ress-re várnának hanem végre vissza is futnának mert nincs idő ress-re mert egy hit volt ilyenkor bárki. Mint várható volt inkább feküdtek a földön és nem csináltak semmit. Nem tudom, hogy ennyire értetlenek voltak vagy sajnáltak pár copper-t.

[ Szerkesztve ]

(#3306) aizen92 válasza #57919488 (#3305) üzenetére


aizen92
addikt

Pont ezek miatt untam meg.... embert kell gyűjteni egy Championra vagy egy erősebb skil challangeshez..... kicsit uncsi volt már :)

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#3307) bajtokarpi válasza aizen92 (#3306) üzenetére


bajtokarpi
senior tag

Treemarch Estuary közelében pont emiatt kellett otthagynom egy champion kígyót (vagy mifenét, ja amúgy víz alatti harc), mert nem volt player, akikkel meg tudtam volna csinálni.

battletag: bossi#2666

(#3308) Departed válasza aizen92 (#3306) üzenetére


Departed
őstag

Még ingyenes a váltás? Át kéne költöztetni a magyar guild-eket is Desolation-re. ;)

(#3309) Dani82 válasza Departed (#3308) üzenetére


Dani82
senior tag

támogatnám

(#3310) prtk


prtk
tag

Tudtok esetleg valami szupermarketet, ahol még lehet kapni? Vagy inkább konzolokszervize?

(#3311) bimbilla09 válasza Dani82 (#3309) üzenetére


bimbilla09
tag

szintén.

(#3312) Dani82 válasza bimbilla09 (#3311) üzenetére


Dani82
senior tag

akkor ezt meg kéne beszélni PH guildben (ami egyébként szintén teljesen halott kb.)

[ Szerkesztve ]

(#3313) Departed válasza Dani82 (#3312) üzenetére


Departed
őstag

Így van.
Mondjuk az egész csak akkor játszik, ha ingyenes még a transfer. Egyre jobban fontos lesz a népes szerveren lenni (kb. 3szorosa a Deso lakossága a WR-ének) :K

(#3314) D1Rect


D1Rect
félisten

Najó'van én egy ideje gondolkozom, hogy átmegyek.
Eredetileg is ott akartam kezdeni de a magyarok miatt mentem a WR-re.

Majd küldök képeslapot. :)

MOD: Ez gyorsan és ingyenesen ment.

[ Szerkesztve ]

(#3315) Dani82 válasza D1Rect (#3314) üzenetére


Dani82
senior tag

Én is lépek. Szerintem gyertek át és csináljuk meg a PH-t ott. Lassan én is 30. aztán mehetne a pve, szervezzünk pvp teamet, stb. Jó lenne kicsit elkezdeni játszani tényleg.

(#3316) nofi


nofi
őstag

Akkor mindenki át Desolationre?

Xbox GT: nozsolt

(#3317) Departed válasza Dani82 (#3315) üzenetére


Departed
őstag

Vagy csatlakozhatunk ottani (akár magyar) guild-be. :K

(#3318) CactuS válasza L_ajos (#3302) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Hát, ha közel rántom a rangedet, akkor 1v1ben meg lehet ölni simán. Csak tömeges zergelésnél nem sok örömet okoz szegény guardianom. :(

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#3319) Lmh


Lmh
őstag

Én is erősen gondolkoztam/zom, hogy lelépek WR-ről, csak a ph-guild miatt tököltem/ök még. Ami amugy valóban tök halott. Én optimista vagyok és azt mondtam vkinek ingame, hogy szerintem még mindenki fejlődget, ismerkedik a játékkal, még nagy élmény, szóval elvannak a népek egyedül, uh nem akartam zargatni a közösséget. Remélem, hogy ha sokan elérik a 80-at, akkor nezelodnek insták, spvp, wvw felé....
Én fejlődés kőzben is gondoltam, hogy majd lesz forgalom, de a ts-szobánk adminján kivul nem lattam embert feljonni. In game is 1 ember irt ram, hogy nem-e toljuk együtt. Szóval a sok "vegyél be a guilbe" duma megy, de kihasználni senki nem használja ki.

