-
LOGOUT
Google Chrome
Új hozzászólás Aktív témák
-
zsiz
őstag
Sziasztok. Mostanában jelentkezett egy olyan probléma, hogy egyszerűen nem tudok Facebook-ozni Chrome-ban. Amíg tölt az oldal, addig látom. Amint betöltötte, jön a hibaüzenet. hogy a manóba.. nem sikerült betölteni az oldalt. próbáljam újra vagy keressek fel egy másik oldalt. A többi oldal jó, az m.facebook.com is jó, csak a www.facebook.com nem működik. Ezt mi okozhatja?
Amiket már megcsináltam:
- másik böngészőben megnéztem, ott bejön rendesen a Facebook- próbáltam sima Chrome-ot és Canary-t, mindkettőben jelentkezett a hiba (először a Canary-ben csak 1 bizonyos személy adatlapján, aztán áttértem a sima Chrome-ra ott pedig már a hírfolyam betöltése után).
- próbáltam teljesen letörölni, Ccleaner-el futtattam egy tisztítást és a registry-t is kitakarítottam vele, futtattam egy teljes vírusirtást, majd visszatelepítettem a 2 Chrome-ot (egyesével), de nem használt.
- win7 x64 teljesen up-to-date
- próbáltam kikapcsolt kiegészítőkkel, de nem segített.
- próbáltam Chrome inkognitó módban belépni Facebook-ra, ott nem omlott össze az oldal.
- valahol olvastam, hogy a unity web player is okozhat gondot, így hát azt is letöröltem, de nem lett jobb a helyzet.
(- és természetesen keresgéltem a google-ben)
A leírtak alapján mi lehet a baj? Nekem már nem nagyon van ötletem. (Az egész gépet nem szeretném újratelepíteni.)
Új hozzászólás Aktív témák
- Ritkaság! Csere-Beszámítás! EVGA FTW3 Ultra RTX 3080 10GB GDDR6X Videokártya!
- Ultimate előfizetés akár 4714 Ft/hó áron! Azonnali, automatizált aktiválással, csak Nálam!
- AKCIÓ! Huawei Watch 4 Pro eSIM okosóra garanciával hibátlan működéssel
- Újszerű Dell XPS 13 9310 - 13.4" FHD+ i7-1185G7 - 16GB - 1TB - Win11 PRO
- Bomba ár! HP ProBook 430 G5 - i5-8GEN I 8GB I 128SSD I HDMI I 13,3" FHD I Cam I W11 I Garancia!
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
