Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-06-22 19:30:57

LOGOUT.hu

A GOG.com egy 2008-ban indult, elsődlegesen régi játékok forgalmazásával foglalkozó online disztribútor. A vállalat elsődleges célja, hogy digitálisan elérhetővé tegyen napjainkat akár évtizedekkel megelőző címeket, hibamentesen futva a legújabb hardvereken és operációs rendszereken. Jelenleg 1338 cím található a GOG.com-on, ami folyamatosan bővül. Az idő bebizonyította, hogy igény van a régi játékok efféle feltámasztására, biztosra veszem, hogy mindenki megtalálja kedvenceit.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#551) alratar


alratar
addikt

Sziasztok,
Másnál tud kapcsolódni a galaxy a steamhez?
Nálam azt írja, hogy Offlime.
[kép]

Már vagy hatszor Retry-oltam.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#552) Angie™ válasza alratar (#551) üzenetére


Angie™
addikt

A legfrissebb kliensed van fent?

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#553) alratar válasza Angie™ (#552) üzenetére


alratar
addikt

Jah.
Közben olvasgattam redditen, hogy hónapok óta nem működik, és azért, mert ezt a részét elengedték.

[ Szerkesztve ]

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#554) Angie™ válasza alratar (#553) üzenetére


Angie™
addikt

Nekem nemrég volt hasonló problémám. Akkor a reddit-en találtam egy system file-t amit be kellett másolni a gog mappájába és működött azután a funkció. Pár nappal később, jött egy frissítés és megoldódott az ügy. A konkrét verziószámot sajnos most nem tudom megnézni, mert nem vagyok gép előtt.

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#555) Angie™


Angie™
addikt

Jött ma frissítés a GOG Galaxy-hoz és úgy látom jobb lett a STEAM fiók kezelése.

[ Szerkesztve ]

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#556) Golden9 válasza Angie™ (#555) üzenetére


Golden9
addikt

Nálam az új játékokat most sem látja. :(

[ Szeretkezve ]

(#557) Golden9


Golden9
addikt

Péntekig ingyenes az Amnesia: A Machine For Pigs.

[ Szeretkezve ]

(#558) Angie™ válasza Golden9 (#556) üzenetére


Angie™
addikt

Eléggé hektikus akkor a működése, nálam tegnap este működött.. :U

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#559) safranyek


safranyek
tag

(#560) Golden9


Golden9
addikt

Everdream Valley Goodies

"Grab Everdream Valley Goodie Pack now, available exclusively on GOG, for a limited time only!"

Everdream Valley - Wallpaper
Everdream Valley - Avatars
Everdream Valley - Coloring Pages
Everdream Valley - Screenshots

[ Szeretkezve ]

(#561) CsabCharger


CsabCharger
csendes tag

Sziasztok! Nem 1 eget rengető probléma az enyém, de azért idegesítő. Adott a GOG kliens, ami ugye kezeli a legtöbb kliens által tartalmazott egyéb játékait is az embernek. Na most az miért van, hogy pl Steam vagy PS Network bejelentkezés után állandóan offline, magyarán nem importálja a játéklistát, Uplay pedig disconnect. Szerintem még valami baromi bug-os az egész GOG kliens ezt a dolgot illetően. Vagy a probléma az Én rendszeremben van? Erre szeretnék választ kapni. Régebben olvastam reddit-en hasonló problémákról, de gondoltam megkérdezem itt is, hátha valamelyik honfitársaim is hasonló cipőben jár, ezeket a dolgokat illetően. Köszi előre is..

(#562) Golden9 válasza CsabCharger (#561) üzenetére


Golden9
addikt

Szia!

Régen jó volt, de elcseszték. :W :O Olvass vissza #551-től.

[ Szeretkezve ]

(#563) Angie™ válasza CsabCharger (#561) üzenetére


Angie™
addikt

Hol működik - hol nem :DDD

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#564) CsabCharger válasza Golden9 (#562) üzenetére


CsabCharger
csendes tag

Sejtettem.. :)

(#565) CsabCharger válasza Angie™ (#563) üzenetére


CsabCharger
csendes tag

:K

(#566) MoVieFaN


MoVieFaN
tag

Azért helyrerakhatnák már a storage problémájukat, két napja se letöltés, se update. Tegnap még offline telepítő sem volt letölthető. Ha tölt is, akkor megáll 90%+-nál, onnan semmi, órák után sem.