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#3320) Dani82 válasza nofi (#3316) üzenetére


Dani82
senior tag

én is megtettem. Egy gyors relog és már desolation.i lakos vagyok. Gyertek! :)

(#3321) Departed válasza Dani82 (#3320) üzenetére


Departed
őstag

Na és milyen? Tele emberekkel? Mesélj! ;)

(#3322) kexksz válasza Departed (#3321) üzenetére


kexksz
addikt

Én már az elejétől Desolationön vagyok, mert meguntam az első 2 napon hogy senki nincs sehol, kb 10szer annyian vannak mint Whitesideon.

@CactuS: Én ugyan nem WvWzek vagy PvEzek, sPvP only, de ott Guardian az egyetlen kaszt, ami mindig kell a teambe, annyira op. Nem hiszem, hogy WvWn rossz lenne.

(#3323) CactuS válasza kexksz (#3322) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

sPvPn nincs akkora tömeg és kisebb a távolság, nincs vár/torony, nincsenek falak.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#3324) Lmh


Lmh
őstag

Nem akarok károgó varjú lenni, de nem látom annyira sok értelmét guildet desolationön létrehozni. Illetve létrehozni lehet, de semmivel nem lesz jobb, mint itt. A guild lényege számomra, hogy a guildtagok vmilyen szinten együtt játszanak. Jelenleg a guildnek 26 tagja van ha jól emléxem. Ez elég kellene, hogy legyen a közös játékhoz. ( Megjegyzem, hogy egyelőre 1 db 80-as karakterünk sincsen a guildben! )
Attól még, hogy desolationön nem pl 7000ember van a szerveren, hanem 12ezer, attól a guild élete semmivel nem lesz jobb. Ha te egyedül mászkálsz PVE-ben, ahhoz baromira nem kell guild, a nagyobb népességű szerver viszont jól jöhet, ez igaz.
Ha guildtagok 2-3-4-esével játszanák akár a PVE-t, akkor már minden teljesen rendben lenne.
Újra mondom: Még nincs 80-asunk. Ha sok 80-asunk lesz és megyünk mondjuk WvW-re, Instákba, nagy eventekre, akkor szerintem fun-faktort nézve semmivel nem lesz rosszabb a WR. Mivel egy guild, ts-en összefogva 5-6-7-8 fős csapattal nagyon hasznos és élvezetes játékot tud nyújtani WvW-n, ibnstákról meg nem is beszélve, az tök mind1, milyen szerveren vagy.
Ez semmivel nem lesz jobb Desolationön, ha még folyton sorba is kell állnunk például WvW-n.

Egyelőre leállították ugyebár az eladásokat, sok pici karakter van még...
Lesznek itt még többen, aminek mellesleg - ismétlem - semmi köze egy guild működéséhez. Azt ott kezdeném, hogy kicsit nyitottabbak lennének a tagok, - fejlődünk együtt? partyzunk? lemegyünk instába? - és feltolnák az arcukat például néha TS-re. És akkor már valószínűleg fejlődés közben sosem lennének egyedül.
Ennyi.
:R

[ Szerkesztve ]

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#3325) kexksz válasza CactuS (#3323) üzenetére


kexksz
addikt

Ismételten elmondanám, hogy nem WvWztem, de nem értem miért lenne rossz az, ha a Guardian áthatolhatatlan falakat húz fel, aoe buffokat ad, aoeben felhealel mindenkit max hpra, aoeben dazeel, etc, főleg úgy, hogy itt nem 5 embernek adja ezeket a dolgokat, hanem akár 500nak.

(#3326) Lmh válasza kexksz (#3325) üzenetére


Lmh
őstag

Max 5 embernek adhatsz buffot ha jól tudom. Távolság, szükségesség, meg mittomén micsoda alapján számolja ki :P

[ Szerkesztve ]

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#3327) Dani82 válasza Departed (#3321) üzenetére


Dani82
senior tag

egy teljesen más világ. Csak ámultam percekig... ;] :P

(#3328) Departed válasza Dani82 (#3327) üzenetére


Departed
őstag

Ha szarkazmus akkor semmi értelme nem volt a váltásnak, ha meg nem az, akkor nem vágtál volna ilyen fejet...ergó nem volt értelme átmenni. :P

(#3329) #57919488 válasza Departed (#3328) üzenetére


#57919488
törölt tag

Desolation után mentem WR-re. Lényegesen nagy különbség van hidd el. Amint haverokat meggyőztem azonnal húzok is vissza.

(#3330) Departed válasza #57919488 (#3329) üzenetére


Departed
őstag

Kéne akkor egy nagy átvándorlást csinálni. Mivel háromszor annyian vannak ott, mindenki jobban jár vele. :K

(#3331) Dani82 válasza Departed (#3328) üzenetére


Dani82
senior tag

persze, hogy szarkazmus :D Mit vártál mit fogok írni, hogy nimfomán thai felszopólányok vártak a mistben, hogy "de jó hogy megjöttél, fogd ezt a fullos exotic geart és menj, menj és igázd le a szervert!!! " :DD

Én is a PH guild miatt voltam WR-en, de mivel 3 napja egy sort nem írt senki chatre, ha meg kerdezek írok, senki nem felel, gondoltam nem vesztek semmit, mivel tök egyedül játszom egyenlőre :)

Szerk: egyébként bent maradtam a guildben. csak más realmen, de ugyanúgy látom a rostert stb.

[ Szerkesztve ]

(#3332) Lmh válasza Dani82 (#3331) üzenetére


Lmh
őstag

Hát az utóbbi a deso-n sem lesz máshogy. Amig nem használják az emberek a ts-t, addig nem sok értelme van egy guildnek. Ha rámirsz ingame, ( vagy bárki rámír ) en barmikor partyzok bárkivel, mind1 milyen szintű.

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#3333) kexksz válasza Lmh (#3326) üzenetére


kexksz
addikt

Szerintem nem. Azt tudom, hogy a guardian daze-ét most nerfelték, hogy csak max 5 ember.

(#3334) CactuS válasza kexksz (#3333) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Inkább nerfelni fogják még jobban.

Meleeben semmi gond nincs a Guardiannal, én azt mondtam, hogy WvWn nagyon limitáltak a ranged (1200as) képességei, nagyobb zergek összecsapásakor meg nem sokáig él az ember, ha nekiáll pörögni a Greatsworddel.

Illetve ahogy látom elkezdték a PvX only skillek bevezetését (Guardian: "Shield of Absorption. The second half of this skill will now unlock in PvE.")

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#3335) bimbilla09


bimbilla09
tag

átköltöztem a deso-ra.

(#3336) kexksz válasza CactuS (#3334) üzenetére


kexksz
addikt

Guardianon Greatsword amúgy is hülyeség, ha DPSt akar valaki csinálni belőle kezdjen mást. :D

(#3337) CactuS válasza kexksz (#3336) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

PvEben nagyon hasznos az összerántás + Judge's Intervention + Smite Condition. Lehet vele aratni rendesen.

WvWben nekem a full supporttal az volt még a gondom, hogy hiába healeltem/bubiztam a jónépet, bag of loot-ot nem adott érte. Így kicsit nehezebben jön össze a kellő mennyiségű token :)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#3338) Departed válasza bimbilla09 (#3335) üzenetére


Departed
őstag

Énis megtettem. A második norn area itt meg van telve élettel. :K

(#3339) bimbilla09


bimbilla09
tag

átmentem a deso-ra, rá 5 percre találtam egy partyt, akik AC-ra készültek. végre eljutottam. háát, érdekes volt 10-15 fps-el de a végére már hozzászokott a szemem :) rengetegszer haltam, bőven 10 felett, kicsit szarul is éreztem magam miatta, hogy guardian-al ennyiszer feküdtem a földön.

összességében tetszett, kaptam cuki exotic fejest, meg 12k XP-t :C

[ Szerkesztve ]

(#3340) bajtokarpi válasza Lmh (#3332) üzenetére


bajtokarpi
senior tag

Üdv.!