Tegnapi bejelentés:
"Due to our storage and CDN provider's outage, we are encountering technical issues that may cause difficulties in downloading and updating your games both through the GOG GALAXY client and GOG Store. Downloaded files are in no way affected. We are trying to mitigate this external problem by switching to our secondary storage while our provider is restoring data. We will update you as soon as this is resolved. Apologies for any inconveniences caused."

Mai infó, bár nálam továbbra sem működik:
"We would like to give you an update that, while we are still continuing in our efforts to fully stabilize the situation, we've mitigated the majority of technical issues caused by our storage and CDN provider's outage. Should you encounter any further problems with downloading or updating your games, be sure to let our Customer Support know."

Üdv, MoVieFaN /// Én ilyennek születtem! Mi a te mentséged? /// Irigylem azokat, akik több ISP közül is választhatnak. Budapest belváros 2024.

(#567) Angie™ válasza MoVieFaN (#566) üzenetére


Angie™
addikt

Nyár van, ki kell adni a szabikat ott is. :DDD A belépés koordinátor manager (portás), meg lehet, hogy be tud segíteni, csak nem az a szakterülete.

De az is lehet, hogy más áll a háttrében és csak a mi cégünk működik így :K

[ Szerkesztve ]

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#568) Golden9


Golden9
addikt

Két napig ingyenes a Blacksad: Under the Skin.

[ Szeretkezve ]

(#569) Edorn


Edorn
aktív tag

Mit lehet tenni, ha a gog nem fogadja el az eddig sikeresen használt eMail cím jelszó párost (pár hete még elfogadta, van is játék vásárolva rá, pl cyberpunk) "user not found"?
Jelszó emlékeztetőre is azt írja, hogy nem létezik account az eMail címhez náluk...

AMD Ryzen 5 5600 3.50GHz AM4, SAPPHIRE RX580 4GB, EX2220 (1920x1080), crucial MX500 SSD, CRUCIAL 16GB Ballistix DDR4 3200MHz, MSI B450 GAMING PLUS | Tárhely, domain: https://nokturn.hu

(#570) Golden9 válasza Edorn (#569) üzenetére


Golden9
addikt

Submit a request.

[ Szeretkezve ]

(#571) wjbhbdux válasza Edorn (#569) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Itt tudsz kapcsolatba lépni velük

Ha máshol is ugyanilyen email jelszó párost használsz, akkor írd át mielőbb.

[ Szerkesztve ]

/s

(#572) btraven


btraven
őstag

Érdemesebb dollárban fizetni mert az olcsóbb mint az euro?

(#573) batman91 válasza btraven (#572) üzenetére


batman91
őstag

Nem, nem kapod meg olcsóbban. Úgy vannak alakítva az árak minden valutában, hogy egységes legyen át váltva a fizetendő összeg.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#574) Golden9


Golden9
addikt

Szombatig ingyenes a The Beast Inside.

[ Szeretkezve ]

(#575) JoolsNOS


JoolsNOS
veterán

Sziasztok! Miért nem tudom telepíteni a Gog-ot? Azt mondja nem működik a webinstaller. Le tudom tölteni, de telepíteni nem tudom...

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#576) Golden9 válasza JoolsNOS (#575) üzenetére


Golden9
addikt

Fix: GOG Galaxy Oops Something Went Wrong

"Fix 3: Clear GOG Galaxy Cookies/ Cache

To Fix “GOG Galaxy Oops Something Went Wrong” issue, clear GOG Galaxy cookies/ cache, it will fix GOG Galaxy Oops Something Went Wrong issue.
To clear the GOG Galaxy cookies/ cache, first I go to below location in your PC:
C:\Users\<username>\AppData\Local\GOG.com\Galaxy\Applications\<nubmers>\Storage\Users
keep in mind there are several folders named with numbers, but for me only one contained “Storage / Users” subfolders
and renamed whatever folder was in there (as in 12345 became 12345_backup). Then the client started with no issue and recreated the folder with the same name, so I’d have two folders in that location – 12345 and 12345_backup (which I deleted)"

[ Szeretkezve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.