Igazad van a guild-del kapcsolatban, de szerintem tanuljuk, és szokjuk a játékot. Jómagam még nagyon alacsony szintű vagyok (15), de próbálok a lehető legtöbbet játszani, és fejlődni. Szerintem, ha magasabb szintre ér a guild tagok többsége, akkor be fog indulni a közös instázás. Mindenki egy kicsit kivár, de ez csupán az én véleményem. Amúgy tenyleg sokszor kevesen vannak WR-en. Nos Desolation?

Egy kis pillanatnyi statisztika.

Köszi

[ Szerkesztve ]

battletag: bossi#2666

(#3341) Dani82 válasza bajtokarpi (#3340) üzenetére


Dani82
senior tag

én is így vagyok pontosan ezzel. Szeretek csapatban játszani, guild tagokkal, tsen, de most még elég hektikusan játszom és nem is tudom 100% mi lesz a mainem. Próbálgatom, ismerkedek a játékkal, lassan a thiefem 30 akkor mehet AC stb, de most még egyedül elvagyok, viszont a cél egy tök jó kis guild, ahol együtt pve spvp és wvw a többiekkel

(#3342) birno


birno
addikt

Deso egyetlen hatranya az lesz, hogy WvW-re marha sokaig tart bejutni, multkor kiprobaltam, fel ora utan se kerultem be.

(#3343) bajtokarpi válasza Dani82 (#3341) üzenetére


bajtokarpi
senior tag

Detto :) ! Olvastam AC-ről, na az gatyafelkötés lesz. Szerintem meg kéne tartani a guildet, és irány Desolation. Persze, ha a guild vezetőnk is így gondolja.? Össze fog érni ez a kis csipet csapat, csak idő kell hozzá. Lmh, vélemény :) ?

birno, az lehet, de viszont sok előnye is van Pl. nem egymagad állsz egy champion, vagy boss előtt.

Köszi

[ Szerkesztve ]

battletag: bossi#2666

(#3344) fracture333 válasza Kasya (#3300) üzenetére


fracture333
aktív tag

egyelőre be van fagyasztva az árusítás. olyat tudsz venni amit egyszer már megvettek de el akarják adni különböző okok miatt. nézz körül PH-n. egyébként az összesnek van digitális változata, ugyanis ha accountot csinálsz és regisztrálod a CD kulcsot rajta akkor cd nélkül is akármikor letöltheted és installálhatod ingyen a clientet.

KEEP UP MOTHAFUCKA!

(#3345) kovsol


kovsol
titán

Még egy hét és végre én is neki tudok állni a játéknak, és azon gondolkozom, hogy milyen karaktert kezdjek. Engire gondoltam, de kíváncsi lennék, hogy a tapasztalatok alapján melyik távolsági karakter tűnik a legéletképesebbnek ?

May the Force be with you!

(#3346) Peddy789 válasza kovsol (#3345) üzenetére


Peddy789
őstag

énis elvileg holnap kaparintom meg a dobozost, én egyenlőre rangert tervezek, melyik classból van a legkevesebb ?

(#3347) #57919488 válasza kovsol (#3345) üzenetére


#57919488
törölt tag

Mire? PvP? Ranger kicsontoz mindent :P

(#3348) kexksz válasza kovsol (#3345) üzenetére


kexksz
addikt

Mi számít távolsági karakternek? :D

Peddy789: Engiből van a legkevesebb.

(#3349) kovsol válasza #57919488 (#3347) üzenetére


kovsol
titán

én inkább PvE beállítottságú vagyok, de egy kis PvP is be szokott figyelni néha

May the Force be with you!

(#3350) Lmh válasza bajtokarpi (#3343) üzenetére


Lmh
őstag

Ha a fentiekkel egyet értettél, nem értem mire ez a nagy mozgatás. Totálisan értelmetlennek látom ezt a hirtelen guildmozgatást. Senki nem használja a guildet, nem mind1, hogy hol teljesen inaktív?
BTW a guild nem szerverfüggő, partyzni, instázni simán lehet szervereken keresztül is. A minap is egy desossal partyztunk egyik este.

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Guild Wars 2 (GW2)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.